Chicago Med

1212

Środa 14.40

OD 17 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 5 października o 14.40

  Oczywiste Prawdy (Odcinek15 - S04)

 2. Środa 5 października o 15.35

  Stare miłości, nowe uczucia (Odcinek16 - S04)

 3. Czwartek 6 października o 14.40

  Co nas dzieli (Odcinek17 - S04)

Opis

Najnowsza odsłona wciągających seriali o bohaterach z Chicago, zabiera widzów w pełną emocji podróż po gorączkowej codzienności miejskiego szpitala, który może działać tylko dzięki oddanemu personelowi. Przypadki, jakimi muszą się zająć medycy, są inspirowane faktami, a chaotyczna rzeczywistość oddziału ratunkowego sprzyja budowaniu ognistych relacji między nimi.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Nie ufaj wszystkiemu, co widzisz

  +

  Will Halstead wraca do szpitala, żeby pomóc Goodwin w tajnym dochodzeniu. Archer i Charles zajmują się bliźniętami, które chcą być identyczne na zewnątrz i od środka. Stevie i Dylan leczą małego pacjenta z anemią sierpowatą.

 • 2

  Ugnij się albo odpuść

  +

  Vanessa i Archer mają odmienne zdanie na temat leczenia ofiary wypadku motocyklowego. Dylan i Charles zajmują się negocjatorem UNICEF-u po traumatycznych przeżyciach. Stevie i Will leczą licealistę z chorobą Addisona i nadopiekuńczą matką.

 • 3

  Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć

  +

  Dylan i Will zajmują się nieuczciwym pacjentem, którego choroba jest w stanie remisji. Bogaty darczyńca zachowuje się w niestosowny sposób wobec doktor Hammer. Vanessa, Crockett i Charles próbują przekonać młodą kobietę do operacji, ratującej życie.

 • 4

  Status quo czyli stary bałagan

  +

  Charles pomaga Dylanowi z leczonym od dawna pacjentem, u którego ostatnio zdiagnozowano schizofrenię. Stevie, Maggie i Vanessa sprawdzają prawdziwość diagnozy onkologicznej u chorego. Crockett zostaje wzięty z zaskoczenia, a Will prezentuje nową technologię medyczną.

 • 5

  Zmiana bywa trudna

  +

  Dylan i Charles leczą małych pacjentów z błędną diagnozą. Crockett musi się odnaleźć w szpitalnych układach, kiedy zajmuje się córką specjalistki od transplantologii. Will i Stevie odkładają na bok rywalizację i biorą się za pomoc w ratowaniu starszego wiekiem pacjenta.

 • 6

  Kiedy wszystko przypomina gwóźdź

  +

  Świat osobisty i zawodowy Stevie zderzają się, kiedy matka zostaje jej pacjentką. Dawne relacje Dylana z ojcem pacjentki wpływają na jego podejście do jej przypadku. Lojalność Crocketta zostaje wystawiona na próbuję, kiedy wątroba jego pacjenta może się okazać odpowiednia dla jednego z pacjentów doktor Blake.

 • 7

  Kwiatek do kożucha

  +

  Crockett pomaga doktor Blake w przeszczepie wątroby. Vanessa stara się dowieść swojej wartości. Will nadal dąży do prawdy na temat Coopera. Ethan jest o krok bliżej powrotu do pracy na oddziale ratunkowym.

 • 8

  Wąż zrzuca skórę

  +

  Lojalność Dylana wobec szpitala i policji zostaje wystawiona na próbę, kiedy przyjaciel rodziny i stary glina zaczyna się zachowywać w niepokojący sposób. Coroczne losowe testy antynarkotykowe zagrażają karierze jednego z lekarzy. Ethan próbuje ryzykownej metody sprzed lat wobec pacjenta. Will pomaga Stevie w odnalezieniu jej matki.

 • 9

  Święty Mikołaj ma dla ciebie prezent

  +

  Will czuje się wyraźnie przytłoczony wynikami śledztwa, kiedy razem z Dylanem próbuje ratować mającego zaledwie cztery miesiące pacjenta. Stevie i Vanessa zmagają się z utrzymaniem w sekrecie swoich spraw. Crockett i Blake współpracują z Abramsem, starając się pomóc pacjentowi, który pilnie potrzebuje przeszczepienia wątroby.

 • 10

  Każdy dobry uczynek zostanie ukarany

  +

  W następstwie skandalu związanego z Vas-COM Goodwin wchodzi w spór z nowym inspektorem do spraw zgodności działań z przepisami. Crockett i Blake próbują ratować pacjentkę z mocno autystycznym dzieckiem. Syn pacjenta okłamuje go na temat jego faktycznej diagnozy.

