Big sky

1212
Big sky

Opis

Prywatne detektywki Cassie Dewell i Jenny Hoyt spotykają się ponownie, by rozwiązać zagadkę wraku samochodu na obrzeżach miasta Helena w Montanie. Szybko okazuje się, że sprawa jest trudniejsza, niż myślały. Podczas swojego śledztwa spotykają grupę niczego niespodziewających się nastolatków, flirciarza znanego kiedyś Jenny oraz bezwzględną outsiderkę, szukającą odpowiedzi.

Odcinki

 • 1

  Pobudka

  +

  Po ucieczce Ronalda, Cassie rzuca się w wir pracy, a Jenny wracająca do zdrowia po bliskim spotkaniu ze śmiercią, przyjmuje ofertę szeryfa Tubba, by ponownie wstąpić do policji. Chociaż drogi kobiet zaczynają zmierzać w inne strony, wkrótce znów się przetną dzięki tajemniczemu wypadkowi. Tymczasem Ronald wpadł w sytuację, z której nie umie się wyplątać i nie wie przez kogo.

 • 2

  Huckleberry

  +

  Cassie przyjmuje zgłoszenie zaginięcia, a Jenny nadal szuka wskazówek, dotyczących tajemniczego wypadku. Podczas rozmowy dochodzą do wniosku, że pracują nad tą samą sprawą. Jednak nie tylko one szukają odpowiedzi, bo w mieście pojawia się nowa osoba, zdeterminowana, żeby zdobyć to, co się jej należy. Tymczasem Max, Harper, Madison i Bridger kłócą się o skradzione pieniądze.

 • 3

  Wspólna gra

  +

  Po oficjalnym nawiązaniu współpracy Jenny i Cassie rozmawiają z Tubbem, który wyjaśnia, że ta sprawa wykracza poza ich kompetencje. Jenny domyśla się roli Travisa i szukając u niego informacji, dowiaduje się, że zamieszany w to jest kartel. Gdy Tonya wciąż pozostaje zaginiona, bohaterki obawiają się najgorszego i ruszają do akcji. Tymczasem plan dzieciaków robi się groźny.

 • 4

  Do rzeczy

  +

  Podczas przeszukania Cassie i Jerrie wpadają na kogoś, kogo się tam nie spodziewają. Tymczasem Wolf jest przekonany, że robi postępy w sprawie Ronalda, a zastępca szeryfa Harvey staje twarzą w twarz z Bridgerem.

 • 5

  Troskliwa matka

  +

  Cassie i Jenny starają się uniknąć ataków ze strony Donna, dzieciaki próbują ratować Bridgera, a Ren musi się dowiedzieć, co dalej z jej planem. Tymczasem zmiany wiszą w powietrzu, gdy Ronald czuje, że dokonał przełomu, a Jerrie ma niechcianego gościa z przeszłości. Jenny nie chce dzielić się wskazówkami, przez co ma kłopoty z Travisem i jego niezbyt wyrozumiałymi szefami

 • 6

  Amulet w kształcie serca

  +

  Rośnie podejrzliwość Cassie wobec Max, której breloczek pasuje do znalezionego niedaleko miejsca zbrodni. Jenny i Travis spotykają się, żeby porozmawiać w sekrecie, a przynajmniej tak im się wydaje, bo Smiley nie umie pohamować swojej ciekawości. Ku swojemu niezadowoleniu Travis natyka się na Ren i Donna, którzy domagają się od niego odpowiedzi, a Lindor składa wizytę Wolfowi.

 • 7

  Pudełka

  +

  Kiedy Cassie i Jenny szukają Travisa, trafiają na przerażającą wiadomość, która była skierowana do Dietricha, przez co obawiają się, że doszło do najgorszego. Tonya próbuje zdobyć zaufanie Donna, żeby dotrzeć do Ren, a dzieciaki starają się nie wychylać, zajęci obrażeniami Creary'ego. Z kolei Cassie przeżywa uczuciowy przełom, a Ronald i Scarlet szykują ucieczkę.

 • 8

  Koniec bez końca

  +

  Jenny i Cassie omawiają ostatnie sprawy z Tonyą, a Cassie zarzuca jej pracę dla Ren. Po zostawieniu za sobą rancza (oraz Wolfa) Ronald cieszy się nowo zdobytą wolnością, ale stare nawyki zagrażają powodzeniu jego planów. Tymczasem dzieciaki otrzymują radę z niespodziewanego źródła, Travis w końcu jest szczery wobec Jenny, a Cassie odbiera druzgocącą wiadomość.

