9-1-1

Wtorki o 21:05

1212
©2020 Fox Media LLC
9-1-1

Opis

Kolejny sezon rozpoczyna się od wielkiej katastrofy, której nikt nie był w stanie przewidzieć. Po tym jak pęka zapora Jeziora Hollywood, całe miasto zalewa błoto, w wyniku czego ratownicy mają pełne ręce roboty. Poza niezwykłymi przypadkami wszyscy ratownicy będą się zmagać z pandemią- reżimem sanitarnym, izolacją, homeofficem i nauką zdalną.

Odcinki

 • 1

  Nowa nienormalność

  +

  Kiedy pęka zapora wodna, Bobby i reszta załogi ruszają na ratunek pasażerów miejskiego autobusu, który wbił się w budynek kilka pięter nad ziemią. Maddie musi najpierw zlokalizować, a następnie uwolnić uwięzioną osobę. Z kolei Athena pomaga w ewakuacji kobiety, cierpiącej na lęk przestrzeni. Jednocześnie wszyscy próbują odnaleźć się w nowej, pandemicznej sytuacji.

 • 2

  Razem lecz osobno

  +

  W następstwie pęknięcia zapory potężne lawiny błotne pustoszą Los Angles. Athena walczy, żeby uratować siebie oraz kobietę, cierpiącą na lęk przestrzeni, przed zawaleniem się jej domu. Bobby, Hen i Eddy ruszają na pomoc turystom, zagrożonym przez upadek znaku Hollywood. Tymczasem Buck i Chimney muszą ocalić grupę ciężarnych kobiet, uwięzionych w zalanym budynku.

 • 3

  Czas przyszły

  +

  Załoga ściga się z czasem, żeby uratować instruktorkę jogi, która straciła wzrok oraz mężczyznę, któremu zagrażają nowoczesne technologie, zainstalowane w jego domu. Athena ściga bankowego rabusia, któremu ułatwiają anonimowość pandemiczne obostrzenia. Z kolei Buck zwierza się Maddie, Hen wchodzi w konflikt w szkole medycznej, a ekipa szykuje się do misji w innym stanie.

 • 4

  Telefon skargowy

  +

  Athena prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa podczas osiedlowej imprezy, a załoga rusza na pomoc osobom, zagrożonym przez atak bombowy. Tymczasem Chimney nie potrafi utrzymać tajemnicy, kiedy rodzice Maddie i Bucka przyjeżdżają w odwiedziny

 • 5

  Początki Bucka

  +

  Załoga rusza na pomoc robotnikom uwięzionym w fabryce, gdzie szaleje poważny pożar. Tymczasem Maddie wyjawia bolesną tajemnicę rodzinną, co zmusza Bucka do zmierzenia się ze swoim dzieciństwem i znalezienia odpowiedzi, jak stał się śmiałkiem, którym jest dzisiaj.

 • 6

  Pech

  +

  Wydaje się, że przesąd związany z remizą okazuje się prawdziwy, kiedy załoga przeżywa piekielnie trudny dzień pełen niekończących się dziwacznych wezwań: Athena musi ścigać jeden z wozów strażackich, mężczyzna przykleja się taśmą do bilbordu przy autostradzie, jeden z garaży jest pełen fajerwerków, a właściciel restauracji grozi zniszczeniem swojego biznesu.

 • 7

  I po sąsiadach

  +

  Załoga rusza na ratunek mężczyzny uwięzionego pod samochodem terenowym oraz amatorskiego zespołu rockowego. Z pomocą Bobby'ego i Atheny Michael wstawia „okno na podwórze” i zmienia się w detektywa amatora, kiedy widzi coś podejrzanego w mieszkaniu obok. Tymczasem matka Hen obwieszcza nagle, że przenosi się do Los Angeles, a powrót Bucka do randek kończy się fatalnie.

 • 8

  Granica wytrzymałości

  +

  Załoga zostaje wezwana na lotnisko, gdzie stewardesa miała już dość pasażerów. Athena odkrywa, że przez kwarantannę pewna para osiągnęła granicę wytrzymałości. Tymczasem Eddie martwi się, że Christopher nie zaakceptuje jego randkowania. Buck spotyka dawną miłość i trafia w sam środek nowego związku Alberta. Maddie i Chimney podejmują decyzję odnośnie dziecka.

 • 9

  Zderzenie

  +

  Athena i reszta załogi rusza na ratunek ofiarom pijanego kierowcy na autostradzie. Tymczasem Maddie zaczyna rodzić, a Hen i Karen są zdruzgotane, kiedy muszą przygotować swoją przybraną córeczkę Nię na spotkanie z jej biologiczną matką.

 • 10

  Rodzicielstwo

  +

  Załoga odbiera szereg wezwań od rodziców z dziećmi, w tym do katastrofalnego przyjęcia urodzinowego, które wyprawiła blogująca mama. Z kolei Athena i Michael rozmawiają z May o jej próbie samobójczej, Chimney i Maddie przywykają do życia z noworodkiem, a Hen i Karen są zdruzgotane, kiedy ich przybrana córka Nia spotyka ponownie biologiczną matkę.

 • 11

  Na pierwszej linii

  +

  Załoga rusza na miejsce wypadku, w wyniku którego znajoma im osoba znalazła się w stanie krytycznym. Tymczasem Athena z pomocą Bucka pracuje nad sprawą zaginionej kobiety, którą po raz ostatni widziano w kasynie, a Josh wspomina sytuację z 2006 roku, po której został operatorem telefonu alarmowego.

 • 12

  Łowcy skarbów

  +

  Kiedy umiera słynny autor kryminałów, Athena, Bobby i reszta załogi muszą zapanować nad chaosem spowodowanym przez poszukiwaczy zakopanego przez pisarza skarbu.

 • 13

  Podejrzenie

  +

  Członkowie załogi reagują na wezwania do tragedii na weselu oraz do matki uwięzionej na swoim balkonie. Tymczasem Hen bawi się w detektywa medycznego, kiedy jej matka Toni zaczyna chorować. Z kolei Eddie i Christopher zostają odwiedzeni przez Carlę, Athena odkrywa sekret Bobby'ego, który może zaszkodzić ich małżeństwu, a Maddie z trudem adaptuje się do macierzyństwa.

 • 14

  Ocaleni

  +

  Po ostatniej strzelaninie Athena i reszta załogi utrzymują stan wysokiej gotowości, kiedy snajper bierze na swój cel strażaków. Z kolei Maddie podejmuje ważną życiowo decyzję.