 • 11

  Rzeczy, które mieliśmy zostawić za sobą

  +

  Crockett i Blake wchodzą w spór z Randallem, kiedy słynny piłkarz, będący alkoholikiem, wymaga przeszczepienia wątroby. Dylan jest zmuszony do spotkania z dawnymi znajomymi, kiedy ich syn łamie rękę. Stevie i Charles wspólnie starają się pomóc ofierze nieudolnego zabiegu chirurgii plastycznej.

 • 12

  Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal

  +

  Will i Stevie zostają wplątani w poważny małżeński konflikt. Zespół operacyjny doktor Blake ma zagadkowe problemy podczas przeszczepiania wątroby. Charles zachęca Ethana, żeby pogodził się ze swoim ojcem.

 • 13

  Rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia

  +

  Dylan i Archer badają kobietę w ciąży z poważną infekcją. Maggie otrzymuje szokującą wiadomość. Will i Charles podważają diagnozę choroby Alzheimera u starszego wiekiem pacjenta. Crockett postanawia zaryzykować, żeby pomóc swojemu pacjentowi.

 • 14

  Wszystko, co mogło się zdarzyć

  +

  Goodwin przydziela nowemu inspektorowi do spraw przestrzegania zaleceń do przypadku pacjenta, cierpiącego na długotrwały COVID. Maggie pomaga Willowi w leczeniu pacjenta, który spędził 60 lat w żelaznym płucu. Stevie poznaje trudną prawdę na temat jej matki. Terrell wraca do szpitala w okolicznościach niecierpiących zwłoki.

 • 15

  Zginaj tak, żeby nie złamać

  +

  Instynkt śledczy Dylana budzi się, kiedy zaczyna podejrzewać, że jego pacjent może być dilerem narkotyków. Will musi zdecydować, na co wyda pieniądze uzyskane dzięki ugodzie. Charles i Vanessa pomagają pacjentce, która wierzy, że zaatakowały ją pasożyty. Crockett i Blake zostają przydzieleni do pracy z aroganckim chirurgiem.

 • 16

  Decyduj z nadzieją, nie ze strachu

  +

  Will pomaga pacjentowi z przewlekłymi następstwami zakażenia koronawirusem. Vanessa zastanawia się nad swoim życiem uczuciowym, kiedy dowiaduje się, że córka pacjenta zawiera małżeństwo aranżowane. Z tragedii wyłania się nowa rodzina.

 • 17

  Jeśli kogoś kochasz, daj mu wolność

  +

  Rywalizujące gangi przenoszą swoją wojnę na oddział. Will i Charles pracują z nastoletnim pacjentem onkologicznym, który odmawia leczenia. Na oddziale chirurgicznym sytuacja robi się napięta, kiedy obumiera przeszczepiona macica, a Crockett i Blake muszą zdecydować, czy spróbują kolejnej transplantacji z użyciem narządu od siostry pacjentki.

 • 18

  Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni

  +

  Archer i Asher kłócą się o pacjenta, blisko powiązanego z Goodwin. Kiedy pacjent zostaje postrzelony podczas wtargnięcia do domu, Scott i Marcel pomagają w śledztwie. Maggie i Halstead współpracują, żeby ochronić pacjenta, który jest w kraju nielegalnie.

 • 19

  Jak feniks powstający z popiołów

  +

  Will i Hannah próbują uratować dziecko surogatki. Charles zajmuje się byłym pacjentem Lonnie, który podjął strajk głodowy. Ethan i Archer pomagają pacjentowi powiązanemu ze zmarłym ojcem Ethana. Dylan i Maggie nie kryją zdziwienia, kiedy pijany pacjent twierdzi, że jest trzeźwy.

 • 20

  Różnie może być

  +

  Dylan pomaga córce mafijnego bossa. Babcia desperacko szuka ratunku dla swojego wnuka. Ethan musi poradzić sobie z szokującymi wiadomościami na temat ojca. Will i Vanessa opiekują się osobą z licealnej klasy Maggie.

 • 21

  Kłamstwo nie chroni przed prawdą

  +

  Dylan i Ethan leczą pacjenta postrzelonego podczas nalotu policji antynarkotykowej. Charles i Vanessa pracują wspólnie nad właściwym zdiagnozowaniem mówcy motywacyjnego. Will i Hannah muszą zwrócić się o pomoc do Crocketta w sprawie ciężarnej pacjentki.

 • 22

  Zbliżamy się do końca

  +

  Will i Hannah spierają się o pacjenta, który potrzebuje przeszczepienia nerki. Crockett staje przed trudną decyzją, kiedy Blake ma operację. Ethan i Archer zajmują się leczeniem syna głównego prawnika placówki. Rodzina chicagowskiego szpitala powiększa się.