Starszaki

1212
The Cool Kids © 2018 Fox and its related entities. All rights reserved.
Starszaki

Opis

„Starszaki” to serial komediowy o grupie niesfornych przyjaciół na emeryturze, którzy garną się do łobuzerki. Śmiało łamią wszelkie zasady, bo w ich wieku nie mają zbyt wiele do stracenia.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Starszaki zawsze chętnie coś zbroją. Ich liderem jest Hank – współczesny Archie Bunker, który w imię dobrej zabawy zrobi wszystko. Charlie i Sid to jego oddani i wyjątkowo nieporadni kumple. Bezczelna, przebojowa Margaret dołącza do grupy z przytupem. Wesołą czwórkę łączy przekonanie, że dystyngowana starość to obciach. Oni zamierzają zaszaleć.

 • 2

  65 urodziny Margaret

  +

  Margaret nie ma ochoty świętować 65 urodzin, ale panowie zaplanowali dla niej wieczorne wyjście w stylu młodzieżowym. Po zabawie czują się staro. I mają kaca nie z tej ziemi.

 • 3

  Randka z przeznaczeniem

  +

  Charlie i Hank tworzą konta w serwisie randkowym. Żeby podnieść się na duchu, Sid podaje się za interesująca kobietę.

 • 4

  Wyjście Sida

  +

  Margaret dziwi się, że Sid nie chce zobaczyć się z synem. Próbuje nakłonić go do wyjścia. Hank uparcie odmawia noszenia okularów, a Charlie pomaga mu oszukiwać na badaniu wzroku.

 • 5

  Banda ustawia wybory

  +

  Hank ma dosyć rządów Boskiego George'a. W wyborach na nowego koordynatora zajęć głosuje na Charliego. Margaret promuje Sida.

 • 6

  Zdobyć telewizor

  +

  Hank i Margaret przegrywają zawody w rzucaniu workami z grochem. Koło nosa przechodzi im pożądana nagroda – 65-calowy telewizor. Chcąc ukraść sprzęt, Starszaki włamują się do gabinetu Alice, a wcześniej zamykają ją w saunie z Sidem.

 • 7

  Święto Dziękczynienia

  +

  Margaret otrzymuje zaproszenie na ekskluzywną imprezę składkową z okazji Święta Dziękczynienia. Zabiera ze sobą Sida, a Hank i Charlie obmyślają plan awaryjny.

 • 8

  Hank – złodziej kołysek

  +

  Hank spotyka się z młodszą kobietą, którą reszta grupy podejrzewa o niecne zamiary. Przeszukując jej rzeczy, znajdują coś przerażającego. To może być pułapka!

 • 9

  Margaret spotyka się z mordercą

  +

  Margaret zaczyna spotykać się z Karlem. To podejrzany typ, a może nawet morderca? Reszta gangu ściga innego przestępcę: seryjnego zapychacza toalet.

 • 10

  Idziemy na pogrzeb

  +

  Hank dowiaduje się, że jego była żona zjawi się na pogrzebie ich wspólnego znajomego. Margaret proponuje swoje towarzystwo i szereg kłamstw, by przedstawić Hanka w lepszym świetle. Charlie i Sid cenią dobre pogrzeby, więc dołączają do grupy.

 • 11

  Aniołek Charliego

  +

  Hank chciałby prowadzić program telewizyjny, ale jego rolę szybko przejmuje wschodząca gwiazda ekranu, Sid. Z wrodzoną lekkością opowiada żarciki i ploteczki. Margaret pomaga Charliemu, który stara się o względy pewnej wdowy.

 • 12

  Margaret Jr.

  +

  Córka Margaret nie ma gdzie się podziać. Szuka pomocy. Sid usiłuje znaleźć patelnię w „raju graciarza” – mieszkaniu Charliego.

 • 13

  Pierwszy związek Sida

  +

  Przyjaciele pomagają Sidowi przezwyciężyć opory przed wejściem w związek z jego nowym ukochanym Johnem. Tymczasem Margaret próbuje pokonać swój lęk przed lataniem i zgłasza się jako wolontariuszka na lotnisku.

 • 14

  Starszaki i nowa

  +

  Margaret zaniedbuje kolegów, kiedy z wizytą wpada jej najlepsza przyjaciółka Joanie. Kiedy kobieta postanawia zamieszkać w ośrodku, chłopaki szykują plan, żeby przekonać ją do zmiany decyzji. Niestety Hank pozwala się zdekoncentrować.

 • 15

  Mentorzy

  +

  Kiedy Hank i Margaret pomagają zagubionemu licealiście w podjęciu decyzji, czy pójść na bal absolwentów, mężczyzna jest zmuszony powrócić do traumatycznego zdarzenia, które spotkało jego samego w szkole średniej. Tymczasem Sid zostaje zaproszony przez chłopaka na przejażdżkę po regionie winnic, ale jest przerażony, bo nie umie jeździć na rowerze.

 • 16

  Powrót z emerytury

  +

  Sid zajmuje się eleganckim apartamentem, który należy do jednego z podopiecznych ośrodka. Przyjaciele rozsmakowują się w luksusach oraz niesamowitych ciasteczkach Charliego. Kiedy Margaret postanawia zarobić na cukierniczych talentach kolegi, wszystkich nieco ponosi fantazja.

 • 17

  Margaret robi postępy

  +

  Margaret próbuje poderwać najatrakcyjniejszego mężczyznę w ośrodku, ale nie potrafi uwolnić się od Leonarda, który nie chce jej dać spokoju. Tymczasem Hank próbuje sprzedać swoją powieść erotyczną o wampirach z pomocą Sida i jego znajomości.

 • 18

  Była żona Sida

  +

  Kiedy ośrodek odwiedza Bonnie, była żona Sida, jego nowy chłopak John ma problem z zaakceptowaniem bliskiej relacji dawnych małżonków. Z kolei Margaret, Charlie i Hank szykują się do niezapomnianej zabawy na koncercie zespołu Fleetwood Mac.

 • 19

  Największy fan Kipa Samgooda

  +

  Margaret pomaga Sidowi spotkać idola swoich młodych lat, Kipa Samgooda. Tymczasem Charlie woli spędzać czas ze swoją dziewczyną Kathleen niż z Hankiem, który za wszelką cenę próbuje przyciągnąć jego uwagę.

 • 20

  Niemoralna propozycja

  +

  Żeby zdobyć mężczyznę, u którego inaczej nie miałaby szans, Margaret udaje kogoś, kim nie jest. Kiedy Hank nie dostaje wyniku badań podejrzanego pieprzyka, jest przekonany, że jego dni są policzone. Z pomocą spieszy mu jednak Charlie. Z kolei Sid unika Johna, który ma do niego bardzo ważne pytanie.

 • 21

  Nie ma jak Las Vegas

  +

  Hank chciałby sprawić synowi idealny prezent z okazji jego ślubu w Las Vegas, ale dowiaduje się, że za wszystko płaci partner Lorraine, Reggie. Tymczasem szczęście w grze w blackjacka szybko odwraca się od Margaret i Sida, a Charlie ma nadzieję, że uda mu się wykorzystać swoje dawne znajomości w Vegas.

 • 22

  Rocznica przyjaźni

  +

  Charlie, Hank i Sid przygotowują imprezę z okazji rocznicy ich przyjaźni, pomijając Margaret. Tymczasem ona dostrzega napięcie między Hankiem a Sidem i namawia tego drugiego, żeby bronił swojego zdania. Z kolei Sid chciałby zorganizować przyjęcie na patio i próbuje przekonać kociary, żeby im je udostępniły.