Chicago Med

1212

Niedziela 22.15

OD 17 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 9 sierpnia o 22.15

  Lepsza połówka (Odcinek01 - S04)

 2. Niedziela 9 sierpnia o 23.10

  Kiedy odpuścić (Odcinek02 - S04)

 3. Poniedziałek 10 sierpnia o 18.10

  Święci (Odcinek07 - S01)

Opis

Bohaterski personel szpitala Gaffney wraca w pełnym emocji czwartym sezonie serialu „Chicago Med”, żeby śledzić dalsze losy najlepszych medyków tego miasta. W finale poprzedniej serii dr Will Halstead oświadczył się dr Natalie Manning, ale czy parze uda się stanąć na ślubnym kobiercu? W tym sezonie oddział ratunkowy przyjmie nowych rezydentów i otworzy nowoczesną salę operacyjną.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Lepsza połówka

  +

  title: L:epsza polowka; Age Restriction: 12; Goodwin od początku wchodzi w konflikt z nową dyrektorką szpitala Gwen Garrett. April zastanawia się, czy siostra Ethana, Emily, wróciła do nałogu. Doktor Charles musi ponieść konsekwencje swoich działań z przeszłości.

  Na antenie
  Niedziela 9 sierpnia o 22.15
  1212
  na FOX
 • 2

  Kiedy odpuścić

  +

  title: Kiedy opuscic: Age Restriction: 12; Cały personel chicagowskiego szpitala zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, kiedy na oddział ratunkowy trafia fala poszkodowanych w wyniku tragicznego pożaru apartamentowca. Doktor Rhodes walczy o życie jednego z bohaterów „Chicago Fire”, a doktor Halstead i jego brat Jay mają do stoczenia osobisty pojedynek.

  Na antenie
  Niedziela 9 sierpnia o 23.10
  1212
  na FOX
 • 3

  Ciężka głowa

  +

  title: Ciezka glowa: Age Restriction: 12: Kiedy chory chłopiec trafia do szpitala, Ethan staje przed trudną decyzją, która szybko prowadzi do skomplikowanej i groźnej sytuacji. Przed próbą zostają postawieni Connor i Maggie, a Natalie i Ethan nie wiedzą, co myśleć o nowej studentce Elsie.

  Na antenie
  Środa 12 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 15 sierpnia o 14.15
  1212
  na FOX
 • 4

  Pod sciana

  +

  title: Pod Sciana; Age restriction: 12; Doktor Halstead ma niespodziewaną wizytę policjantów. Ethan jest nastawiony sceptycznie wobec pacjentki, która skarży się na powracający ból. Natalie próbuje pomóc pacjentce onkologicznej, której brat zdecydowanie sprzeciwia się udzieleniu jej pomocy.

  Na antenie
  Środa 12 sierpnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 15 sierpnia o 15.10
  1212
  na FOX
 • 5

  Lepiej nie wiedzieć

  +

  title: Lepiej nie wiedziec; Age Restriction: 12: Kiedy sprawy się komplikują, Will jest zmuszony do okłamywania Natalie. Ethan i April odkrywają kompromitujące informacje na temat chłopaka Emily, a Ava nie jest pewna, co zrobić z pacjentem, który odmawia leczenia.

  Na antenie
  Środa 19 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 22 sierpnia o 14.15
  1212
  na FOX
 • 6

  Mniejsze Zlo

  +

  title: : Mniejsze Zlo; Age restriction: 12; Dr Manning i dr Halstead mają wątpliwości co do źródła urazów ofiary wypadku samochodowego, która trafia do szpitala. Ethan i April nie potrafią zrozumieć Emily, która trwa przy swoim chłopaku mimo ostatnich wydarzeń. Will i Natalie szykują się na wspólny wieczór kawalersko-panieński.

  Na antenie
  Środa 19 sierpnia o 22.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 22 sierpnia o 15.10
  1212
  na FOX
 • 7

  Trucizna w nas

  +

  title: Trucizna w nas; Age restriction: 12: Szpital jest zmuszony przeprowadzić ewakuację, kiedy na oddział ratunkowy trafiają toksyczne chemikalia, będące poważnym zagrożeniem dla pacjentów i personelu. Dr Charles i Dr Manning podejmują drastyczne środki wobec ciężarnej kobiety, z którą utknęli w windzie. Goodwin musi dokonać trudnych wyborów, a dr Rhodes odkrywa tajemnicę, którą ukrywała przed nim dr Bekker.

  Na antenie
  Środa 26 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 29 sierpnia o 14.15
  1212
  na FOX
 • 8

  Moja gra, moje reguly

  +

  title: moja gra, moje reguly: Age Restriction: 12; Doktor Charles ma problem z przekonaniem doktora Choi, że operacja nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Doktor Rhodes jest na cenzurowanym u Goodwin, kiedy sprzeciwia się jej poleceniu służbowemu. April traci cierpliwość wobec Maggie, która ciągle podważa jej pozycję jako tymczasowej przełożonej pielęgniarek. Doktor Manning podejrzewa, że dr Halstead coś przed nią ukrywa.

  Na antenie
  Środa 26 sierpnia o 22.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 29 sierpnia o 15.10
  1212
  na FOX
 • 9

  Poki smierc nas nie rozlaczy

  +

  title: Poki smierc nas nie rozlacy; Age Restriction: 12; Will i Natalie szykują się na swój wielki dzień, ale pan młody niespodziewanie znika. Doktor Charles wchodzi w spór z Goodwin na temat sposobu leczenia pacjentki, a doktor Choi i April zostają sami, kiedy ciężarna kobieta zaczyna rodzić. Doktor Rhodes przeprowadza operację osoby niezwykle ważnej dla detektywa Halsteada.

