Wszyscy kochają Raymonda

Poniedziałek 16.25

AllAll
Everybody loves Raymond © CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
Wszyscy kochają Raymonda

Kolejne emisje

 1. Niedziela 17 grudnia o 18.45

  Rodeo (Odcinek15 - S04)

 2. Niedziela 17 grudnia o 19.10

  Dziesiąta rocznica (Odcinek16 - S04)

 3. Niedziela 17 grudnia o 19.40

  Przygody Hackidu (Odcinek17 - S04)

Opis

Serial komediowy, który ukazuje codzienne perypetie odnoszącego sukcesy dziennikarza sportowego oraz jego dysfunkcyjnej rodziny.

Odcinki

 • 1

  Sztuczny biust

  +

  Debra denerwuje się, widząc beztroską reakcję Raya na wieść o tym, że jej przyjaciółka niedawno zrobiła sobie operację piersi. Musi się teraz dowiedzieć, czy jej ciało podoba się mężowi takie jakim jest, czy może wolałby, żeby ona również powiększyła sobie biust. Postanawia przeprowadzić mały eksperyment, by ustalić, co Ray naprawdę myśli na temat jej obecnego wyglądu.

 • 2

  Otwieracz do puszek

  +

  Ray i Debra wdają się w bezsensowną kłótnię o nowy otwieracz do puszek. Dzielą się tą kwestią z resztą rodziny, co jedynie pogarsza sytuację.

 • 3

  Proszę bardzo

  +

  Frank zaczyna okazywać duże zainteresowanie pracą Raya, jest w świetnym humorze i zachowuje się zupełnie inaczej niż zazwyczaj, co wzbudza podejrzenia pozostałych członków rodziny. Debra uważa, że jej teść się starzeje. Natomiast Marie zaczyna podejrzewać męża o romans, dopóki Ray nie odkrywa prawdziwej przyczyny przemiany swojego ojca.

 • 4

  Rozmowy o seksie

  +

  Ray i Debra z niechęcią zdają sobie sprawę, że ich małżeńskie pożycie nie jest takie jak kiedyś. Początkowo to bagatelizują i uznają za coś normalnego, tłumacząc sytuację ciągłą obecnością dzieci lub brakiem snu. W końcu, chcąc lepiej się poczuć, pytają Franka i Marie, jak to wygląda w ich przypadku. Odpowiedź państwa Barone z pewnością nie jest tym, czego się spodziewali.

 • 5

  Testament

  +

  Przy okazji sporządzania swoich testamentów, Ray i Debra muszą podjąć decyzję, kogo wyznaczyć na opiekuna dla swoich dzieci. Po długim namyśle, wybierają dwoje ludzi, których uważają za najlepszych kandydatów. Ich wybór nie spotyka się jednak z aprobatą wszystkich członków rodziny.

 • 6

  Siostra

  +

  Wyluzowana siostra Debry odwiedza ją po dwóch latach niewidzenia, mając do przekazania coś bardzo szokującego. Została zakonnicą i wkrótce wyjedzie z misją do Afryki. Debra martwi się, że Jennifer przechodzi kolejną fazę w swoim życiu i nie traktuje poważnie swojej nowej roli.

 • 7

  Kuzyn Gerard

  +

  Ray zostaje zmuszony do zatrudnienia swojego marudnego, mówiącego przez nos kuzyna Gerarda, który ma mu pomóc w napisaniu książki. Ku swemu przerażeniu, wkrótce odkrywa, że cała rodzina uważa, że obaj panowie są do siebie bardzo podobni.

 • 8

  Trening Debry

  +

  Ray nie jest w stanie uwierzyć w swoje szczęście, gdy Debra zaczyna zachęcać go do uprawiania seksu częściej niż zwykle. Czuje jakby znowu byli nowożeńcami i gotów jest zrezygnować z partii golfa, by zaspokoić pragnienia żony. Ostatecznie jednak nie jest w stanie uwierzyć w dobrą passę i zaczyna szukać przyczyny nagłego przypływu energii u swojej drugiej połowy.

 • 9

  Nie, dziękuję

  +

  Po miło spędzonym Święcie Dziękczynienia, Debra postanawia poprawić swoje stosunki z Marie. Zamierza odtąd ignorować krytyczne uwagi teściowej oraz oferuje swoją pomoc w przygotowaniu niedzielnego posiłku dla całej rodziny. Tymczasem Frank i Robert ciągną się za Rayem na wystawę samochodów.

 • 10

  Drugi rok w tej samej klasie

  +

  Nauczycielka bliźniaków z przedszkola uważa, że jeden z chłopców nie uczy się tak dobrze jak jego brat i będzie musiał zostać na drugi rok w zerówce. Rayowi trudno pogodzić się z faktem, iż Michael odziedziczył po nim jego głupotę. Tymczasem Frank postanawia przekonać przedszkolankę, by pozwoliła wnukowi przejść do kolejnej klasy.

 • 11

  Świąteczna fotografia

  +

  Rayowi wydaje się, że w końcu udało mu się znaleźć idealny prezent świąteczny dla Marie i Franka. Ma nim być rodzinna fotografia, którą jego mama i tata będą mogli się zawsze cieszyć. Podczas sesji, Ray na próżno stara się utrzymać spokój, gdy Marie i Debra zaczynają spierać się o to, jak powinna wyglądać rodzina na wspólnym zdjęciu.

 • 12

  Co się dzieje z Robertem?

