Cała prawda o Pam

1212

Oglądaj w poniedziałki o 22:00

00:30

Opis

Serial opowiada historię zabójstwa Betsy Farii w 2011 roku, które zwróciło uwagę całego świata i stało się tematem wielu reportaży kryminalnych. Poznajemy pełną emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji opowieść o niezwykłym śledztwie w sprawie morderstwa, które okazało się finałem diabolicznego planu z udziałem na pozór zwyczajnej Pam Hupp – w jej roli Renée Zellweger.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Dobra przyjaciółka

  +

  Poznajemy Pam Hupp, bliską przyjaciółkę Betsy Farii. Jest ostatnią osoba, która widziała ją żywą, kiedy odwiozła Betsy do domu w noc jej morderstwa. Zrozpaczony mąż kobiety, Russ Faria, zawiadamia o tym fakcie służby ratunkowe.

 • 2

  Pomocniczka

  +

  Pam staje się źródłem wsparcia nie tylko dla rodziny Betsy, ale też dla policji i prokurator okręgowej Lei Askey, która przygotowuje akt oskarżenia. Russ postanawia skorzystać z usług Joela Schwartza, czołowego obrońcy w sprawach kryminalnych z Saint Louis.

 • 3

  Kluczowa świadkini

  +

  Prokurator okręgowa Leah Askey powołuje jako świadka oskarżenia Pam, która otrzymuje swoje 15 minut sławy. Mimo to Joel Schwartz stara się znaleźć luki w zarzutach stawianych Russowi.

 • 4

  Kochająca córka

  +

  Pam zaczyna tracić kontrolę, kiedy zbliża się nowy proces Russa. Ma kłopoty z finansami, nieustępliwym producentem telewizyjnym i trudnościami w opiece nad chorą matką. Prokurator okręgowa Leah Askey zdaje sobie sprawę, że Pam może nie być jej wymarzoną świadkinią. Joel Schwartz dokonuje przełomu w swojej sprawie.

 • 5

  Inna niż myślicie

  +

  Po emisji reportażu telewizyjnego Pam zyskuje złą sławę. Kiedy staje do walki z córkami Betsy o odszkodowanie z ubezpieczenia w procesie cywilnym, opinia publiczna obraca się przeciw niej. Leah Askey dowiaduje się, że jej stanowisko prokuratora okręgowego jest zagrożone przez Mike'a Wooda, którego kampania koncentruje się na zamieszaniu Pam w morderstwo Betsy.

 • 6

  Morderczyni

  +

  Pam decyduje się na szokująco skrajny krok, żeby wyplątać się z sieci kłamstw, którą stworzyła. W końcu udaje się wymierzyć sprawiedliwość, a na horyzoncie pojawia się nadzieja.