9-1-1

Wtorki o 21:05

1212
©2022 Fox Media LLC
9-1-1

Opis

Serial opowiada o codziennych doświadczeniach przedstawicieli służb ratowniczych, w tym policjantów, strażaków oraz dyspozytorów, którzy reagując na nagłe przypadki, mierzą się z najbardziej zaskakującymi i stresującymi sytuacjami z możliwych. A poza niesieniem pomocy wszystkim w pilnej potrzebie, nie są też wolni od problemów w swoim życiu prywatnym.

Odcinki

 • 1

  Początek zawodów

  +

  Kiedy podczas zawodów sportowych dochodzi do awarii mechanicznej sterowca, a jego silnik staje w ogniu, Athena wraz z resztą załogi musi ratować ofiary wewnątrz i na zewnątrz stadionu. Bobby i Athena odwożą May w pierwszy dzień studiów i dyskutują o planach miesiąca miodowego. Z kolei Maddie i Chimney idą na terapię dla par.

 • 2

  Jak podnieść się z ruin

  +

  Załoga rusza na ratunek, kiedy dochodzi do zawalenia się konstrukcji podczas spotkania poświęconego szczęściu, a ludzie są uwięzieni pod gruzami. Podczas wideorozmowy z matką Atheny, jej ojciec ma udar i przebija ścianę domu. Hen nie radzi sobie z nawałem różnych obowiązków, a Maddie próbuje pomóc nowemu rekrutowi odnaleźć się w dyspozytorni.

 • 3

  Zwierzęce instynkty

  +

  Załoga spieszy z pomocą obserwatorowi ptaków, który zostaje uwięziony pod drzewem. Chimney przeżywa szaloną jazdę, kiedy zajmuje się pijanym kierowcą. Maddie pomaga matce i jej małej córce, kiedy przemocowy ojciec zjawia się w ich domu. Eddie przyłapuje Christophera na kłamstwie. Buck postanawia przez rok przyjmować nadarzające się okazje i od razu dostaje ciekawą propozycję.

 • 4

  Znajome zło

  +

  Athena i Bobby odwiedzają Florydę, żeby zająć się jej chorym ojcem, a przy okazji badają sprawę zniknięcia ich koleżanki z dzieciństwa 45 lat wcześniej.

 • 5

  Wtargnięcie

  +

  Athena bada sprawę dwóch zgłoszonych na numer alarmowy wtargnięć do domu, które dzieli tylko kilka godzin. Załoga rusza na pomoc mężczyźnie, który zostaje uwięziony na strychu w wyniku samodzielnie prowadzonego remontu. Hen prosi o drugą szansę wykładowcę z akademii medycznej. Maddie i Chimney żałują zatrudnienia niani, kiedy kobieta przejmuje kontrolę nad ich mieszkaniem.

 • 6

  Jutro

  +

  Hen boi się o życie Karen, kiedy w jej laboratorium dochodzi do wybuchu w dniu, kiedy zabrała Denny'ego do swojej pracy.

 • 7

  Przekleństwo

  +

  Athena i inni ratownicy spieszą z pomocą przygasłej gwieździe filmowej, którą prześladuje seria doświadczeń z pogranicza życia i śmierci.

 • 8

  Nagłe fantazje

  +

  Załoga rusza do akcji na festynie historycznym, a następnie w biurowcu, gdzie otruty zostaje apodyktyczny szef. Athena boi się o życie May, która spotyka zaburzonego młodego człowieka. Wujek Buck opiekuje się małą Jee-Yun, gdy Maddie i Chimney zaczynają szukać domu. Eddie i Carla przygotowują Christophera przed pierwszą szkolną potańcówką.

 • 9

  Czerwona flaga

  +

  Wiatr Santa Ana przynosi szereg wezwań, które są dziwniejsze niż zazwyczaj. Załoga rusza z pomocą rodzinie, której pies przyniósł oderwaną dłoń oraz kobiecie, która zasnęła za kierownicą i uderzyła w budynek remizy. Bobby martwi się o swojego sponsora z AA, Denny wypytuje Hen i Karen o jego biologicznych rodziców, a Chimney znajduje idealny dom dla niego i Maddie.