Tata ma plan

Poniedziałek 22.55

AllAll
Man With A Plan © CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
Tata ma plan

Kolejne emisje

 1. Niedziela 17 grudnia o 09.25

  Trzej Amigos (Odcinek12 - S01)

 2. Niedziela 17 grudnia o 15.55

  Nadeszła zima (Odcinek07 - S01)

 3. Niedziela 17 grudnia o 16.25

  Adam wkracza do akcji (Odcinek08 - S01)

Opis

Po tym, jak żona Adama decyduje się na powrót do pracy zawodowej, mężczyzna staje w obliczu wyzwania, jakim jest wychowywanie trójki dzieci.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Andi wraca do pracy

  +

  Andi Burns wraca do pracy, gdy jej najmłodsza córka zaczyna chodzić do przedszkola. Zmusza to jej męża Adama do zajęcia się domem oraz opieką nad trójką ich dzieci.

 • 2

  Dwa bilety do raju

  +

  Adam dostaje od klienta dwa bilety na mecz drużyny Pittsburg Steelers. Mężczyzna postanawia zabrać ze sobą Dona, swojego brata i partnera w biznesie, w ramach wdzięczności za zastępowanie go w pracy, gdy on musi zajmować się dziećmi. Widząc bilety, Andi z góry zakłada, że mąż planuje zaprosić ją na mecz, by uczcić rocznicę ich pierwszej randki, w ramach której również oglądali grę Steelersów. Adam musi zdecydować, kogo przyjdzie mu rozczarować.

 • 3

  Teatr lalek

  +

  Pani Rodriguez oskarża Adama o niedbałość w roli koordynatora komitetu rodzicielskiego, ponieważ ten nie ma czasu, by przygotować pacynki na przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela. Mężczyzna odgraża się, że przeniesie Emme do innej grupy w przedszkolu. Nie podoba się to Andi, która uważa panią Rodriguez za nadzwyczajną nauczycielkę. Przypomina również Adamowi, jak bardzo musiała się natrudzić, by umieścić córkę w jej klasie.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 02.10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 4

  Święto Dziękczynienia

  +

  Adam przynosi Emme do szkoły drugie śniadanie. Przyłapuje przy okazji swoją żonę na gorącym uczynku. W tajemnicy przed nim, Andi spotyka się z panią Rodriguez w sprawie planowanego dla 30 osób posiłku z okazji Święta Dziękczynienia. Później kobieta stara się wytłumaczyć mężowi, że nie była pewna czy on będzie w stanie podołać zadaniu. Rani to uczucia Adama. Postanawia dowieść żonie, jak bardzo się myli.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 02.35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 5

  Rodzinne pamiątki

  +

  Po tym, jak wielokrotnie zostają zmuszeni do wyjścia z domu przez Andi oraz dzieciaki, Adam i Don chcą przerobić garaż na „męską jaskinię”. Jest jednak pewien problem – sterty pudeł ze szpargałami, których Andi nie chce wyrzucić, ponieważ są pełne rodzinnych wspomnień.

  Na antenie
  Poniedziałek 25 grudnia o 02.10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 6

  Dziura w ścianie

  +

  Podczas zabawy dzieciaki robią dziurę w ścianie. Odmienne metody wychowawcze Adama i Andi poddane zostają próbie. Każde z małżonków stara się napuścić pociechy na siebie nawzajem, by zidentyfikować winowajcę. Dzieciaki jednak nie dają się na to nabrać.

  Na antenie
  Poniedziałek 25 grudnia o 02.40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 7

  Nadeszła zima

  +

  Nie chcąc zajmować się świątecznymi przygotowaniami, Adam przekonuje rodziców Andi do urządzenia Bożego Narodzenia dla całej rodziny w swoim domu w Virginia Beach. Zamawia wszystkie prezenty dla dzieci przez Internet i zleca ich przesłanie bezpośrednio na adres teściów. Jego plan przynosi odwrotny skutek, gdy w dniu wyjazdu zaczyna padać śnieg. Zmuszony do tego, by improwizować, Adam staje na głowie, by dokonać świątecznego cudu, nie rozczarować dzieciaków i nie rozzłościć Andi.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 15.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 1 stycznia o 02.10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 8

