Agentka McCall

Środa 23.00

1212
© 2021 Universal Television LLC and CBS Studios Inc. ALL RIGHTS RESERVED.
Agentka McCall

Kolejne emisje

 1. Środa 26 stycznia o 23.00

  Początek (Odcinek01 - S01)

 2. Niedziela 30 stycznia o 16.30

  Początek (Odcinek01 - S01)

 3. Wtorek 1 lutego o 21.05

  Chwała (Odcinek02 - S01)

Opis

Robyn McCall, tajemnicza była agentka CIA, korzysta ze swoich licznych talentów, żeby bronić niewinnych ludzi, którzy desperacko potrzebują pomocy. Może się wydawać typową samotną matką, zajętą wychowaniem nastoletniej córki. Ale kiedy ma miejsce niesprawiedliwość, podejmuje tajne misje jako prawdziwa mścicielka, która niweluje nierówne dotąd szanse poszczególnych stron.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Tajemnicza była agentka CIA, Robyn McCall, korzysta ze swoich licznych zdolności, żeby pomóc tym, którzy znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Mimo prowadzenia zwyczajnego życia w cywilu, nie waha się sięgnąć po wszelkie dostępne jej środki, żeby pomóc Jewel, nastolatce oskarżonej o zabójstwo i uciekającą przed przestępcami, którzy zrzucili na nią winę.

  Na antenie
  Środa 26 stycznia o 23.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 stycznia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 2

  Chwała

  +

  Ogłoszenie zamieszczone w sieci naprowadza McCall do kontaktu z matką, której syn został porwany przez handlarza żywym towarem i któremu grozi śmierć, jeśli kobieta nie wykradnie tajnych informacji z FBI. Oprócz tego McCall próbuje z pomocą Vi ujawnić tajemnicę, którą ukrywa przed nimi Delilah.

  Na antenie
  Wtorek 1 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 2 lutego o 22.55
  1212
  na FOX
 • 3

  Dzień sądu

  +

  McCall postanawia pomóc uciekinierowi z więzienia, niesprawiedliwie oskarżonemu o zabójstwo, który nie ufa wymiarowi sprawiedliwości i nie chce przyjąć także wsparcia z jej strony. Bohaterka martwi się też, że jej córka Delilah zerwała nagle bliską przyjaźń. Detektyw Dante nadal szuka McCall, co przybiera niespodziewany obrót.

  Na antenie
  Wtorek 8 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 9 lutego o 22.55
  1212
  na FOX
 • 4

  Wspólny wysiłek

  +

  Robyn prowadzi śledztwo w sprawie upozorowanego samobójstwa aktywisty społecznego. Odkrywa powiązania między jego śmiercią a protestami, które prowadził wobec lokalnego dewelopera. Z kolei Delilah pobiera nauki jazdy, a McCall i Vi postanawiają dać jej jeszcze ważniejszą lekcję na temat odpowiedzialności.

  Na antenie
  Wtorek 15 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 16 lutego o 22.55
  1212
  na FOX
 • 5

  Kosztowna przysługa

  +

  Przysługa wobec dyrektorki CIA Suri Nance ma opłakane skutki dla McCall, która próbuje odnaleźć zaginionego brytyjskiego matematyka i zostaje wplątana w międzynarodowy konflikt, dotyczący rewolucyjnej technologii finansowej.

  Na antenie
  Wtorek 22 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 23 lutego o 22.55
  1212
  na FOX
 • 6

  Tam wszystko się stało

  +

  Mel udaje wolontariuszkę podczas kampanii zyskującego popularność polityka, a McCall próbuje pomóc załamanej studentce, która otrzymuje pogróżki od kogoś ze sztabu wyborczego kandydata. Delilah dostarcza matce zmartwień, kiedy zaczyna się spotykać z dziewczyną, mającą za sobą pobyt w zakładzie poprawczym. McCall zaczyna wspominać swoją trudną młodość.

 • 7

  Teren łowiecki

  +

  McCall próbuje odnaleźć kobietę porwaną przez seryjnego morderce, którego wcześniejsze zbrodnie nie zostały odkryte, bo na swoje ofiary wybierał osoby z marginalizowanych kręgów. Kolejne problemy pojawiają się, kiedy działania Robyn jako mścicielki przyciągają uwagę prokuratorki okręgowej z Manhattanu Avery Grafton.

 • 8

  Ostatnia deska ratunku

  +

  McCall odbiera prośbę o pomoc ze strony córki jej zmarłego mentora z CIA. Razem z Mel i Harrym muszą pomóc dziennikarce ściganej przez morderców we Francji, mimo że znajdują się po drugiej stronie oceanu. Z kolei Vi nabiera podejrzeń, kiedy Robyn rezygnuje z kolejnego spotkania rodzinnego, żeby pracować.

 • 9

  Dowód wiary

  +

  Robyn próbuje pomóc zrozpaczonej kobiecie w odnalezieniu męża, zanim pomoże on grupie ekstremistów zrealizować plan zamachu bombowego w mieście. Bohaterka martwi się też, że straci swoją anonimowość, kiedy Delilah prosi ją o wzięcie udziału w projekcie wideo dla matek i córek.

 • 10

  Rozliczenie

  +

  W finale pierwszego sezonu życie osobiste i zawodowe McCall nagle się zderzają, kiedy Delilah i jej znajomi otrzymują groźby ze strony europejskiej mafii po tym, jak byli świadkami egzekucji bossa kartelu narkotykowego.