Świat według Mindy

1212
The Mindy Project © 2016 Open 4 Business Productions LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Świat według Mindy

Opis

Serial opowiada o młodej lekarce, która stara się znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym, w otoczeniu swoich ekscentrycznych kolegów z prowadzonej wspólnie w Nowym Jorku małej praktyki ginekologicznej.

Odcinki

 • 1

  Czy to już wszystko?

  +

  Mindy przyzwyczaja się do małżeńskiego życia u boku Bena. Jeremy stara się pogłębić swoją znajomość z Anne. Tamra podejmuje zmieniającą życie decyzję.

 • 2

  Romantyczne rozstania

  +

  Związek Mindy i Bena zostaje poddany próbie po tym, jak on dostaje propozycję pracy w Filadelfii. Tymczasem Anna planuje babski wieczór dla koleżanek z pracy. Tamra zdaje sobie sprawę, że czuje coś do jednego ze swoich współpracowników.

 • 3

  Niech rozwód będzie z tobą

  +

  Mindy zatrudnia swojego byłego chłopaka, Cliffa, by zajął się jej pogmatwanym rozwodem. Peter wraca do miasta i organizuje niezapomnianą imprezę karaoke dla pracowników kliniki. Ma nadzieję, że dobra zabawa wpłynie pozytywnie na ponury nastrój Mindy.

 • 4

  Dziewczyna Leo

  +

  Mindy ściera się z jedną z matek w szkole Leo. Tymczasem Tamra stara się odrzucić zaloty byłego chłopaka, którego miała nadzieję już nigdy nie oglądać.

 • 5

  Impreza kostiumowa

  +

  Jeremy organizuje imprezę w klinice i o dziwo, pracownicy nie mogą się jej doczekać! Mindy zaprasza na nią przystojnego nieznajomego, który niespodziewanie zaczyna interesować się działalnością Shulman and Associates. Jody staje do rywalizacji z piękną lekarką po tym, jak kobieta podbiera mu jedną z pacjentek.

 • 6

  Opowieść położnej

  +

  Mindy popada w konflikt z kimś ze swojej przeszłości. Jeremy i Anna starają się dociec, czy w krążącej po klinice zaskakującej plotce kryje ziarno prawdy.

 • 7

  Szalona dziewczyna

  +

  Mindy zostaje zmuszona do samotnego wyjazdu na miesiąc miodowy, zaplanowany przez Bena. Tym niemniej ma nadzieję, że uda jej się odpocząć i poznać kogoś nowego. W rezultacie, ląduje w ośrodku wypoczynkowym dla wegan, promującym zdrowy styl życia, gdzie wpada na swojego byłego narzeczonego Caseya i jego seksowną, świeżo poślubioną żonę.

 • 8

  Lekarze bez osobistych granic

  +

  Annette jest wściekła, gdy Mindy odkrywa jej sekret i postanawia podjąć się jej leczenia. Jody usiłuje namówić swoją dziewczynę, by nie podejmowała pracy zagranicą. Tamra ma problem z zaakceptowaniem religijnych praktyk Morgana, które kładą się cieniem na ich związku.

 • 9

  Danny w prawdziwym życiu

  +

  Mindy i Danny nie mogą dojść do zgody w kwestii najlepszego sposobu leczenia chorej Annette. Tymczasem Anna urządza becikową imprezę dla Tamry, podczas której dochodzi do zaciekłej konfrontacji pomiędzy Colette i jej bratem Jodym.

 • 10

  To musiałeś być ty

  +

  Mindy stara się znaleźć nowego inwestora, ponieważ okazuje się, że ma za mało pieniędzy, by utrzymać samodzielnie swoją praktykę. Tamra i Morgan biorą ślub. Annette przechodzi operację amputacji obu piersi.