Simpsonowie

1212

Sobota 21.25

ZOBACZ, CO NOWEGO W SPRINGFIELD

Sezon 30
00:30

Kolejne emisje

 1. Sobota 16 stycznia o 21.25

  Odsiadka (Odcinek22 - S27)

 2. Sobota 16 stycznia o 21.50

  Pańszczyźniani (Odcinek01 - S29)

 3. Niedziela 17 stycznia o 00.45

  Chwała Springfield (Odcinek02 - S29)

Opis

Prześmiewcza opowieść o życiu zwykłej rodziny, mieszkającej w dość niezwykłym miasteczku.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zima naszego kontentu

  +

  Bart i Homer stają się gwiazdami mediów społecznościowych, kiedy ich nagranie robi furorę w sieci. Lisa walczy z niesprawiedliwym systemem szkolnych kar.

  Na antenie
  Środa 10 lutego o 06.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 10 lutego o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Idź na całość

  +

  Homer zostaje zdegradowany do opieki nad praktykantami. Tak poznaje 35-letniego Mike'a, który traktuje go jak mentora. Kiedy Homer zachęca go do założenia swojej firmy, obaj muszą uciekać przed mafią.

  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 06.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 19.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Tłusta niebieska linia

  +

  Podczas ulicznego jarmarku San Castellanta mieszkańcy orientują się, że padli ofiarą kieszonkowca. Kiedy policja stanowa aresztuje niewinną osobę, szeryf Wiggum postanawia oczyścić swoje imię, złapać prawdziwego przestępcę i udowodnić, że wciąż nadaje się do pracy w policji.

  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 06.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Straszny domek na drzewie XXX

  +

  W trzydziestej odsłonie „Strasznego domku na drzewie” zobaczymy demoniczną Maggie, próbę ratowania Milhouse'a z innego wymiaru, ducha Homera „przymierzającego” nowe ciała oraz Selmę, która w końcu odnajdzie miłość w osobie kosmity z jej piwnicy.

  Na antenie
  Piątek 12 lutego o 06.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 12 lutego o 19.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Goryle na maszcie

  +

  Po wycieczce do parku wodnego Lisa postanawia uwolnić przetrzymywane w Springfield dzikie zwierzęta. Z kolei Homer spełnia swoje odwieczne marzenie o kupnie łodzi, ale szybko orientuje się, jaki to problem.

  Na antenie
  Piątek 12 lutego o 06.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 12 lutego o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Drwalka Marge

  +

  Kiedy Marge orientuje się, że wszyscy uważają ją za nudną osobę, odkrywa nowe hobby, którym są zawody dla drwali. Okazuje się, że ma do tego talent i wyjeżdża na miesiąc do Portland ze swoją trenerką Paulą, którą Homer podejrzewa o chęć odbicia mu żony.

  Na antenie
  Poniedziałek 15 lutego o 06.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 lutego o 19.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Livin' la Pura Vida

  +

  Simpsonowie i inne rodziny ze Springfield ruszają na doroczną wycieczkę Van Houtenów do Kostaryki, mimo że ich na to nie stać. Na miejscu Homer poznaje nową dziewczynę Patty, Evelyn, a Lisa odkrywa tajemnicę, dlaczego Van Houtenowie mogą przyjeżdżać tam co roku.

  Na antenie
  Poniedziałek 15 lutego o 06.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 lutego o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Straszne Święto Dziękczynienia

  +

  W specjalnej odsłonie „Strasznego domku na drzewie” z okazji Święta Dziękczynienia Simpsonowie stają przed koszmarami związanymi z tą uroczystością, w tym z pierwszym Dniem Dziękczynienia, błędem sztucznej inteligencji oraz niebezpieczną misją kosmiczną, którą komplikuje czujący sos żurawinowy.

 • 9

  Toddzie, czemuś mnie opuścił?

  +

  W odcinku poświęconym rodzinie Flandersów Todd obwinia Boga o śmierć matki i wyrzeka się wiary. Zmartwiony tym Ned każe mu zamieszkać z Simpsonami, żeby przerażony tym syn musiał szukać pociechy w religii.

