Will i Grace

1212

Poniedziałek-piątek 17:15

Każdy potrzebuje Willa i Grace

Sezon 8
00:30

Opis

Po burzliwym finale poprzedniego sezonu w którym, Jack poślubił Estebana, Will oświadczył się McCoyowi, a Grace wyleciała z nowym mężczyzną do Europy w ostatnim sezonie wszystko wraca do pozornej normalności. ale tylko pozornej!
Jack z trudem stara się dostosować do życia małżeńskiego, Will jest w nieustających podróżach między Nowym Jorkiem a Londynem, gdzie pracuje jego narzeczony, z kolei Grace niespodziewanie dla siebie i przyjaciół będzie musiała na bliżej nieokreślony czas ustabilizować swoje życie i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, tym razem nie zawodowymi.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Jedz, módl się, kochaj i uprawiaj seks przez telefon

  +

  Grace czuje się jak nowa po powrocie z europejskich wojaży, ale jej radość okaże się krótka, kiedy dotrą do niej wieści, które zmienią jej życie. Karen uczy Willa jak być lepszym w seksie przez telefon i niechcący uświadamia mu, że chce założyć rodzinę z McCoyem. Jack organizuje wyprzedaż, żeby po cichu pozbyć się irytującego zegara z kukułką, który należy do Estefana.

 • 2

  Pappa Mia

  +

  Kiedy Grace przyznaje, że nie wie, kto jest ojcem jej dziecka, Karen organizuje spotkanie potencjalnych tatusiów na podobieństwo musicalu „Mamma Mia”. Will martwi się, co będzie, jeśli jego syn okaże się hetero i prosi Jacka o pomoc.

 • 3

  Z takimi wrogami...

  +

  Will odkrywa sposób, żeby w końcu odegrać się na Jacku, który od lat kpił z jego fryzury. Grace chce za wszelką cenę udowodnić pani Timmer, że jest wystarczająco silna, żeby zostać samotną matką. Karen dostaje zaproszenie na partyjkę pokera do Stana i stacza pojedynek z jego bratem Danleyem.

 • 4

  Mleczko i jajeczko

  +

  Will i Grace rywalizują o to, czyja droga do rodzicielstwa jest trudniejsza. Jack pomaga Karen udowodnić Danleyowi, że nadaje się na właścicielkę klubu baseballowego. Kobieta orientuje się jednak, że jej dawna znajoma Amy może okazać się bardziej pomocna.

 • 5

  Pomocna panda

  +

  Po rozstaniu Willa z McCoyem Grace i Jack zatrudniają do pomocy pandę, która ma pomóc mu w pogodzeniu się ze stratą. Karen jest kompletnie zajęta swoją nową drużyną baseballową, więc Grace stwierdza, że musi ją zwolnić, żeby dać jej rozwinąć skrzydła.

 • 6

  Trema

  +

  Will postanawia sam zostać ojcem i spotyka się z wysoko ocenianą surogatką, ale ma wątpliwości wobec jej stylu życia. Żeby dostać się na zlot odtwórców tytułowej roli w musicalu „Annie” Grace udaje sławną aktorkę. Towarzyszy jej Jack, który ma w tym swój cel związany ze zdobywcami najważniejszych nagród. Z kolei Karen na randkę z niepełnosprawnym weteranem.

 • 7

  Ale nora

  +

  Grace i jej sąsiad James dają drugą szansę swojemu romansowi, mimo że przespała się z jego synem i ojcem. Niestety wstydliwe zdarzenie może zniszczyć jej związek i poczucie godności. Will postanawia, że najwyższa pora, żeby Jack się usamodzielnił i odcina go od pieniędzy. Ale niespodziewana mądrość wygłoszona przez męża Jacka, Estefana, sprawia że Will zaczyna się wahać.

 • 8

  Kłamstwa i szepty

  +

  Larry ostrzega Willa i Grace przed trudnościami w dostaniu się do elitarnej szkoły, gdzie oboje chcą zapisać swoje dzieci. Przyjaciele zaczynają rywalizować, żeby udowodnić, że to ich pociecha będzie lepszym kandydatem. Jack pomaga Jenny w jej transmisji ASMR, ale niechcący doprowadza do problemów między Karen a jej kochankiem Lukiem.

