To tylko seks

1212
To tylko seks

Opis

Serial o młodych ludziach, którzy muszą radzić sobie z realiami współczesnego randkowania, gdzie linia pomiędzy przyjaźnią a związkiem mocno się zamazuje.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  W grupie pięciu przyjaciół, każdy ma inne mniej lub bardziej komiczne problemy związane z randkowaniem .Tymczasem Ben poszukuje pary na wesele swojej siostry.

 • 2

  Lepiej się wyłączyć

  +

  Sara zaczyna randkować ze swoim współpracownikiem. Ben i Sara postanawiają zakończyć swój fizyczny związek. Aaron uświadamia sobie, że uznaje swój związek z Riley za bardziej poważny, niż ona uważa.

 • 3

  Niedopowiedzenia

  +

  Ben i Fitz biorą Aarona na imprezę, aby odciągnąć jego myśli od eks-dziewczyny, która wychodzi za mąż. Balanga być może uleczy złamane serce Aarona. Tymczasem Sara idzie na imprezę z Riley.

 • 4

  Całkowita odsłona

  +

  Sara zostaje zaproszona na randkę przez chłopaka poznanego w czasie gry w tenisa, który proponuje podwójną randkę, jeśli Sara znajdzie przyjaciela dla jego partnerki z kortu. Ben zgadza się na spotkanie, ale Sara zastanawia czy sytuacja nie stanie się zbyt niezręczna, biorąc pod uwagę jej związek z Benem.

 • 5

  Amnezja

  +

  Ben postanawia czerpać korzyści z randki z dziewczyną z amnezją. Fitz próbuje znaleźć matkę dziewczyny, podczas gdy Riley umawia się z mężczyzną, który ma dziwny fetysz.

 • 6

  Właściwy kierunek

  +

  Sara zaczyna spotykać się z sanitariuszem, Evanem. Ben odkrywa, że nie do końca świadomie utknął w poważnym związku. Fitz wyciąga Aarona na świętowanie.

 • 7

  Lepiej trzymać ego na wodzy

  +

  Sara prosi Aarona, aby ten wylicytował ją podczas aukcji panieńskiej. Sprawy przybierają odmienny bieg i w efekcie Sara musi iść na randkę z maniakiem komputerowym. Ben nieumyślnie molestuje seksualnie współpracownika. Fitz spędza noc imprezując, zanim na poważnie zaangażuje się w związek z dziewczyną.

 • 8

  Koniec karnawału

  +

  Po walce ze swoją ciężarną siostrą na forum rodzinnym, Sara chce pominąć wyjazd do rodziny. Aaron myśli, że spał z Riley.

 • 9

  The Benefit of Being Shallow

  +

  Aaron dowiaduje się, że jego mentor ze szkoły średniej został gwiazdą porno. Riley umawia się na randkę z lekarzem, którego podziwia Sara.

 • 10

  The Benefit of Avoiding the Mindbanger

  +

  Sara umawia się z niewidomym mężczyzną, który docenił jej wdzięki i ją skomplementował. Tymczasem nowa dziewczyna Bena zawsze pojawia się na spotkaniach w kapeluszu z ogromnym rondem, co zaczyna wpędzać go w popłoch.

 • 11

  Sobą być

  +

  Sara przypadkowo angażuje się w związek z byłym chłopakiem Joe. Kobieta zaczyna tracić poczucie czego potrzebuje i kim jest w rzeczywistości. Ben stara się pomóc i interweniuje, co kończy się podobną sytuacją z jego byłą dziewczyną. Gwiazdą odcinka jest Rebecca Mader.

 • 12

  Własny biznes

  +

  Po nieudanych poszukiwaniach zatrudnienia, Ben dochodzi do wniosku, że nie jest stworzony do pracy w korporacji, dlatego też zastanawia się nad pomysłem na własny biznes. Nowymi planami dzieli się z Aaronem, próbując przekonać go do zainwestowania w nowy projekt. Tymczasem Sara spotyka się z przystojnym dziennikarzem, ale ich relację zakłóca jego kuracja antydepresyjna.

 • 13

  Dobrze mieć przyjaciół

  +

  Sara zostaje zaproszona na randkę przez chłopaka poznanego w czasie gry w tenisa, który proponuje podwójną randkę jeśli Sara znajdzie przyjaciela dla jego partnerki z boiska. Ben zgadza się na spotkanie, ale Sara zastanawia czy sytuacja nie stanie się zbyt niezręczna biorąc pod uwagę jej związek z Benem.