Skrzydła

1212
Skrzydła

Opis

Bracia Brian i Joe Hackettowie próbują prowadzić linię lotniczą na wyspie Nantucket w Nowej Anglii. Na co dzień towarzyszą im zwariowani znajomi oraz współpracownicy.

Odcinki

 • 1

  Porno dla piromanów

  +

  Joe, Helen, Brian i Casey mają już dość wspólnego mieszkania. Budowniczy ich domu informuje o kolejnych opóźnieniach. Joe myśli o kupnie innego domu, ale co zrobić z wylanymi już fundamentami? Z kolei Antonio otrzymuje 1000 dolarów zwrotu podatku i chce wszystko wydać na siebie. Niestety złamany ząb uruchamia lawinę, która zmienia jego plany. Wszystko kończy chaos jak sprzed roku.

 • 2

  Odrzuceni sąsiedzi

  +

  Joe i Helen szybko zaczynają lubić nowych sąsiadów i równie szybko zmieniają zdanie. Antonio wierzy, że jego zmarły wujek miał romans z gwiazdą kina, Giną Lollobrigidą.

 • 3

  Może to ty

  +

  Brian obiecuje angażować się tylko w głębokie relacje, ale poznanie pięknej, lecz głupiej Dani, wystawia jego postanowienie na próbę. Joe próbuje nie czuć żalu, że jego najlepszy przyjaciel nie zaprosił go na swój ślub.

 • 4

  Wściekli single

  +

  Przyjaciele trafiają wspólnie na imprezę dla singli.

 • 5

  Zbyt piękna dla ciebie

  +

  Antonio pracuje nocą w telefonie zaufania dla potencjalnych samobójców i zakochuje się w jednej z dzwoniących. Kiedy kobieta okazuje się atrakcyjna, zakłada że szybko zostanie przez nią rzucony. Helen musi rywalizować z obwoźnym sprzedawcą kanapek.

 • 6

  Dar życia

  +

  Jest Halloween, więc wszyscy zamierzają je świętować podczas wyjątkowych imprez. Kiedy pojawia się klient, Joe i Brian nie chcą z nim lecieć, bo mają plany. Mężczyzna mówi, że jest kurierem medycznym, wiozącym dar życia. Gdy odbiera telefon od żony, która go porzuciła, zostawia przenośną lodówkę, a Hackettowie są pewni, że w środku jest serce do transplantacji.

 • 7

  Fatalny bar

  +

  Casey przekonuje Briana, żeby pieniądze z odszkodowania przeznaczył na otwarcie baru. Ich plany biorą w łeb, kiedy pierwszy klient nieszczęśliwie upada, a okazuje się, że nie mieli wykupionego ubezpieczenia. Roy i Faye szukają życia pozaziemskiego.

 • 8

  Bez skrzydeł: część pierwsza

  +

  Linie lotnicze Sandpiper zmieniają właściciela, kiedy Joe i Brian są zmuszeni do ich sprzedaży.

 • 9

  +

  Nowy prezes Sandpiper, Cord Clayton, postanawia przekształcić firmę w linie czarterowe, kiedy Roy nie jest w stanie wejść na ten rynek. Joe i Brian są zmuszeni latać ze skłóconą matką i córką, które grają muzykę country. Kiedy ich trasa okazuje się niewypałem, Cord próbuje uciec, ale Joe i Helen przekonują go do spotkania z ojcem podczas spotkania biznesowego w Nowym Jorku.

 • 10

  +

  Cord tchórzy, kiedy ma przedstawić prezentację zarządowi firmy jego ojca. Zmuszeni są to zrobić Joe i Brian. Tymczasem Helen podsłuchuje rozmowę, z której wynika, że porażka finansowa Sandpiper była zaplanowana i służyć ma uzyskaniu ulgi podatkowej.

