Big sky

1212
© 2020 A+E Studios / 20th Century Fox Television.
Big sky

Opis

Prywatne detektywki Cassie Dewell i Jenny Hoyt spotykają się ponownie, by rozwiązać zagadkę wraku samochodu na obrzeżach miasta Helena w Montanie. Szybko okazuje się, że sprawa jest trudniejsza, niż myślały. Podczas swojego śledztwa spotykają grupę niczego niespodziewających się nastolatków, flirciarza znanego kiedyś Jenny oraz bezwzględną outsiderkę, szukającą odpowiedzi.

Odcinki

 • 1

  Pobudka

  +

  Po ucieczce Ronalda, Cassie rzuca się w wir pracy, a Jenny wracająca do zdrowia po bliskim spotkaniu ze śmiercią, przyjmuje ofertę szeryfa Tubba, by ponownie wstąpić do policji. Chociaż drogi kobiet zaczynają zmierzać w inne strony, wkrótce znów się przetną dzięki tajemniczemu wypadkowi. Tymczasem Ronald wpadł w sytuację, z której nie umie się wyplątać i nie wie przez kogo.

 • 2

  Huckleberry

  +

  Cassie przyjmuje zgłoszenie zaginięcia, a Jenny nadal szuka wskazówek, dotyczących tajemniczego wypadku. Podczas rozmowy dochodzą do wniosku, że pracują nad tą samą sprawą. Jednak nie tylko one szukają odpowiedzi, bo w mieście pojawia się nowa osoba, zdeterminowana, żeby zdobyć to, co się jej należy. Tymczasem Max, Harper, Madison i Bridger kłócą się o skradzione pieniądze.

 • 3

  +

 • 4

  +