9-1-1: Teksas

1212

Wtorki o 22.:00

TEN SAM NUMER. NOWI BOHATEROWIE

Sezon 1
00:30

Opis

Remiza 126 zostaje zamknięta, a członkowie załogi trafiają na inne posterunki w całym mieście. Potężny i niespodziewany front arktyczny uderza w Austin, wywołując śnieżycę i powszechny chaos. Czy Owen i Tommy nie tylko pomogą miastu, ale zdołają też odtworzyć rozwiązaną jednostkę?

Odcinki

 • 1

  Wielki mróz

  +

  Niespodziewany mroźny front znad Arktyki przynosi śnieżycę w Austin, a razem z nią szereg związanych z pogodą nagłych wypadków. Tymczasem Owen musi sobie poradzić z zamknięciem Remizy 126, gdy Tommy, TK i Gillian próbują się odnaleźć w nowych miejscach pracy. Z kolei Judd i Grace przygotowują się do narodzin ich pierwszego dziecka.

 • 2

  Cienki lód

  +

  Kiedy niespodziewany arktyczny front i śnieżyca nadal sieją zamęt w Austin, Tommy, TK i Gillian ruszają na pomoc chłopcu, który wpadł do zamarzniętego stawu. Judd i Mateo dają z siebie wszystko, żeby uwolnić uwięzionego Paula, a Owen podejmuje drastyczne środki, chcąc ocalić mężczyznę, który został raniony nożem i pozostawiony na śmierć w ośnieżonym, górzystym terenie.

 • 3

  Szok i odwilż

  +

  Gdy śnieżyca oraz niespodziewany arktyczny front nie przestają pustoszyć Austin, Owen stara się uratować życie uwięzionym migrantom. TK staje w sytuacji granicznej, a Grace szykuje się do narodzin dziecka.

 • 4

  Opieka rodzicielska

  +

  Pierwsza randka Owena z piękną i utalentowaną szefową sztabu gubernatora Teksasu nie jest zbyt udana. Tymczasem członkowie załogi wyjeżdżają do pożaru domu i dowiadują się na miejscu, że zaginęła córeczka mieszkańców. Z kolei Judd poznaje nastolatka, który robi na nim ogromne wrażenie.

 • 5

  Z archiwum ATX

  +

  Wyatt, Owen i Judd zabierają podopiecznego na wspólne poszukiwanie kosmitów. Nastrój zmienia się błyskawicznie, kiedy natykają się na parę zwłok. Tommy dołącza do grupy dla owdowiałych, gdy po serii tajemniczych zjawisk w domu zaczyna wierzyć, że Charles próbuje się skontaktować z nią i dziećmi. Z kolei obawiająca się klątwy kobieta decyduje się na drastyczny krok.

 • 6

  Czerwoni kontra niebiescy

  +

  Kiedy spięcie Owena z bezczelnym sierżantem zyskuje popularność w sieci, spór między policją a ekipą strażaków osiąga szczyty. Owen postanawia wyrównać rachunki na boisku softballu. Tymczasem Grace rywalizuje z ambitnym dyspozytorem z nocnej zmiany, gdy postanawia on pracować podczas dnia.

 • 7

  W razie mało prawdopodobnej konieczności

  +

  W związku z nagłą sprawą, dotyczącą Gwyn, Owen i T.K. lecą do Nowego Jorku. Podróż nie jest jednak wcale spokojna, bo samolot ma problemy techniczne. Tymczasem T.K. wspomina, jak przed laty matka pomogła mu w zgłoszeniu się na odwyk.

 • 8

  Poród

  +

  Grace zostaje uwięziona przez śnieżycę, gdy zaczyna rodzić, a Judd, Owen i Tommy ścigają się z czasem, próbując ją odnaleźć.

 • 9

  Ptak

  +

  Załoga rusza do akcji, kiedy niespodziewany powrót z misji wojskowej przeradza się w wybuch chaosu. Z kolei Owen dostaje pod opiekę gadatliwego zwierzaka domowego. Paul musi się zmierzyć z nagłym przypadkiem medycznym, a Tommy idzie na jej pierwszą randkę od czasu śmierci Charlesa.

 • 10

  Pod okiem rodzica

  +

  Owen, Tommy i reszta ruszają do restauracji o średniowiecznym motywie przewodnim, gdy dochodzi tam do zatrucia tlenkiem węgla. Tymczasem załoga martwi się, że Paul nadal nie wrócił do formy psychicznej po operacji, a jego przyjaźń z Marjan jest zakończona. Mateo dostaje ofertę awansu od dawnego kapitana, ale szybko orientuje się, że jest on już innym człowiekiem.

 • 11

  Podejrzana paczka

  +

  Załoga pod wodzą Owena rusza na pomoc Catherine, która w biurze gubernatora odbiera paczkę, której zawartość może nieść zagrożenie biologiczne. Tymczasem Grace i Carlos łączą siły w sprawie telefonu na numer alarmowy, który miał być żartem, a okazał się zabójczy.

 • 12

  Negatywna przestrzeń

  +

  Owen boi się, że przeszłość znów zacznie go prześladować, kiedy orientuje się, że on i Catherine są śledzeni. Tymczasem Tommy i Gillian muszą ponieść konsekwencje, kiedy ratują życie kobiety, mającej opaskę z żądaniem niestosowania resuscytacji.

 • 13

  Zagadka sfinksa

  +

  Członkowie załogi ścigają się z czasem, żeby znaleźć i uratować tajemniczą ofiarę wypadku samochodowego. Tymczasem Owen ma problemy w związku z Catherine. Tommy idzie na pierwszą randkę, a Carlos jest zaskoczony, kiedy poznaje sponsora TK-a z AA.

 • 14

  Kontrola odruchów

  +

  Owen i reszta załogi ruszają na pomoc w barze dla zmotoryzowanych, podczas walki zapaśników oraz w następstwie wybuchu szału na drodze – wszystkie wypadki łączy jednak pewien element. Z kolei szwagier Tommy'ego pojawia się niespodziewanie w Austin, a Marjan omawia z kapitanem Strandem kwestię jego problemów z opanowaniem gniewu.

 • 15

  Problem z klaunem

  +

  Mierząc się ze swoimi problemami z gniewem, Owen dokonuje przełomu podczas terapii. Po wyjątkowo trudnym wezwaniu Grace chce pomóc koledze, ale żałuje tego, gdy Judd proponuje mu więcej, niż oczekiwała. Podczas urodzin małego chłopca pomocy potrzebuje klaun, a Tommy, T.K. i Nancy ruszają na ratunek amatorowi sztuki przetrwania po bolesnym spotkaniu z gadem.

 • 16

  W bezruchu

  +

  Owen odwiedza Los Angeles, żeby odnowić kontakty z ojcem i zmierzyć się z trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Zachowanie Wyatta skłania Judd do zabrania go na rodzinne ranczo, gdzie nagła sytuacja zbliża ich do siebie.

 • 17

  Wiosenne porządki

  +

  Załoga rusza na pomoc mężczyźnie, który wpadł do zgniatarki śmieci oraz matce, która desperacko próbuje ratować dzieci w uciekającym samochodzie. Tymczasem Tommy i Julius zbliżają się do siebie, a dwoje członków załogi nie chce dłużej utrzymywać swoich relacji w tajemnicy.

 • 18

  Bezchmurny poranek

  +

  Kapitan Strand i reszta załogi ruszają do akcji, kiedy jeden z nich zostaje uwięziony po eksplozji budynku. Tymczasem Owem wspomina swoje doświadczenia zawodowe, a T.K. i Carlos podejmują ważną decyzję.