24: Dziedzictwo

1212

Wtorek 22:00

Premiera

Sezon 1
00:30

Opis

Zegar znów zaczyna tykać w serialu 24: Dziedzictwo - kolejnej odsłonie nagrodzonego Emmy przeboju telewizyjnego “24 godziny.” Po raz kolejny czeka nas nerwowy wyścig z czasem, ale tym razem stawką w śmiertelnej grze jest udaremnienie planowanego w Stanach Zjednoczonych zamachu terrorystycznego. Serial został zrealizowany w konwencji, która przyniosła rekordową popularność pierwszej części „24 godzin” - jego akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym.
6 miesięcy przed wydarzeniami przedstwionymi w 24: Dziedzictwo elitarna jednostka amerykańskich Rangersów pod dowództwem sierżanta Erica Cartera (Corey Hawkins, „Straight Outta Compton”) zabija w Jemenie przywódcę grupy terrorystycznej, szejka Ibrahima Bin-Khalida. Niedługo potem jego zwolennicy wydają wyrok śmierci na Cartera, jego żołnierzy i członków ich rodzin. Aby uchronić ich przed zagrożeniem, rząd włącza wszystkie osoby, które są potencjalnym celem terrorystów, do federalnego programu ochrony świadków. Nieudany zamach na życie Cartera uświadamia mu jednak, że życie żołnierzy jest w dalszym ciągu w niebezpieczeństwie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  -

  +

  -

 • 1

  12:00 - 13:00

  +

  Po powrocie z misji, której celem było zlikwidowanie przywódcy terrorystów, szejka Ibrahima Bin-Khalida, dochodzi do próby zamachu na sierżanta armii USA Erica Cartera. Wkrótce Carter odkrywa, że ktoś sprzeniewierzył dane osobowe jego oraz innych kolegów rangerów. Zwraca się o pomoc do Rebeki Ingram, byłej dyrektorki CTU, która koordynowała akcją i jest jedną z niewielu osób znających tożsamość komandosów. Wspólnie pracują nad ujawnieniem skomplikowanej siatki terrorystycznej, ścigając się z czasem, by powstrzymać niszczycielski atak na terenie Stanów Zjednoczonych.

 • 2

  13:00 - 14:00

  +

  Po tym, jak Ben Grimes domaga się zapłaty w zamian za przekazanie listy, którą wyjął z sejfu na terenie obiektu należącego do Khalida, Carter musi powrócić do swoich korzeni, by uzyskać pomoc w zdobyciu pieniędzy. Tymczasem Rebecca z determinacją stara się dowiedzieć, kto doprowadził do przecieku akt osobowych rangerów.

 • 3

  14:00 - 15:00

  +

  Po tym, jak Carter ucieka z posterunku policji, musi całkowicie zaufać CTU, planując spotkanie z Grimesem, w celu dokonania wymiany. Tymczasem Rebecca i Donovan starają się poznać źródło przecieku, a Amira i Harris muszą poradzić sobie z drobnymi przeszkodami w ich planach.

 • 4

  15:00 - 16:00

  +

  Grimes przychodzi do Cartera z informacją, która może doprowadzić ich do terrorystów. Tymczasem w kompleksie Donovana, Nilaa zostaje odosobniona i jest przepytywana przez Rebeccę.

 • 5

  16:00 - 17:00

  +

  Carter i Grimes starają się dobić targu z przywódcą szajki przemytniczej, by ustalić miejsce pobytu poszukiwanych przez nich terrorystów. Tymczasem Amirę i Khasana odwiedza niezapowiedziany gość, w miarę jak pojawiają się nowe fakty w sprawie przecieku w CTU.

 • 6

  17:00 - 18:00

  +

  Dzięki uzyskanej wskazówce, Carterowi i CTU udaje się zawęzić obszar, w którym znajduje się kryjówka wroga. Tymczasem Amira znajduje się na rozdrożu, w miarę jak realizacja jej planu zbliża się do końca.

 • 7

  18:00 - 19:00

  +

  Carter zwraca się o pomoc do Andy’ego, by odzyskać kluczowy materiał dowodowy. Tymczasem Rebecca wzywa kogoś z zewnątrz, gdy zawodzą rutynowe metody przesłuchań stosowane przez CTU.

 • 8

  19:00 - 20:00

  +

  Mullinsowi i CTU udaje się w końcu namierzyć Cartera. Andy zostaje zmuszony do zrobienia czegoś, na co nie ma ochoty. Tymczasem metody przesłuchiwania stosowane przez Rebeccę sprawiają, że Donovan zaczyna poddawać w wątpliwość jej zdolność do właściwej oceny sytuacji. Isaac zwraca się o pomoc do swoich przyjaciół.

 • 9

  20:00 - 21:00

  +

  Stan zagrożenia zmusza CTU do wprowadzenia zakazu opuszczania budynku. Tymczasem Carter znajduje się w napiętej sytuacji, a Donovan zwraca się o wsparcie do Rebecki, gdy musi podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą jego kampanii.

 • 10

  21:00 - 22:00

  +

  Osobiste życie Rebecki zaczyna kolidować z zawodowym w wyniku rozmowy telefonicznej, która zmusza ją do podjęcia ważnej decyzji. Tymczasem Nicole konfrontuje Cartera odnośnie jego zaangażowania w ich związek i jego przyszłości z CTU.

 • 11

  22:00 - 23:00

  +

  Andy odkrywa ważną informację odnośnie wysoko postawionego przedstawiciela rządu, co sprawia, że Carter i Donovan łączą siły, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Tymczasem do CTU sprowadzone zostają posiłki, w celu nadzorowania działań agencji.

 • 12

  23:00 - 00:00

  +

  Rebecca zawiera układ, mając nadzieję, że w ten sposób uda jej się uratować Donovana. Jednak sprawy nie układają się zgodnie z planem. Tymczasem CTU wysyła Cartera w teren, by ten doprowadził do ważnej wymiany.