Syn Zorna

1212
2016-2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Syn Zorna

Opis

Serial komediowy z elementami animacji opowiadający o wojowniku z odległej wyspy na Pacyfiku, który powraca do Kalifornii, by odzyskać względy byłej żony i poznać nastoletniego syna.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Powrót do Orange County

  +

  Powrót do Orange CountyZorn to nieustraszony wojownik i obrońca Zephyrii, wyspy położonej daleko na Pacyfiku, gdzie wszystko i wszyscy są animowani. Gdy przejeżdża do Kalifornii, by odwiedzić syna, Alangulona, dowiaduje się, że jego była żona, Edie, ma teraz narzeczonego i obraca się w środowisku wyższej klasy średniej. Zdeterminowany, by odbudować relacje z synem, Zorn pozostaje w Orange County i podejmuje pracę. Mimo swoich „unikalnych” cech, zostaje z radością przyjęty przez nową szefową i zamienia wyzwania związane z walką z mrocznymi pasterzami i żądnymi krwi arachnobotami na trudy ojcostwa i codziennego życia.

 • 2

  Obrońca młodzieńczej miłości

  +

  Zorn wprowadza Alana w zakłopotanie na oczach Nancy, która podoba się jego synowi, po czym zaczyna szpiegować dziewczynę, używając do tego magicznego kamienia. Tymczasem Edie postanawia ruszyć do przodu ze swoim życiem i zmusza Zorna do zabrania swoich starych pudeł z jej garażu oraz wywiezienia ich do jego własnego mieszkania.

 • 3

  Wojna w miejscu pracy

  +

  Zorn zauważa, że ktoś z biura z naprzeciwka bierze bez pytania pikantny sos z pokoju socjalnego Sanitation Solution, po czym stara się zebrać resztę swoich współpracowników i rozpętać z wrogiem wojnę – w zephyriańskim stylu. Tymczasem Alan usiłuje przekonać Edie, żeby napisała mu usprawiedliwienie na lekcję wychowania fizycznego, ponieważ w przyszłym tygodniu mają odbyć się zajęcia z pływania, a on wstydzi się pokazania swoich nóg.

 • 4

  Weekendowy wojownik

  +

  Zorn desperacko stara się być „fajnym tatą”, gdy Alan zostaje u niego na weekend. Sprawy zaczynają się komplikować po tym, jak dołącza do nich przyjaciel syna, Jeff.

 • 5

  Posmak Zephyrii

  +

  Po tym, jak odkrywa, w jaki sposób Zephyria jest przedstawiana w mediach, Zorn stara się nauczyć Alana, na czym polega kultura jego ojczystego kraju. Tymczasem Edie postanawia wytoczyć działa przeciwko nowym sąsiadom z powodu ich gadającego, ogrodowego krasnala.

 • 6

  Opowieść o dwóch Zornach

  +

  Zorn zauważa, jak dobrze Alan i Craig czują się w swoim towarzystwie, grając wspólnie w grę wideo. Postanawia wykorzystać swojego sobowtóra „Meka-Zorna”, wymknąć się z pracy i czekać w kolejce z Alanem, by kupić nową wersję gry. Tymczasem Edie i Linda wyładowują swoje frustracje związane z Zornem, spuszczając lanie „Meka-Zornowi”.

 • 7

  Bitwa w Dniu Dziękczynienia

  +

  Zachęcony przez Lindę, Zorn wprasza się na obchody Dnia Dziękczynienia u Edie, by dowieść matce swojej byłej żony, że wydoroślał. Wszystko się dobrze układa dopóki starsza pani nie dzieli się swoimi poglądami na temat Zephyrii. Tymczasem Alan stara się podlizać babce, mając nadzieję, że ta zapłaci za jego kosztowny, letni obóz muzyczny.

 • 8

  Powrót kumpla od kieliszka

  +

  Headbutt Man (Twardogłowy), stary kumpel Zorna od kieliszka, przyjeżdża w odwiedziny. Na nieszczęście dla Zorna, kolega żyje teraz w trzeźwości. Tymczasem Alan zostaje zaproszony na imprezę, na której ma być Nancy. Jego plany napotykają na przeszkody, gdy zmuszony zostaje do wzięcia ze sobą córki Headbutt Mana.

 • 9

  Świąteczna wojna

  +

  Alan czuje się rozdarty, ponieważ nie wie czy spędzić Boże Narodzenie z Edie czy w towarzystwie Zorna obchodzić Grafelnik, zephyriańskie święto zemsty. Wkrótce jednak zdaje sobie sprawę, że dzięki zaistniałej sytuacji, może napędzić rodziców na siebie, by wyłudzić od nich lepsze prezenty.

 • 10

  Radioaktywna była dziewczyna

  +

  W związku ze zbliżającą się imprezą zaręczynową Craiga i Edie, wszyscy zastanawiają się, kogo ze sobą przyprowadzą. Alan nie jest pewien, co go łączy z Laylą. Zorn odnawia znajomość z Radianą, która jest radioaktywna, w dosłownym tego słowa znaczeniu. W tym samym czasie Craig, który właśnie otrzymał certyfikat uprawniający do doradzania w związkach, pomaga innym, ale nie jest w stanie pomóc sobie samemu.

 • 11

  Walka o samoakceptację

  +

  Craig martwi się, że nie jest dla Edie wystarczająco męski i prosi Zorna, by pomógł mu stać się wojownikiem. Tymczasem Alan zostaje zaproszony do odwiedzenia z Lylą domku na plaży i sięga po drastyczne metody, by poprawić to, co uważa za swój najgorszy atut fizyczny.

 • 12

  Poszukiwania Craiga

  +

  Gdy Craig ucieka, by móc zastanowić się nad sensem swojego związku z Edie, ona i Zorn wyruszają za nim i sprowadzają go z powrotem do domu. Tymczasem dzięki swoim zephyriańskim nogom, Alan zyskuje coraz większą popularność w szkole. Jednak jego desperackie pragnienie bycia lubianym poważnie odstrasza Laylę.

 • 13

  Wszyscy kochają syna Zorna

  +

  Widząc nadarzającą się okazję, by przywrócić Lindę do jej dawnej pracy, Zorn rozbudowuje biznes Sanitation Solutions, wchodząc na zephyriański rynek. Pomaga również Alanowi w zdobyciu tytułu Króla Balu i odzyskaniu przychylności Layli.