 • 10

  Bobby: na dworze mróz

  +

  Bob zostaje przyjęty do odgrywania roli Świętego Mikołaja w centrum handlowym. Tymczasem ktoś kradnie prezenty gwiazdkowe z werand mieszkańców.

 • 11

  Pokaż zęby

  +

  Homer i Marge biorą udział w ślubie Artiego Ziffa, ale czują się skrępowani, kiedy odkrywają, że jego wybranką jest sobowtórka Marge. Tymczasem Lisa musi poradzić sobie z seksistowskimi następstwami nagłej popularności, którą zdobywa po założeniu aparatu na zęby.

 • 12

  Zła edukacja Lisy Simpson

  +

  Kapitan McCallister znajduje skarb, którego szukał przez całe życie, ale zostaje mu on szybko odebrany przez mieszkańców. Marge przekonuje obywateli Springfield, żeby wydać te pieniądze na budowę szkoły naukowo-technicznej.

 • 13

  Frinkwaluta

  +

  Homer i Marge chcą stać się bohaterami wypracowania Lisy pod tytułem „Najciekawsza osoba, jaką znam”. Ta wybiera jednak profesora Frinka, który tworzy kryptowalutę i staje się bogatszy nawet od pana Burnsa. Frink zaskoczony nowo zdobytą popularnością musi się dopiero uczyć, kto jest jego prawdziwym przyjacielem. Tymczasem pan Burns knuje, chcąc odzyskać dawną pozycję.

 • 14

  Bart Zły

  +

  Bart przypadkiem ogląda film o superbohaterach na miesiąc przed premierą. Cały świat drży przed jego nowo zdobytą mocą – psucia innym radości przez zdradzanie szczegółów fabuły. Czy producenci filmu zdołają powstrzymać Barta przed ulegnięciem mrocznej pokusie zostania czarnym charakterem?

 • 15

  Zeroekran

  +

  Marge wprowadza ograniczenia w korzystaniu z urządzeń elektronicznych. Wszyscy łatwo przystosowują się do nowego stylu życia, a to ona w przeciwieństwie do męża i dzieci okazuje się uzależniona od wpatrywania się w ekran.

 • 16

  Lepszy Ned

  +

  Bart zaprzyjaźnia się z Nedem Flandersem, przez co Homer robi się zazdrosny i w ramach odwetu postanawia zostać mentorem Nelsona Muntza. Dzięki bohaterskiemu czynowi udaje mu się odzyskać podziw syna.

 • 17

  Na zieloną trawkę

  +

  Kiedy Maggie idzie do przedszkola, Marge postanawia znaleźć pracę dla zajęcia wolnego czasu i zostaje przyjęta przez elegancki sklep z marihuaną. Homer postanawia otworzyć własny punkt, który będzie przypominał świat nielegalnych dilerów, przez co oba biznesy zaczynają rywalizować.

 • 18

  Nieznośna lekkość bobo

  +

  Cletus buduje helowe imperium, a Maggie spotyka ponownie małego Hudsona.

 • 19

  Wojna pastorów: część pierwsza

  +

  Kiedy Bode, młody i charyzmatyczny kaznodzieja odwiedza miasto i robi furorę wśród parafian, wielebny Lovejoy postanawia poznać bliżej jego tajemniczą przeszłość.

 • 20

  Wojna pastorów: część druga

  +

  W Michigan wielebny Lovejoy odkrywa, dlaczego Bode postanowił przyjechać do Springfield. Kiedy parafianie dowiadują się, jakie przewiny ma na sumieniu, muszą podjąć decyzję co do dalszego losu ich pastora.

 • 21

  Nienawistne ośmiolatki

  +

  Lisa poznaje nową koleżankę, która lubi konie, ale wkrótce zaczyna się zadawać z towarzystwem zadzierających nosa bogatych dziewczyn. Z kolei Homer zabiera Marge w romantyczny rejs.

 • 22

  Pieskie życie

  +

  Po tym jak pies Simpsonów gryzie Marge, rodzina poznaje jego tragiczną przeszłość.