Skrzydła

Środa 15.00

1212
Skrzydła

Kolejne emisje

 1. Środa 18 maja o 15.00

  Urodzinowa niespodzianka (Odcinek07 - S03)

 2. Środa 18 maja o 15.30

  Przyjaciółki (Odcinek08 - S03)

 3. Środa 18 maja o 16.00

  Ścigany Roy (Odcinek09 - S03)

Opis

Bracia Brian i Joe Hackettowie próbują prowadzić linię lotniczą na wyspie Nantucket w Nowej Anglii. Na co dzień towarzyszą im zwariowani znajomi oraz współpracownicy.

Odcinki

 • 1

  Łódź ratunkowa

  +

  Podczas podróży na występ Helen doszło do awarii samolotu i bohaterowie musieli wodować. Dryfują po oceanie w szalupie ratunkowej, mając nadzieję, że ktoś ich odnajdzie. Kiedy udaje im się ujść z życiem, Joe wraca na wyspę i myśli o zamknięciu linii lotniczej, skoro stracili maszynę.

 • 2

  Ciasteczko z wróżbą

  +

  Ubezpieczyciel wypłaca tak niskie odszkodowanie, że Brian przekonuje Joego, żeby udawał poważniej rannego.

 • 3

  Nowe nosy

  +

  Linia lotnicza Sandpiper wraca do gry, ale obcy facet łamie Joemu nos, bo myli go z jego bratem. Podczas wizyty u chirurga Brian bierze do siebie uwagę na temat swojego nosa i zastanawia się nad operacją plastyczną.

 • 4

  Upadek Roya

  +

  Roy narzeka na temat wykonania hymnu podczas meczu Red Sox i twierdzi, że sam dużo lepiej by to zrobił. Dzięki znajomościom Briana, dostaje taką szansę, ale zamiast śpiewać traci przytomność.

 • 5

  Sercowe porady

  +

  Lowell przekonuje Helen, żeby poszła na randkę.

 • 6

  Dwóch na jedną

  +

  Kiedy na Nantucket pojawia się piękna pilotka helikoptera Alex Lambert, obaj bracia zaczynają zabiegać o jej uczucia, mimo że ona jest nimi wyraźnie niezainteresowana. Tymczasem Antonio zostaje zaproszony na wtorkowe polowanie na szczury z Lowellem i jego kolegami Tomem i Tuckerem. Niespodziewanie okazuje się lepszym strzelcem niż Lowell.

 • 7

  Genialny kucharz

  +

  Brian zatapia łódź mieszkalną Lowella, więc proponuje mu zamieszkanie z nim i Joem. Kiedy mężczyzna okazuje się zaskakująco dobrym kucharzem, bracia zastanawiają się, czy nie ukryć przed nim czeku od ubezpieczyciela.

 • 8

  Nauka mówienia „nie”

  +

  Kobieta, na punkcie której Brian ma obsesję, wraca na wyspę, a on nie potrafi jej odmówić, choć zostaje kilka razy wystawiony do wiatru.

 • 9

  Co się zdarzyło ubiegłej nocy

  +

  Na lotnisku zaczynają krążyć plotki, kiedy Antonio mówi, że widział samochód Joego nocą obok mieszkania Alex. Kobieta była pijana, więc tylko Joe zna prawdę, ale nie chce jej ujawnić. Alex urządza mu scenę i grozi, że wyjedzie, ale w końcu wraca. Joe ostatecznie postanawia się powiedzieć jej wszystko, co kończy się ich namiętnym pocałunkiem.

 • 10

  Klient zwykle ma rację

  +

  Joe złości się naliczeniem kary w wypożyczalni wideo, upierając się niesłusznie, że oddał przewiniętą kasetę, przez co doprowadza do zwolnienia z pracy miłej starszej pani. Kiedy kobieta doznaje udaru, ma jeszcze większe wyrzuty sumienia i odwiedza ją w szpitalu. Tam spotyka całą jej rodzinę, a jego przeprosiny mają na nią zbawienny wpływ.

 • 11

  Irytujący śmiech

  +

  Helen spotyka się z mężczyzną o irytującym śmiechu. Antonio ma problem z uciążliwym sąsiadem.

 • 12

  Co widział taksówkarz

  +

  Antonio wypełnia swój obywatelski obowiązek, pomagając w schwytaniu rabusia i zeznając przeciwko niemu. Kiedy jednak podejrzany zostaje wypuszczony na wolność z powodów proceduralnych, taksówkarz zaczyna poważnie się obawiać o własne życie.

 • 13

  Zawodowe dylematy

  +

  Lowell otrzymuje ofertę pracy na międzynarodowym lotnisku w Bostonie, ale nie chce opuszczać wyspy Nantucket.

 • 14

  Mój sekret

  +

  Alex jest przekonana, że Antonio wypaplał wszystkim jej tajemnicę o byciu modelką „Playboya”.

 • 15

  Dar: część pierwsza

  +

  Kiedy w kwartecie smyczkowym zwalnia się miejsce, Helen chciałaby się o nie ubiegać, tyle że jej wiolonczela utonęła w oceanie. Idzie do drugiej pracy, żeby zarobić na nowy instrument, lecz nie wszystko idzie zgodnie z planem. Lowell, Faye, Roy i Antonio ubiegają się o rolę w przedstawieniu.

 • 16

  Dar: część druga

  +

  Helen otrzymuje angaż w kwartecie, ale nie jest zadowolona. Nie wie jednak, jak mogłaby zrezygnować, żeby nie urazić Joego i Briana. Faye, Roy, Antonio i Lowell odbywają próby do ich koszmarnego przedstawienia.

 • 17

  Kocham Briana

  +

  Brian próbuje zaimponować Alex, więc udaje, że zna Clinta Blacka. Kiedy lecą do Bostonu na jego występ i postanawiają odwiedzić go w hotelu, sytuacja dopiero zaczyna się komplikować.

 • 18

  Jak zdobyć Alex

  +

  Joe i Brian nadal starają się o Alex, wykorzystując sugestie Helen, która dzieli się swoimi reakcjami na zaloty ze strony mężczyzn. Alex jednak rozszyfrowuje ich podstępy, aż w końcu bracia postanawiają odbyć szczerą rozmowę podczas kolacji i raz na zawsze wyjaśnić swoje relacje z nią.

 • 19

  Gość w dom

  +

  Helen próbuje poprawić humor Carltonowi Blanchardowi, który samotnie spędza urodziny. Zaprasza go na przyjęcie w swoim domu. Kiedy mężczyzna spada tam ze schodów, grożąc pozwem z pomocą syna-prawnika, staje się na dłużej gościem w jej salonie. Ostatecznie Helen odkrywa, że mija się on z prawdą w co najmniej kilku sprawach i postanawia go wyrzucić.

 • 20

  Żegnaj, stary przyjacielu

  +

  Kiedy umiera Weeb Gilroy, Lowell szuka odpowiednich słów, którymi pożegna swojego długoletniego przyjaciela. Gdy nie wie, co powiedzieć, postanawia uczcić go w inny sposób.