Chicago Fire

1212

Wtorek 22.00

Na nich można polegać

Sezon 2
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 22 stycznia o 15.25

  (Odcinek11 - S03)

 2. Wtorek 22 stycznia o 16.15

  (Odcinek12 - S03)

 3. Wtorek 22 stycznia o 22.00

  Odchodzę (Odcinek03 - S04)

Opis

Serial śledzi losy strażaków, ratowników medycznych oraz oddziału ratunkowego z remizy 51 w Chicago.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Wąż czy zwierzę

  +

  Gdy pojawia się nieobliczalny były chłopak Stelli, jej związek z Severidem staje się zagrożony. Dawson zastanawia się nad swoją przyszłością w zawodzie. Borelli wciąż obwinia Bodena o śmierć brata. Mouch i Brett zaczynają współpracę.

  Na antenie
  Piątek 15 lutego o 16.20
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 17 lutego o 16.55
  1212
  na FOX
 • 2

  Ostrzeżenie

  +

  Załoga przybywa na miejsce wypadku samochodowego, gdzie dochodzi do niebezpiecznej sytuacji. Stella musi rozwiązać problemy z byłym chłopakiem. Casey i Dawson niespodziewanie wikłają się w polityczne gierki.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 lutego o 16.20
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 20 lutego o 23.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Zgliszcza

  +

  Casey potrzebuje pomocy, żeby rozwiązać problemy osobiste. Stella robi wszystko, żeby pomóc bezdomnemu dzieciakowi, którego uratowała z płonącego tunelu. Otisa i Herrmanna martwi brak klientów w barze.

  Na antenie
  Wtorek 19 lutego o 15.25
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 21 lutego o 00.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Nikt więcej nie umrze

  +

  Gdy Casey sprawdza stan magazynu, sytuacja nieoczekiwanie wymyka się spod kontroli. Wózek widłowy przebija zbiornik, z którego wycieka kwas. Życie ojca i córki jest zagrożone, a Casey za wszelką cenę usiłuje im pomóc. Mouch i Brett pracują nad tajnym projektem.

  Na antenie
  Wtorek 19 lutego o 16.20
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 21 lutego o 01.45
  1212
  na FOX
 • 5

  Trzymałem ją za rękę

  +

  Załodze nie udaje się uratować kobiety z płonącego domu, co prowadzi do konfliktu między Casey'em i Severidem. Herrmann usiłuje schwytać tajemniczego graficiarza, który upatrzył sobie ich budynek. Dawson i Brett pomagają rannemu szesnastolatkowi.

  Na antenie
  Środa 20 lutego o 15.25
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 21 lutego o 02.40
  1212
  na FOX
 • 6

  Ten dzień

  +

  W drodze na zgłoszenie, Dawson potrąca pieszego. Musi zmierzyć się z konsekwencjami. Casey i Severide nie mogą dojść do porozumienia. Wciąż próbują wyjaśnić sprawę podpalenia. Casey, licząc na awans, zostawia Herrmanna na dyżurze, a sam próbuje dowiedzieć się, nad czym pracują jego przełożeni.

  Na antenie
  Środa 20 lutego o 16.20
  1212
  na FOX
 • 7

  Wsparcie

  +

  Rodzice Dawson i Antonio przyjeżdżają do Chicago, świętować rocznicę. Wkrótce, podniosła atmosfera opada. Boden odkrywa mroczny sekret swojego przyrodniego syna. Casey usiłuje uratować młodego chłopca.

  Na antenie
  Czwartek 21 lutego o 15.25
  1212
  na FOX
 • 8

  Stulecie

  +

  Casey i Dawson próbują pokonać trudności i uzyskać prawo do stałej opieki nad Louiem. Otis przekonuje Herrmanna, że impreza z okazji stulecia Molly's ożywi bar i przyciągnie nowych klientów. Severide otrzymuje ciekawą propozycję od byłego strażaka, Jeffa.

