Agentka McCall

1212
© 2021 Universal Television LLC and CBS Studios Inc. ALL RIGHTS RESERVED.
Agentka McCall

Opis

Robyn McCall, była agentka CIA, tylko na pozór jest zwykłą samotną matką. W najgłębszej tajemnicy pomaga wymierzać sprawiedliwość w imieniu wszystkich tych, którzy nie mają już do kogo się zwrócić. Ukryte oblicze mrocznej mścicielki wkrótce zostaje zdemaskowane przez jej bystrą, nastoletnią córkę Delilah oraz ciocię Vi, która wspiera ją w prowadzeniu wspólnego domu.

Odcinki

 • 1

  Następstwa

  +

  Kiedy McCall nosi się z zamiarem zakończenia kariery mścicielki, zostaje z powrotem wciągnięta do działań przez detektywa Marcusa Dantego, który prosi ją o pomoc w namierzeniu nieuchwytnego gangu, napadającego na banki.

 • 2

  Królestwo

  +

  McCall zostaje wzięta na celownik przez agencję wywiadu obcego państwa, kiedy jej znajoma Mira, córka dyplomaty, prosi Robyn o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego brata. Z kolei Dante wzbudza podejrzenia u innego detektywa, który otrzymał od prokuratury misję schwytania tajemniczej mścicielki.

 • 3

  Nacisk

  +

  Do Robyn zgłasza się zaniepokojona kobieta, która podejrzewa, że jej nastoletni syn dołączył do lokalnego gangu. W efekcie na jaw wychodzi zaskakujący powód zachowania chłopaka. Tymczasem Delilah ma obawy przed wystąpieniem na ceremonii pożegnalnej przyjaciela, a Dante martwi się, że detektyw badający sprawę McCall chce zdemaskować jej najbliższe otoczenie.

 • 4

  Niegotowi

  +

  McCall niemal zostaje schwytana, kiedy stara się zapobiec zabójstwu prokuratorki okręgowej Grafton, która ściga ją z zamiarem doprowadzenia przed wymiar sprawiedliwości.

 • 5

  Obserwujący

  +

  Internetowa grupa detektywów-amatorów prosi o pomoc McCall w znalezieniu anonimowego przestępcy, który zapowiada, że za osiem godzin zamorduje pewną mieszkankę Nowego Jorku.

 • 6

  Strzelec

  +

  Wojskowa przeszłość Mel i płynąca z tego wiedza przydaje się McCall, która zostaje zaangażowana przez prokuratorkę okręgową Grafton do znalezienia snajpera, mordującego na pozór przypadkowe osoby. Z kolei Delilah mierzy się z zespołem stresu pourazowego, bo przez tę sprawę na nowo przeżywa utratę zastrzelonego przyjaciela.

 • 7

  Zderzenie światów

  +

  Bishop przychodzi z prośbą o pomoc do Robyn, Harry'ego i Mel, kiedy terrorysta, z którym miał kiedyś do czynienia, ujawnia dane jego dorosłego już syna. William ukrywał jego tożsamość od lat, żeby uchronić go przed zagrożeniami wynikającymi z pracy dla wywiadu. Z kolei ciocia Vi zaczyna wspominać dawną miłość, kiedy odwiedza ją niespodziewany gość.

 • 8

  Rozdzieleni

  +

  McCall i Mel pomagają deportowanej kobiecie w odnalezieniu syna po tym, jak zostali rozdzieleni na granicy Stanów Zjednoczonych, gdy ubiegali się o azyl. Przy wsparciu obu bohaterek Bishop stara się wykorzystać wszelkie możliwe środki, żeby wydostać Harry'ego z więzienia.

 • 9

  Takie życie

  +

  Robyn zostaje wplątana w morderczą walkę między rywalizującymi grupami raperów, kiedy zwraca się do niej żona słynnego muzyka, prosząc o pomoc w udowodnieniu, że nie jest on winny zabicia innego artysty.

 • 10

  Dziedzictwo

  +

  McCall łączy siły z Jessie Cook, błyskotliwą, lecz nieprzewidywalną złodziejką, żeby odzyskać cenny obraz skradziony czarnej rodzinie podczas masakry w Tulsie w 1921 roku.

 • 11

  Chinatown

  +

  Mel i McCall współpracują z cynicznym, byłym gliniarzem, żeby znaleźć zabójców powszechnie lubianej właścicielki chińskiej restauracji. Kobieta padła ofiarą zbrodni z nienawiści, upozorowanej na pożar w wyniku awarii elektrycznej.

 • 12

  Gdzieś za Hudson

  +

  Robyn pomaga księgowemu mafii, Bertowi Singerowi, w odnalezieniu zagubionych dokumentów, które musi dostarczyć FBI w zamian za objęcie go programem ochrony świadków. Z kolei Mel nie wie, jak przekazać swojej najlepszej przyjaciółce, która przez lata pocieszała ją po śmierci Harry'ego, że ten tak naprawdę nigdy nie umarł.

 • 13

  Podejrzany

  +

  McCall stara się czym prędzej odnaleźć Dantego, który został porwany przez funkcjonariuszy szeryfa. Wpadli oni w panikę, że poniosą konsekwencje za jego bezpodstawne zatrzymanie i użycie przemocy, zanim zorientowali się, że też jest gliną. Osamotniony i ranny Dante ma halucynacje, w których poznajemy szczegóły jego trudnego dzieciństwa.

 • 14

  Puls

  +

  Robyn otrzymuje desperacką prośbę o pomoc od byłej stażystki w CIA, która teraz jest już pełnoprawną agentką. W efekcie McCall wchodzi w konfrontację z Masonem Quinnem, jej najgroźniejszym wrogiem z czasów pracy dla wywiadu. Żeby zdobyć poufne informacje na temat ostatniego zadania koleżanki, będzie też musiała wejść w trudny układ ze służbistą Carterem Griffinem.

 • 15

  Twarda waluta

  +

  Podwójne życie coraz bardziej komplikuje jej osobiste sprawy, kiedy McCall jest zmuszona zwrócić się do byłego męża, doktora Milesa Fultona. Szuka u niego pomocy ofierze postrzału, ściganej przez złodziei po tym, jak z inną kobietą były świadkiem ich przestępstwa.

 • 16

  Ława przysięgłych

  +

  Kiedy ciocia Vi jako jedyna wśród przysięgłych nie wierzy w winę oskarżonego, McCall w tajemnicy rozpoczyna śledztwo, żeby znaleźć dowody na to, że intuicja jej nie zawodzi.

 • 17

  Spełnione wizje

  +

  McCall, Mel i Harry muszą zdać się na ślepą wiarę, kiedy decydują się pomóc jasnowidzowi Julienowi w odnalezieniu zaginionej siostry, która wedle jego wizji jest w wielkim niebezpieczeństwie. Z kolei Delilah znów cierpi z powodu przebytej traumy, czując na sobie ciężar sekretów matki i obawiając się o jej bezpieczeństwo.

 • 18

  Naga prawda

  +

  Determinacja McCall, żeby schwytać Masona Quinna, odpowiedzialnego za śmierć Bishopa, zmienia się w groźną obsesję, która może kosztować ją wszystko. Z kolei Delilah w końcu poznaje współpracowników matki, kiedy potrzebuje pomocy ze strony Mel i Harry'ego. Jej najlepsza przyjaciółka padła ofiarą zemsty ze strony byłego chłopaka, który ujawnił jej nagie zdjęcia.