Chicago Fire

1212

Wtorek 22.00

Chicago Fire - oglądaj codziennie

Sezon 5
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 23 lipca o 16.20

  Póki nie ruszysz naprzód (Odcinek18 - S02)

 2. Wtorek 23 lipca o 17.15

  Waga ciężka (Odcinek19 - S02)

 3. Wtorek 23 lipca o 22.00

  Pułapka (Odcinek15 - S05)

Opis

Dramatyczny finał poprzedniego sezonu pozostawił widzów w niepewności o los ich ulubionych bohaterów. W szóstej serii zobaczymy, komu udało się uratować z opresji i jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tragicznych zdarzeń. Przygotujcie się na kolejne płomienne romanse, tętniącą emocjami akcję oraz przejmujące dramaty bohaterów, którzy codziennie ryzykują swoim życiem.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Za mało

  +

  Gdy większość załogi wciąż jest uwięziona wewnątrz płonącego magazynu, Boden w ostatniej chwili podejmuje ryzykowną decyzję, żeby ratować swoich ludzi. Dawson nadal ma problemy z ojcem, który obmyśla nowy pomysł na siebie. Przyjaciółka z dzieciństwa Brett odwiedza Chicago i przyciąga uwagę jednej z osób w remizie, a wybuch pożaru w liceum osobiście dotyka Bodena.

  Na antenie
  Wtorek 20 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 2

  Zapłon

  +

  Kiedy okazuje się, że pożar szkoły nie był przypadkowy, Boden naciska Severide'a i Caseya, żeby wyjaśnili zdarzenie, które zagroziło bezpieczeństwu jego żony. Mouch daje się ponieść niezdrowej rywalizacji z Remizą 87. Tymczasem Kidd rozpoczyna nowy etap w życiu, a przez uczuciowe rozterki zaczyna kwestionować zamiary niedawno przybyłej Hope.

  Na antenie
  Wtorek 20 sierpnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 3

  Jeszcze większa niespodzianka

  +

  Sam Mullins tymczasowo zastępuje Bodena w charakterze dowódcy i od razu wchodzi w konflikt z Caseyem, który podejmuje ryzykowną decyzję podczas akcji ratowania potencjalnego samobójcy. Z okazji urodzin Cruza Mouch sprowadza do Chicago jego brata, ale reszta załogi ma problem z utrzymaniem niespodzianki w tajemnicy. Tymczasem Brett poznaje szokującą prawdę na temat Hope.

  Na antenie
  Wtorek 20 sierpnia o 22.55
  1212
  na FOX
 • 4

  Granica wytrzymałości

  +

  W swoim czasie wolnym Dawson zostaje uwięziona na parkingu w wyniku katastrofy budowlanej. Musi improwizować, żeby nie tylko zadbać o rannych, ale też uspokoić pozostałych towarzyszy niedoli. Tymczasem Casey czuje rosnącą presję z powodu dodatkowych obowiązków, Kidd z coraz większym dystansem podchodzi do Hope, o której krążą plotki, a remizę odwiedza zaskakujący gość.

 • 5

  Pakt z diabłem

  +

  Casey wchodzi w ostry spór z Severide'em z powodu różnicy zdań podczas trudnej akcji. Próbuje włączyć Bodena w mediacje, ale ostatecznie musi naprawić atmosferę sam. Otis próbuje przekonać Caseya do udziału w testach drogiego sprzętu ratowniczego sprowadzonego z Japonii. Kidd i Hope kłócą się o pieniądze, a Brett idzie na randkę z lekarzem, którego poznała podczas wezwania.

 • 6

  Lepiej na dole

  +

  Po bohaterskiej akcji ratowania matki i niemowlęcia z pożaru na dachu, Kidd zostaje niespodziewanie przeniesiona do innej remizy. Zdziwieni tym Severide i Casey postanawiają przyjrzeć się sprawie bliżej. Otis i Herrmann rozważają przejęcie opuszczonego baru, a Dawson ma już serdecznie dosyć zachowania swojego ojca.