Różowe lata 70.

1212

Poniedziałek 17.45

Oglądaj od poniedziałku do piątku na FOX Comedy!

00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 20 maja o 16.50

  Kino samochodowe (Odcinek08 - S01)

 2. Poniedziałek 20 maja o 17.15

  Święto Dziękczynienia (Odcinek09 - S01)

 3. Poniedziałek 20 maja o 17.45

  Krwawa niedziela (Odcinek10 - S01)

Opis

Perypetie paczki nastolatków, których czas dorastania przypadł na lata 70-te.

Wideo

Odcinki

 • 1

  To wspaniałe życie

  +

  Kiedy Eric żałuje, że on i Donna zaczęli być parą, zjawia się anioł i pokazuje mu, jak wyglądałoby życie, gdyby ich związek nigdy nie zaistniał.

 • 2

  Załamanie Erica

  +

  Eric jest tak załamany po rozstaniu z Donną, że nie wychodzi z łóżka i żadne wysiłki jego rodziców ani przyjaciół nie są w stanie go pocieszyć.

 • 3

  Pinciotti kontra Forman

  +

  Nadal przeżywający swoje rozstanie Eric i Donna walczą o „prawa” do swoich przyjaciół. Kiedy Red zaczyna spędzać więcej czasu z pastorem Dave'em, Kitty ma nadzieję, że mąż nie zrobi nic, co zepsuje ich znajomość.

 • 4

  Dziewczyna dla Hyde'a

  +

  Hyde jest wściekły, kiedy odkrywa, że paczka urządziła imprezę tylko po to, żeby znaleźć mu dziewczynę.

 • 5

  Żegnaj, piwnico

  +

  Kiedy jego ojciec znów wyjeżdża, Hyde wprowadza się z powrotem do Formanów. Eric jest przerażony, gdy Kitty decyduje się na remont piwnicy i zatrudnia do tego ekipę. Jego zaskoczenie rośnie, kiedy Donna staje po jej stronie. Z kolei Fez zapisuje się na lekcje baletu, żeby poznawać dziewczyny.

 • 6

  Nawrót

  +

  Kiedy Midge wyprowadza się z domu na dobre, Red i Kitty próbują pomóc wciąż łudzącemu się Bobowi. Na prośbę matki Eric zanosi zapiekankę sąsiadom i w efekcie ląduje w łóżku z Donną. Tymczasem Kelso uczy Feza trudnej sztuki szukania miłości w supermarkecie.

 • 7

  Kłopotliwy bal

  +

  Donna i Eric idą wspólnie na bal, zarzekając się, że nie jest to randka. Fez zatrudnia się w zakładzie fotograficznym, ale pracuje tak sprawnie, że nie podoba się to Hyde'owi. Z kolei Bob poznaje intrygującą kobietę, kiedy pierwszy raz w pojedynkę wybiera się do supermarketu.

 • 8

  Opowiadanie Donny

  +

  Eric denerwuje się, kiedy Donna publikuje w szkolnej gazetce opowiadanie, w którym nawiązuje do historii ich związku. Formanowie odwiedzają Boba na kolacji, a Red kłóci się z jego nową przyjaciółką. Eric postanawia się zemścić, pisząc własne opowiadanie.

 • 9

  Zapomniany syn

  +

  Świat Erica drży w posadach, kiedy Red kręci film instruktażowy w pracy i obsadza Kelso w głównej roli. Pod nieobecność Midge Donna i Kitty zaprzyjaźniają się, co jeszcze bardziej unieszczęśliwia Erica. Tymczasem Leo dowiaduje się o spadku i zostaje sponsorem Hyde'a i Feza.

 • 10

  Red i Stacey

  +

  Red próbuje umówić nową kasjerkę z Erikiem, ale ze wstydem odkrywa, że dziewczyna jest bardziej zainteresowana nim. Fez zaprasza Rhondę na randkę, a Donna i Jackie postanawiają pomóc jej w zmianie stylu.

 • 11

  Przyzwoitka

  +

  Kiedy Hyde podrywa dziewczynę podczas męskiego wyjścia na kręgle, Eric ma do niego żal. Donna zaprzyjaźnia się z nową partnerką Boba, ale wolałaby nie słuchać o ich życiu łóżkowym. Tymczasem wszyscy parafianie obwiniają Reda, kiedy pastor Dave ogłasza swoją rezygnację.

 • 12

  Boże Narodzenie Erica Formana

  +

  Kitty zgłasza Erica jako reżysera kościelnych jasełek, a przyjaciele tylko rzucają mu kłody pod nogi. Z kolei Kelso jest wyśmiewany przez paczkę za swoją słabość do świątecznych programów telewizyjnych.

