Tata ma plan

1212

Środa 2 października 17.50

Tata ma plan… na każdą sobotę z FOX Comedy!

Sezon 2
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 2 października o 17.50

  Andi wraca do pracy (Odcinek01 - S01)

 2. Środa 2 października o 18.15

  Dwa bilety do raju (Odcinek02 - S01)

 3. Czwartek 3 października o 17.00

  Andi wraca do pracy (Odcinek01 - S01)

Opis

Po tym, jak żona Adama decyduje się na powrót do pracy zawodowej, mężczyzna staje w obliczu wyzwania, jakim jest wychowywanie trójki dzieci.

Odcinki

 • 1

  Srebrny lis

  +

  Andi zatrudnia młodą wolontariuszkę ze swojego szpitala do opieki nad dzieciakami. Adam martwi się, że Sophia zacznie się w nim podkochiwać. Jego żona jest jednak bardziej zazdrosna o to, że zamiast do niej, Kate zwraca się o radę do nowej opiekunki. Później Sophie mówi Adamowi, że ten jej się podoba, ale poinformowana o tym Andi, nie wierzy mężowi.

  Na antenie
  Czwartek 17 października o 17.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 18 października o 17.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Chłopak Andi

  +

  Adam odkrywa, że pastor, którego zatrudnił do udzielenia im ślubu był oszustem i faktycznie nie są z Andi prawdziwym małżeństwem. Musi teraz znaleźć sposób na to, jak wszystko naprawić zanim żona się o tym dowie.

  Na antenie
  Czwartek 17 października o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 18 października o 17.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Kontratak rodziców

  +

  Sfrustrowani bałaganem w sypialniach swoich dzieci, Adam i Andi postanawiają odciąć im kieszonkowe dopóki ich pociechy nie zrobią porządku. Kate przekonuje młodsze rodzeństwo, że mogą przetrzymać rodziców, ogłaszając strajk. Adam i Andi postanawiają wziąć odwet, odwdzięczając się swoim dzieciom pięknym za nadobne.

  Na antenie
  Piątek 18 października o 17.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 października o 12.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Trawka

  +

  Adam dowiaduje się, że chłopak, z którym umawia się Kate został przyłapany przez matkę na paleniu marihuany. Postanawia skonfrontować Tylera, po czym z zaskoczeniem odkrywa, że Andi ma w tej kwestii całkiem odmienne zdanie. Don mówi Lowellowi o zasadach, których musi przestrzegać w biurze. Pracownik mu jednak nie wierzy i grozi, że przyprowadzi Adama, by ten wszystko potwierdził.

  Na antenie
  Piątek 18 października o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 października o 12.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Wojna płci

  +

  Adam musi zatrudnić nowego kierownika projektu. Andi oskarża męża o seksistowskie uprzedzenia, ponieważ ten bierze pod uwagę wyłącznie kandydatów płci męskiej. Wkrótce Adam zatrudnia kobietę o imieniu Zara, częściowo, by zrobić przyjemność żonie, ale również dlatego, że nowa pracownica okazuje się najbardziej wykwalifikowana. Tymczasem oboje rodzice walczą ze szkołą, by ta pozwoliła grać Kate w chłopięcej drużynie piłki nożnej.

  Na antenie
  Poniedziałek 21 października o 17.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 22 października o 17.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Adam i jego sąsiedzi

  +

  Po tym, jak Adamowi udaje się zrazić do siebie większość sąsiadów, Andi sugeruje, by zaprzyjaźnić się z parą, która niedawno zamieszkała na ich ulicy. Jest jednak pewien problem. Jej mąż dał już się we znaki nowej sąsiadce Joy, inspektorce nadzoru budowlanego, gdy ta odwiedziła jego plac budowy.

  Na antenie
  Poniedziałek 21 października o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 22 października o 17.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  I my możemy zostać bohaterami

  +

  Adam i Andi zostają zaskoczeni nieoczekiwanymi wydatkami. Teddy’emu potrzebne są okulary, a Kate aparat ortodontyczny. W ramach cięć budżetowych postanawiają zrezygnować z niektórych luksusów, w tym z płatnych programów sportowych w kablówce. Don, Joe i Lowell są niepocieszeni, ponieważ spędzają dużo czasu oglądając u Burnsów mecze.

