9-1-1

Wtorki o 21:05

1212
© 2021 Fox Media LLC
9-1-1

Opis

W piątym sezonie służby ratownicze ruszają do akcji, gdy celem ataków hakerskich stają się systemy komputerowe, wieże kontroli lotów oraz szpitale. Nagły brak prądu wywołuje chaos w całym Los Angeles. Tymczasem Athena mierzy się z nagłym zagrożeniem dla rodziny, depresja poporodowa Maddie pogarsza się, Eddie boi się o swoje zdrowie, a szefem dyspozytorów zostaje nowa osoba.

Odcinki

 • 1

  Panika

  +

  Seria ataków hakerskich prowadzi do przytłaczającej dla załogi nawały zgłoszeń. W szpitalu rozbija się helikopter pogotowia, a na wieży kontroli lotów dochodzi do awarii systemu. Z kolei Athena musi wrócić do bolesnych wspomnień, kiedy sprawa seryjnego gwałciciela trafia do sądu, Eddie obawia się o swoje zdrowie, a depresja poporodowa Maddie pogarsza się.

 • 2

  Trudne czasy

  +

  Brak prądu w całym mieście wywołuje chaos w Los Angeles. Athena ściga się z czasem, żeby uchronić swoją rodzinę od tragedii. Tymczasem Eddie musi dokonać trudnego wyboru na temat swojej przyszłości, a Maddie podejmuje decyzję, która zmieni jej życie.

 • 3

  W domu i gdzieś dalej

  +

  Członkowie załogi docierają na miejsce wypadku, gdy ciężarówka wjeżdża w paradę absolwentów liceum. Z kolei Athena i Michael próbują pomóc Harry'emu w następstwie jego porwania, May boi się powrotu legendy wśród dyspozytorów, a Bobby udziela załamanemu Chimneyowi rady w związku z Maddie.

 • 3

  Trudne decyzje

  +

  Brak prądu w całym mieście wywołuje chaos w Los Angeles. Athena ściga się z czasem, żeby uchronić swoją rodzinę od tragedii. Tymczasem Eddie musi dokonać trudnego wyboru na temat swojej przyszłości, a Maddie podejmuje decyzję, która zmieni jej życie.

 • 5

  Nacisk grupowy

  +

  Służby ratownicze zostają postawione w niezręcznej sytuacji, kiedy pomocy wzywa mężczyzna, który nadwyrężył się podczas ćwiczeń. Załoga musi także ocalić życie dozorcy zranionego przez piłę łańcuchową oraz dotrzeć na miejsce wybuchu w domu spokojnej starości. Tymczasem Athena ostro reaguje na zachowanie Harry'ego, a nowe partnerstwa nie mają łatwych początków.

 • 6

  Historie o duchach

  +

  Załoga rusza na ratunek mężczyzny, który twierdzi, że został porwany, postrzelony i pogrzebany żywcem. Docierają też do domu, którego właścicielka twierdzi, że mieszka z duchem. Hen odwiedza osoba z jej przeszłości, a Athena razem z rodziną martwią się, że Harry'ego wciąż męczą koszmary o Jeffreyu.

 • 7

  Cela numer 911

  +

  Bobby i reszta załogi ruszają do pożaru w więzieniu, gdzie stają się zakładnikami śmiertelnie groźnego buntu.

 • 8

  Przeszłość to wstęp

  +

  Kiedy w następstwie wybuchu opuszczonego szybu naftowego zapada się rozległy teren w centrum Los Angeles, Bobby i reszta załogi ruszają na ratunek. Athena prowadzi śledztwo w nierozwiązanej sprawie sprzed 30 lat, dotyczącej napadu na kasyno. Buck obawia się, że jego związek z Taylor zmierza ku końcowi, a Hen poznaje mężczyznę z przeszłości swojej matki, Toni.

 • 9

  Obrona na miejscu

  +

  Załoga Bobby'ego rusza na ratunek po tym, jak wybuch wstrząsa szpitalem, w którym doktor David Hale przeprowadza operację. Tymczasem Michael podejmuje decyzję, która zmieni jego życie.

 • 10

  Świąteczny czas

  +

  Członkowie załogi odbierają wezwania do serii zdarzeń, związanych z wigilią Bożego Narodzenia. Z kolei Eddie ma problem z emocjami Christophera.

 • 11

  Zaglądając do środka

  +

  Athena, Bobby wraz z pozostałymi spieszą na pomoc rodzinie z podłożoną w samochodzie bombą, która wybuchnie, jeśli zwolnią poniżej 90 kilometrów na godzinę. Tymczasem Eddie z trudem adaptuje się w nowej pracy, Buck podejmuje pochopną decyzję odnośnie związku, a do załogi dołącza dwóch nowych członków.

 • 12

  Lęk przed strachem

  +

  Athena prowadzi śledztwo w sprawie napadu na stację benzynową, które przybiera niespodziewany obrót, gdy ofiara i napastnik zamieniają się rolami. Tymczasem Bobby i reszta załogi ratują spanikowanego nurka oraz opiekuna domu, który boi się pająków. Eddie osiąga kres wytrzymałości, Chimney wraca na posterunek, a Maddie ma wieści dla Bucka, który musi wyjaśnić sprawy z Taylor.

 • 13

  Głupie szczęście

  +

  Członkowie załogi ruszają do akcji, kiedy kobieta wypada z balkonu swojego mieszkania. Tymczasem Athena bada wypadek rowerzysty, który nadział się na znak stopu. Eddie rozpoczyna terapię w związku z szokiem pourazowym i poczuciem winy, a Maddie boi się najgorszego, kiedy Jee-Yun zaczyna chorować.

 • 14

  Zawsze na bieżąco

  +

  Załoga rusza na ratunek gwieździe mediów społecznościowych, która miała wypadek w saunie. Zostają też wezwani do nagłej sytuacji podczas wesela w reality show oraz pomagają matce i córce, które podczas wycieczki spotkała tragedia. Maddie przejmuje się, że przegapiła wiele pierwszych momentów Jee-Yun, May podważa przebieg kariery Atheny, a Karen próbuje ożywić swój związek.

 • 15

  Boston

  +

  Chimney próbuje za wszelką cenę znaleźć Maddie, która zaginęła wśród chaosu podczas obchodów Dnia Świętego Patryka.

 • 16

  Pożar w centrali

  +

  Ratownicy ruszają do akcji, kiedy ich centrum dyspozycyjne staje w płomieniach. Bobby ryzykuje życiem, żeby ocalić uwięzioną May, a Claudette, Buck i Eddie wspólnie starają się pomóc rannemu elektrykowi. Z kolei Chimney i jego brat po raz pierwszy działają razem jako strażacy.

 • 17

  Kompleks bohatera

  +

  W następstwie zagadkowej śmierci, Hen i Chimney ryzykują życiem, kiedy zaczynają podejrzewać, że ktoś bawi się w Boga, żeby zrobić z siebie bohatera. Tymczasem Eddie odwiedza Teksas, gdzie próbuje pogodzić się ze swoim ojcem.

 • 18

  Nowy początek

  +

  Członkowie załogi muszą ratować guru zdrowego trybu życia, od którego wszyscy się odwrócili w jego ośrodku na klifie. Odpowiadają też na wezwanie z luksusowego salonu fryzjerskiego. Tymczasem Maddie rozważa powrót do pracy, Eddie i May podejmują decyzję odnośnie swojej przyszłości, tak jak Buck i Taylor, a cały zespół gromadzi się na niespodziewanym ślubie.