  Adam wkracza do akcji

  +

  Andi stara się zabrać Emme i Teddy’ego do zoo. Utyka jednak na wiele godzin w ulicznym korku. Pod nieobecność żony i bez jej pomocy, Adam musi poradzić sobie z Kate, która właśnie dostała swój pierwszy okres.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 16.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 1 stycznia o 02.40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 9

  Nieudany obiad

  +

  Burnsowie planują wspólny wyjazd do Las Vegas z Donem i Marcy. Wycieczka może jednak nie dojść do skutku, gdy Andi zdaje sobie sprawę, że jej szwagierka to dziewczyna, która ją przedrzeźniała w liceum oraz nadała jej niepochlebną ksywkę. Tymczasem Teddy przestaje spotykać się z nielicznymi kolegami ze szkoły i spędza cały swój wolny czas z internetowymi kumplami, z którymi gra w gry wideo, co wzbudza niepokój jego rodziców.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 16.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 stycznia o 02.35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 10

  Co z Bobem?

  +

  Andi wyznaje, że jednym z jej nowych przyjaciół w pracy jest mężczyzna o imieniu Bob. Czuje się jednak zaskoczona i nieco dotknięta, gdy Adam nie zaczyna okazywać swojej typowej zazdrości. Opowiada później naciągane historie, podkreślając urok oraz talenty kolegi, nieświadoma, że jej męża przez cały czas zżerała zazdrość i po prostu starał się ją ukryć.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 17.20
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 stycznia o 03.05
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 11

  O pszczółkach i kwiatkach

  +

  Rodzice znajdują zdjęcie nagiej kobiety w tablecie Teddy’ego. Andi zmusza Adama do przeprowadzenia rozmowy z synem, twierdząc, że ona zajęła się tym w przypadku Kate. Po niezręcznej dyskusji, która szokuje Teddy’ego, Adam dowiaduje się, że nagie zdjęcie oglądała z ciekawości jego od niedawna świadoma swojego ciała starsza córka. Okazuje się również, że Kate dowiedziała się, czym jest seks na szkolnych lekcjach, a nie od matki.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 17.50
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 stycznia o 03.05
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 12

  Trzej Amigos

  +

  Adam jest niezadowolony, gdy Andi zaprasza Lowella na wspólne oglądanie meczu hokeja z nim i Donem. Wkrótce zmienia jednak zdanie. Okazuje się bowiem, że Lowell jest w stanie zrobić świetną prezentację multimedialną dla budowlanego klienta braci Burnsów, którego starają się pozyskać. Don traktuje to jako osobisty policzek, ponieważ zawsze zajmował się sprzedażą w firmie, używając to tego wypracowanych przez siebie metod. Gdzie indziej, pani Rodriguez zwierza się Andi, że miała erotyczny sen o Adamie.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 09.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 18.15
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 13

  Walentynki

  +

  Adam zaplanował każdy szczegół eleganckiej, walentynkowej kolacji z Andi. Nie pomyślał jednak o opiekunce do dzieci. Po tym, jak okazuje się, że ani Marie, ani Lowell nie mają czasu, Kate przypomina swojemu tacie, że ma 13 lat i może popilnować młodszego rodzeństwa. Cieszy to Adama, ale Andi nie jest pewna, czy jej córka jest na to gotowa. W końcu jednak niechętnie się zgadza, by Kate została z młodszym rodzeństwem. Burnsowie wychodzą do restauracji, po czym na miejscu dowiadują się, że Don przechwycił rezerwację Adama.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 22.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 07.00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 14

  Pierwsza randka Kate

  +

  Kate jest podekscytowana swoją pierwszą randką z kolegą z klasy o imieniu Royce, na którą zgodziła się Andi bez konsultowania się z mężem. Adam sprawdza profil chłopaka w Instagramie. Dochodzi do wniosku, że Royce może być zwykłym podrywaczem i stara się go odstraszyć. Tymczasem Don nie ma pomysłu na urodzinowy prezent dla Marcy. Postanawia poprosić Lowella o pomoc.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 23.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 07.25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 15

  Rodzice Adama

  +

  Rodzice Adama przyjeżdżają swoim kamperem z niezapowiedzianą wizytą. Gdy Joe dowiaduje się, że Adam opiekuje się teraz dzieciakami, on i Bev proponują, że zostaną na dłużej, by mu pomóc, po czym zaczynają mieszkać na podjeździe Burnsów.