  Na antenie
  Wtorek 22 października o 17.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 23 października o 17.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Wszy

  +

  Adam bierze ze sobą do pracy Teddy’ego i Emme, którzy przy okazji zarażają jego największą klientkę wszami. Andi wydaje się, że jest złą matką, ponieważ jako jedyna w rodzinie nie uległa pasożytom.

  Na antenie
  Wtorek 22 października o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 23 października o 17.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Strzelanina

  +

  Adam i Andi planują kilkudniowy wyjazd do Las Vegas na zasłużone wakacje. W tym czasie dziećmi mają zająć się Joe i Beverly. W trakcie przygotowań do podróży Adam zauważa, że jego ojciec zaczyna mieć problem z pamięcią. Nie wie jednak, jak mu o tym powiedzieć.

  Na antenie
  Środa 23 października o 17.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Fantastyczne Walentynki Adama

  +

  Burnsowie uzgadniają, że nie będą sobie robić prezentów z okazji Walentynek. Nie chcąc sprzeciwiać się Andi, Adam daje swojej matce upominek, który przygotował dla żony.

  Na antenie
  Środa 23 października o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Zgadnij, kto przyjdzie na śniadanie, obiad i kolację

  +

  Andi załatwia Bev pracę wolontariuszki w szpitalu. Znudzony Joe zaczyna spędzać zbyt wiele czasu z Adamem.

 • 12

  Każdy jest zwycięzcą

  +

  Adam usiłuje przechytrzyć Andi, by ją przekonać do swoich racji, gdy małżonkowie nie mogą dojść do zgody w kwestii tego, czy Kate powinna wziąć udział w wieczorku tanecznym w towarzystwie starszego od siebie chłopaka.

 • 13

  Organizator imprez

  +

  Adam usiłuje zorganizować urodzinową kolację na cześć Andi, po czym odkrywa, iż zarządzanie gośćmi wcale nie jest takie łatwe.

 • 14

  Marcowe szaleństwo

  +

  Adam i Andi gubią materiał filmowy z zapisem intymnej chwili, którą przypadkiem nagrali. Muszą namierzyć nagranie zanim ktokolwiek je zobaczy.

 • 15

  Jak pozbyć się krewnych

  +

  Rodzice Andi postanawiają odwiedzić ich a Wielkanoc. Burnsowie robią wszystko, by nie dopuścić do sprzeczki pomiędzy swoimi rodzicami.

 • 16

  Prima Aprilis

  +

  Adam uważa, że robienie innym psikusów jest nieszkodliwą formą zabawy. Andy postanawia dać mężowi lekcję pokory.

 • 17

  Król jednego dnia

  +

  Adam z determinacją postanawia dowiedzieć się, co ukrywa Andi po tym, jak okazuje się, że jego żona nie mówi mu pewnych rzeczy dla jego własnego dobra.

 • 18

  System Burnsa

  +

  Adam czuje się podekscytowany i zaszczycony mogąc pomóc Joemu w zakupie nowego samochodu. Jednakże zaskakuje go fakt, iż jego ojciec nagle zaczyna się irytować, przez co negocjacje schodzą na drugi plan. Andi odkrywa, że Emme ukrywa węża i musi znaleźć jakiś sposób, by się go pozbyć.

 • 19

  Nienawiść do pieniędzy

  +

  Adam i Don zdają sobie sprawę, że muszą znaleźć nowych klientów. Postanawiają nakręcić reklamówkę promującą ich firmę. Andi zbiera się na odwagę, by poprosić swojego szefa, Boba, o podwyżkę.

 • 20

  Randka

  +

  Adam i Andi umawiają jego szefową na randkę. Chcą tym samym podnieść ją na duchu. Małżonkowie mają również nadzieję, że dzięki temu kobieta będzie w lepszym nastroju i pozwoli Adamowi wrócić do pracy przy budowie galerii handlowej.

 • 21

  +