 • 11

  Opowieść wigilijna

  +

  Nantucket obchodzi kolejne święta Bożego Narodzenia. Antonio wozi zakonnicę, która goni za wizją, którą miała we śnie, Joe chcąc nie chcąc jest gospodarzem skłóconych braci Lou i Harry'ego, a małe zakupy na ostatnią chwilę okazują się pułapką dla Fay, Helen i Casey.

 • 12

  Porozmawiajmy o seksie

  +

  Joe i Helen zostają niemile zaskoczeni w telewizji przez nową dziewczynę Roya, Mary Pat.

 • 13

  Nabici w odkurzacz

  +

  Joe nie potrafi wytrzymać presji ze strony akwizytora.

 • 14

  Po prostu anioł

  +

  Brian zostaje bohaterem, kiedy musi wylądować jumbo jetem podczas powrotnego lotu z Las Vegas. Niestety nie znosi wynikłej z tego sławy zbyt dobrze.

 • 15

  Zmarli mężowie

  +

  Kiedy Fay sprzedaje przedmioty, należące do jej zmarłych mężów, ich duchy zaczynają ją nawiedzać.

 • 16

  Ucieczka z Nowego Jorku

  +

  Brian i Helen wybierają się do Nowego Jorku, żeby zobaczyć musical „Rent”. Wizyta w teatrze okazuje się koszmarem, kiedy ich bilety nie zostają zaakceptowane, a oszust kradnie ich pieniądze. Zmuszona okolicznościami Helen bierze udział w konkursie dla drag queen. Tymczasem cierpiący na kontuzję pleców Joe zostaje w domu z gadatliwym Antoniem.

 • 17

  Dom smutku

  +

  Brian i Casey zostają wyrzuceni przez Joego i Helen, ale znajdują kąt u Antonia, który właściwie mieszka ze swoją dziewczyną. Znów robi się tłoczno, kiedy mężczyzna zostaje przez nią rzucony i wprowadza się z powrotem do swojego domu. Golizna Joego i Helen staje się przedmiotem szantażu, kiedy dzieciak z sąsiedztwa robi im zdjęcia.

 • 18

  Miłosne słowa

  +

  Brian zakochuje się w kobiecie, piszącej listy do swojego ukochanego.

 • 19

  Dziewczyna ze snów

  +

  Bracia zatrudniają Sharon, piękną stażystkę, która zastąpi Fay podczas jej wakacji. Dziewczyna tak podoba się Brianowi, że co chwila musi biegać do zamrażarki Helen, żeby się przed nią nie wygłupić.

 • 20

  Ból serca

  +

  Brian i Casey chorują. Joe i Helen odwiedzają Roya w domu i poznają jego matkę, Eleanor.

 • 21

  Kompleks Edypa

  +

  Casey idzie na randkę z młodszym chłopakiem, a Brian spotyka się z jego matką. Z kolei Joe i Roy postanawiają zmierzyć się ze swoim lękiem wobec cyrków.

 • 22

  Wściekłe byki

  +

  Joe i Brian stają naprzeciw siebie w ringu bokserskim.

 • 23

  Podejście końcowe: część pierwsza

  +

  Joe urządza pokój muzyczny dla Helen na poddaszu. Robiąc porządki, odkrywa liścik od ich zmarłego ojca oraz klucz do skrytki. Bracia ruszają na kolejne poszukiwania skarbu. Z pomocą Fay, Antonia i Casey lecą do Bostonu, Nowego Jorku i wracają na Nantucket, gdzie znajdują kolejną walizkę tuż obok tej sprzed ośmiu lat. Helen stara się o angaż w orkiestrze, ale znów bezskutecznie.

 • 24

  Podejście końcowe: część druga

  +

  Chcąc pocieszyć Helen, Joe odnawia jej wiolonczelę. Kobieta odkrywa na nowo pasję do muzyki, a reszta przyjaciół szuka pieniędzy, które ojciec miał zostawić Joemu i Brianowi. Gdy w końcu docierają do 250 tysięcy dolarów, bracia mają odmienne plany na ich wydanie. Joe chce rozbudować swoje linie lotnicze, a Brian opuścić wyspę na dobre.