Big sky

1212
© 2020 A+E Studios / 20th Century Fox Television.
Big sky

Opis

Prywatne detektywki Cassie Dewell i Jenny Hoyt spotykają się ponownie, by rozwiązać zagadkę wraku samochodu na obrzeżach miasta Helena w Montanie. Szybko okazuje się, że sprawa jest trudniejsza, niż myślały. Podczas swojego śledztwa spotykają grupę niczego niespodziewających się nastolatków, flirciarza znanego kiedyś Jenny oraz bezwzględną outsiderkę, szukającą odpowiedzi.

Odcinki

 • 1

  Pobudka

  +

  Po ucieczce Ronalda, Cassie rzuca się w wir pracy, a Jenny wracająca do zdrowia po bliskim spotkaniu ze śmiercią, przyjmuje ofertę szeryfa Tubba, by ponownie wstąpić do policji. Chociaż drogi kobiet zaczynają zmierzać w inne strony, wkrótce znów się przetną dzięki tajemniczemu wypadkowi. Tymczasem Ronald wpadł w sytuację, z której nie umie się wyplątać i nie wie przez kogo.

 • 2

  Huckleberry

  +

  Cassie przyjmuje zgłoszenie zaginięcia, a Jenny nadal szuka wskazówek, dotyczących tajemniczego wypadku. Podczas rozmowy dochodzą do wniosku, że pracują nad tą samą sprawą. Jednak nie tylko one szukają odpowiedzi, bo w mieście pojawia się nowa osoba, zdeterminowana, żeby zdobyć to, co się jej należy. Tymczasem Max, Harper, Madison i Bridger kłócą się o skradzione pieniądze.

 • 3

  Wspólna gra

  +

  Po oficjalnym nawiązaniu współpracy Jenny i Cassie rozmawiają z Tubbem, który wyjaśnia, że ta sprawa wykracza poza ich kompetencje. Jenny domyśla się roli Travisa i szukając u niego informacji, dowiaduje się, że zamieszany w to jest kartel. Gdy Tonya wciąż pozostaje zaginiona, bohaterki obawiają się najgorszego i ruszają do akcji. Tymczasem plan dzieciaków robi się groźny.

 • 4

  Do rzeczy

  +

  Podczas przeszukania Cassie i Jerrie wpadają na kogoś, kogo się tam nie spodziewają. Tymczasem Wolf jest przekonany, że robi postępy w sprawie Ronalda, a zastępca szeryfa Harvey staje twarzą w twarz z Bridgerem.

 • 5

  Troskliwa matka

  +

  Cassie i Jenny starają się uniknąć ataków ze strony Donna, dzieciaki próbują ratować Bridgera, a Ren musi się dowiedzieć, co dalej z jej planem. Tymczasem zmiany wiszą w powietrzu, gdy Ronald czuje, że dokonał przełomu, a Jerrie ma niechcianego gościa z przeszłości. Jenny nie chce dzielić się wskazówkami, przez co ma kłopoty z Travisem i jego niezbyt wyrozumiałymi szefami

 • 6

  Amulet w kształcie serca

  +

  Rośnie podejrzliwość Cassie wobec Max, której breloczek pasuje do znalezionego niedaleko miejsca zbrodni. Jenny i Travis spotykają się, żeby porozmawiać w sekrecie, a przynajmniej tak im się wydaje, bo Smiley nie umie pohamować swojej ciekawości. Ku swojemu niezadowoleniu Travis natyka się na Ren i Donna, którzy domagają się od niego odpowiedzi, a Lindor składa wizytę Wolfowi.

 • 7

  Pudełka

  +

  Kiedy Cassie i Jenny szukają Travisa, trafiają na przerażającą wiadomość, która była skierowana do Dietricha, przez co obawiają się, że doszło do najgorszego. Tonya próbuje zdobyć zaufanie Donna, żeby dotrzeć do Ren, a dzieciaki starają się nie wychylać, zajęci obrażeniami Creary'ego. Z kolei Cassie przeżywa uczuciowy przełom, a Ronald i Scarlet szykują ucieczkę.

 • 8

  Koniec bez końca

  +

  Jenny i Cassie omawiają ostatnie sprawy z Tonyą, a Cassie zarzuca jej pracę dla Ren. Po zostawieniu za sobą rancza (oraz Wolfa) Ronald cieszy się nowo zdobytą wolnością, ale stare nawyki zagrażają powodzeniu jego planów. Tymczasem dzieciaki otrzymują radę z niespodziewanego źródła, Travis w końcu jest szczery wobec Jenny, a Cassie odbiera druzgocącą wiadomość.