9-1-1

1212

Wtorek 22.00

Inspirowane prawdziwymi zdarzeniami - odc.4

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 24 września o 03.30

  Krewni (Odcinek03 - S01)

 2. Wtorek 25 września o 22.00

  Najgorszy dzień w życiu (Odcinek04 - S01)

 3. Czwartek 27 września o 03.35

  Najgorszy dzień w życiu (Odcinek04 - S01)

Opis

Serial opowiada o doświadczeniach policjantów, ratowników medycznych oraz strażaków, którzy na co dzień stają w obliczu szokujących i pełnych napięcia przypadków.

Wideo

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Ratownicy

  +

  W pierwszym odcinku serialu poznajemy przedstawicieli służb ratunkowych, w tym detektyw Athenę Grant, strażaka Bobby’ego Nasha oraz dyspozytorkę Abby Clark, która spędza całe dnie odbierając zgłoszenia w centrali telefonicznej oraz żywo interesuje się tym, co dzieje się po wysłaniu przez nią pomocy.

 • 2

  Odpuszczenie

  +

  W parku rozrywki dochodzi do awarii kolejki górskiej. Życie wielu osób wisi na włosku. Abby odczuwa ulgę, znajdując kogoś do opieki nad swoją matką i nieśmiało wyciąga rękę do Bucka, który nie może poradzić sobie z zagrożeniami związanymi z pracą strażaka. Tymczasem Athena i Hen odpowiadają na wezwanie w sprawie włamania. Bobby bierze udział w dramatycznej akcji ratunkowej, do której dochodzi po kłótni pewnej pary.

 • 3

  Krewni

  +

  Bobby i jego zespół muszą interweniować, gdy podczas dziecięcej imprezy urodzinowej dochodzi do sytuacji zagrażającej życiu wielu osób. Ekipa śpieszy na ratunek swojemu koledze, który uległ poważnemu wypadkowi. Athena usiłuje poradzić sobie z tragedią w swoim najbliższym otoczeniu. Abby musi stawić czoło zmieniającej życie decyzji związanej z matką. Udaje jej się również nawiązać więź z Buckiem.

  Na antenie
  Poniedziałek 24 września o 03.30
  1212
  na FOX
 • 4

  Najgorszy dzień w życiu

  +

  W następstwie śmiertelnej katastrofy lotniczej, Bobby i jego ekipa ścigają się z czasem, by pomóc ocalałym. Athena musi poradzić sobie z wybuchem paniki i chaosem na lotnisku. Abby przekazuje ważną wiadomość od osoby, która zadzwoniła pod numer alarmowy.

  Na antenie
  Wtorek 25 września o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 27 września o 03.35
  1212
  na FOX
 • 5

  Punkt zapalny

  +

  Ekipa śpieszy na ratunek ofiarom katastrofy, do której doszło podczas hinduskiego wesela. Abby prosi Bucka o pomoc w odnalezieniu jej matki.

  Na antenie
  Wtorek 2 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 8 października o 02.35
  1212
  na FOX
 • 6

  Łamacz serc

  +

  Zaskakujące oświadczyny nie idą zgodnie z planem, doprowadzając do sytuacji zagrażającej ludzkiemu życiu. Athena stara się pomóc zdesperowanej kobiecie i nienaumyślnie dołącza do Klubu Samotnych Serc.

  Na antenie
  Wtorek 9 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 15 października o 02.35
  1212
  na FOX
 • 7

  Pełnia księżyca

  +

  Ekipa musi poradzić sobie z najbardziej zwariowanymi wezwaniami w swojej historii. Athena prowadzi śledztwo w sprawie potencjalnego włamania i musi zmierzyć się z zaciekłym przestępcą. Tymczasem Abby pomaga w poszukiwaniach zabójcy jednego z dzwoniących. Bobby i Buck mają pełne ręce roboty w studio jogi dla kobiet w ciąży. Przeszłość Hen może stać się jej przyszłością.

  Na antenie
  Wtorek 16 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 22 października o 02.35
  1212
  na FOX
 • 8

  Karma cię dopadnie

  +

  Zasada "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe" sprawdza się w przypadku nieokazującego skruchy wdowca, aroganckiego właściciela siłowni oraz niczego niepodejrzewającego złodzieja. Tymczasem Bobby odbiera zaskakujący telefon od swojego lekarza w związku z jego uczestnictwem w corocznej akcji krwiodawstwa. Athena konfrontuje Michaela po odbyciu szczerej rozmowy z ich dziećmi.

 • 9

  W pułapce

  +

  Służby ratownicze ścigają się z czasem, by udzielić pomocy przygniecionemu w śmieciarce bezdomnemu mężczyźnie, matce i jej synowi, którzy utknęli w zepsutej windzie oraz ekstremalnym rupieciarzom, nie mogącym się wydostać z własnego domu. Tymczasem Athena zaczyna interesować się chodzeniem na randki. Związek Bucka i Abby zostaje poddany próbie z powodu jej chorej matki.

 • 10

  Całkowicie nowy ty

  +

  Służby ratownicze dostają wezwania do niezwykłego, domowego zajścia, „śmierci” w gabinecie jasnowidza oraz straszliwego wypadku motocyklowego. Tymczasem Bobby zaczyna umawiać się na randki. Abby rozpamiętuje dawne czasy. Buck musi poradzić sobie z konsekwencjami swoich działań z przeszłości. Athena stara się rozpocząć nowe życie.