Żona na pokaz

1212
© ABC Studios
Żona na pokaz

Opis

Imprezowiczka Kate wychodzi za mąż za starszego od siebie Pete’a i ląduje w towarzystwie jego dwóch byłych żon oraz trójki dzieci, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Wywiadówka

  +

  Kate czuje, że wciąż musi wykazać się w stosunku do byłych żon Pete’a i jego dzieci, więc proponuje, że pójdzie na wywiadówkę w szkole Warrena. Niestety pojawia się tam również mama Warrena, Diane, i rzeczy po prostu wymykają się spod kontroli, gdy incydent z wódką stawia Kate w kompromitującej sytuacji, a inne dziecko zamyka się w samochodzie. Wszystko prowadzi do komicznego zakończenia z powrotem w domu – kolejny dzień w życiu tej nowej, dużej, pomieszanej rodziny.

 • 2

  Sprawdzian

  +

  Gdy Kate prosi Pete’a o więcej odpowiedzialności, ten powierza jej położenie Berta do łóżka i pomoc w trenowaniu jego drużyny piłki nożnej. Przed treningiem, Bert wypija kawę Kate i zanim pada z nóg, robi się z niego krewki zawodnik na boisku. Tymczasem Warren i Hillary wylewają sos na nieskazitelną, białą kanapę Diane i usiłują to przed nią ukryć.

 • 3

  Media spolecznościowe

  +

  Hillary dostaje szlaban po tym, jak zostaje przyłapana na kłamstwie odnośnie spotkania z chłopakiem. W rezultacie, Diane i Pete postanawiają, że muszą przejrzeć jej pokój i stronę na Facebooku, żeby dowiedzieć się więcej na temat owego młodego człowieka, podczas gdy Kate próbuje innej taktyki – stara się odgrywać rolę przyjaciółki. Tymczasem Albert zaczyna być trochę za bardzo włączony w najnowszą działalność Jackie.

 • 4

  Zerwanie

  +

  Gdy Meg zostaje u Kate i Pete’a po rozstaniu ze swoim chłopakiem, Kate jest rozdarta pomiędzy przyjaźnią i obowiązkami żony oraz przybranej mamy. Krytyka życia Kate przez Meg sprawia, że długoletnie przyjaciółki ze sobą zrywają i teraz rolą Pete’a jest pomóc im to przerobić. Tymczasem Warren zmaga się z presją zaplanowania swojej przyszłości, ale ma szansę ujrzeć w przelocie swój prawdziwy talent, gdy pomaga Bertowi w układaniu klocków lego.

 • 5

  Schadzka

  +

  Z powodu napiętych grafików i zajęć wszystkich domowników, Pete i Kate mają trudności ze znalezieniem czasu dla siebie, więc podczas imprezy charytatywnej w stylu lat 80., organizowanej w szkole przez Diane, próbują ryzykownej, romantycznej zabawy w schowku woźnego. Tymczasem z powrotem w domu, dzieciaki pomagają Jackie w stworzeniu jej profilu randkowego w Internecie, ale Bert jest mniej niż entuzjastycznie do tego nastawiony.

 • 6

  Halloween

  +

  Halloween to najbardziej ulubione święto Jackie i Berta, ale gdy domowej roboty kostium Iron Mana, zrobiony przez Jackie, okazuje się nie tym, co Bert miał na myśli, Kate przejmuje pałeczkę i kradnie im święto. Tymczasem Pete podejrzewa zamaskowanego, proszącego o cukierki nastolatka o obrzucenie jajami jego domu i pokazanie mu gołego tyłka w zeszłym roku, więc bierze dzieciaka jako zakładnika, starając się wymóc na nim przyznanie się do winy.

 • 7

  Randka

  +

  Gdy Kate i Pete organizują imprezę, Jackie się wprasza i udaje jej się spiknąć ze współpracownikiem Pete’a, Smutnym Stevem, ku niezadowoleniu Pete’a. Jednakże gdy Smutny Steve postanawia ciągnąć dalej związek z Jackie, zarówno Kate, jak i Pete korzystają z okazji, aby wesprzeć pączkujący romans. Tymczasem Hillary pomaga Warrenowi i Bertowi poskładać nadawany na żywo program internetowy, a Diane ściera się z Meg po tym, jak ta zamieszcza jej niepochlebne zdjęcie w serwisie Instagram.

 • 8

  Wszy i biały miś

  +

  Gdy domostwo Harrisonów zostaje zainfekowane przez wszy, Diane stara się przejąć dowodzenie, przez co Kate czuje się jak przejechana przez czołg. Jackie i Kate współpracują, usiłując odegrać się na Diane, ale ich plan odbija się czkawką, gdy problem z wszami się pogarsza. Tymczasem Pete pełni rolę mediatora pomiędzy Warrenem i Bertem, którzy walczą o opiekę nad pluszowym misiem.

 • 9

  Wycieczka do muzeum

  +

  Gdy Kate usiłuje zabawić się w swatkę dla Diane i innego rodzica podczas szkolnej wycieczki, wkrótce dowiaduje się, że Diane o wiele trudniej umówić niż jej się początkowo wydawało. Tymczasem Jackie postanawia pielęgnować Pete’a podczas choroby, a Hillary pomaga Bertowi w przeciągnięciu nauczycielki na swoją stronę.

 • 10

  Szalona Wigilia

  +

  Pete, Kate, Diane i Jackie budzą się rankiem w Boże Narodzenie skacowani i w kompletnie zdemolowanym domu. Usiłują poskładać razem ciąg wydarzeń podczas świętowania Wigilii, jednocześnie starając się uratować Boże Narodzenie dla dzieci.

