Chicago Fire

Czwartek 22.00

1212
©2021 OPEN 4 BUSINESS PRODUCTIONS LLC. All Rights Reserved.
Chicago Fire

Kolejne emisje

 1. Wtorek 17 maja o 18.20

  Robi się gorąco (Odcinek02 - S09)

 2. Wtorek 17 maja o 19.15

  Miażdżąca terapia (Odcinek03 - S09)

 3. Środa 18 maja o 18.20

  Miażdżąca terapia (Odcinek03 - S09)

Opis

W kolejnym sezonie „Chicago Fire” poznajemy dalsze losy zespołu Remizy 51. Tworzący jedną wielką rodzinę, strażacy pod wodzą kapitana Matthew Caseya i ratownicy, którymi kieruje porucznik Kelly Severide, stają przed kolejnymi groźnymi wyzwaniami i ryzykują swoim życiem, żeby zapewnić bezpieczeństwo innym.

Odcinki

 • 1

  Na ratunek

  +

  Załoga zmaga się z następstwami akcji ratunkowej po wywróceniu się łodzi. Gallo, Ritter i Violet omawiają plany rozkręcenia interesu na boku.

 • 2

  Lista obecności

  +

  Nagranie Caseya z akcji ratunkowej na dachu zyskuje popularność w sieci. Mouch uruchamia biblioteczkę w Remizie 51. Herrmann łamie zasady.

 • 3

  Licz oddechy

  +

  Griffin poznaje prawdę na temat śmierci jego ojca i ujawnia dlaczego naprawdę przyjechał odwiedzić Caseya. Gallo, Ritter i Violet podejmują kroki w celu rozkręcenia swojego mikrobrowaru.

 • 4

  Właściwe wyjście

  +

  Kidd rozwija skrzydła jako poruczniczka. Hawkins rusza w trasę z załogą Karetki 61, żeby dowiedzieć się więcej na temat Brett. Casey wyjeżdża z miasta. Randka Rittera zmienia się w sytuację awaryjną.

 • 5

  Dwieście

  +

  W jubileuszowym, dwusetnym odcinku serialu Casey podejmuje decyzję o życiowym znaczeniu. Gallo, Ritter i Violet zgadzają się na wywiad i sesją zdjęciową. Brett i Mouch rozpoczynają swój program paramedyczny. Cruz robi kolejny krok w kierunku ojcostwa.

 • 6

  Martwa strefa

  +

  Poważne złamanie zabezpieczeń w sieci miejskich komputerów zmusza dowódców załogi do wzięcia sprawy w swoje ręce. Severide szykuje się do podjęcia śledztwa w sprawie podpaleń.

 • 7

  Kogóż mam się lękać?

  +

  Gallo wchodzi w spór z nowym porucznikiem, tymczasowo zastępującym Caseya. Severide jest coraz bliżej odnalezienia śmiertelnie groźnego podpalacza.

 • 8

  Co się wydarzyło w Whiskey Point?

  +

  Severide i Herrmann kłócą się o przestrzeń biurową. Boden sprawdza przeszłość Pelhama, zastanawiając się nad jego przyjęciem na stałe. Niechęć Gallo do Pelhama osiąga punkt krytyczny. Brett i Ritter zmuszają Violet do zmierzenia się z jej uczuciami wobec Gallo.

 • 9

  Zimowy festiwal

  +

  Gallo, Violet i Ritter debiutują ze swoim mikro-browarniczym biznesem podczas zimowego festiwalu. Brett przegotowuje się do przedstawienia swojego programu paramedycznego komisji nadzoru. Pracownicy remizy zaczynają odczuwać świąteczny nastrój.

 • 10

  Powrót z hukiem

  +

  Stella Kidd powraca do remizy. Załoga musi wspólnie ugasić pożar z udziałem groźnego potasu wewnątrz tunelu. Po tym zdarzeniu Ritter zaczyna się martwić o młodego policjanta, który był świadkiem śmierci kierowcy ciężarówki w ogniu.

 • 11

  Wojenna zawierucha

  +

  Podczas wspólnej akcji z załogą remizy 37, strażaczka zostaje uderzona kablem elektrycznym i nie zamierza darować swojego urazu. Brett zostaje odwiedzona przez Scotta i Amelię. Violet otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Reszta załogi postanawia wziąć udział w konkursie.

 • 12

  Pokaz siły

  +

  Boden, Kidd i Severide podejmują współpracę, żeby ochronić kogoś ze swoich. W Akademii Służby Pożarniczej Herrmann poznaje inspirującego chłopaka. W rozmowach załogi króluje temat zbliżającej się dorocznej gali CFD.

 • 13

  Strażackie śledztwo

  +

  Severide i Seager łączą siły, żeby zbadać sprawę pożaru w domu młodej kobiety z problemami. Pelham przenosi się do gabinetu rzekomo obciążonego klątwą. Kylie pomaga Kidd przy jej programie.

 • 14

  Twardy oficer

  +

  Naczelnik Hawkins robi wszystko, co tylko się da, żeby pomóc Brett i Violet z ich problemem. Kidd ubiega się o dostępne stanowisko. Dawny znajomy pojawia się, żeby prosić Moucha i Herrmanna o przysługę.

 • 15

  Brakujący element

  +

  Gdy pojawia się sprawa obrażeń odniesionych w następstwie pożaru zakładu przemysłowego, Severide i Seager pracują wspólnie, badając anonimowe doniesienie. Kidd szuka właściwej osoby na wolne stanowisko w załodze. Kandydat na rekruta zostaje poddany testowi podczas wezwania.

 • 16

  Szybko i na gorąco

  +

  Cruz przywiązuje się do małego imigranta, którego poznaje podczas walki z pożarem mieszkania. Załoga planuje zrobienie dowcipu najnowszej osobie w zespole. Hawkins i Violet z trudem próbują utrzymać swoją relację w tajemnicy.

  Na antenie
  Czwartek 19 maja o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 22 maja o 16.30
  1212
  na FOX
 • 17

  Jak cię ochronić

  +

  Severide i Kidd współpracują z policją w sprawie podejrzanego wraku samochodu. Związek Hawkinsa i Violet jest zagrożony. Chloe i Cruz dostosowują się do nowej sytuacji rodzinnej.

  Na antenie
  Czwartek 26 maja o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 29 maja o 15.35
  1212
  na FOX
 • 18

  Co masz w sobie

  +

  Załoga musi połączyć siły, kiedy jedno z nich zostaje wzięte na zakładnika.

  Na antenie
  Czwartek 2 czerwca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 5 czerwca o 12.00
  1212
  na FOX
 • 19

  Skończ, co zacząłeś

  +

  Strażacy gaszą pożar spowodowany przez silnik odrzutowy, który spadł, a jeden członek załogi zostaje oskarżony o kradzież związaną z wypadkiem. Kidd i Boden nie są zadowoleni z nowego partnera Kylie.

  Na antenie
  Czwartek 9 czerwca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 12 czerwca o 12.00
  1212
  na FOX
 • 20

  Na księżyc

  +

  Herrmann otrzymuje prośbę o radę w sprawie otwarcia baru. Między Emmą a Violet narastają napięcia. Kidd z trudem stara się utrzymać jedność w załodze.

 • 21

  +

 • 22

  +