Chicago Fire 8

Wtorek 19 maja o 22.00

1212
Chicago Fire© OPEN 4 BUSINESS PRODUCTIONS LLC. All Rights Reserved.
Chicago Fire 8

Kolejne emisje

 1. Środa 25 listopada o 16.30

  Wybuchowa mieszanka (Odcinek05 - S07)

 2. Środa 25 listopada o 17.25

  Komplet dowodów (Odcinek06 - S07)

 3. Czwartek 26 listopada o 16.30

  Co nas definiuje (Odcinek07 - S07)

Opis

W kolejnym sezonie „Chicago Fire” poznajemy dalsze losy zespołu Remizy 51. Tworzący jedną wielką rodzinę, strażacy pod wodzą kapitana Matthew Caseya i ratownicy, którymi kieruje porucznik Kelly Severide, stają przed kolejnymi groźnymi wyzwaniami i ryzykują swoim życiem, żeby zapewnić bezpieczeństwo innym. Ten sezon został uznany najbardziej wybuchowym z dotychczasowych.

Odcinki

 • 1

  Ziemia Swieta

  +

  tytul: Ziemia Sieta; 12; W premierowym odcinku ósmego sezonu wybucha pożar fabryki materaców. Załoga daje z siebie wszystko, żeby uratować życie osób uwięzionych w środku.

  Na antenie
  Wtorek 8 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 2

  Zastrzyk Nowej Energii

  +

  tytul: Zastrzyk nowej energii; 12; Casey próbuje przekonać Bodena do zwolnienia rekruta, który ma za dużo energii. Foster wbrew sobie wyciąga dłoń do irytującego nowego współpracownika. Otis zachęca Herrmanna do szukania nowych biznespartnerów, a Brett orientuje się, że będzie musiała przywyknąć do życia w Fowlerton.

  Na antenie
  Wtorek 8 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 3

  Poprawczak

  +

  tytul: Poprawczak; 12; Brett i Foster kwestionują podejrzane okoliczności brutalnego ataku w ośrodku dla młodocianych i postanawiają dotrzeć do prawdy. Nowa skomplikowana technologia w remizie wystawia cierpliwość wszystkich na próbę. Kidd zostaje wybrana do reprezentowania okręgu podczas konferencji na temat przywództwa.

  Na antenie
  Środa 9 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 4

  Infekcja, czesc pierwsza

  +

  W pierwszej części historii łączącej trzy seriale, rzadka lecz zabójcza bakteria atakuje kolejne ofiary w mieście. Najlepsze służby ratunkowe Chicago razem z państwową agencją epidemiologiczną próbują rozwiązać tę niebezpieczną sytuację. W następstwie pożaru na uniwersytecie, który ma związek z epidemią, Severide zaczyna podejrzewać, że dzieje się coś poważniejszego.

  Na antenie
  Środa 9 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 5

  Zapnijcie Pasy

  +

  tytul: Zapnijcie pasy; 12; Kidd musi się sprawdzić podczas krajowej konferencji strażaków, a reszta załogi zostaje wezwana do dwóch niepokojąco podobnych wypadków samochodowych. Mouch próbuje usprawnić komunikację w remizie i tworzy biuletyn informacyjny, ale sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Z kolei Cruz musi sobie poradzić z problemami w miłości.

  Na antenie
  Czwartek 10 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 6

  Co poszlo nie tak

  +

  Cruz i Severide podejrzewają celowe działanie, kiedy w pożarze ginie starsza kobieta. Kidd, Foster i Brett organizują pokój socjalny tylko dla pań, a Remiza 51 świętuje nadejście dobrych wiadomości.

  Na antenie
  Czwartek 10 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 7

  Witamy w wariatkowie

  +

  tytul: Witamy w wariatkowie; 12; Severide musi podjąć trudną decyzję odnośnie swojej kariery w remizie. Herrmann musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej zapalczywości po zatargu z policjantem. Cruz cieszy się, że będzie mógł zaprezentować swój wynalazek na wystawie pożarniczej. Komisarz Grissom powraca.

  Na antenie
  Piątek 11 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 8

  Zobaczyc znaczy uwierzyc

  +

  Niespodziewana wizyta wyprowadza Caseya z równowagi. Severide postanawia pomóc w cofnięciu niesprawiedliwego wyroku o podpalenie. Kidd płaci cenę za wzięcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Cruz próbuje naprawić jedną ze starych zabawek Otisa.

  Na antenie
  Piątek 11 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 9

  Magia przyjazni

  +

  Niespodziewana wizyta wyprowadza Caseya z równowagi. Severide postanawia pomóc w cofnięciu niesprawiedliwego wyroku o podpalenie. Kidd płaci cenę za wzięcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Cruz próbuje naprawić jedną ze starych zabawek Otisa.

  Na antenie
  Poniedziałek 14 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 10

  Nasz teren

  +

  Członkowie załogi są zszokowani, kiedy okazuje się, że granice ich rewiru nakładają się na teren sąsiedniej jednostki, co szybko doprowadza do problemów. Casey i Gallo starają się znaleźć brakujący sprzęt. Między Brett i Foster dochodzi do nieporozumienia. Mouch próbuje odszukać odbiorcę tajemniczego listu, który znalazł.

  Na antenie
  Poniedziałek 14 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 11

  Gdzie skonczymy

  +

  Problem ze szkodnikami zmusza załogę do tymczasowego przeniesienia się do Remizy 20. Tam Casey wchodzi w konflikt z Delaneyem, a Foster, Kidd i Brett boją się, jakie zamiary ma wobec nich kapitan Leone. Boden waha się nad zmianami procedur.

  Na antenie
  Wtorek 15 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 12

  Wtedy zjawil sie Nick Porter

  +

  Seria fałszywych zgłoszeń w szkole prywatnej przeszkadza strażakom w odpowiadaniu na prawdziwe zagrożenia. Kidd szuka pomysłów na urodzinową niespodziankę dla Severide'a. Cruz i Brett podnajmują wolny pokój, ale nowy lokator okazuje się nieznośny.

  Na antenie
  Wtorek 15 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 13

  Chicagowskie powitanie

  +

  Niespodziewane pojawienie się nowego wozu strażackiego przynosi radość, ale też zamieszanie w załodze Remizy 51. Boden i Severide są proszeni o pogodzenie się z dawnym wrogiem dla ważniejszego celu. Brett otrzymuje rodzinne wieści, a Foster planuje imprezę z przyjaciółmi.

  Na antenie
  Środa 16 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 14

  Trzeba to zamknac

  +

  Seria tajemniczych wycieków gazu budzi podejrzenia załogi, której nie starcza rąk do pracy. Brett ma wątpliwości, kiedy biologiczna matka chce nawiązać z nią kontakt. Severide błędnie odczytuje swoją rolę jako drużby Cruza. Mouch porywa się na coś, co go przerasta.

  Na antenie
  Środa 16 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 15

  Poza zasiegiem

  +

  W łączonym odcinku z serialem policyjnym seria nastolatków, którzy przedawkowali opioidy, sprawia, że Severide podejmuje współpracę z Seanem Romanem, ale ma podejrzenia, że dawny znajomy nie o wszystkim mu mówi. Casey próbuje wspierać Brett, która zastanawia się nad spotkaniem z jej biologiczną matką.

  Na antenie
  Czwartek 17 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 16

  Tonacy brzytwy sie chwyta

  +

  Boden jest kłębkiem nerwów, kiedy przechodzi na nową, modną dietę. Casey i Severide kłócą się podczas akcji. Biologiczna matka Brett przekazuje wiadomość, która odmieni jej życie. Dawna znajoma ma propozycję dla Herrmanna.

  Na antenie
  Czwartek 17 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 17

  Ochronic dziecko

  +

  Casey i Gallo mają problemy po interwencji w pożarze domu kobiety i jej syna. Herrmann domaga się więcej szacunku dla siebie. Kidd ma pomysł, jak odwdzięczyć się swojej społeczności.

  Na antenie
  Piątek 18 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 18

  Krycie

  +

  Severide łączy siły z Seagerem i biurem śledczym, kiedy pożar na terenie motelu okazuje się podejrzany. Członkowie załogi muszą zmienić się w detektywów, kiedy w internecie pojawia się wpis na temat jednego z nich. Brett coraz mocniej przywiązuje się do swojej biologicznej matki.

  Na antenie
  Piątek 18 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX
 • 19

  Rozswietlenie

  +

  Napięcie rośnie, kiedy grupa podżegaczy próbuje doprowadzić do zamknięcia remizy. Brett staje przed niezwykle trudną decyzją. Cruz szykuje się na wielki dzień, a Gallo i Ritter próbują wprowadzić swoją jednostkę w erę mediów społecznościowych.

  Na antenie
  Poniedziałek 21 grudnia o 16.30
  1212
  na FOX
 • 20

  pierwszy Dzwonek

  +

  Kiedy jeden z członków załogi zostaje ranny podczas akcji, Severide robi wszystko co w jego mocy, żeby pomóc. Foster zastanawia się przed podjęciem ważnej decyzji. Kidd martwi się o jednego ze swoich licealnych wychowanków.

  Na antenie
  Poniedziałek 21 grudnia o 17.25
  1212
  na FOX