 • 11

  50-te urodziny Pete’a

  +

  Gdy Kate usiłuje przełamać urodzinową klątwę Pete’a i pomóc mu się zabawić w dniu jego święta, ta okazuje się silniejsza niż przypuszczała. Tymczasem Diane i Jackie razem szukają prezentu urodzinowego dla Pete’a, a dzieci są w domu z homarami, które odmawiają stania się głównym daniem.

 • 12

  Dyscyplina

  +

  Gdy Hillary i Warren źle się zachowują pod opieką Kate, ta zwraca sią do Diane o pomoc w ich zdyscyplinowaniu, a Pete i Jackie starają się dać dobry przykład, zabierając Berta na wspólne wyjście, które okazuje się trudniejsze niż przypuszczali.

 • 13

  Zębowa wróżka

  +

  Gdy Bert traci ząb, a Pete go gubi, rozwiązanie jakie proponuje okazuje się wielkim problemem dla Jackie. Tymczasem Kate wyzwala swoją matczyną naturę i doradza Warrenowi podczas pierwszej randki powiązanej z nauką, a Diane pomaga Hillary w urządzeniu pierwszej imprezy piżamowej z koleżankami z gimnazjum, co powoduje, że dziewczyna czuje się zażenowana.

 • 14

  Umoczony biznes

  +

  Kate postanawia wejść w najnowsze przedsięwzięcie biznesowe Jackie, polegające na cateringu i dostawie zdrowych posiłków dla dzieci, lecz gdy panie nie są w stanie dojść do zgody w kwestii jakości w odniesieniu do ilości, zaczyna się robić niedobrze. Gdzie indziej, Pete zabiera Warrena i Berta na zajęcia karate w nadziei, że nauczy ich dyscypliny i rzetelności, jednakże instruktor – sensei Rick, ma bardziej bojowe podejście.

 • 15

  Urodziny Berta

  +

  Gdy Bert z powodzeniem zalicza przeczytanie stu książek, Pete i Kate muszą urządzić mu wymarzone przyjęcie urodzinowe, włącznie z połykaczem ognia na szczudłach, zawodowymi tancerkami i gościem specjalnym. Kate używa planowania imprezy jako pretekstu do zaprzyjaźnienia się z mamami małych piłkarzy, które unikają jej podczas wszystkich meczów, a Diane odmawia przyznania się do błędu podczas kreatywnego prowadzenia samochodu z Petem. Tymczasem Warren zaprzyjaźnia się z chłopakiem, na którego ma oko Hillary.

 • 16

  Wesele, cz. 1

  +

  Gdy Kate znajduje stare weselne wideo z Diane i Jackie, zdaje sobie sprawę, że ograbiła się z tego szczególnego wspomnienia, biorąc szybki ślub z ukochanym, a teraz zdeterminowana jest, by zrobić to raz jeszcze i planuje swój wymarzony ślub. Tymczasem Diane postanawia ujawnić swój związek z Russem Bradleyem Morrisonem, a Jackie zmaga się z powiedzeniem Bertowi, że chodzi na randki ze Smutnym Stevem.

 • 17

  Wesele, cz. 2

  +

  Planowanie wesela jest nadal w toku, ale Kate nie ma zamiaru przejąć na siebie całego otaczającego ją stresu i chaosu, który się jeszcze pogłębia wskutek przyjazdu jej matki i rodziców Petera. Jednakże sprawy wyhamowują z piskiem opon, gdy rodzina otrzymuje złe wiadomości.

 • 18

  Terapia dla par

  +

  Gdy Pete wymienia swoje chili na chili Kate podczas szkolnej imprezy charytatywnej w stylu westernowego pogranicza, Diane konfrontuje go, a on na szybko zmyśla historię o tym, jak on i Kate chodzą na terapię. Tymczasem Meg relaksuje się w domu Harrisonów i staje się obiektem fascynacji dla Warrena i Hillary.

 • 19

  Notatki z zebrania

  +

  Po tym, jak Kate ratuje Diane przed zadławieniem się, przejmuje prowadzenie zebrania komitetu rodzicielskiego i przekonuje się, że jest to trudniejsze niż myślała. Gdy musi stawić czoła szantażowi, zwraca się do Diane, żeby mieć pewność, iż sprawa zostanie załatwiona. Tymczasem Pete i Jackie konfrontują się z ich byłymi sąsiadami po tym, jak ci zabraniają swojemu synowi iść na szkolną potańcówkę z Hillary, a Warren stara się zaprosić Vanessę Hudgens jako swoją partnerkę.

 • 20

  Drużyna bez faceta

  +

  Zaniepokojona stanem życia towarzyskiego Warrena, Kate zachęca go do nawiązywania nowych znajomości oraz wstąpienia do klubów lub trenowania sportów, jednakże wszystko odnosi odwrotny skutek i teraz może się okazać, że jego sytuacja ulegnie pogorszeniu. Gdzie indziej, Hillary zmaga się ze swoją pracą plastyczną i zwraca się do Jackie o kreatywną poradę, a Pete uczy Berta znaczenia wartości pieniądza.

 • 21

  Powrót do szkoły

  +

  Kate bardzo niechętnie zgadza się, by towarzyszyć Jackie podczas jej szkolnego zjazdu, nie zdając sobie sprawy w co się pakuje. Tymczasem Pete i Diane zabierają Hillary i Warrena do odwiedzenia kampusu college’u, a Bert zostaje pod opieką Meg i Tevina.

 • 22

  Dzień Matki

  +

  Kate odkrywa ukryte motywy po tym, jak Diane i Jackie proponują zostawić jej dzieci w Dniu Matki. Tymczasem Pete ugina się pod nawałem pracy w kancelarii.