Życiowy nieporadnik Coopera Barretta

1212

Zwiastun - Życiowy nieporadnik Coopera Barretta

00:15

Opis

Zabawna komedia opowiadająca o tym, co musimy przeżyć, aby zrozumieć, na czym polega nasze życie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Jak przetrwać uroczego durnia

  +

  W parę lat po skończeniu studiów, Cooper Barrett wciąż nie ma wymarzonej pracy, podkochuje się w sąsiadce z naprzeciwka, Kelly Bishop, i nieustannie popada w poważne tarapaty, podobnie jak jego współlokatorzy, Neal i Barry. Noc spędzona w więzieniu, szalone byłe dziewczyny czy borykanie się z brakiem pieniędzy to nieustannie towarzyszące im życiowe katastrofy. Do szalonej ekipy należy również starszy brat Coopera, Josh. Jako prawnik często musi interweniować i wyciągać chłopaków z kłopotów. Lubi jednak do nich wpadać, by móc oderwać się od żony Leslie i ich dzieciaków.

 • 2

  Jak przetrwać bez wystarczających środków do życia

  +

  Po tym, jak sprzedaż specyfiku na kaca idzie wolniej niż się spodziewali, chłopaki postanawiają wziąć udział w badaniu klinicznym leku, aby szybko zdobyć potrzebne im pieniądze. Niespodziewane spotkanie z Paulą Abdul sprawia, że ich plany związane ze sprzedażą produktu jeszcze bardziej się komplikują. Tymczasem Kelly musi stawić czoła niezręcznej sytuacji po spędzeniu wieczoru w towarzystwie Leslie i Josha.

 • 3

  Jak przetrwać bycie osobą do towarzystwa

  +

  Kelly zostaje zaproszona przez swojego byłego chłopaka na jego ślub w Meksyku. Ponieważ nie chce pojawić się tam sama, postanawia zabrać ze sobą Coopera. Jednak gdy dotarcie na wesele zamienia się w logistyczny koszmar, Cooper prosi Neala, Barry’ego, Josha oraz Leslie o przybycie im na ratunek.

 • 4

  Jak przetrwać utratę telefonu

  +

  Cooper gubi swój telefon, co dezorganizuje mu całe życie. Zrozpaczonemu koledze pomagają przyjaciele, którzy robią wszystko, by odzyskać komórkę. Tymczasem Leslie i Kelly postanawiają wspólnie zaśpiewać piosenkę w barze karaoke. Ich występ wkrótce zamienia się w barową bójkę.

 • 5

  Jak przetrwać dziewczynę współlokatora

  +

  Barry ma nową dziewczynę o imieniu Ashley. Cooperowi, Nealowi i Kelly wydaje się, że znajomość przyjaciela rozwija się zbyt szybko i starają się interweniować zanim sprawy zabrną za daleko. Tymczasem Josh usiłuje przyćmić kolegę z pracy, przez co pakuje się w kłopoty.

 • 6

  Jak przetrwać swojego okropnego gospodarza domu

  +

  Kelly mówi Cooperowi, że zły stan jego mieszkania rujnuje szanse na zrobienie kolejnego kroku w ich znajomości. Dziewczyna umawia spotkanie z gospodarzem domu, aby ten zlecił dokonanie koniecznych napraw w apartamencie chłopaków. Jednak rozmowa z Virgilem jeszcze bardziej pogarsza sytuację i prowadzi do dalszych komplikacji w relacjach z administratorem.

 • 7

  Jak przetrwać starych przyjaciół

  +

  Cameron, stary przyjaciel ekipy z czasów studiów, chce zatrzymać się na pewien czas w mieszkaniu Coopera. Początkowo wszyscy cieszą się z jego wizyty. Jednak ten szybko nadużywa gościnności kolegów, a chłopaki robią wszystko co im przyjdzie do głowy, by pozbyć się na dobre niechcianego współlokatora.

 • 8

  Jak przetrwać swoją szaloną byłą

  +

  Ponowne pojawienie się byłej dziewczyny Coopera kończy się dla niego publicznym poniżeniem. Neal usiłuje interweniować, ale sprawy szybko wymykają się spod kontroli. Tymczasem Kelly poznaje nowego faceta, który podobnie jak ona uwielbia rywalizację. Josh robi co może, aby Leslie nie brała udziału w spotkaniach ekipy.

 • 9

  Jak przetrwać pracę z przyjaciółmi

  +

  Mikstura na kaca babci Barry’ego w końcu zdobywa popularność na rynku. Wszystkie zasługi za wypromowanie produktu przypadają Cooperowi, przez co Barry i Neal czują się sfrustrowani. Jednakże, gdy rywalizujący z nimi prezes innej firmy usiłuje pozbawić ich należnej im korony za specyfik na kaca, ekipa musi zewrzeć szyki i wspólnie zawalczyć o jej utrzymanie.

 • 10

  Jak przetrwać odwiedziny rodziców

  +

  Rodzice Coopera i Josha przyjeżdżają z wizytą. Chłopcy starają się zachowywać jak najpoprawniej. Wszystko jednak ulega zmianie, gdy ich tata ujawnia pewien sekret, co prowadzi do szalonej nocy i przepychanki z raperem Juicy J’em. Tymczasem Barry usiłuje pomóc Nealowi pozbyć się odpychającego uzależnienia.

 • 11

  Jak przetrwać swoje urodziny

  +

  Ekipa urządza Cooperowi urodzinową imprezę niespodziankę. Wszystko zaczyna się sypać po tym, jak Kelly nakrywa Coopera całującego się z Ramoną. Tymczasem Josh i Leslie rozważają posiadanie kolejnego dziecka.

 • 12

  Jak przetrwać swój bagaż emocjonalny

  +

  Potencjalny nabywca praw do mikstury na kaca babci Barry’ego okazuje się być dawnym kolegą z roku Coopera i Neala, z którym Neal odmawia współpracy z powodu zatargu z przeszłości. Tymczasem po tym, jak w jej mieszkaniu pęka rura, Kelly pomieszkuje u Josha i Leslie i dostaje obsesji na punkcie odkrycia tego, co znajduje się za sekretnymi drzwiami w ich domu.

 • 13

  Jak przetrwać chodzenie na randki

  +

  Cooper i Kelly, każde z nich przekonane, że nie są sobą nawzajem zainteresowani, umawiają się na randki z mniej niż idealnymi partnerami. Tymczasem Barry i Neal spotykają się z tą samą dziewczyną.