9-1-1

1212

Wtorki o 21:05

W KAŻDY WTOREK

Sezon 3
00:30

Opis

W trzecim sezonie służby ratownicze ruszają z pomocą, kiedy w Santa Monicę uderza potężne tsunami. Buck, który został ranny podczas akcji w poprzednim sezonie, stara się wrócić do załogi. Poznajemy też szczegóły współczesnej intrygi, kiedy Athena wspomina, jak została policjantką.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Dzisiejsze dzieciaki

  +

  Athena prosi o wsparcie remizy, kiedy nastoletni kierowca przesadza z prędkością na autostradzie. Z kolei rutynowa kontrola drogowa doprowadza do wykrycia porwania, a Buck nadal próbuje wrócić do zdrowia.

 • 2

  Pływaj albo zgiń

  +

  Potężne tsunami uderza w molo Santa Monica, zagrażając życiu Bucka i Christophera.

 • 3

  Poszukiwacze

  +

  Athena, Maddie, Bobby oraz załoga Remizy 118 ścigają się z czasem, próbując ratować ofiary tsunami, a Buck obawia się najgorszego, kiedy Christopher nagle znika.

 • 4

  Przyczyny

  +

  Służby ratownicze ruszają na pomoc robotnikom uwięzionym w wieżowcu, matce i jej synom poszkodowanym w wypadku samochodowym oraz rodzeństwu, które kłóci się o spadek. Buck ma zaskakujące wieści dla Bobby'ego, Eddie pomaga Christopherowi dojść do siebie po tsunami, Hen i Karen dyskutują na temat powiększenia rodziny, a Maddie postanawia podjąć kroki w sprawie przemocy domowej.

 • 5

  Gniew

  +

  Załoga rusza na pomoc uczestnikom protestu w rzeźni oraz kobiecie, która utknęła w jednym pomieszczeniu z kochanką męża. Athena postanawia zareagować po tym jak Michael, May i Harry przeżywają koszmar podczas kontroli drogowej. Załoga czuje się zdradzona przez Bucka, procesującego się z miastem, a Eddie szuka wsparcia u Leny, nie mogąc sobie poradzić z wybuchami gniewu.

 • 6

  Potwory

  +

  Podczas Halloween załoga otrzymuje dziwaczne zgłoszenia. Ptaszyska straszą ludzi, pracownika biura nawiedza stwór o ośmiu kończynach, a po okolicy przechadza się zjawa. Tymczasem, Maddie przejmuje sprawy w swoje ręce.

 • 7

  Początki Atheny

  +

  Powraca sprawa morderstwa z początku lat 90. Athena wspomina rok 1989, kiedy została policjantką w Los Angeles.

 • 8

  Awaria

  +

  Ratownicy zostają wezwani do wypadku łyżwiarzy podczas rewii na lodzie, kraksy autonomicznego samochodu oraz robota magazynowego, który przestał poprawnie działać. Tymczasem pojedynkowe hobby Eddiego wymyka się spod kontroli, a Hen ma problemy w swojej relacji z Karen.

 • 9

  Odpady

  +

  Załoga musi poradzić sobie ze skutkami deszczu meteorów, który spadł na budynek mieszkalny oraz z pożarem w tunelu spowodowanym przez wypadek ciężarówki, przewożącej niebezpieczne odpady. Z kolei Hen ma wyrzuty sumienia po wypadku karetki, Bobby przedstawia Eddiemu kogoś, kto pomoże mu opanować wybuchy gniewu, a Maddie otrzymuje nagłą prośbę o pomoc.

 • 10

  Świąteczny nastrój

  +

  Zespół ratowników udaje się na miejsce zdarzeń, związanych z sezonem świątecznym. Wśród nich są: upadek w centrum handlowym, kobieta, której skóra przybrała nietypowy kolor oraz wypadek bagażowego na płycie lotniska. Tymczasem Maddie postanawia sięgnąć do przeszłości, żeby pogodzić się z przyszłością, a Bobby otrzymuje szokującą nowinę.

 • 11

  +

 • 12

  Glupcy

  +

  Ratownicy zostają wezwani do fatalnych skutków internetowego wygłupu, katastrofy podczas wyprawy pewnej pary na ryby oraz bardzo nieudanej pierwszej randki. Athena przesłuchuje kobietę, która nie pamięta postrzelenia w głowę, a Eddie staje przed koniecznością przeprowadzenia trudnej rozmowy z Christopherem.

 • 13

  Kregle

  +

  Załoga zostaje wezwana do wypadków w kręgielni oraz w trakcie remontu domu, podczas gdy Athena ściga złodzieja samochodu. Bobby i Michael zabierają Harry'ego na biwak, a Chimney i Maddie ruszają do akcji, kiedy ich romantyczna kolacja przyjmuje niespodziewany obrót.

 • 14

  Zakladnicy

  +

  Maddie boi się o bezpieczeństwo swoje oraz jej zespołu, kiedy pracownicy dyspozytorni zostają wzięci na zakładników.

 • 15

  poczatki Eddiego

  +

  Eddie próbuje uratować chłopca, który wpadł do studni, a przy okazji dostaje szansę, by uwolnić się od własnej przeszłości.

 • 16

  Ucieczka

  +

  Ratownicy podejmują dramatyczną próbę ratowania niewidomej kobiety uwięzionej w płonącym budynku. Kiedy Athena odbiera pozornie rutynowe wezwanie, zaczyna podejrzewać, że doszło do ponurego przestępstwa. Tymczasem Hen przeprowadza ryzykowny zabieg po wypadku na planie programu kulinarnego, a Buck spotyka emerytowanego strażaka i postanawia pomóc mu odnaleźć dawną miłość.

 • 17

  Bezsilnosc

  +

  tytul: Bezsilnos; 12; Załoga walczy z czasem, żeby uratować dziewczynkę uwięzioną w latającym balonie, i stara się pomóc podczas awarii prądu w mieście, spowodowanej przez skradziony podnośnik. Tymczasem śledztwo Atheny w sprawie seryjnego gwałciciela naraża jej życie na niebezpieczeństwo.

 • 18

  Co jeszcze?

  +

  tytul: co jeszcze?; 12; Ratownicy ruszają na pomoc ofiarom katastrofy kolejowej.