  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 22.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 07.55
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 16

  Doktor Nie

  +

  Adam odkrywa, że Joe od prawie dziesięciu lat nie był u lekarza. Namawia ojca, by umówił się na wizytę. Wkrótce Andi dowiaduje się również, że doktor, u którego jej mąż się regularnie bada, odszedł pięć lat temu na emeryturę. Joe, Adam i Don robią sobie badania u nowego lekarza. Okazuje się, że Burns senior musi zrobić sobie kolonoskopię. Tymczasem Bev wykorzystuje poczciwą naturę Lowella, prosząc go, by wszędzie ją woził.

  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 23.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 08.20
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 17

  Drużyna A

  +

  Andi i Adam zapraszają na kolację Lowella i jego żonę, całkowicie oczekując, że Jen okaże się równie nudna jak jej mąż. Okazuje się jednak, że kobieta jest ładna i interesująca. Później, gdy Jen i Lowell sprawiają wrażenie, jakby szukali wymówki, by wyjść, Andi i Adam zdają sobie sprawę, że być może to oni sami stali się nudziarzami.

  Na antenie
  Środa 20 grudnia o 22.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 08.50
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 18

  Szukanie winnego

  +

  Adam i Don dowiadują się, że ich żony nie wściekają się tak bardzo, gdy któryś z nich narozrabia, o ile zwalą winę na siebie nawzajem. Niestety Andi odkrywa ich spisek. Co gorsza, na wierzch wychodzą stare sprawy z przeszłości.

  Na antenie
  Środa 20 grudnia o 23.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 24 grudnia o 09.15
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 19

  Brudne pieniądze

  +

  Adam i Andi żałują, że zgodzili się na pożyczkę od Joego, ponieważ Burns senior ma teraz wymówkę, by wtrącać się w ich życie. Bev i Marcy walczą o to, kto powinien urządzić urodzinową imprezę dla Dona. Tymczasem Don wpada w panikę po tym, jak dowiaduje się od Lowella, że Marcy ofiarowała bibliotece jego starego laptopa.

  Na antenie
  Poniedziałek 25 grudnia o 22.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 grudnia o 06.50
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 20

  Wiosenna impreza

  +

  Lisa, klientka z budowy galerii handlowej, daje do zrozumienia, że Don nie jest wystarczająco profesjonalny, by wziąć udział w zbliżającym się spotkaniu z kierownictwem firmy. Adam musi znaleźć sposób, by w łagodny sposób przekazać to bratu. Ponieważ jej mąż jest zajęty, Andi proponuje, że weźmie urlop, by przez jakiś czas pełnić rolę asystującego rodzica. Ma nadzieję, że tym samym uda się jej nakłonić panią Rodriguez do zarekomendowania Emme do „dobrej”, pierwszej klasy. Wkrótce jednak żałuje swojej decyzji, gdy nauczycielka zleca jej zorganizowanie wiosennego balu dla przedszkolaków.

  Na antenie
  Poniedziałek 25 grudnia o 23.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 grudnia o 07.15
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 21

  Operacja Fałszywa Wolność

  +

  Przekonani, że Kate ich okłamała w kwestii pójścia do biblioteki, lecz nie będąc w stanie tego dowieść, Adam i Andi aktywują w jej telefonie GPS. Córka odkrywa ich podstęp i zbija rodziców z tropu, wkładając komórkę do kieszeni Dona. Andi i Adam znajdują Kate niewinnie przesiadującą z przyjaciółmi w kawiarni. Choć wciąż są na nią wściekli za to, że ich oszukała, wspólnie dochodzą do wniosku, że ich córka, która właśnie skończyła 14 lat, powinna mieć więcej wolności.

  Na antenie
  Wtorek 26 grudnia o 22.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 grudnia o 07.45
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 22

  Zróbmy sobie dzidziusia

  +

  Widząc Dona i Marcy z ich nowo narodzoną wnuczką, Andi zaczyna mieć ochotę na kolejne dziecko. Adam uważa, że są na to za starzy. Jednak gdy Emme odmawia dania mu całusa przed pójściem do przedszkola, przekonuje się do pomysłu żony. Gdy później widzą Dona i Mercy całkowicie skonanych po spędzeniu kilku dni z niemowlakiem, Adam i Andi żałują swojej decyzji, po czym z niecierpliwością oczekują na wynik testu ciążowego.

  Na antenie
  Wtorek 26 grudnia o 23.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 grudnia o 08.10
  AllAll
  na FOX Comedy