Współczesna rodzina

1212

Poniedziałek 20.00

Od poniedziałku do piątku na FOX Comedy!

Sezon 10
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 2 października o 20.00

  Sierżant i groszek (Odcinek11 - S08)

 2. Poniedziałek 2 października o 20.30

  Wierzysz w magię? (Odcinek12 - S08)

 3. Wtorek 3 października o 20.00

  Zrób to sam (Odcinek13 - S08)

Opis

Trzy zupełnie różne, ale spokrewnione ze sobą rodziny, mierzą się z codziennymi perypetiami, każda na swój własny, pełen humoru sposób.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Nowi w rodzinie

  +

  Haley chce kierować się w wychowaniu bliźniąt sugestiami zawartymi w poradnikach, ale Phil i Claire upierają się, że ich stare metody są lepsze. Tymczasem Manny postanawia wyreżyserować reklamę psiego legowiska Jaya, licząc że odzyska swoją byłą dziewczynę.

  Na antenie
  Środa 25 października o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 28 października o 07.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Fotka

  +

  Claire chce się pozbyć z domu wszystkich, żeby nie zrobili złego wrażenia podczas jej ważnego wywiadu do pisma o kobietach w biznesie. Z kolei Jay zaprasza Manny'ego na małą degustację win, chcąc z nim spędzić trochę czasu sam na sam.

  Na antenie
  Środa 25 października o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 28 października o 07.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Idealnie dobrane pary

  +

  Phil, Claire, Alex i Luke uwielbiają towarzystwo bliźniąt, ale opieka nad nimi jest strasznie wyczerpująca. Kiedy jednak dociera do nich, że maluchy mogą im się do czegoś przydać, proponują Haley swoją pomoc.

  Na antenie
  Czwartek 26 października o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 29 października o 03.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Impreza nad basenem

  +

  Mitch i Cam pomagają Lily w przezwyciężeniu obaw przed pojawieniem się w stroju kąpielowym na basenowej imprezie, ale odkrywają, że sami nie są wolni od kompleksów. Tymczasem staż Glorii pochłania ją w takim stopniu, że Jay czuje się zaniedbany.

  Na antenie
  Czwartek 26 października o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 29 października o 03.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Ostatnie Halloween

  +

  Phil chce w końcu nastraszyć Claire z okazji Halloween. Tymczasem Gloria zaczyna martwić się swoim wiekiem, kiedy ktoś trafnie uznaje ją za żonę Jaya. Z kolei Mitch i Cam idą na zabawę w West Hollywood, a Lily postanawia pierwszy raz świętować Halloween samodzielnie.

  Na antenie
  Piątek 27 października o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 29 października o 04.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Kto pierwszy stchórzy

  +

  Gloria wykorzystuje opiekę nad bliźniętami, żeby ochrzcić je w tajemnicy przed Haley i Dylanem. Tymczasem Claire nadal próbuje sobie poradzić z zawodowym niepowodzeniem, a Cam wypowiada wojnę szkolnej maskotce, która zagraża jego szansom na zdobycie nowej pracy jako trenera drużyny akademickiej.

  Na antenie
  Piątek 27 października o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 29 października o 04.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Ostatnie Święto Dziękczynienia

  +

  Przyjaciele Cama i Mitcha myślą, że para się rozstała i postanawiają opowiedzieć się po jednej ze stron. Haley chce przygotować kolację z okazji Święta Dziękczynienia, żeby zrewanżować się Claire i Philowi za pomoc przy bliźniętach. Jay zaprasza Phila i Dylana na wspólne pilotowanie modelu samolotu, a Phil traktuje to jako szansę na zatarcie złego wrażenia sprzed 10 lat.

  Na antenie
  Poniedziałek 30 października o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Pełna chata

  +

  Dom Dunphych pęka w szwach, kiedy zatrzymuje się tam hipisowska mama Dylana, a samotny ojczym Claire chce ich odwiedzić. Tymczasem Jay i Gloria próbują pomóc Manny'emu dojść do siebie po trudnym rozstaniu z Sherry.

