Chicago Med

1212

Poniedziałek - piątek o 17:15

NOWY SEZON OD ŚRODY 11 MARCA

Sezon 2
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 29 marca o 19.55

  Niezbadany obszar (Odcinek09 - S02)

 2. Niedziela 29 marca o 20.45

  Sprawy sercowe (Odcinek10 - S02)

 3. Niedziela 29 marca o 21.40

  Nocna zmiana (Odcinek11 - S02)

Opis

Najnowsza odsłona wciągających seriali o bohaterach z Chicago, zabiera widzów w pełną emocji podróż po gorączkowej codzienności miejskiego szpitala, który może działać tylko dzięki oddanemu personelowi. Przypadki, jakimi zajmują się medycy, są inspirowane aktualnymi wydarzeniami, a chaotyczna rzeczywistość oddziału ratunkowego sprzyja budowaniu ognistych relacji między nimi.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Mów prawdę

  +

  W premierowym odcinku trzeciego sezonu lekarze próbują wymierzyć sprawiedliwość sprawcy postrzelenia doktora Charlesa. Halstead i Manning pracują nad chwytającym za serce przypadkiem, który zmusza ich do przyjrzenia się własnym sprawom. Chociaż guz mózgu u Robin został usunięty, a ona wraca do zdrowia, Rhodes martwi się, że to nie koniec jej problemów.

  Na antenie
  Wtorek 14 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 14 kwietnia o 16.20
  1212
  na FOX
 • 2

  Nie ma czego się bać

  +

  Manning robi co może, żeby pomóc ciężarnej kobiecie, której dziecko jest poważnie niedorozwinięte. April jest wściekła, że Choi wykorzystuje ich relację do przekonania pacjenta do ryzykownej operacji. Rhodes próbuje znaleźć równowagę między życiem osobistym a pracą, ale stres mógł sprawić, że popełnił błąd. Z kolei Charles i Reese kłócą się o swoich pacjentów.

  Na antenie
  Wtorek 14 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 15 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Ufaj przeczuciom

  +

  Goodwin pod naciskiem zarządu szpitala wprowadza zasady oszczędnościowe, które przyprawiają lekarzy o ból głowy. Rhodes i Ava nadal rywalizują na sali operacyjnej, a Charles i Reese leczą pacjenta, który ma osobliwą teorię na temat swojej choroby. Manning i Choi nie wiedzą, co dolega młodej dziewczynie, przez co szukają odpowiedzi w mało wiarygodnym źródle.

  Na antenie
  Środa 15 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 16 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Dobry czy zły

  +

  Doktor Charles poznaje przykry fakt na temat mężczyzny, który go postrzelił. Rhodes i Bekker znajdują porozumienie podczas trudnej operacji. Will i Natalie mają dylemat etyczny, kiedy niewierny mąż odmawia wyjawienia żonie niepewnego wyniku testu. Tymczasem April i Noah orientują się, że wspólna praca nie zawsze jest łatwa, a Goodwin kontynuuje spór z zarządem o oszczędności.

  Na antenie
  Czwartek 16 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 17 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 5

  Z igły widły

  +

  Kiedy nieubezpieczona kobieta z objawami zakażenia HIV odmawia badań, Goodwin i Choi próbują ją leczyć bez obciążania szpitala kosztami. Natalie i Will próbują zdiagnozować dziewczynę z postępującym paraliżem. Noah przeżywa pierwszą śmierć w karierze rezydenta i sam postanawia powiadomić rodzinę. Sarah nadal unika pracy, obawiając się o bezpieczeństwo w szpitalu.

  Na antenie
  Piątek 17 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 18 kwietnia o 15.05
  1212
  na FOX
 • 6

  Powiązania

  +

  Ethan próbuje zdiagnozować mężczyznę, niemającego objawów, a Sarah używa gazu pieprzowego wobec agresywnego pacjenta. Will leczy młodą parę, gotową poświęcić wszystko, żeby mieć dziecko. Tymczasem Natalie musi poinformować kobietę, że poddano ją kiedyś sterylizacji. Goodwin i Maggie znajdują sposób, żeby przekonać ratowników do przywożenia większej liczby pacjentów.

  Na antenie
  Poniedziałek 20 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 21 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 7

  Nad wzburzoną wodą

  +

  Doktor Charles czuje presję, kiedy doktor Choi i Doktor Manning krytykują jego decyzje odnośnie leczenia noworodka. Doktor Rhodes godzi się ze swoimi problemami związkowymi. Goodwin pomaga Bertowi zrozumieć chorobę Lyli.

  Na antenie
  Wtorek 21 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 22 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 8

  Cytryny i lemoniada

  +

  Doktor Choi próbuje pomóc kobiecie, cierpiącej na anoreksję. Po dwóch tygodniach zawieszenia doktor Reese od razu zostaje poddana próbie przez doktora Charlesa. Doktor Rhodes stawia na swoim, kiedy jeden z jego pacjentów zostaje przymusowo przeniesiony. Tymczasem doktor Halstead stara się zrobić wszystko, żeby syn doktor Manning go polubił.

  Na antenie
  Środa 22 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 23 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 9

  Po niepewnym gruncie

  +

  Kiedy doktor Choi i April odkrywają, że rodzina pacjenta mogła stosować przemoc, zastanawiają się nad zgłoszeniem sprawy opiece społecznej. Manning i Halstead mają odmienne zdanie wobec rodziców wcześniaka. Rhodes daje się przekonać do przeprowadzenia ryzykownej operacji na słynnym chirurgu i mentorze doktor Bekker. Tymczasem doktor Reese i doktor Charles odwiedzają więzienie.

  Na antenie
  Czwartek 23 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 10

  Poza prawem

  +

  Doktor Manning jest świadkiem ulicznej strzelaniny i przechodzi uraz głowy. Na domiar złego razem z Halsteadem leczą nastolatkę i jej starszego męża, któremu najwyraźniej nie zależy na jej dobru. Rhodes poznaje szokujące fakty o kobiecie, z którą był na randce. Podobnie Maggie jest zaskoczona, kiedy odkrywa niespodziewaną prawdę o mężczyźnie, z którym się spotyka.

  Na antenie
  Piątek 24 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 kwietnia o 15.00
  1212
  na FOX
 • 11

  Paranoja indukowana

  +

  Po tym jak sąsiad Choi pada ofiarą nożownika, lekarz z pomocą April próbuje dociec, co było przyczyną zdarzenia. Bekker i Rhodes muszą udowodnić swój profesjonalizm, kiedy Noah stawia błędną diagnozę. Doktor Charles zostaje postawiony w niezręcznej sytuacji, gdy ojciec doktor Reese przychodzi do niego jako pacjent bez jej wiedzy. Tymczasem Manning ratuje niemowlę z krztuścem.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 09.50
  1212
  na FOX
 • 12

  To wrodzone

  +

  Manning i Choi ruszają do obozowiska bezdomnych, żeby odebrać poród nastolatki. Rhodes i Bekker spierają się na temat metody leczenia chłopca z chroniczną przypadłością. Halstead i April czują się niezręcznie, kiedy ich pacjent okazuje się pedofilem. Goodwin i Maggie stają przed wizją pozwu wobec szpitala. Doktor Charles poznaje stan ojca doktor Reese.

  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 17.15
  1212
  na FOX
 • 13

  Mimo dołożonych starań

  +

  Kiedy matka podejmuje decyzję odnośnie dalszej opieki nad jej dorosłym synem w stanie wegetatywnym, doktor Halstead i doktor Manning mają odmienne zdania. Doktor Rhodes za plecami doktor Bekker próbuje przyspieszyć przeszczep swojego pacjenta. Doktor Choi nie wie, co robić, kiedy pacjentka zasypia w poczekalni i nie chce się obudzić.

 • 14

  Blokada

  +

  Kiedy dziecko zostaje porwane ze szpitala, Goodwin angażuje do pomocy doktora Charlesa i doktor Reese, żeby znaleźć sprawcę. Podczas blokady szpitala doktor Rhodes musi znaleźć sposób, jak dostać się na salę operacyjną, żeby pomóc w procedurze na otwartym sercu. Doktor Manning i doktor Halstead różnią się odnośnie właściwego leczenia jednego z pacjentów.