9-1-1: Teksas

1212

Wtorki o 22.:00

TEN SAM NUMER. NOWI BOHATEROWIE

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 13 kwietnia o 22.00

  Nie na miejscu (Odcinek07 - S02)

 2. Środa 14 kwietnia o 23.50

  Nie na miejscu (Odcinek07 - S02)

 3. Niedziela 18 kwietnia o 09.00

  Nie na miejscu (Odcinek07 - S02)

Opis

W drugim sezonie załoga Owena Stranda wita nowego członka- kapitan Vegę, która wraca do pracy po odchowaniu swoich ośmioletnich bliźniaczek i w obliczu zamknięcia restauracji jej męża. Owen musi także stawić czoła niespodziewanemu przybyciu swojej byłej żony, Gwyneth, która odwiedza Austin i rozbudza dawne uczucia małżeństwa. Oddział ratunkowy musi sobie poradzić sobie z sytuacją, której stolica Teksasu nigdy wcześniej nie spotkała.

Odcinki

 • 1

  Znowu w siodle

  +

  Załoga rusza na wezwanie do czołgu, nad którym wojsko utraciło kontrolę w centrum Austin oraz do wypadku na wyścigach wrotkarskich. Tymczasem nowy dowódca ratowników medycznych Tommy Vega, dołącza do ekipy, a Owen spotyka ponownie swoją żonę i matkę TK-a, Gwyneth. Otrzymuje także nowe wiadomości na temat swojej choroby.

 • 2

  Lawa

  +

  Kiedy erupcja wulkanu doprowadza do wybuchu chaosu w Austin, załoga rusza na ratunek uczestników studenckiej imprezy nad basenem, rodziny grającej w minigolfa oraz kobiety osaczonej przez hordę skorpionów w mobilnym barze.

 • 3

  Proszę czekać

  +

  W Teksasie szaleją pożary, więc Evan Buckley, Henrietta Wilson i Eddie Diaz z remizy numer 118 w Los Angeles przyjeżdżają do Austin, żeby pomóc kapitanowi Strandowi i pozostałym członkom załogi. Podczas próby ratowania nastolatków, których ogień uwięził na biwaku, Owen i Hen muszą walczyć o życie w następstwie katastrofy helikoptera.

 • 4

  Koleżeńskie przysługi

  +

  Załoga rusza na miejsce tragedii podczas wesela, a Grace pomaga seksualnej dominie oraz jej niewolnikowi, którzy pakują się w kłopoty. Tymczasem Owen i Gwyneth próbują określić charakter swojej relacji, a człowiek z przeszłości Marjan pojawia się znowu w jej życiu.

 • 5

  Trudne rozmowy

  +

  Judd przeżywa szok, kiedy orientuje się, kto został poszkodowany podczas ostatniego wezwania. Grace i Carlos muszą ratować kobietę dosłownie uwięzioną w przemocowej relacji, a na autostradzie dochodzi do koszmarnego wypadku.

 • 6

  Wszyscy krewni brata

  +

  Owen i TK ryzykują swoim życiem, żeby uratować dwóch braci, którzy utknęli na amatorsko zaminowanym terenie. Grace otrzymuje wezwanie od bliźniąt syjamskich, z których jedno umiera. Tommy przeprowadza rozmowy z kandydatami na ratownika medycznego, a matka Paula i jego dawno niewidziana siostra wpadają z niezapowiedzianą wizytą.

 • 7

  Nie na miejscu

  +

  Załoga zostaje wezwana do pogrzebu, podczas którego pojawiło się kolejne ciało, a następnie do szpitala, gdzie doszło do awarii sprzętu do rezonansu magnetycznego. Owen i Tommy czują się nieswojo, kiedy Gwyn wprowadza się do domu Strandów, a Charles staje się rodzicem na pełen etat u Vegów. Z kolei TK doprowadza do komplikacji, kiedy obejmuje nowe stanowisko.

  Na antenie
  Wtorek 13 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 14 kwietnia o 23.50
  1212
  na FOX
 • 8

  Zła decyzja

  +

  Napad na bank, pożar mieszkania oraz ciężarna kobieta zagubiona na parkingu piętrowym to wezwania dla załogi, które początkowo wydają się niepowiązane ze sobą. TK świętuje pierwszą rocznicę trzeźwości, a Owen i Gwyn mogą nie dotrwać jako para do końca tygodnia. Z kolei Carlos dostaje sprawę, nad którą musi pracować ze swoim ojcem, strażnikiem Teksasu.

  Na antenie
  Wtorek 20 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 21 kwietnia o 23.50
  1212
  na FOX
 • 9

  Grace i Judd

  +

  Ryderowie walczą o życie po koszmarnym wypadku samochodowym. We wspomnieniach widzimy, jak tragedia z dzieciństwa doprowadziła do ich spotkania i późniejszych narodzin ich miłości.

  Na antenie
  Wtorek 27 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 28 kwietnia o 23.50
  1212
  na FOX
 • 10

  +

  Na antenie
  Wtorek 4 maja o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 5 maja o 23.50
  1212
  na FOX
 • 11

  +

  Na antenie
  Wtorek 11 maja o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 12 maja o 23.50
  1212
  na FOX
 • 12

  +

 • 13

  +

 • 14

  +