Castle

1212

Środa 10.55

Ścigamy najgroźniejszych przestępców

Sezon 6
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 26 stycznia o 10.55

  W brzuchu bestii (Odcinek17 - S06)

 2. Środa 26 stycznia o 11.55

  Droga ninja (Odcinek18 - S06)

 3. Czwartek 27 stycznia o 04.30

  Duch nastolatki (Odcinek15 - S06)

Opis

W siódmym sezonie Castle odnajduje się po tym, jak nie dotarł na swój ślub z Beckett i zniknął na całe dwa miesiące. Nie pamiętając nic z całego tego okresu, zaczyna się obawiać, że prawda o wydarzeniach, które miały wtedy miejsce, wyjdzie na jaw i stanie się problemem dla obojga nowożeńców.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Determinacja

  +

  Kiedy w finale szóstego sezonu Richard Castle jechał na swój wyczekiwany ślub, został staranowany przez tajemniczego czarnego SUV-a. Niemogąca się doczekać pana młodego Beckett została wezwana na miejsce wypadku, gdzie zobaczyła jego płonący samochód. Akcja odcinka rozpoczyna się właśnie w tym momencie, a Beckett staje przed najtrudniejszą sprawą w swojej karierze.

  Na antenie
  Poniedziałek 31 stycznia o 11.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 1 lutego o 04.35
  1212
  na FOX
 • 2

  Montreal

  +

  Detektywi badają sprawę zabójstwa dyrektora firmy produkującej zabawki. Tymczasem Castle trafia na trop związany z jego tajemniczym zniknięciem i rozpoczyna własne, śmiertelnie niebezpieczne śledztwo.

  Na antenie
  Wtorek 1 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 3 lutego o 04.25
  1212
  na FOX
 • 3

  Stan zagrożenia

  +

  Kiedy bilardowy oszust zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, Castle i Becket odkrywają dowody na to, że zabójca może dysponować paranormalnymi zdolnościami. Jednocześnie para próbuje wrócić do normalnego życia po niedawnym zniknięciu i odnalezieniu się Castle'a.

  Na antenie
  Wtorek 1 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 4 lutego o 03.30
  1212
  na FOX
 • 4

  Dziecięca igraszka

  +

  Sprzedawca lodów zostaje zastrzelony, a dowody wskazują, że nieznany drugoklasista może posiadać informacje istotne dla śledztwa. Castle podejmuje tajną misję w szkole podstawowej, żeby odnaleźć rzeczone dziecko, ale nic nie idzie zgodnie z planem.

  Na antenie
  Środa 2 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 4 lutego o 04.25
  1212
  na FOX
 • 5

  Zabójczy mem

  +

  Zamordowana zostaje internetowa celebrytka, więc Castle i Beckett muszą poznać bliżej krzykliwy świat sieciowej sławy. Gdy jednak zabójca publikuje zdjęcia z miejsca zbrodni w mediach społecznościowych, detektywi dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z psychopatą, który może zaatakować ponownie.

  Na antenie
  Środa 2 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 5 lutego o 04.45
  1212
  na FOX
 • 6

  Nasze najlepsze lata

  +

  W trakcie badania sprawy dotyczącej zabójstwa Castle trafia do alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy nie poznał Kate Beckett. Musi przekonać ją, Esposito i Ryana, teraz zupełnie obcych, żeby pozwolili włączyć się w ich śledztwo, co pozwoli mu odnaleźć drogę do jego świata. W efekcie Castle i Beckett postanawiają wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu.

  Na antenie
  Czwartek 3 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 7

  Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

  +

  Kiedy Castle i Beckett dowiadują się, że ofiara zabójstwa mogła zostać otruta w ośrodku turystycznym w stylu Dzikiego Zachodu, udają się tam pod pozorem podróży poślubnej, żeby odkryć prawdę.

  Na antenie
  Czwartek 3 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 8

  Detonator

  +

  Pasażerowie metra, wśród których jest także detektyw Esposito, zostają wzięci na zakładników przez podejrzanego o morderstwo. Castle i Beckett muszą poznać jego zamiary, zanim będzie za późno.

  Na antenie
  Piątek 4 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 9

  Bohater ostatniej akcji

  +

  Kiedy w tajemniczych okolicznościach zamordowany zostaje jego ulubiony aktor z lat 80., Castle z pomocą Beckett próbuje odkryć nieznaną przeszłość gwiazdora i dopaść zabójcę z pomocą podstarzałych bohaterów filmów akcji. Gościnnie występują Krista Allen i Ted McGinley.

  Na antenie
  Piątek 4 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 10

  Zły Mikołaj

  +

  Lekarz z oddziału ratunkowego zostaje zastrzelony na ulicy. Śledczy wkrótce odkrywają, że pracował on dla mafijnej rodziny, którą kieruje dawny znajomy Castle'a. Z kolei świąteczna atmosfera sprawia, że w związku Esposito i Lanie zachodzi ważna przemiana.

  Na antenie
  Poniedziałek 7 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 8 lutego o 03.40
  1212
  na FOX
 • 11

  Prywatny detektyw Castle

  +

  Castle otrzymuje zakaz pracy z Kate Beckett, więc zdobywa licencję prywatnego detektywa i niespodziewanie zjawia się na miejscu zbrodni, żeby dołączyć do prowadzonego przez nią śledztwa. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z jego planem.

