Agentka McCall

1212
© 2021 Universal Television LLC and CBS Studios Inc. ALL RIGHTS RESERVED.
Agentka McCall

Opis

Robyn McCall, była agentka CIA, tylko na pozór jest zwykłą samotną matką. W najgłębszej tajemnicy pomaga wymierzać sprawiedliwość w imieniu wszystkich tych, którzy nie mają już do kogo się zwrócić. Ukryte oblicze mrocznej mścicielki wkrótce zostaje zdemaskowane przez jej bystrą, nastoletnią córkę Delilah oraz ciocię Vi, która wspiera ją w prowadzeniu wspólnego domu.

Odcinki

 • 1

  Następstwa

  +

  Kiedy McCall nosi się z zamiarem zakończenia kariery mścicielki, zostaje z powrotem wciągnięta do działań przez detektywa Marcusa Dantego, który prosi ją o pomoc w namierzeniu nieuchwytnego gangu, napadającego na banki.

 • 2

  Królestwo

  +

  McCall zostaje wzięta na celownik przez agencję wywiadu obcego państwa, kiedy jej znajoma Mira, córka dyplomaty, prosi Robyn o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego brata. Z kolei Dante wzbudza podejrzenia u innego detektywa, który otrzymał od prokuratury misję schwytania tajemniczej mścicielki.

 • 3

  Nacisk

  +

  Do Robyn zgłasza się zaniepokojona kobieta, która podejrzewa, że jej nastoletni syn dołączył do lokalnego gangu. W efekcie na jaw wychodzi zaskakujący powód zachowania chłopaka. Tymczasem Delilah ma obawy przed wystąpieniem na ceremonii pożegnalnej przyjaciela, a Dante martwi się, że detektyw badający sprawę McCall chce zdemaskować jej najbliższe otoczenie.

 • 4

  Niegotowi

  +

  McCall niemal zostaje schwytana, kiedy stara się zapobiec zabójstwu prokuratorki okręgowej Grafton, która ściga ją z zamiarem doprowadzenia przed wymiar sprawiedliwości.