Chicago Med

1212

Poniedziałek 19.15

OD 17 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 14 czerwca o 18.20

  Wszystko zostaje w rodzinie (Odcinek06 - S05)

 2. Poniedziałek 14 czerwca o 19.15

  Co przyniesie jutro (Odcinek07 - S05)

 3. Wtorek 15 czerwca o 18.20

  Co przyniesie jutro (Odcinek07 - S05)

Opis

Chicago Med to pełna emocji podróż po gorączkowej codzienności miejskiego szpitala, który może działać tylko dzięki oddanemu personelowi. Przypadki, jakimi muszą się zająć medycy, są inspirowane faktami, a chaotyczna rzeczywistość oddziału ratunkowego sprzyja budowaniu ognistych relacji między nimi.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Początek zmian

  +

  W szóstym sezonie personel medyczny próbuje się przystosować do pandemicznej rzeczywistości. Choi, Lanik i April walczą z wirusem na pierwszej linii. Halstead i Hannah stają przed niepokojącą sytuacją. Charles próbuje znormalizować relacje z córką po ostatnich wydarzeniach.

  Na antenie
  Środa 23 czerwca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 26 czerwca o 15.35
  1212
  na FOX
 • 2

  Najciemniej pod latarnią

  +

  Goodwin ogłasza nazwisko nowego szefa, który nie wszystkim się podoba. Manning musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego uporu w walce o pacjenta. Charles postanawia zająć się sprawami rodzinnymi.

  Na antenie
  Środa 30 czerwca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 3 lipca o 15.35
  1212
  na FOX
 • 3

  Droga do domu

  +

  Charles i April przyjmują tajemniczego pacjenta. Halstead jest zmuszony do podjęcia decyzji, której stawką jest śmierć i życie uczestnika jego testów klinicznych. Marcel musi zmierzyć się z przeszłością, kiedy na oddział trafia znana mu niegdyś osoba.

  Na antenie
  Środa 7 lipca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 10 lipca o 15.35
  1212
  na FOX
 • 4

  Wybaczenie zamiast zgody

  +

  Marcel i Manning robią co mogą, żeby pomóc chorej kobiecie. Halstead z trudem walczy o znalezienie uczestników testów klinicznych. Choi wchodzi w zwarcie z pacjentem, który wymaga od siebie absolutnej perfekcji.

 • 5

  Serce rządzi głową

  +

  Halstead odnosi kolejne sukcesy w swoich testach klinicznych. Córka Charlesa, Anna, otrzymuje wiadomość, która zmieni jej życie. Noah pakuje się w problemy, których nawet April nie zdoła rozwiązać.

 • 6

  Tylko nie teraz

  +

  Choi pomaga pacjentowi, cierpiącemu na chroniczny ból, w znalezieniu właściwego rozwiązania. Halstead rozważa podjęcie nowej ścieżki. Charles i Anna zbliżają się do siebie w obliczu strasznego wydarzenia.

 • 7

  Lepsze wrogiem dobrego

  +

  Will pakuje się w kłopoty, kiedy zaczyna chorować jeden z pacjentów, biorących udział w jego badaniach. Stres oraz odczuwane objawy sprawiają, że Ethan coraz gorzej sobie radzi.

 • 8

  Ojcowie i matki, córki i synowie

  +

  Ethan zatrudnia dawnego kolegę z wojska do pomocy na oddziale. Proces o ustalenie praw rodzicielskich grozi rozłąką Charlesa i jego córki. Maggie musi podjąć decyzję, która zmieni życie Auggiego.