 • 9

  Żeby życie miało smaczek

  +

  Will i Grace postanawiają interweniować, kiedy orientują się, że jej siostrzenica spotyka się z biseksualnym mężczyzną. Jack dostaje pozwolenie od swojego męża Estefana na przespanie się z celebrytą. Karen nie potrafi się odnaleźć w klasie ekonomicznej, kiedy taki bilet rezerwuje jej asystentka Friday.

 • 10

  Myszy i ludzie

  +

  Marilyn martwi się, że Grace będzie samotną matką i bez jej wiedzy umawia ją z parą hodowców psów, zainteresowanych adopcją dziecka. Will zostaje zaangażowany do rozwiązania kryzysu wizerunkowego, który wywołał homofobiczny zawodnik drużyny baseballowej. Jack i jego mąż Estefan decydują się na podjęcie drastycznych środków, żeby pozbyć się z domu myszy.

 • 11

  Afera w oceanarium

  +

  Mimo wcześniejszych przewin, Grace i jej sąsiad próbują raz jeszcze wejść w związek. Ale kiedy James zaprasza ją do oceanarium, kobieta okazuje się zagrożeniem dla jego kariery i jednego z gatunków. Żeby pomóc Willowi poradzić sobie z lękiem przed ojcostwem, Jack zabiera go do kościoła. Karen trafia do konfesjonału, a wizyta Smitty'ego każe jej przemyśleć jej związek.

 • 12

  Brudny Phil: część pierwsza

  +

  Will i Grace są przekonani, że Karen grozi niebezpieczeństwo ze strony jej nowego chłopaka. Phil zabiera ją do domku w lesie, a przyjaciele z pomocą asystentki Karen ruszają na ratunek. Jack zmyśla historię nadętemu dziennikarzowi, żeby nadać rozgłos swojemu barowi, który należał wcześniej do Miss Coco Peru.

 • 13

  Brudny Phil: część druga

  +

  Will i Grace są przekonani, że Karen grozi niebezpieczeństwo ze strony jej nowego chłopaka. Phil zabiera ją do domku w lesie, a przyjaciele z pomocą asystentki Karen ruszają na ratunek. Jack zmyśla historię nadętemu dziennikarzowi, żeby nadać rozgłos swojemu barowi, który należał wcześniej do Miss Coco Peru.

 • 14

  Faworyta

  +

  Jack pomaga Karen wśliznąć się na plebanię, żeby odzyskać cenny pierścionek. Są jednak w szoku, kiedy znajdują go na ręce nowej dziewczyny Stana. Will i Grace goszczą przez weekend surogatkę i stwierdzają, że stali się rodzicami, jakimi nigdy nie chcieli być.

 • 15

  Granice Broadwayu

  +

  Kiedy surogatka Willa, Jenny ustala granice ich relacji, ten zaprasza doktora DiLorenzo na udawaną randkę, żeby móc szpiegować Jenny. Grace zastanawia się, czy trudniejsze jest wychowanie chłopca czy dziewczynki. Podczas meczu o mistrzostwo jej drużyny baseballowej, Karen jest rozdarta między świętowaniem z Friday a pomocą Jackowi przed jego przesłuchaniem na Broadwayu.

 • 16

  Kochamy Lucy

  +

  Will twierdzi, że życie z Grace jest takie jak życie Ricky'ego z Lucy. Kiedy Karen i Jack to słyszą, twierdzą, że to oni są w tej grupie Lucy. W trzech epizodach przyjaciele wcielają się w jej rolę, a Will jest ich Rickym.

 • 17

  Nowe lokum

  +

  Karen daje z siebie wszystko, organizując w Blattsville huczne obchody mistrzostwa jej drużyny baseballowej, żeby upokorzyć Stanleya i Danleya Walkerów. Towarzyszący jej Will i Grace oglądają dom w okolicy i zaczynają rozważać wspólne zamieszkanie. Jack dowiaduje się, że jest tam uznawany za gwiazdę i musi rozważyć, czy mu to wystarczy, czy woli gonić marzenia w wielkim mieście.

 • 18

  Już czas

  +

  Will kończy się pakować i przyrzeka sobie, że nie będzie wspominać swojego życia w mieście ani byłego partnera, McCoya. Grace coraz bliżej porodu przeżywa jeden fałszywy alarm za drugim. Karen wypełnia prośbę Stana i na szczycie Statuły Wolności żegna się z byłym mężem. Marzenie Jacka o występie na scenie Broadwayu staje się coraz bardziej realne.