9-1-1

1212

Niedziela 20.10

9-1-1 new season!

Sezon 2
00:30

Kolejne emisje

 1. Sobota 15 grudnia o 19.10

  Przedawkowanie (Odcinek06 - S02)

 2. Niedziela 16 grudnia o 20.10

  Przedawkowanie (Odcinek06 - S02)

 3. Wtorek 18 grudnia o 22.00

  Nawiedzeni (Odcinek07 - S02)

Opis

Serial opowiada o doświadczeniach policjantów, ratowników medycznych oraz strażaków, którzy na co dzień stają w obliczu szokujących i pełnych napięcia przypadków.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Pod presją

  +

  Nadchodzi jeden z najgorętszych dni w roku. Pracownicy służb ratowniczych odczuwają presję, w miarę jak rośnie liczba wstrząsających incydentów, w tym wypadek drogowy z udziałem vana pełnego turystów, pilne wezwanie do warsztatu samochodowego oraz przypadek weterynarza z odbezpieczonym granatem osadzonym w jego nodze. Tymczasem Bucka odwiedza jego siostra. Athena poddaje w wątpliwość swój związek z Bobbym. W remizie, nowo zatrudniony Eddie zagraża szansom Bucka na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej do strażackiego kalendarza.

 • 2

  Trzęsienie ziemi

  +

  Potężne trzęsienie ziemi dotyka Los Angeles. Służby ratownicze ruszają na pomoc ofiarom z rozpadającego się wielopiętrowego hotelu, zarówno tym pod gruzami, jak i tym, które znajdują się ponad ziemią. Athena musi poradzić sobie z wrakami z zawalonego wiaduktu autostrady. Maddie zostaje wrzucona na głęboką wodę, stając w obliczu swojego pierwszego kryzysu w roli dyspozytorki w centrali służb ratowniczych.

 • 3

  Pomoc nie nadchodzi

  +

  Służby ratownicze nadal muszą radzić sobie z następstwami potężnego trzęsienia ziemi i jego zabójczych reperkusji. Athena stara się zachować spokój, podczas gdy Bobby i zespół wciąż ratują ofiary ze zrujnowanego wysokościowego hotelu, zarówno te znajdujące się pod gruzami, jak i te nad ziemią. W trakcie pierwszego dnia swojej pracy, Maddie pomaga pewnej parze w bezpiecznym przyjściu ich dziecka na świat.

 • 4

  Zakleszczeni

  +

  Służby ratunkowe ścigają się z czasem, by uratować ofiary, które ugrzęzły w różnych ciasnych miejscach. Tymczasem Athena rozważa zaakceptowanie awansu, co oznaczałoby koniec pracy w terenie. Maddie postanawia wykonać swój własny ruch. Buck zastanawia się, czy powinien ruszyć do przodu. Chimney w końcu stawia czoła następstwom swojego niemal śmiertelnego wypadku samochodowego. Eddie zwraca się do ekipy o pomoc w kwestii swojego małego syna.

 • 5

  Okropni ludzie

  +

  Chcąc poznać twarze kryjące się za wezwaniami, Maddie towarzyszy Athenie podczas patrolu, jednocześnie starając się poradzić sobie z pozornie „idealną” dyspozytorką w centrali. Tymczasem Hen musi wykombinować, w jaki sposób uratować swoją rodzinę przed trwałym rozpadem. Służby ratunkowe odpowiadają na wezwania do wojskowego pogrzebu oraz kina.

 • 6

  Przedawkowanie

  +

  Służby ratunkowe ścigają się z czasem, by dotrzeć na miejsce katastrofy telewizyjnego helikoptera i nieumyślnie stają się tematem pierwszego reportażu nadgorliwej dziennikarki. Tymczasem Bobby usiłuje poradzić sobie ze śmiercią swojej córki. Athena przygotowuje się do szkolnego balu May. Maggie zmaga się z pokonaniem strachu związanego ze swoją przeszłością. Ponadto ekipa interweniuje podczas zawodów w jedzeniu na czas, pokazu kulturystycznego oraz dziecięcego konkursu piękności.

  Na antenie
  Sobota 15 grudnia o 19.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 16 grudnia o 20.10
  1212
  na FOX
 • 7

  Nawiedzeni

  +

  Podczas obchodów święta Halloween, służby ratunkowe spieszą na ratunek uczestnikom zabawy na cmentarzu, nawiedzonej przejażdżki na sianie oraz upiornej, hollywoodzkiej parady. Tymczasem Maddie wydaje się, że odebrała telefon od „ducha” zaginionego turysty. Hen musi stawić czoła sytuacji życia lub śmierci w związku z ojcem, który ją kiedyś porzucił. Eddie kontaktuje się z dawno niewidzianą żoną.

  Na antenie
  Wtorek 18 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 19 grudnia o 21.00
  1212
  na FOX
 • 8

  Zakochany Buck

  +

  Buck zaczyna ponownie umawiać się na randki, ale obawia się, że powróci do swoich łajdackich nawyków, z których był znany zanim poznał Abby. Zastanawia się również, czy Maddie i Chimney są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Służby ratunkowe interweniują w sprawie kobiety, która ima się radykalnych metod, by zwrócić na siebie uwagę męża, udzielają pomocy nowożeńcom, biorącym udział w wypadku samochodowym w dniu swojego ślubu oraz parze podczas pierwszej, zakończonej fiaskiem randki.

  Na antenie
  Wtorek 25 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 26 grudnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 9

  Początki Hen

  +

  Hen przeżywa na nowo historię tego, jak została strażaczką oraz wspomina swoje pierwsze spotkania z Chimneyem i Atheną.

  Na antenie
  Wtorek 1 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 2 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 10

  +

  Na antenie
  Wtorek 8 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 9 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX