Chicago Med

1212

Piątek 16.25

OD 17 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Piątek 3 grudnia o 16.25

  Pomyłka (Odcinek04 - S01)

 2. Piątek 3 grudnia o 17.25

  Złośliwość (Odcinek05 - S01)

 3. Sobota 4 grudnia o 05.30

  Wykolejenie (Odcinek01 - S01)

Opis

Najnowsza odsłona wciągających seriali o bohaterach z Chicago. Halstead próbuje godzić stresującą pracę na oddziale ratunkowym i romans z dr Manning. Rhodes czuje się zagrożony po przyjęciu ambitnej chirurg Bekker. Genialny psychiatra Charles wraca do zdrowia po postrzale. Pod jego okiem rezydenturę kontynuuje Reese. Choi wykorzystuje doświadczenia z wojska po strzelaninie. A nad finansami szpitala i jakością opieki czuwa dyrektorka Goodwin.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Początek zmian

  +

  W szóstym sezonie personel medyczny próbuje się przystosować do pandemicznej rzeczywistości. Choi, Lanik i April walczą z wirusem na pierwszej linii. Halstead i Hannah stają przed niepokojącą sytuacją. Charles próbuje znormalizować relacje z córką po ostatnich wydarzeniach.

 • 2

  Najciemniej pod latarnią

  +

  Goodwin ogłasza nazwisko nowego szefa, który nie wszystkim się podoba. Manning musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego uporu w walce o pacjenta. Charles postanawia zająć się sprawami rodzinnymi.

 • 3

  Droga do domu

  +

  Charles i April przyjmują tajemniczego pacjenta. Halstead jest zmuszony do podjęcia decyzji, której stawką jest śmierć i życie uczestnika jego testów klinicznych. Marcel musi zmierzyć się z przeszłością, kiedy na oddział trafia znana mu niegdyś osoba.

 • 4

  Wybaczenie zamiast zgody

  +

  Marcel i Manning robią co mogą, żeby pomóc chorej kobiecie. Halstead z trudem walczy o znalezienie uczestników testów klinicznych. Choi wchodzi w zwarcie z pacjentem, który wymaga od siebie absolutnej perfekcji.

 • 5

  Serce rządzi głową

  +

  Halstead odnosi kolejne sukcesy w swoich testach klinicznych. Córka Charlesa, Anna, otrzymuje wiadomość, która zmieni jej życie. Noah pakuje się w problemy, których nawet April nie zdoła rozwiązać.

 • 6

  Tylko nie teraz

  +

  Choi pomaga pacjentowi, cierpiącemu na chroniczny ból, w znalezieniu właściwego rozwiązania. Halstead rozważa podjęcie nowej ścieżki. Charles i Anna zbliżają się do siebie w obliczu strasznego wydarzenia.

 • 7

  Lepsze wrogiem dobrego

  +

  Will pakuje się w kłopoty, kiedy zaczyna chorować jeden z pacjentów, biorących udział w jego badaniach. Stres oraz odczuwane objawy sprawiają, że Ethan coraz gorzej sobie radzi.

 • 8

  Ojcowie i matki, córki i synowie

  +

  Ethan zatrudnia dawnego kolegę z wojska do pomocy na oddziale. Proces o ustalenie praw rodzicielskich grozi rozłąką Charlesa i jego córki. Maggie musi podjąć decyzję, która zmieni życie Auggiego.

 • 9

  Od drobiazgu się zaczyna

  +

  Zmagająca się ze swoimi problemami Maggie decyduje się pomóc potrzebującej matce. Dean nadal wprowadza zamieszanie wśród personelu. Na oddział trafia pacjent, wymagający natychmiastowego leczenia, ale nie zgadza się na jego przeprowadzenie.

 • 10

  Wszystko, co ukryte

  +

  Crockett przyjmuje pacjenta, który ma znacznie więcej wspólnego z nim, niż mógł przypuszczać. Will i Ethan wchodzą w konflikt odnośnie ciężarnej pacjentki z nieregularnym rytmem serca.

 • 11

  Odejść, żeby wrócić

  +

  Ethan łączy siły z niespodziewanym sojusznikiem, żeby wyleczyć słynnego tenisistę, który obawia się, że jego kariera może lec w gruzach. Nowe zasady wprowadzone przez Goodwin wywołują zamieszanie.

 • 12

  Gra warta świeczki

  +

  Dean i Ethan pomagają podczas akcji wyjazdowej, co przywołuje wiele złych wspomnień. Kiedy stan Carol pogarsza się, Natalie jest gotowa zrobić wszystko, byle jej matka poczuła się lepiej.

 • 13

  W sieci

  +

  W następstwie wypadku samochodowego Goodwin stara się pomóc małemu chłopcu i jego matce. Tajemnicze zachowanie Natalie zaczyna zwracać uwagę Marcela i Halsteada.

 • 14

  Czerwona pigułka, niebieska pigułka

  +

  Studenci trzeciego roku medycyny zaczynają praktyki na oddziale ratunkowym, a Maggie uważnie obserwuje jedno z nich. Natalie, której matka znowu czuje się gorzej, próbuje zatuszować złamanie przez siebie zasad, żeby poddać ją leczeniu.

 • 15

  Sekrety, półprawdy i kłamstwa

  +

  Crockett martwi się, że popełnił błąd podczas operacji, kiedy niedawny pacjent po przeszczepie wraca do szpitala z komplikacjami. Carol znów jest w tarapatach, a Will i Natalie muszą podjąć działania, którymi naprawią swoje błędy.

 • 16

  Przyjdę cię ocalić

  +

  Carol otrzymuje kolejną szansę, kiedy pojawia się nowe serce. Ethan i Dean mają kłopoty z dawnym pacjentem. Will ponosi konsekwencje kradzieży eksperymentalnego leku.