  Na antenie
  Poniedziałek 7 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 8 lutego o 04.35
  1212
  na FOX
 • 12

  Mordercza telenowela

  +

  Kiedy zamordowana zostaje młoda latynoska aktorka, Beckett oraz reszta zespołu rozpoczynają śledztwo równie dziwaczne i pełne intryg co telenowela, w której grała ofiara. Tymczasem Castle zostaje wynajęty jako detektyw przez ponętną gwiazdę tego samego serialu. Klientka prosi go o zbadanie sprawy z nieco innej perspektywy.

  Na antenie
  Wtorek 8 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 11 lutego o 04.25
  1212
  na FOX
 • 13

  Ja, świadek

  +

  Castle zostaje wynajęty do wytropienia potencjalnej zdrady małżeńskiej. Sprawa przybiera jednak drastyczny obrót, kiedy detektyw staje się świadkiem zabójstwa klientki przez jej męża. Nie mając dowodu, że doszło do zbrodni, Castle i Beckett muszą w toku śledztwa ujawnić całą prawdę.

  Na antenie
  Wtorek 8 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 14

  Wielki powrót

  +

  Poszlaki w sprawie morderstwa obciążają najpoważniejszą przeciwniczkę bohaterów, dr Kelly Nieman (gościnna rola Annie Wersching). Castle zostaje wezwany do udziału w śledztwie jako konsultant. Kiedy zespół zagłębia się w sprawę, odkrywa powiązania z głośnym seryjnym zabójcą Jerrym Tysonem (w tej roli gościnnie Michael Mosley).

  Na antenie
  Środa 9 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 15

  Porachunki

  +

  W kontynuacji poprzedniego odcinka napięcie tylko rośnie, a śledczy muszą zmierzyć się z seryjnymi zabójcami Jerrym Tysonem i dr Kelly Nieman. Czas nagli, więc Castle oraz reszta zespołu muszą rozwiązać sprawę, zanim śmierć poniesie kolejna ofiara.

  Na antenie
  Środa 9 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 16

  Śmierć na Marsie

  +

  Astronauta, szkolący się przed udziałem w misji na Marsa, ginie w tajemniczych okolicznościach wewnątrz kapsuły, symulującej warunki panujące na tej planecie. Castle i Beckett postanawiają przywdziać kosmiczne skafandry. Kiedy orientują się, że nikt z zewnątrz nie ma dostępu do środka symulacji, śledztwo obiera szokujący kierunek.

  Na antenie
  Czwartek 10 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 17

  Hongkoński przekręt

  +

  Tajemnicze zabójstwo mężczyzny w jednym z parków zmusza Castle'a i Beckett do współpracy z ambitną i wpływową panią detektyw z Hong Kongu, która ma ważne informacje na temat ofiary. Kiedy Beckett bliżej poznaje sprawę, okazuje się, że inspektorka i zamordowany są kim innym, niż się początkowo wydawało.

  Na antenie
  Czwartek 10 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 18

  Na linii ognia

  +

  Detektyw Kevin Ryan ochrania charyzmatycznego kongresmena, biorącego udział w imprezie charytatywnej, kiedy nagle padają strzały. Aby schwytać zabójcę, musi odtworzyć przebieg wcześniejszych wydarzeń z pomocą Castle'a i Beckett.

  Na antenie
  Piątek 11 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 19

  Adwokat diabła

  +

  Kiedy Richie Falco, nazywany Pitbullem prawnik, zajmujący się odszkodowaniami, zostaje znaleziony martwy, Beckett i Castle muszą sprawdzić jego licznych klientów i przeciwników w poszukiwaniu motywu zabójstwa. Sprawa okazuje się jeszcze bardziej zagadkowa, kiedy odkrywają szokującą tajemnicę, która mogła mieć związek ze zbrodnią.

  Na antenie
  Piątek 11 lutego o 11.55
  1212
  na FOX
 • 20

  Uśpiony

  +

  Powtarzający się tajemniczy sen sprawia, że Castle szuka z pomocą Beckett odpowiedzi na temat dwumiesięcznego okresu jego zaginięcia. Droga do prawdy okazuje się jednak mieć zabójcze konsekwencje.

 • 21

  Zbrodnia w samolocie

  +

  Kiedy Castle i Alexis lecą do Londynu, zamordowany zostaje przebywający na pokładzie agent ochrony antyterrorystycznej. Beckett pomaga im z ziemi w znalezieniu zabójcy, zanim wprowadzi on w życie swój straszliwy plan.

 • 22

  Program na nieżywo

  +

  Kiedy Sid Ross, wpływowy twórca nadawanego od dawna programu komediowego, zostaje zabity, Castle i Beckett zostają wezwani do przeprowadzenia śledztwa. Próbując poznać bliżej życie ofiary oraz barwny świat „Saturday Night Tonight”, wpadają na trop szokującej tajemnicy, która może tłumaczyć dokonaną zbrodnię. Gościem muzycznym odcinka jest Carly Rae Jepsen.

  Na antenie
  Poniedziałek 14 lutego o 11.00
  1212
  na FOX
 • 23

  Śmierć w lesie

  +

  Przypadek śmierci w lesie sprawia, że w Castle'u odżywają przerażające wspomnienia z dzieciństwa. Śledztwo doprowadza go do obsesyjnych prób znalezienia odpowiedzi, które umykały mu przez całe dziesięciolecia. Tymczasem Beckett sama staje na życiowym rozdrożu.

  Na antenie
  Poniedziałek 14 lutego o 11.55
  1212
  na FOX