Tata ma plan

1212

Tata ma plan… na każdą sobotę z FOX Comedy!

Sezon 2
00:30

Opis

Po tym, jak żona Adama decyduje się na powrót do pracy zawodowej, mężczyzna staje w obliczu wyzwania, jakim jest wychowywanie trójki dzieci.

Odcinki

 • 1

  Srebrny lis

  +

  Andi zatrudnia młodą wolontariuszkę ze swojego szpitala do opieki nad dzieciakami. Adam martwi się, że Sophia zacznie się w nim podkochiwać. Jego żona jest jednak bardziej zazdrosna o to, że zamiast do niej, Kate zwraca się o radę do nowej opiekunki. Później Sophie mówi Adamowi, że ten jej się podoba, ale poinformowana o tym Andi, nie wierzy mężowi.

 • 2

  Chłopak Andi

  +

  Adam odkrywa, że pastor, którego zatrudnił do udzielenia im ślubu był oszustem i faktycznie nie są z Andi prawdziwym małżeństwem. Musi teraz znaleźć sposób na to, jak wszystko naprawić zanim żona się o tym dowie.

 • 3

  Kontratak rodziców

  +

  Sfrustrowani bałaganem w sypialniach swoich dzieci, Adam i Andi postanawiają odciąć im kieszonkowe dopóki ich pociechy nie zrobią porządku. Kate przekonuje młodsze rodzeństwo, że mogą przetrzymać rodziców, ogłaszając strajk. Adam i Andi postanawiają wziąć odwet, odwdzięczając się swoim dzieciom pięknym za nadobne.

 • 4

  Trawka

  +

  Adam dowiaduje się, że chłopak, z którym umawia się Kate został przyłapany przez matkę na paleniu marihuany. Postanawia skonfrontować Tylera, po czym z zaskoczeniem odkrywa, że Andi ma w tej kwestii całkiem odmienne zdanie. Don mówi Lowellowi o zasadach, których musi przestrzegać w biurze. Pracownik mu jednak nie wierzy i grozi, że przyprowadzi Adama, by ten wszystko potwierdził.

 • 5

  Wojna płci

  +

  Adam musi zatrudnić nowego kierownika projektu. Andi oskarża męża o seksistowskie uprzedzenia, ponieważ ten bierze pod uwagę wyłącznie kandydatów płci męskiej. Wkrótce Adam zatrudnia kobietę o imieniu Zara, częściowo, by zrobić przyjemność żonie, ale również dlatego, że nowa pracownica okazuje się najbardziej wykwalifikowana. Tymczasem oboje rodzice walczą ze szkołą, by ta pozwoliła grać Kate w chłopięcej drużynie piłki nożnej.

 • 6

  Adam i jego sąsiedzi

  +

  Po tym, jak Adamowi udaje się zrazić do siebie większość sąsiadów, Andi sugeruje, by zaprzyjaźnić się z parą, która niedawno zamieszkała na ich ulicy. Jest jednak pewien problem. Jej mąż dał już się we znaki nowej sąsiadce Joy, inspektorce nadzoru budowlanego, gdy ta odwiedziła jego plac budowy.

 • 7

  I my możemy zostać bohaterami

  +

  Adam i Andi zostają zaskoczeni nieoczekiwanymi wydatkami. Teddy’emu potrzebne są okulary, a Kate aparat ortodontyczny. W ramach cięć budżetowych postanawiają zrezygnować z niektórych luksusów, w tym z płatnych programów sportowych w kablówce. Don, Joe i Lowell są niepocieszeni, ponieważ spędzają dużo czasu oglądając u Burnsów mecze.

 • 8

  Wszy

  +

  Adam bierze ze sobą do pracy Teddy’ego i Emme, którzy przy okazji zarażają jego największą klientkę wszami. Andi wydaje się, że jest złą matką, ponieważ jako jedyna w rodzinie nie uległa pasożytom.

 • 9

  Strzelanina

  +

  Adam i Andi planują kilkudniowy wyjazd do Las Vegas na zasłużone wakacje. W tym czasie dziećmi mają zająć się Joe i Beverly. W trakcie przygotowań do podróży Adam zauważa, że jego ojciec zaczyna mieć problem z pamięcią. Nie wie jednak, jak mu o tym powiedzieć.

 • 10

  Fantastyczne Walentynki Adama

  +

  Burnsowie uzgadniają, że nie będą sobie robić prezentów z okazji Walentynek. Nie chcąc sprzeciwiać się Andi, Adam daje swojej matce upominek, który przygotował dla żony.

 • 11

  Zgadnij, kto przyjdzie na śniadanie, obiad i kolację

  +

  Andi załatwia Bev pracę wolontariuszki w szpitalu. Znudzony Joe zaczyna spędzać zbyt wiele czasu z Adamem.

 • 12

  Każdy jest zwycięzcą

  +

  Adam usiłuje przechytrzyć Andi, by ją przekonać do swoich racji, gdy małżonkowie nie mogą dojść do zgody w kwestii tego, czy Kate powinna wziąć udział w wieczorku tanecznym w towarzystwie starszego od siebie chłopaka.

 • 13

  Organizator imprez

  +

  Adam usiłuje zorganizować urodzinową kolację na cześć Andi, po czym odkrywa, iż zarządzanie gośćmi wcale nie jest takie łatwe.

 • 14

  Marcowe szaleństwo

  +

  Adam i Andi gubią materiał filmowy z zapisem intymnej chwili, którą przypadkiem nagrali. Muszą namierzyć nagranie zanim ktokolwiek je zobaczy.

 • 15

  Jak pozbyć się krewnych

  +

  Rodzice Andi postanawiają odwiedzić ich a Wielkanoc. Burnsowie robią wszystko, by nie dopuścić do sprzeczki pomiędzy swoimi rodzicami.

 • 16

  Prima Aprilis

  +

  Adam uważa, że robienie innym psikusów jest nieszkodliwą formą zabawy. Andy postanawia dać mężowi lekcję pokory.

 • 17

  Król jednego dnia

  +

  Adam z determinacją postanawia dowiedzieć się, co ukrywa Andi po tym, jak okazuje się, że jego żona nie mówi mu pewnych rzeczy dla jego własnego dobra.

 • 18

  System Burnsa

  +

  Adam czuje się podekscytowany i zaszczycony mogąc pomóc Joemu w zakupie nowego samochodu. Jednakże zaskakuje go fakt, iż jego ojciec nagle zaczyna się irytować, przez co negocjacje schodzą na drugi plan. Andi odkrywa, że Emme ukrywa węża i musi znaleźć jakiś sposób, by się go pozbyć.

 • 19

  Nienawiść do pieniędzy

  +

  Adam i Don zdają sobie sprawę, że muszą znaleźć nowych klientów. Postanawiają nakręcić reklamówkę promującą ich firmę. Andi zbiera się na odwagę, by poprosić swojego szefa, Boba, o podwyżkę.

 • 20

  Randka

  +

  Adam i Andi umawiają jego szefową na randkę. Chcą tym samym podnieść ją na duchu. Małżonkowie mają również nadzieję, że dzięki temu kobieta będzie w lepszym nastroju i pozwoli Adamowi wrócić do pracy przy budowie galerii handlowej.

 • 21

  +