 • 13

  Jackie woli ser

  +

  Kiedy Eric przyłapuje Reda na grzebaniu w jego rzeczach, obaj są mocno zawstydzeni. Tata Jackie daje jej ultimatum – ma rzucić Kelso albo straci kieszonkowe. Dziewczyna wybiera miłość, co zmusza ją do szukania pracy.

 • 14

  Seksowna kuzynka Erica

  +

  Z wizytą wpada Penny, kuzynka, której Eric często dokuczał, kiedy byli dziećmi. Okazuje się, że wyrosła na piękną kobietę. Kiedy Kitty chce przygarnąć ulicznego kota, Red kupuje jej zamiast tego złotą rybkę. Z kolei Donna i Jackie zasypiają pod lampą opalającą, co okazuje się bolesne w skutkach.

 • 15

  Wichrowy bal

  +

  Do miasta zbliża się tornado, gdy w szkole rozpoczyna się zimowy bal. Noc ma niespodziewany przebieg, bo Eric i Donna imprezują z Aerosmith, Jackie trafia do Krainy Oz, a Fez ma nadzieję, że w końcu straci dziewictwo.

 • 16

  Donna spotyka się z Kelso

  +

  Kiedy Eric zostaje uznany za najlepszą partię w liceum, Jackie próbuje pomóc Donnie, umawiając ją z bratem Michaela, Caseyem. Tymczasem Red śmieje się ostatni, kiedy Bob próbuje kupić kabriolet, który on sobie upatrzył.

 • 17

  Kariera Kelso

  +

  Żeby zdobyć pieniądze na prezent walentynkowy dla Jackie, Kelso sprzedaje swój „miłosny nektar” w banku nasienia. Eric jest oniemiały, kiedy Red mówi mu, że go kocha. A Fez kupuje słodycze dla Rhondy, ale sam je zjada.

 • 18

  Leo kocha Kitty

  +

  Jackie czuje się urażona, kiedy Michael dostaje pracę jako model w centrum handlowym. Fez traci kontrolę nad samochodem Hyde'a, kiedy uczy się prowadzić, a Leo trafia do szpitala. Tam zakochuje się w swojej pielęgniarce, którą okazuje się być Kitty Forman.

 • 19

  Serowa afera Jackie

  +

  Kiedy Eric widzi pocałunek Jackie z Toddem w sklepie z serami, cieszy się, że ma teraz sposób na uprzykrzanie jej życia. Z kolei Kitty czuje się zaniedbywana przez męża, który poświęca czas tylko swojemu nowemu samochodowi.

 • 20

  Zdjęcie klasowe

  +

  Przyjaciele wspominają wydarzenia z przeszłości, kiedy czekają na sesję do corocznych zdjęć klasowych.

 • 21

  Dzień dowcipów

  +

  Zmęczeni ciągłymi dowcipami Kelso, Eric, Hyde i Fez poprzysięgają mu zemstę. Prawdziwe kłopoty zaczynają się jednak, kiedy Kelso ucieka, a to Red staje się ofiarą psikusa chłopaków.

 • 22

  Przejażdżka Erica

  +

  Kiedy Red i Kitty wyjeżdżają z miasta, Eric wbrew przykazom ojca rusza poszaleć jego corvettą, żeby zaimponować dziewczynie.

 • 23

  Urodziny Hyde'a

  +

  Gdy wszyscy są zajęci planowaniem urodzin Hyde'a, chłopak popada w przygnębienie, bo wierzy, że osiemnastka to początek końca.

 • 24

  Różowe lata 70.

  +

  Fez, który musi znosić zgorzkniałego i nieprzyjemnego nauczyciela muzyki, jest załamany, bo myśli, że przyjaciele nie przyjdą obejrzeć jego występu w szkolnym musicalu.

 • 25

  Fałszywy alarm Erica

  +

  Eric jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się od Feza, że Casey i Donna zamierzają tej nocy zatrzymać się w motelu. Kelso zaczyna śledzić Jackie, podejrzewając ją o zdradę. Z kolei Bob za bardzo się spieszy względem Joanne, kiedy wreszcie dostaje rozwód.

 • 26

  Wszyscy kochają Caseya

  +

  Kelso rzuca Jackie, Rhonda Feza, a Eric grozi, że skopie tyłek Caseyowi, jeśli kiedykolwiek zrani Donnę.

 • 27

  Miłość w stylu Wisconsin

  +

  Donna i Casey rozstają się, Eric nie chce być traktowany jak Plan B, Jackie i Kelso wracają do siebie, a dwie osoby z paczki uznają, że to pora wyjechać z miasta na jakiś czas.