Tata ma plan

1212

Tata ma plan… na każdą sobotę z FOX Comedy!

Sezon 2
00:30

Opis

Serial opowiada historię małżeństwa, którego życie ulega drastycznej zmianie, po tym jak żona przedsiębiorcy Adama Burnsa (nagrodzony Złotym Globem Matt LeBlanc) po trzynastu latach przerwy wraca do pracy. W tej sytuacji mężczyzna jest zmuszony poświęcić się wychowaniu trójki ich dzieci.

Odcinki

 • 1

  Żona w pracy

  +

  Haley i Dylan chcą wziąć szybki ślub jeszcze przed porodem, ale realizacja ich planu nie idzie tak gładko, jak się spodziewali. Z kolei Jay próbuje rozkręcić swoją nową firmę, zabiegając o względy gwiazdy Instagrama.

 • 2

  Może i tak

  +

  Nieporozumienie w pracy sprawia, że Adam i Andi muszą je rozwiązać, żeby nie przenosić problemów zawodowych do domu. Z kolei dzieciaki próbują powstrzymać Lowella przed wyprowadzką, kiedy okazuje się, że jest świetnym kucharzem.

 • 3

  Na ziemię z nim

  +

  Adam jest świadkiem popchnięcia Emme przez innego dzieciaka. Przekonuje Teddy'ego, żeby stanął w obronie siostry i wymierzył sprawiedliwość w starym stylu, co jednak nie podoba się Andi. Poza tym Adam i Don przekonują Joego do zatrudnienia pielęgniarza, który zajmie się nim po zbliżającej się operacji kolana.

 • 4

  Kawalerka

  +

  Adam i reszta chłopaków odwiedzają Lowella w jego nowym kawalerskim mieszkaniu i zaczynają je wykorzystywać jako miejsce ucieczki przed rodzinnym życiem. Z kolei Andi naciska na Adama, chcąc wreszcie mieć w pracy własne biurko.

 • 5

  Nowe stare metody

  +

  Kiedy Adam nakrywa Kate na nocnym powrocie do domu, postanawia dać jej nauczkę, korzystając z tradycyjnych metod wychowawczych. Tymczasem Andi martwi się, że nie ma zbyt wielu zdjęć Emme jako niemowlęcia.

 • 6

  Niezbyt przyzwoita propozycja

  +

  Adam i Andi starają się za wszelką cenę dostać pożyczkę na niespodziewaną naprawę w domu, który próbują sprzedać z zyskiem po remoncie. Z kolei Joe tak lubi spędzać czas ze swoim pielęgniarzem Funchym, że postanawia znaleźć sposób, żeby zatrzymać go przy sobie dłużej.

 • 7

  Hotelowe figle

  +

  Odkąd Teddy zaczął sypiać z nimi w łóżku, Adam i Andi planują wykupienie noclegu w hotelu. Kiedy pozwalają Kate zostać samej w domu, dziewczyna nie zamierza przestrzegać ich surowych zasad.

 • 8

  Żeberka Adama

  +

  Adam zgadza się przejść na dietę wegańską, żeby zbliżyć się do Kate, ale miłość do mięsa wystawia go na ciężką próbę.

 • 9

  Zachowanie godne wieku

  +

  Chociaż w 50. urodziny Adamowi coś strzela w kręgosłupie, nie chce on zrezygnować ze swojego życiowego marzenia o terenowej wyprawie na motocyklu. Kiedy Don i Adam wypłacają pracownikom premie, wszyscy zastanawiają się, na co je wydać.

 • 10

  Niepotrzebny bohater

  +

  Adam robi się zazdrosny, kiedy Teddy wybiera Andi na bohaterkę swojego szkolnego wypracowania.

 • 11

  Przedwyjazdowa gorączka

  +

  Kiedy Adam przypadkowo zaprasza Andi na doroczny męski wypad, próbuje zniechęcić ją do udziału, ale tylko pogarsza tym sytuację.

 • 12

  Przyzwoite życie

  +

  Przemądrzała siostra Andi wpada z wizytą. Adam zwraca się do Marcy, żeby pokazała Kelly, gdzie jej miejsce.

 • 13

  Interwencje

  +

  W finale sezonu Adam i Andi dostrzegają, jak Lowell zmienił się pod wpływem związku z Kelly, siostrą Andi. Postanawiają zainterweniować, chcąc przekonać przyjaciela, że nie może się godzić na jej wybryki.