Big Sky

Czwartek 21.05

1212
© 2020 A+E Studios / 20th Century Fox Television.
Big Sky

Kolejne emisje

 1. Czwartek 20 maja o 21.05

  Miłe zwierzątka (Odcinek14 - S01)

 2. Poniedziałek 24 maja o 00.30

  Miłe zwierzątka (Odcinek14 - S01)

 3. Czwartek 27 maja o 21.05

  Gorzkie korzenie (Odcinek15 - S01)

Opis

Legendarny twórca seriali David E. Kelley przedstawia trzymający w napięciu thriller „Big Sky”. Prywatni detektywi Cassie Dewell i Cody Hoyt wspólnie z jego byłą żoną, niegdyś policjantką Jenny Hoyt, poszukują dwóch sióstr, uprowadzonych przez kierowcę ciężarówki na odludnej drodze w stanie Montana. Wkrótce odkrywają, że to niejedyne dziewczęta, które zaginęły w okolicy.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Prywatni detektywi Cassie Dewell i Cody Hoyt wspólnie z jego byłą żoną, niegdyś policjantką Jenny Hoyt, poszukują dwóch sióstr, porwanych przez kierowcę ciężarówki na odludnej drodze w stanie Montana. Kiedy odkrywają, że to niejedyne dziewczęta, które zaginęły w ostatnim czasie w okolicy, muszą ścigać się z czasem, żeby zapobiec tragedii i uratować uprowadzone.

 • 2

  Nie ma dokąd uciec

  +

  Niespodziewany duet Cassie i Jenny kontynuuje poszukiwania zaginionych dziewczyn. Tymczasem Danielle, Grace i Jerrie opracowują plan ucieczki, przez co Legarski musi się zmierzyć z konsekwencjami swoich działań, a rozkojarzony Ronald nie radzi sobie w trudnej relacji z matką.

 • 3

  Wielki Rick

  +

  Cassie nadal szuka zaginionych dziewcząt i coraz mocniej podejrzewa Legarskiego, zwłaszcza po nieprzyjemnej rozmowie z nim. Tymczasem Grace robi postępy na drodze do uwolnienia dziewczyn. Merilee próbuje dotrzeć do uczuć Legarskiego, zanim będzie za późno, a Helen postanawia wyjaśnić z Ronaldem jego coraz dziwniejsze zachowanie.

 • 4

  Niezamknięta sprawa

  +

  Wiadomość o zaginięciu dziewcząt trafia na czołówki gazet, a niezadowolone z przebiegu śledztwa Cassie i Jenny biorą sprawy we własne ręce, licząc że ich mocne strony pozwolą na dokonanie przełomu. Tymczasem Legarski stara się zachować spokój, ale Ronald ma inne podejście. Danielle i Jerrie zajmują się Grace, która podejmuje trudną decyzję, żeby je uratować.

 • 5

  Dobry dzień na śmierć

  +

  Jenny i Cassie czują, że są coraz bliżej Legarskiego, ale muszą ścigać się z czasem, kiedy on i Ronald szykują się do przewozu dziewczyn w inne miejsce. Jerrie podejmuje ostatnią próbę przekonania Ronalda, żeby je wypuścił. Tymczasem Cassie odwiedza Merilee, żeby zadać jej pytania na temat jej męża, a Ronald doprowadza do agresywnej konfrontacji z matką.

 • 6

  Wilki zawsze czują krew

  +

  Po tym jak Jenny i Cassie poznają prawdę o losach Cody'ego, postanawiają oficjalnie połączyć siły, żeby namierzyć Ronalda. Tymczasem Merrilee próbuje się pogodzić z faktem, że nie znała do końca swojego męża, a Helen dowiaduje się więcej na temat ostatnich działań syna.

 • 7

  Na kawałki

  +

  Cassie i Jenny pracują bez wytchnienia, żeby znaleźć Ronalda i udowodnić winę Legarskiego. Zwracają się do Grace, żeby do nich dołączyła i odważyła się pomóc. Kiedy wszystkie elementy zaczynają do siebie pasować, nerwy ponoszą Ronalda, który podejmuje decyzję niewyobrażalną nawet dla niego samego. Merrilee niechętnie odgrywa rolę, która wywraca wszystko do góry nogami.