  Na antenie
  Poniedziałek 30 października o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Ostatnie Boże Narodzenie

  +

  Cameron chciałby, żeby wszyscy goście ich tradycyjnego bożonarodzeniowego obiadu byli zadowoleni, ale Mitchell podejrzewa, że mąż kieruje się ukrytymi motywami. Z kolei Claire próbuje wymigać się od propozycji pracy w firmie Jaya, produkującej posłania dla psów, a Luke musi stawić czoła konsekwencjom swoich działań, kiedy całuje byłą dziewczynę Manny'ego.

 • 10

  Prescott

  +

  Alex otrzymuje od firmy możliwość zatrzymania się w luksusowym apartamentowcu wśród wielu znanych mieszkańców, co rodzina postanawia skrzętnie wykorzystać. Phil zamierza napisać recenzję restauracji na swojego bloga kulinarnego.

 • 11

  Dziedzictwo

  +

  Phil odwiedza swojego tatę, kiedy docierają do niego niepokojące wieści na jego temat. Jay ma dla Claire i Mitcha pamiątki z dzieciństwa, które zmuszają ich do weryfikacji wspomnień na temat ich pierwszych, rodzinnych wakacji.

 • 12

  Śmierć i rywal

  +

  Mitchell odbiera cenną, życiową naukę, kiedy Murray, były mieszkaniec ich domu, wpada z wizytą. Tymczasem dawny sąsiad Dunphych, a obecnie potentat branży technicznej, Kenneth zjawia się z dużą niespodzianką dla Phila. Z kolei ojciec Manny'ego, Javier, ma dla syna ciekawą propozycję.

 • 13

  Paryż

  +

  Podczas rodzinnej wycieczki do Paryża Jay ma odebrać nagrodę za całokształt osiągnięć w swojej branży, ale dawny wróg nie chce dać mu spokoju. Claire umawia się na potajemną schadzkę w najbardziej romantycznym mieście świata, a wielkie marzenie Cama, żeby wystąpić jako Fizbo na paryskiej ulicy, w końcu może się spełnić.

 • 14

  Podrostki

  +

  Phil i Claire zabierają Haley i Dylana na kolację, żeby zapewnić ich, że nie są złymi rodzicami. Mitch i Cam towarzyszą Lily podczas jej pierwszej randki. Jay i Gloria biorą udział w szkolnym przedstawieniu Joego.

 • 15

  Kroczek po kroczku

  +

  Claire dostaje szansę rozmowy o wymarzoną pracę, ale jej szyki zostają pokrzyżowane przez podstępne schody Phila. Cam i Mitch dyskutują wszystkie za i przeciw w kwestii adoptowania kolejnego dziecka.

 • 16

  Będzie mi tego brakować

  +

  Mitchell ma problemy z koniecznością rezygnacji z dotychczasowego życia, a Gloria postanawia mu pomóc. Haley, Luke i Alex szykują imprezę w domu Dunphych, kiedy Claire i Phil ruszają na wycieczkę. Mama Dylana zabiera bliźnięta do siebie na noc.

 • 17

  Finał: część pierwsza

  +

  W pierwszej części finałowego odcinka serialu Mitchell i Cam przyzwyczajają się do nowego życia, a Phil i Claire uznają, że jedno z dzieci musi się wyprowadzić, jeśli chcą znów odzyskać kontrolę nad domem. Tymczasem Gloria odnosi kolejne sukcesy w pracy i zauważa, że Jay, Manny i Joe nie potrzebują jej już tak bardzo jak kiedyś.

 • 18

  Finał: część druga

  +

  W drugiej części finałowego odcinka serialu cała rodzina odkrywa, że pożegnania są znacznie trudniejsze, niż się wydaje.