  Na antenie
  Środa 2 września o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 5 września o 14.35
  1212
  na FOX
 • 10

  Samotni ludzie

  +

  title : Samotni ludzie; Age Restriction: 12; April grozi poważne niebezpieczeństwo, a Natalie dowiaduje się, co z Willem. Doktor Rhodes przygotowuje się do gali, mającej uczcić otwarcie jego hybrydowej sali operacyjnej i próbuje przekonać doktor Bekker, żeby mu towarzyszyła.

  Na antenie
  Środa 2 września o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 5 września o 15.30
  1212
  na FOX
 • 11

  Komu zaufac

  +

  title: Komu zaufac; Age Restriction: 12; April grozi poważne niebezpieczeństwo, a Natalie dowiaduje się, co z Willem. Doktor Rhodes przygotowuje się do gali, mającej uczcić otwarcie jego hybrydowej sali operacyjnej i próbuje przekonać doktor Bekker, żeby mu towarzyszyła.

 • 12

  Czego sie nie robi

  +

  title: Czego sie nie robi; Age Restriction: 12; Doktor Halstead ratuje doktor Manning po katastrofie helikoptera medycznego, w której brała udział. Problemy osobiste doktora Rhodesa i doktor Bekker osiągają kulminację. Doktorzy Charles i Choi pomagają pacjentowi w walce z nałogiem. April wspiera Elsę w radzeniu sobie po śmierci pierwszego pacjenta.

 • 13

  Duchy na strychu

  +

  title: Duchy na strychu; Age restriction: 12; Doktor Halstead ukrywa ważne informacje przed doktor Manning, którą zaczyna zastanawiać jego podejrzane zachowanie. Doktor Choi dochodzi do niełatwych wniosków odnośnie April w związku z opieką nad jego pacjentem. Z powodu doktora Rhodesa na sali operacyjnej dochodzi do zdarzenia, które może mieć poważne konsekwencje dla doktor Bekker.

 • 14

  To sie nie odstanie

  +

  title :To sie nie odstanie; Age Restriction: 12; Problemy osobiste Willa nadal wpływają negatywnie na jego związek z Natalie oraz pracę w szpitalu. Doktor Bekker próbuje naprawić relację z doktorem Rhodesem. Goodwin kwestionuje ryzykowną decyzję Maggie, a doktor Charles próbuje pomóc córce nowo poznanej osoby.

 • 15

  Oczywiste Prawdy

  +

  title: Oczywiste prawdy; Age Restriction: 12; Po tym jak furgonetka wjeżdża w tłum bawiący się na ulicy, Natalie i Maggie muszą podjąć na miejscu wiele trudnych decyzji. Personel szpitala zostaje postawiony w stan gotowości, kiedy oddział zalewa fala rannych, wymagających pomocy. Była żona doktora Charlesa przyjeżdża do Chicago z ważną wiadomością.

 • 16

  Stare milosci, nowe uczucia

  +

  title: Stare milosci, nowe uczucia; Age restriction: 12; Natalie i Will oddalają się od siebie. Doktor Charles nie radzi sobie z uczuciami do byłej żony. Sprawy osobiste doktora Rhodesa i doktor Bekker wywołują problemy w szpitalu.

 • 17

  Co nas dzieli

  +

  title: Co nas dzieli; Age Restriction: 12; Kiedy samochód niespodziewanie taranuje wjazd dla karetek, doktor Choi staje przed trudnym wyborem, próbując ratować uwięzionego pod autem współpracownika oraz April, która także jest w niebezpieczeństwie. Doktor Rhodes i doktor Bekker zajmują się pacjentem, którego jedyną szansą na przeżycie jest ryzykowna operacja serca. Doktor Charles ma problem z leczeniem byłej żony.

 • 18

  Powiedz prawde

  +

  title: Powiedz prawde; Age Restriction: 12; Doktor Rhodes odbiera niepokojącą wiadomość, która zmusza go do opuszczenia sali operacyjnej w trakcie ważnego zabiegu. Doktor Halstead pomaga agentowi FBI, który trafia na oddział, ale podejrzewa, że nie o wszystkim mu powiedziano. Doktor Manning i doktor Choi stają po dwóch stronach poważnego sporu związanego z tajemnicą lekarską.

 • 19

  Nigdy Cie nie zostawie

  +

  title: Nigdy Cie nie opuszcze; Age estriction: 12; Szpital zostaje zamieniony w twierdzę, kiedy mężczyzna z bronią bierze personel na zakładników, a Goodwin musi podjąć niełatwą decyzję. Doktor Rhodes zaczyna rozumieć, że jego czas z ojcem powoli dobiega końca.

 • 20

  Wiecej szkod niz pozytku

  +

  title: Wiecej szkod niz pozytku: Age Restriction: 12: Doktor Charles i doktor Manning mają różne zdania na temat leczenia, kiedy wychodzi na jaw, że ich pacjentka się podtruwa. Doktor Rhodes rzuca poważne oskarżenie pod adresem doktor Bekker. Doktor Halstead nie kryje podejrzeń wobec nowego chłopaka Natalie, a doktor Choi przyjmuje Berniego jako pacjenta.