 • 8

  Koniec jest bliski

  +

  Cassie i Jenny robią się coraz bardziej podejrzliwe z każdą kolejną wizytą w szpitalu. Tymczasem Ronald znajduje się w niebezpiecznej sytuacji z powodu wścibskiego gazeciarza. Postawiony pod ścianą musi zmierzyć się ze swoimi demonami i uznać, gdzie leży ostateczna granica.

 • 9

  Niech to będzie on

  +

  W trakcie chodzenia po domach i zbierania informacji, Cassie niespodziewanie staje twarzą w twarz z Ronaldem, co wystawia ją na niebezpieczeństwo i przywołuje wspomnienia ich poprzedniego spotkania. Z kolei Merrilee czuje, że nie może ufać mężowi i podejmuje decyzję, która zmieni ich życie i sprawi, że los jej i Ricka będzie zależał tylko od niej.

 • 10

  Katastroficzne wizje

  +

  Trzy miesiące po ucieczce Ronalda, Cassie i Jenny rozpoczynają oficjalną współpracę, żeby powstrzymać kolejnych groźnych przestępców. Niestety nie wszystko idzie jak trzeba. Ronald nadal grasuje na wolności, rodzinny problem okazuje się być zabójczy w skutkach, a policja zaczyna węszyć w aktach ich spraw.

 • 11

  Gniazdo żmij

  +

  Kiedy bohaterki powoli oswajają się z nową sytuacją, Jenny odbiera niepokojącą wiadomość od swojej dawnej miłości. W efekcie razem z Cassie muszą zmierzyć się z nową sprawą, nową jurysdykcją oraz masą nowych problemów. Nadchodzi najwyższy czas, aby poznać rodzinę Kleinsasserów.

 • 12

  Nie lepsi niż psy

  +

  Cassie i Jenny stają przed niebezpiecznymi próbami wygonienia ich z miasta, a Jerrie także musi się zmierzyć z poważną groźbą. Tymczasem Blake wraca na ranczo, ale zdecydowanie nie może liczyć na ciepłe przyjęcie. To nie jest typowe spotkanie rodzinne.

 • 13

  Biały lew

  +

  Cassie i Jenny dowiadują się o zwłokach znalezionych na ranczu Klensasserów. Łącząc siły z Lindorem, Cassie podejmuje obiecujący trop w sprawie Ronalda.

 • 14

  Miłe zwierzątka

  +

  Cassie, Jenny, Jerrie i Lindor starają się, żeby wszystko wróciło do porządku, kiedy motel zostaje obrócony w gruzy, a sprawy Kleinsassera i Ronalda nie rokują wcale lepiej. Na ranczu Cheyenne korzysta z okazji, żeby zmienić stosunek sił w rodzinie na swoją korzyść, a wystarczy do tego sama prawda.

  Na antenie
  Czwartek 20 maja o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 24 maja o 00.30
  na FOX
 • 15

  Gorzkie korzenie

  +

  Kiedy Scarlet odbiera niepokojący telefon, że jej siostra zaginęła, Ronald zdaje sobie sprawę, jak skomplikowana jest jego sytuacja i że musi zdecydować o kolejnym ruchu. Tymczasem Cassie, Jenny, Gil i Rosie wpadają w spore kłopoty na ranczu, gdzie są zmuszone stawić czoła najgorszym z bandy Kleinsasserów. Stanowią jednak silną grupę i nawet najpotężniejsze klany da się rozbić.

  Na antenie
  Czwartek 27 maja o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 maja o 22.30
  na FOX
 • 16

  Miłość to dziwna i groźna rzecz

  +

  Cassie i Jenny zostawiają kobiety Kleinsasserów, żeby same wyszły na prostą i wracają do domu. Razem z Jerrie i Lindorem w końcu mogą zobaczyć Ronalda za kratkami, choć on szybko pozbawia ich satysfakcji, kierując ich pościg prosto w ręce syndykatu. W trakcie brutalnej walki Scarlet i Ronald próbują uciec, a Jenny ryzykuje własnym życiem, żeby uratować Cassie.

  Na antenie
  Czwartek 3 czerwca o 21.05
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 7 czerwca o 00.55
  na FOX