Big Sky

1212

Czwartek 21.05

W czwartki o 21:05 na kanale Fox!

00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 18 kwietnia o 15.25

  Niech to będzie on (Odcinek09 - S01)

 2. Czwartek 22 kwietnia o 21.05

  Katastroficzne wizje (Odcinek10 - S01)

 3. Niedziela 25 kwietnia o 15.25

  Katastroficzne wizje (Odcinek10 - S01)

Opis

Legendarny twórca seriali David E. Kelley przedstawia trzymający w napięciu thriller „Big Sky”. Prywatni detektywi Cassie Dewell i Cody Hoyt wspólnie z jego byłą żoną, niegdyś policjantką Jenny Hoyt, poszukują dwóch sióstr, uprowadzonych przez kierowcę ciężarówki na odludnej drodze w stanie Montana. Wkrótce odkrywają, że to niejedyne dziewczęta, które zaginęły w okolicy.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Prywatni detektywi Cassie Dewell i Cody Hoyt wspólnie z jego byłą żoną, niegdyś policjantką Jenny Hoyt, poszukują dwóch sióstr, porwanych przez kierowcę ciężarówki na odludnej drodze w stanie Montana. Kiedy odkrywają, że to niejedyne dziewczęta, które zaginęły w ostatnim czasie w okolicy, muszą ścigać się z czasem, żeby zapobiec tragedii i uratować uprowadzone.

 • 2

  Nie ma dokąd uciec

  +

  Niespodziewany duet Cassie i Jenny kontynuuje poszukiwania zaginionych dziewczyn. Tymczasem Danielle, Grace i Jerrie opracowują plan ucieczki, przez co Legarski musi się zmierzyć z konsekwencjami swoich działań, a rozkojarzony Ronald nie radzi sobie w trudnej relacji z matką.

 • 3

  Wielki Rick

  +

  Cassie nadal szuka zaginionych dziewcząt i coraz mocniej podejrzewa Legarskiego, zwłaszcza po nieprzyjemnej rozmowie z nim. Tymczasem Grace robi postępy na drodze do uwolnienia dziewczyn. Merilee próbuje dotrzeć do uczuć Legarskiego, zanim będzie za późno, a Helen postanawia wyjaśnić z Ronaldem jego coraz dziwniejsze zachowanie.

 • 4

  Niezamknięta sprawa

  +

  Wiadomość o zaginięciu dziewcząt trafia na czołówki gazet, a niezadowolone z przebiegu śledztwa Cassie i Jenny biorą sprawy we własne ręce, licząc że ich mocne strony pozwolą na dokonanie przełomu. Tymczasem Legarski stara się zachować spokój, ale Ronald ma inne podejście. Danielle i Jerrie zajmują się Grace, która podejmuje trudną decyzję, żeby je uratować.

 • 5

  Dobry dzień na śmierć

  +

  Jenny i Cassie czują, że są coraz bliżej Legarskiego, ale muszą ścigać się z czasem, kiedy on i Ronald szykują się do przewozu dziewczyn w inne miejsce. Jerrie podejmuje ostatnią próbę przekonania Ronalda, żeby je wypuścił. Tymczasem Cassie odwiedza Merilee, żeby zadać jej pytania na temat jej męża, a Ronald doprowadza do agresywnej konfrontacji z matką.

 • 6

  Wilki zawsze czują krew

  +

  Po tym jak Jenny i Cassie poznają prawdę o losach Cody'ego, postanawiają oficjalnie połączyć siły, żeby namierzyć Ronalda. Tymczasem Merrilee próbuje się pogodzić z faktem, że nie znała do końca swojego męża, a Helen dowiaduje się więcej na temat ostatnich działań syna.

 • 7

  Na kawałki

  +

  Cassie i Jenny pracują bez wytchnienia, żeby znaleźć Ronalda i udowodnić winę Legarskiego. Zwracają się do Grace, żeby do nich dołączyła i odważyła się pomóc. Kiedy wszystkie elementy zaczynają do siebie pasować, nerwy ponoszą Ronalda, który podejmuje decyzję niewyobrażalną nawet dla niego samego. Merrilee niechętnie odgrywa rolę, która wywraca wszystko do góry nogami.

 • 8

  Koniec jest bliski

  +

  Cassie i Jenny robią się coraz bardziej podejrzliwe z każdą kolejną wizytą w szpitalu. Tymczasem Ronald znajduje się w niebezpiecznej sytuacji z powodu wścibskiego gazeciarza. Postawiony pod ścianą musi zmierzyć się ze swoimi demonami i uznać, gdzie leży ostateczna granica.

 • 9

  Niech to będzie on

  +

  W trakcie chodzenia po domach i zbierania informacji, Cassie niespodziewanie staje twarzą w twarz z Ronaldem, co wystawia ją na niebezpieczeństwo i przywołuje wspomnienia ich poprzedniego spotkania. Z kolei Merrilee czuje, że nie może ufać mężowi i podejmuje decyzję, która zmieni ich życie i sprawi, że los jej i Ricka będzie zależał tylko od niej.

  Na antenie
  Niedziela 18 kwietnia o 15.25
  1212
  na FOX
 • 10

  Katastroficzne wizje

  +

  Trzy miesiące po ucieczce Ronalda, Cassie i Jenny rozpoczynają oficjalną współpracę, żeby powstrzymać kolejnych groźnych przestępców. Niestety nie wszystko idzie jak trzeba. Ronald nadal grasuje na wolności, rodzinny problem okazuje się być zabójczy w skutkach, a policja zaczyna węszyć w aktach ich spraw.

  Na antenie
  Czwartek 22 kwietnia o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 25 kwietnia o 15.25
  na FOX
 • 11

  Gniazdo żmij

  +

  Kiedy bohaterki powoli oswajają się z nową sytuacją, Jenny odbiera niepokojącą wiadomość od swojej dawnej miłości. W efekcie razem z Cassie muszą zmierzyć się z nową sprawą, nową jurysdykcją oraz masą nowych problemów. Nadchodzi najwyższy czas, aby poznać rodzinę Kleinsasserów.

  Na antenie
  Czwartek 29 kwietnia o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 2 maja o 15.25
  na FOX
 • 12

  +

  Na antenie
  Czwartek 6 maja o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 9 maja o 15.25
  na FOX
 • 13

  +

  Na antenie
  Czwartek 13 maja o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 16 maja o 15.25
  na FOX
 • 14

  +

 • 15

  +

 • 16

  +