  +

  Wszyscy członkowie rodziny zaczynają zastanawiać się, czy Robert jest gejem. Szczególnie po tym, jak ten przyznaje, iż nie jest gotów na ożenek z Amy, swoją wieloletnią dziewczyną. Czegoś takiego Frank nie jest w stanie znieść.

 • 13

  Przepychanka w autobusie

  +

  Ray i Debra mają odmienne zdanie na temat tego, jak w najlepszy sposób rozwiązać problem z Ally, którą pewien chłopiec przezywał w szkolnym autobusie. Raymond chce się rozmówić z łobuzem. Tymczasem Debra całą sprawę stara się zbagatelizować.

 • 14

  Syn marnotrawny

  +

  Ally rysuje swojego tatę smażącego się w piekle, ponieważ Frank mówi wnuczce, że trafiają tam wszyscy, którzy nie chodzą do kościoła. Z poczucia winy i chcąc dać dobry przykład swoim dzieciom, Ray w końcu postanawia wziąć udział w niedzielnej mszy. Na miejscu odkrywa prawdziwą przyczynę, dla której jego ojciec pojawia się co tydzień w domu bożym, a z pewnością nie jest nią kazanie.

 • 15

  Rodeo

  +

  Podczas policyjnego nalotu na organizatorów nielegalnego rodeo, Robert zostaje poturbowany przez byka i ląduje w szpitalu. Ray czuje się winny, ponieważ do wypadku by nie doszło, gdyby nie odwołał spotkania z bratem.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 18.45
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 16

  Dziesiąta rocznica

  +

  Świętowanie dziesiątej rocznicy ślubu Raya i Debry zamienia się w katastrofę po tym, jak ona odkrywa, że jej mąż nagrał pucharowy mecz z 1991 roku pomiędzy drużynami Buffalo Bills i New York Giants na taśmę z ich wesela.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 19.10
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 08.10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 17

  Przygody Hackidu

  +

  Ray zadaje sobie wiele trudu i wydaje dużo pieniędzy, by odzyskać ulubioną kartę do gry w Hackidu z kolekcji Ally, którą on niechcący wymienił.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 19.40
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 08.40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 18

  Debra gotuje coś smacznego

  +

  Debra doprowadza do dużego zamieszania w rodzinie po tym, jak w końcu udaje się jej ugotować danie, które wszystkim smakuje. Podczas gdy Ray, Robert i Frank zachwycają się jej braciolą, Marie zaczyna się obawiać, że synowa ją zdetronizuje.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 20.05
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 15.25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 19

  Nowi znajomi Marie i Franka

  +

  Ray i Debra zachęcają jego rodziców do poszerzenia swoich kręgów towarzyskich, w nadziei, że dzięki temu nie będą ich mieli wciąż na swojej głowie. Idealny plan spala na panewce. Okazuje się, że nowi znajomi Franka i Marie nie potrafią obejść się bez obecności Raymonda.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 20.35
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 15.55
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 20

  Czas dla siebie

  +

  Debra zdaje sobie sprawę, że cały swój czas spędza z dziećmi, Rayem i jego rodziną. Prosi więc męża, by ten częściej wychodził z ich pociechami, dzięki czemu ona będzie mogła mieć więcej czasu dla siebie. Na wieść o tym, Marie zaczyna podejrzewać, że w małżeństwie jej syna dzieje się coś niedobrego.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 16.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 15.25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 21

  Ktoś ma muchy w nosie

  +

  Robert, który wciąż dochodzi do siebie po niedawnym starciu z bykiem, doprowadza domowników do szału swoim wrednym zachowaniem. Rodzicom i Rayowi wydaje się, że powodem frustracji chorego jest niemożność szybkiego powrotu do zdrowia. Dopiero Debrze, bawiącej się w domowego psychologa, udaje się dojść do sedna sprawy i odkryć prawdziwą przyczynę opryskliwości szwagra.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 grudnia o 16.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 15.55
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 22

  Wschód złego księżyca

  +

  Chcąc wytłumaczyć sobie zmienne nastroje Debry, Ray zrzuca całą winę na zespół napięcia przedmiesiączkowego, po czym stara się znaleźć sposób na wyleczenie jej kobiecej przypadłości. Sugestia, że zwyczajna tabletka rozwiąże problem pogarsza jedynie i tak już napiętą sytuację.

  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 16.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 20 grudnia o 15.25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 23

  Konfrontacja z napastnikiem

  +

  Po długim okresie rekonwalescencji, Robert wraca do pracy. Szybko się jednak z niej zwalnia, ponieważ ze strachu nie jest w stanie przeprowadzić policyjnej interwencji w sprawie mało znaczącej sprzeczki. Ray stara się pomóc bratu w stawieniu czoła lękom, których się nabawił wskutek konfrontacji z bykiem.

  Na antenie
  Wtorek 19 grudnia o 16.55
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 20 grudnia o 15.55
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 24

  Rozwód Roberta

  +

  Podczas rodzinnej kolacji w restauracji, Debra zauważa Joanne, swoją byłą i znienawidzoną szwagierkę. Skłania to Raya do przypomnienia sobie okoliczności związanych z rozwodem brata. Rodzina opowiada spędzającej z nimi wieczór Amy o nieudanym małżeństwie Roberta. On sam również nie jest w stanie uciec od bolesnych wspomnień.

  Na antenie
  Środa 20 grudnia o 16.25
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 21 grudnia o 15.25
  AllAll
  na FOX Comedy