Chicago Fire

1212

Poniedziałek 18.15

Chicago Fire

Sezon 6
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 30 marca o 18.15

  Prawo dżungli (Odcinek11 - S06)

 2. Wtorek 31 marca o 18.15

  Reportaż (Odcinek12 - S06)

 3. Środa 1 kwietnia o 18.15

  Zabawa w chowanego (Odcinek13 - S06)

Opis

Serial śledzi losy strażaków, ratowników medycznych oraz oddziału ratunkowego z remizy 51 w Chicago.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Bliższe spojrzenie

  +

  Casey próbuje uporządkować bałagan w swoim życiu osobistym, a załoga remizy wita nową członkinię. Z kolei Boden wchodzi w konflikt z nowym asystentem wicekomisarza Jerrym Gorschem.

  Na antenie
  Piątek 17 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 19 kwietnia o 09.30
  1212
  na FOX
 • 2

  A więc wojna

  +

  Remiza 51 musi poradzić sobie z poważnym wyzwaniem, kiedy szalejący pożar obejmuje piętnastopiętrowy apartamentowiec, odcinając drogę ucieczki osobom z najwyższych kondygnacji. Dramatyczną sytuację komplikuje fakt, że wśród uwięzionych może się znajdować bliska dla ratowników osoba.

  Na antenie
  Poniedziałek 20 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 kwietnia o 07.40
  1212
  na FOX
 • 3

  Trzydzieści procent zręczności

  +

  Naczelnik Boden ma coraz większe wątpliwości względem motywów asystenta wicekomisarza Gorscha. Z kolei Severide zostaje wciągnięty w problematyczną sytuację po uratowaniu dziecka z rozbitego samochodu. Foster stara się wkupić w łaski reszty załogi i udziela osobistych porad Cruzowi.

  Na antenie
  Wtorek 21 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 kwietnia o 08.30
  1212
  na FOX
 • 4

  To nie akcja dobroczynna

  +

  Remiza 51 wchodzi w stan pełnej gotowości, kiedy miastem wstrząsa seria wybuchów. Herrmann przystosowuje się do swoich nowych obowiązków, a Kidd spotyka się ze znajomym z dawnych czasów.

  Na antenie
  Środa 22 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 26 kwietnia o 07.40
  1212
  na FOX
 • 5

  Wybuchowa mieszanka

  +

  We współpracy z dziennikarką Casey postanawia bliżej przyjrzeć się przyczynom pożaru na osiedlu kempingowym. Boden zostaje doprowadzony do granic wytrzymałości, a Mouch, Herrmann i Cruz próbują zrozumieć, dlaczego ich bar nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

  Na antenie
  Czwartek 23 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 26 kwietnia o 08.30
  1212
  na FOX
 • 6

  Komplet dowodów

  +

  Halloweenowa zabawa okazuje się śmiertelnie poważna dla Foster i Brett, które zostają wezwane do domu, gdzie głupi żart przyniósł fatalne skutki. Gorsch nie przestaje terroryzować Remizy 51.

  Na antenie
  Piątek 24 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 26 kwietnia o 09.30
  1212
  na FOX
 • 7

  Co nas definiuje

  +

  Severide musi zmierzyć się z poważnymi przeciwnościami losu, a Kidd próbuje pomóc mu, jak tylko potrafi. Po akcji ratunkowej na miejscu wypadku samochodowego z udziałem nastolatki i jej młodszej siostry, Brett ma niepokojące przeczucie, że prawdziwe okoliczności zdarzenia wyglądały inaczej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
 • 8

  Uniwersalne rozwiązanie

  +

  Remiza 51 zostaje wezwana do walki z poważnym pożarem, który zagraża życiu wszystkich uczestników akcji. Severide dochodzi do ważnych wniosków w sprawie swojego życia osobistego. Casey kolejny raz pomaga dziennikarce śledczej Naomi.

  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX
 • 9

  Zawsze jest jakiś haczyk

  +

  Na autostradzie dochodzi do karambolu, którego ofiarą pada osoba bliska komuś z remizy. Brett i Foster odbierają przerażające wezwanie, a związek Kidd i Severide'a zostaje poddany próbie.

 • 10

  W czterech ścianach

  +

  Niebezpieczna sytuacja zagraża życiu Caseya i Naomi. Foster i Brett kierują przygotowaniami do przyjęcia w remizie uczestników wycieczki, a relacja Severide'a i Kidd przechodzi trudności.

 • 11

  Twój wybór

  +

  Naprawa łodzi, którą zajął się Severide na zlecenie bogatego znajomego przynosi mu coraz większe problemy, w tym także osobiste. Z kolei jego związek z Kidd wymaga podjęcia ważnych decyzji. Brett pomaga Caseyowi znaleźć nowe mieszkanie, a Remiza 51 postanawia wziąć udział w zawodach dla psów.

 • 12

  Napraw to

  +

  Załoga zostaje wezwana na miejsce wypadku motocykla, ale Casey i Severide mają wrażenie, że okoliczności zdarzenia nie są jasne i próbują odkryć, co naprawdę zaszło. Między Mouchem i Otisem pojawiają się coraz poważniejsze rozdźwięki. Brett, Foster i Kitt próbują potajemnie naprawić wgniecenie w zderzaku karetki, sądząc że powstało ono z ich winy.

 • 13

  Wielki skok

  +

  Cruz odpowiada za przygotowanie załogantów remizy do udziału w kąpieli morsów. Herrmann ma problem z odreagowaniem trudnej akcji. Życie osobiste Foster zaczyna odbijać się na jej pracy.

 • 14

  Nie chodziło o hokej

  +

  Brett, Foster i Kidd jadą na wycieczkę do Indiany i są świadkami wypadku autobusu chłopięcej drużyny hokejowej. Muszą zdać się na swój instynkt i szybko pomóc rannym w tym zdarzeniu. Pozostali załoganci Remizy 51 biorą udział w dorocznym konkursie na najsmaczniejsze chili.

 • 15

  Co kto widział

  +

  Wychodzi na jaw seria włamań po tym, jak ginie klucz do sejfu w remizie. Sierżant policji Voight podejrzewa, że może stać za tym ktoś ze strażaków. Przy wsparciu Bodena angażuje Cruza do tajnej misji, która pozwoli wykryć wszelkie podejrzane działania.

 • 16

  Jego wina

  +

  Podczas reakcji na wezwanie nieświadomy niczego Casey nagle zostaje zaatakowany. Grissom ostrzega remizę, że załoga musi poprawić swoje wyniki przed zbliżającą się oceną. Otis odkrywa, że wygrał loterię podczas niedawnej imprezy charytatywnej, a Brett mierzy się z wyzwaniami w jej życiu osobistym.

 • 17

  Renowacja

  +

  Między Caseyem a Herrmannem pojawiają się poważne spięcia podczas wezwania do pożaru apartamentowca. Kiedy na jaw wychodzą podejrzane okoliczności sprawy, Kidd i Severide badają ją bliżej i przekazują informacje policji. Brett musi poradzić sobie z emocjami, a żona Herrmanna Cindy próbuje rozwinąć swój biznes dekoratorski, projektując na nowo wspólną przestrzeń w remizie.

 • 18

  Pech nie istnieje

  +

  Severide jest wściekły na Cruza, kiedy uznaje że ten nie zastosował się do jego poleceń w trakcie akcji. Boden spotyka przyjaciółkę z liceum podczas wezwania do pożaru domu. Herrmann jest niepocieszony, kiedy z baru znika jeden z jego ulubionych detali.

 • 19

  Przed zmianą pogody

  +

  Potężna burza sieje zniszczenie w Chicago i nie oszczędza Remizy 51, gdy przerwane zostają dostawy prądu. Na posterunku zjawia się tajemniczy mały chłopiec, a wszyscy wspólnie próbują dociec, skąd tam się wziął i gdzie są jego bliscy. Z kolei Foster i Kidd kłócą się o Severide'a.

 • 20

  Za wszelką cenę

  +

  Severide i Boden próbują dociec, czy przyczyną pożaru w salonie fryzjerskim było podpalenie. Mouch, Herrmann, Otis i Kidd dokonują zaskakującego odkrycia podczas poszukiwań zaginionego sprzętu z wozu gaśniczego nr 27.

 • 21

  Biały wieloryb

  +

  Śledztwo dotyczące seryjnego podpalacza sprzed lat zostaje wznowione, kiedy Severide odkrywa tropy wskazujące na związek sprawy z niedawnym pożarem salonu fryzjerskiego. Remiza 51 organizuje przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę jednego z załogantów.

 • 22

  Nie zostawię cię

  +

  W finale siódmego sezonu Severide i Kidd nadal prowadzą dochodzenie w sprawie dotyczącej podpaleń, którą kiedyś zajmował się Benny. Poza tym niespodziewane wiadomości skłaniają Brett do rozważenia ważnej decyzji, a na końcu rozpętuje się prawdziwe piekło.