 • 9

  Nieufność

  +

  Jenny i Cassie szukają odpowiedzi po śmierci Josepha. Ren, Max i Rachel postanawiają zaufać Jenny w sprawie narkotyków i pieniędzy. Dietrich szuka zemsty po tym, jak dowiaduje się o zdradzie Travisa.

 • 10

  Dobre myśli

  +

  Ren interweniuje, kiedy Jenny ma plan zatrzymania Jaga. Z kolei Ronald i Scarlett wspólnie starają się odnaleźć bezpieczeństwo w nowych warunkach. Cassie i Lindor odkrywają następstwa wydarzeń na ranczu i niechętnie łączą siły ze starym znajomym. Jag i Ren niecierpliwie czekają na wizytę ich ojca, ale nie potrafią dojść do porozumienia, jak rozwiązać problem rancza.

 • 11

  Byle nie zaszkodzić

  +

  Sytuacja robi się dramatyczna, kiedy Jenny ściga się z czasem, chcąc znaleźć zaginione Max i Rachel. Cassie i Lindor muszą przyjąć pomoc ze strony poważnie osłabionego Wolfa, a problemy Ronalda zaczynają go pokonywać. Tymczasem rodzina Bhullarów w końcu znów jest razem, ale tajemnicze pojawienie się ojca doprowadza rywalizację Ren i Jaga na nowy poziom.

 • 12

  Dobry chłopak

  +

  Żeby uratować Max i Rachel, Jenny niechętnie łączy siły z T-Lockiem, ale szybko przekonuje się, że nie każdy zasługuje na jej zaufanie. Z kolei Cassie i Lindor są coraz bliżsi celu. Scarlett jest gotowa zrobić wszystko, żeby zapewnić bezpieczeństwo Ronaldowi. Kiedy Ren i Jag orientują się, że ojciec nie zdradził im całej prawdy, postanawiają wspólnie do niej dotrzeć.

 • 13

  Nowe wiadomości

  +

  Jenny czuje się sfrustrowana, będąc zawsze o jeden krok za Bhullarami. Travis ma problemy ze znalezieniem równowagi między swoimi dwoma życiami. Cassie wciąż jest wstrząśnięta ostatnim kontaktem z Ronaldem i postanawia zrobić sobie chwilę wolnego.

 • 14

  Dryf

  +

  Gdy Jenny stara się czym prędzej udowodnić, że Bhullarowie są zamieszani w śmierć nastolatka, spowodowaną przez narkotyki, jej podejrzenia wobec Travisa robią się coraz poważniejsze. Veer ujawnia prawdziwy powód swojej wizyty w Montanie.

 • 15

  Niewybaczalne

  +

  W sytuacji zagrożenia życia Jenny podejmuje brutalną decyzję, przez którą staje się celem Bhullarów. Gdy jest coraz bliżej na tropie rodziny, Veer zaczyna kwestionować zdolności przywódcze swoich dzieci i dokonuje radykalnej zmiany. Tymczasem zrozpaczony ojciec dokonuje zemsty za śmierć syna. Cassie powraca gotowa, by zacząć od nowa, rozważając rolę Lindora.

 • 16

  Klucze do królestwa

  +

  Relacje zostają wystawione na niejedną próbą, gdy Jenny wyczuwa, że coś jest nie tak z Travisem, Ren i Jag mają coraz więcej podejrzeń względem ich ojca i Alicii, a Cassie, Jerrie i Lindor znajdują się na rozdrożu.

 • 17

  Sprawy rodzinne

  +

  Zaniepokojona Jenny szuka Travisa, podczas gdy Scarlett desperacko stara się ochronić swoją córkę, Phoebe, i niespodziewanie decyduje się na rozmowę telefoniczną, która może odmienić losy wielu osób.

 • 18

  Kilka zdobyczy na raz

  +

  Jenny próbuje znaleźć Travisa, zanim dotrze on do groźnego punktu, z którego nie ma powrotu. Tymczasem Ren i Jag odnawiają rodzinną więź i wspólnie postanawiają zająć się ich ojcem, który przekroczył poważną granicę. Po tym jak Cassie zostaje nagle zaskoczona przez Scarlett, decyduje się na zawsze zmienić przebieg swojej walki o sprawiedliwość.