Castle

1212

Poniedziałek 19 lutego o 17.20

Ścigamy najgroźniejszych przestępców

Sezon 6
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 9 grudnia o 05.10

  Bliskie spotkania morderczego stopnia (Odcinek09 - S03)

 2. Poniedziałek 9 grudnia o 06.05

  Ostatnie wezwanie (Odcinek10 - S03)

 3. Poniedziałek 9 grudnia o 07.00

  Nikki Heat (Odcinek11 - S03)

Opis

Richard Castle, popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście. Ich zawodowe relacje wkrótce przeradzają się w coś bardziej osobistego.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Walkiria

  +

  Castle i Beckett muszą poradzić sobie z następstwami swoich osobistych wyborów. Tymczasem pojawia się kolejne śledztwo, w którym gra idzie o wysoką stawkę.

 • 2

  Kryptonim Dreamworld

  +

  Beckett ściga się z czasem, by namierzyć skradzioną, śmiercionośną truciznę zanim dojdzie do masowych zgonów. Jednakże Castle miał już styczność z toksyną i grozi mu śmierć.

 • 3

  Muszę wiedzieć

  +

  Wydział prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci byłej dziecięcej gwiazdy z lat 90. Wkrótce sprawa zostaje niespodziewanie przejęta przez agentki federalne McCord i Beckett. Tymczasem do ekipy dołącza nowy detektyw.

 • 4

  Fan numer jeden

  +

  Młoda kobieta podejrzewana o morderstwo bierze zakładników i domaga się, by negocjacje przeprowadzał wyłącznie Castle.

 • 5

  Czas pokaże

  +

  Podejrzany o morderstwo twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie, który przybył z przyszłości i stara się zapobiec katastrofalnym wydarzeniom.

 • 6

  Wskazówka

  +

  Znalezione zostaje ciało martwej kobiety, ułożone w rytualnej pozie. Ponadto w mieszkaniu ofiary pojawiają się dziwaczne symbole. Wkrótce głównym podejrzanym o zabójstwo staje się pewien mnich. Castle natomiast uważa, że w grę może wchodzić spisek. Tymczasem Richard ma trudności z zaakceptowaniem faktu, że Alexis zamieszkała ze swoim chłopakiem.

 • 7

  Jaki ojciec, taka córka

  +

  Alexis jest przekonana, że więzień skazany na karę śmierci został niesłusznie oskarżony, prosi więc swojego tatę o pomoc w przeprowadzeniu śledztwa. Jednakże na ponowne zbadanie sprawy morderstwa mają jedynie 72 godziny przed planowaną egzekucją skazańca.

 • 8

  Morderstwo jest na zawsze

  +

  Castle i Beckett zajmują się sprawą zabójstwa popularnej terapeutki związków. Początkowo uważają, że zabójca zamierzał zdobyć listę jej sławnych klientów, później jednak zmieniają zdanie. Motywem zbrodni okazuje się rzadki, wartościowy przedmiot, który znajdował się w posiadaniu ofiary.

 • 9

  Uczeń

  +

  Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa ofiary, która bardzo przypomina Lanie. Wkrótce detektywi zaczynają wierzyć, że kolejnym celem zabójcy są pracownicy dwunastego posterunku policji.

 • 10

  Dobrzy, źli i niemowlę

  +

  Castle i Beckett opiekują się niemowlęciem. Chłopczyk został przekazany księdzu przez umierającego człowieka, który przypadkiem znalazł się w jego kościele. Śledztwo ujawnia, że dziecko nie było spokrewnione z zamordowanym mężczyzną, a znalezienie jego rodziców okazuje się skomplikowane.

 • 11

  Pod obstrzałem

  +

  Podczas pożaru budynku znalezione zostają ludzkie zwłoki. Okazuje się, że ofiarę zastrzelono. Castle i Beckett prowadzą poszukiwania seryjnego podpalacza, który okazuje się również uzbrojonym zabójcą. Tymczasem żona Ryana przygotowuje się do porodu.

 • 12

  Tajniak

  +

  Śledztwo w sprawie zabójstwa pracownika wypożyczalni wideo ujawnia, że ofiara była zdolnym hakerem. Jedną z osób powiązanych z morderstwem okazuje się ojciec Castle’a.

 • 13

  W świetle jupiterów

  +

  W bocznej alejce odkryte zostaje ciało wschodzącej gwiazdy pop. Castle i Beckett starają się poznać szczegóły z szalonego życia ofiary. Jednakże nie są przygotowani na niepokojącą rewelację, która wychodzi na światło dzienne.

 • 14

  Zabójcza sukienka

  +

  Zostaje zamordowana asystentka bezwzględnej redaktorki magazynu mody, co prowadzi Castle’a i Beckett do grającego o wysokie stawki świata wielkiej mody. Tymczasem doświadczenie Beckett w modelingu zapewnia jej dostęp do specjalnej niespodzianki związanej z jej ślubem.

 • 15

  Duch nastolatki

  +

  Dochodzi do zabójstwa niesympatycznej licealistki. Podejrzenie pada na jedną z uczennic, która być może posiada moc telekinezy.

 • 16

  Pokój 147

  +

  Wiele osób przyznaje się do zamordowania zmagającego się z życiem aktora. Każda z nich wyraża skruchę oraz przekazuje szczegóły dotyczące zabójstwa, co sprawia, że śledztwo staje się jeszcze bardziej tajemnicze i złożone.

 • 17

  W brzuchu bestii

  +

  Beckett pod przykrywką pomaga w narkotykowym śledztwie, co naraża ją na poważne niebezpieczeństwo. Starając się przechytrzyć groźnych gangsterów, musi poradzić sobie również z wrogiem z przeszłości.

 • 18

  Droga ninja

  +

  Prowadząc dochodzenie w sprawie japońskiej baleriny, Castle i Beckett prześladowani są przez wojownika ninja.

 • 19

  Dla większego dobra

  +

  Śledczy prowadzą dochodzenie dotyczące zabójstwa maklera z Wall Street. Sprawa przyjmuje zaskakujący obrót, gdy okazuje się, że ofiara pracowała jako tajniak dla siostry kapitan Gates, która jest prokuratorem.

 • 20

  Jak w latach siedemdziesiątych

  +

  Pracownicy budowy znajdują ciało mafiosa, który zaginął przed ponad 40 laty. Beckett i Castle muszą poradzić sobie ze świadkiem morderstwa, który wierzy, że nadal żyje w latach 70.

 • 21

  Prawo i skateboardzista

  +

  Motocyklista zabija obiecującego, zawodowego skateboardzistę. Chcąc rozwikłać sprawę tego morderstwa, Castle i Beckett muszą zagłębić się w świat sportów ekstremalnych.

 • 22

  Tylko prawda

  +

  Beckett naraża życie swoje i Castle’a, prowadząc tajne dochodzenie powiązane z zabójstwem jej matki.

 • 23

  Na dobre i na złe

  +

  Castle i Beckett przygotowują się do swojego ślubu. Jednakże niepożądana niespodzianka może wszystko zrujnować, więc ci dwoje wyruszają w szaloną podróż, spotykając po drodze zamaskowanych mężczyzn oraz szalonych motocyklistów.