Tata ma plan

1212
Man With A Plan © CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
Tata ma plan

Opis

Serial opowiada historię małżeństwa, którego życie ulega drastycznej zmianie, po tym jak żona przedsiębiorcy Adama Burnsa (nagrodzony Złotym Globem Matt LeBlanc) po trzynastu latach przerwy wraca do pracy. W tej sytuacji mężczyzna jest zmuszony poświęcić się wychowaniu trójki ich dzieci.

Odcinki

  • 1

    Żona w pracy

    +

    Haley i Dylan chcą wziąć szybki ślub jeszcze przed porodem, ale realizacja ich planu nie idzie tak gładko, jak się spodziewali. Z kolei Jay próbuje rozkręcić swoją nową firmę, zabiegając o względy gwiazdy Instagrama.

  • 2

    Może i tak

    +

    Nieporozumienie w pracy sprawia, że Adam i Andi muszą je rozwiązać, żeby nie przenosić problemów zawodowych do domu. Z kolei dzieciaki próbują powstrzymać Lowella przed wyprowadzką, kiedy okazuje się, że jest świetnym kucharzem.

  • 3

    Na ziemię z nim

    +

    Adam jest świadkiem popchnięcia Emme przez innego dzieciaka. Przekonuje Teddy'ego, żeby stanął w obronie siostry i wymierzył sprawiedliwość w starym stylu, co jednak nie podoba się Andi. Poza tym Adam i Don przekonują Joego do zatrudnienia pielęgniarza, który zajmie się nim po zbliżającej się operacji kolana.

  • 4

    Kawalerka

    +

    Adam i reszta chłopaków odwiedzają Lowella w jego nowym kawalerskim mieszkaniu i zaczynają je wykorzystywać jako miejsce ucieczki przed rodzinnym życiem. Z kolei Andi naciska na Adama, chcąc wreszcie mieć w pracy własne biurko.

  • 5

    Nowe stare metody

    +

    Kiedy Adam nakrywa Kate na nocnym powrocie do domu, postanawia dać jej nauczkę, korzystając z tradycyjnych metod wychowawczych. Tymczasem Andi martwi się, że nie ma zbyt wielu zdjęć Emme jako niemowlęcia.

  • 6

    Niezbyt przyzwoita propozycja

    +

    Adam i Andi starają się za wszelką cenę dostać pożyczkę na niespodziewaną naprawę w domu, który próbują sprzedać z zyskiem po remoncie. Z kolei Joe tak lubi spędzać czas ze swoim pielęgniarzem Funchym, że postanawia znaleźć sposób, żeby zatrzymać go przy sobie dłużej.

  • 7

    Hotelowe figle

    +

    Odkąd Teddy zaczął sypiać z nimi w łóżku, Adam i Andi planują wykupienie noclegu w hotelu. Kiedy pozwalają Kate zostać samej w domu, dziewczyna nie zamierza przestrzegać ich surowych zasad.

  • 8

    Żeberka Adama

    +

    Adam zgadza się przejść na dietę wegańską, żeby zbliżyć się do Kate, ale miłość do mięsa wystawia go na ciężką próbę.

  • 9

    Zachowanie godne wieku

    +

    Chociaż w 50. urodziny Adamowi coś strzela w kręgosłupie, nie chce on zrezygnować ze swojego życiowego marzenia o terenowej wyprawie na motocyklu. Kiedy Don i Adam wypłacają pracownikom premie, wszyscy zastanawiają się, na co je wydać.

  • 10

    Niepotrzebny bohater

    +

    Adam robi się zazdrosny, kiedy Teddy wybiera Andi na bohaterkę swojego szkolnego wypracowania.

  • 11

    Przedwyjazdowa gorączka

    +

    Kiedy Adam przypadkowo zaprasza Andi na doroczny męski wypad, próbuje zniechęcić ją do udziału, ale tylko pogarsza tym sytuację.

  • 12

    Przyzwoite życie

    +

    Przemądrzała siostra Andi wpada z wizytą. Adam zwraca się do Marcy, żeby pokazała Kelly, gdzie jej miejsce.

  • 13

    Interwencje

    +

    W finale sezonu Adam i Andi dostrzegają, jak Lowell zmienił się pod wpływem związku z Kelly, siostrą Andi. Postanawiają zainterweniować, chcąc przekonać przyjaciela, że nie może się godzić na jej wybryki.