  Na antenie
  Czwartek 21 lutego o 16.20
  1212
  na FOX
 • 9

  Nie wszystkim się uda

  +

  Dawson i Casey mają nadzieję na uzyskanie prawa do opieki nad Louiem. Spotykają się z jego biologicznym ojcem. Severide chce zostać dawcą szpiku, żeby pomóc Annie. Sprawa nie toczy się według planu, więc Severide szybko wraca do starych nawyków. Brett zwierza się Dawson, co nie podoba się reszcie ekipy.

 • 10

  Ludzie, których znamy

  +

  Ojciec Louiego burzy rodzinną wizję Dawson i Casey’a. Severide zgadza się na oddanie szpiku, ale wypadek w pracy wszystko komplikuje. Otis i Mouch postanawiają nagrać reklamę społeczną, która zachęci mieszkańców Chicago do pracy w straży pożarnej.

 • 11

  Życie i śmierć

  +

  Dawson i Casey zmagają się z różnymi problemami w pracy. Dawson z trudem utrzymuje emocje na wodzy podczas akcji ratunkowej nastolatki w ciąży. Casey zjawia się w miejscu pożaru, gdzie dwie ofiary potrzebują jego natychmiastowej pomocy. Anna wraca do zdrowia.

 • 12

  Tajny agent

  +

  Casey znajduje się na celowniku. Niebezpieczny mężczyzna szuka zemsty po wypadku podczas ostatniego pożaru. Lokalna policja wkracza do akcji. Kolega ojca Severide'a przyjeżdża do Chicago z niejasnymi zamiarami. Związek Brett i Antonio przechodzi ciężką próbę, gdy zjawia się jego była żona.

 • 13

  Pomówienia

  +

  Gdy załoga zostaje wezwana na miejsce niebezpiecznego wypadku, Boden podejmuje szybką decyzję. Ekipa Andersona zostaje odsunięta od zadania. Urażony Anderson wykorzystuje swoją pozycję, żeby skutecznie uprzykrzyć życie Bodenowi i jego załodze. Tymczasem, Severide zastanawia się nad poważną zmianą w swoim życiu.

 • 14

  Męczarnia

  +

  Anderson, który udowodnił już swoją wyższość nad Bodenem, przenosi członków oddziału 51 do różnych jednostek w mieście. Załoga próbuje odnaleźć się w nowym otoczeniu. Boden robi, co może, by wszystko naprawić, ale sytuacja wymyka się spod kontroli.

 • 15

  Pułapka

  +

  Załoga spieszy z pomocą, gdy stara fabryka staje w płomieniach, a jej pracownicy nagle znajdują się w potrzasku. Lekarze i pielęgniarki muszą sprostać trudnemu zadaniu i zająć się tłumem pacjentów, którzy potrzebują natychmiastowej opieki medycznej. Właściciel płonącego budynku postanawia pomóc w śledztwie.

 • 16

  Pożegnanie

  +

  Porachunki gangów stają się coraz bardziej niebezpieczne. Uzbrojeni gangsterzy przejmują budynek Straży Pożarnej, a członkowie ekipy stają się zakładnikami. Sytuacja rozwija się w zastraszającym tempie, gdy jeden z zakładników zostaje poważnie ranny.

 • 17

  Dzieci i głupcy

  +

  W Chicago dochodzi do serii wypadków samochodowych. Wygląda na to, że ktoś krzywdzi niewinnych ludzi, więc Dawson bierze sprawy w swoje ręce i próbuje namierzyć przestępcę. Severide pomaga Annie oswoić się z nowym otoczeniem. Herrmann, Kidd i Dawson chcą zaprosić Molly na wieczorną popijawę, ale Otis ma wątpliwości.

 • 18

  Poświęcenie

  +

  Casey namierza nową fabrykę kokainy. Uparcie próbuje pomóc koczującej tam narkomance. Pod skrzydła Dawson i Brett trafia praktykant, który sprawia sporo problemów. Severide'a niespodziewanie odwiedza ojciec, a syn Herrmanna ma kłopoty w szkole.