Chicago Med

1212

Niedziela 20.40

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 23 lutego o 23.40

  Złośliwość (Odcinek05 - S01)

 2. Poniedziałek 24 lutego o 00.40

  Więzy (Odcinek06 - S01)

 3. Poniedziałek 24 lutego o 08.55

  Złośliwość (Odcinek05 - S01)

Opis

Najnowsza odsłona wciągających seriali o bohaterach z Chicago, zabiera widzów w pełną emocji podróż po gorączkowej codzienności miejskiego szpitala, który może działać tylko dzięki oddanemu personelowi. Przypadki, jakimi zajmują się medycy, są inspirowane aktualnymi wydarzeniami, a chaotyczna rzeczywistość oddziału ratunkowego sprzyja budowaniu ognistych relacji między nimi.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Opieka duchowa

  +

  W pierwszym odcinku drugiej serii doktor Rhodes rozpoczyna pracę na oddziale chirurgii klatki piersiowej i od razu ma problemy z nowym przełożonym. Poza tym dr Choi zostaje szefem rezydentów, Sarah otrzymuje wyjątkową szansę, a April musi się zmierzyć z niedawno zdiagnozowaną u niej chorobą.

  Na antenie
  Środa 11 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 12 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 2

  Zwycięstwa i przegrane

  +

  Dwa skomplikowane przypadki chorych niemowląt mogą okazać się w zaskakujący sposób powiązane. Tymczasem optymistycznie nastawiony bezdomny trafia do szpitala i ma dla lekarzy cenne uwagi. Doktor Choi jest mentorem dla żołnierza, a doktor Reese próbuje się odnaleźć na nowym stanowisku.

  Na antenie
  Czwartek 12 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 13 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Historia naturalna

  +

  Tajemnicza choroba zostaje wzięta pod lupę, kiedy w szpitalu zjawia się Indonezyjczyk w kiepskim stanie. Tymczasem głęboko skrywane tajemnice wychodzą na jaw, kiedy Maggie zabiera doktora Halsteada na rodzinne spotkanie. Doktor Rhodes przeprowadza trudną operację kardiologiczną, a na oddział trafia kobieta w nietypowej ciąży.

  Na antenie
  Piątek 13 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 15 marca o 09.30
  1212
  na FOX
 • 4

  Stróż brata mego

  +

  Ta sama rzadka infekcja dotyka kilkoro pacjentów, więc sprawę musi zbadać epidemiolożka, będąca córką doktora Charlesa. Do szpitala trafia chory starszy pan, a między lekarzami wybucha konflikt na temat tego, jak mu najlepiej pomóc. Z kolei doktor Reese zajmuje się pacjentem uzależnionym od narkotyków.

  Na antenie
  Poniedziałek 16 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 17 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 5

  Środki ostateczne

  +

  Wypadek samochodowy podczas maratonu zmusza do działania Halsteada, April i jej brata rezydenta, którzy są na miejscu zdarzenia. Tymczasem pojawiają się komplikacje, kiedy mała pacjentka nagle traci słuch. Choi leczy niedożywioną kobietę, a Goodwin próbuje uporządkować swoje życie osobiste.

  Na antenie
  Wtorek 17 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 18 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 6

  Medycyna alternatywna

  +

  Doktor Reese ponownie spotyka nastolatka z problemami, który znajduje się w praktycznie beznadziejnym położeniu. Tymczasem doktor Manning przyjmuje młodą pacjentkę onkologiczną, ale nie potrafi powiedzieć jej rodzicom o ciężkim stanie ich córki. Na oddziale robi się zator, a doktor Choi jest pod wrażeniem zafascynowanej nauką dziewczyny i jej znajomych.

  Na antenie
  Środa 18 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 19 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 7

  Tendencyjność

  +

  Goodwin spotyka ponownie miłość z czasu dzieciństwa, kiedy mężczyzna trafia do szpitala w ciężkim stanie. Tymczasem doktor Halstead zostaje wciągnięty w nowe przedsięwzięcie biznesowe, młoda kobieta cierpi na infekcję serca, a dawny pacjent Reese znów szuka u niej pomocy.

  Na antenie
  Czwartek 19 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 20 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 8

  Wolna wola

  +

  Dwaj skłóceni bracia godzą się, kiedy jeden pilnie potrzebuje nerki. Tymczasem nastolatka z chorobą genetyczną trafia do szpitala, ale jej nadopiekuńcza matka sprzeciwia się leczeniu, a doktor Charles miesza się do życia osobistego swojej córki.

  Na antenie
  Piątek 20 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 22 marca o 12.15
  1212
  na FOX
 • 9

  Niezbadany obszar

  +

  Dwóch zawodników MMA trafia do szpitala w kiepskim stanie. Tymczasem doktor Charles musi ocenić gotowość pacjenta do przeszczepu serca, Jeff decyduje się na wyznanie, doktor Stohl wraca z urlopu, a April odkrywa u siebie komplikacje.

  Na antenie
  Poniedziałek 23 marca o 17.15
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 24 marca o 09.50
  1212
  na FOX
 • 10

  Sprawy sercowe

  +

  Maggie musi zmierzyć się z przeszłością, kiedy w szpitalu zjawia się poważnie ranna policjantka, która ją aresztowała. Tymczasem pacjentka, czekająca na przeszczep serca ma wypadek samochodowy, co komplikuje jej operację. Doktor Halstead przyjmuje dżokeja, który nie chce się leczyć, a Manning i Halstead muszą się pogodzić ze śmiercią pacjenta.

  Na antenie
  Wtorek 24 marca o 17.15
  1212
  na FOX
 • 11

  Nocna zmiana

  +

  Długa praca na nocnej zmianie okazuje się trudna dla doktor Reese. Tymczasem April zostaje wezwana do szpitala, a Tate zmusza ją do zwolnienia tempa. Doktor Charles ma ważną wiadomość, a doktor Rhodes musi operować tajemniczego pacjenta.

 • 12

  Lustereczko

  +

  Nastolatka trafia do szpitala, ale jej błyskawicznie zmieniające się objawy są zagadką dla lekarzy. Młody chłopak zostaje przyjęty w ciężkim stanie, a sytuacja szybko robi się niebezpieczna. Ekipa filmowa nagrywa materiał promujący szpital, a doktor Latham decyduje się na ważne wyznanie.

 • 13

  Statek Tezeusza

  +

  Doktor Rhodes i doktor Latham udają się służbowo do innego szpitala, co dla tego drugiego okaże się poważną próbą. Poza tym doktor Manning przyjmuje młodego pacjenta onkologicznego, chora kobieta trafia na oddział i nie chce słuchać lekarzy, a inna pacjentka ma zaburzenia osobowości.

 • 14

  Zimny front

  +

  Karambol, do którego dochodzi podczas zamieci, zmusza kadrę szpitala do pracy na pełnych obrotach. Rhodes i Latham selekcjonują napływających poszkodowanych, stając przed trudnymi decyzjami wobec ograniczonych środków. Mocno poparzony człowiek ma ostatnią prośbę, a niecierpliwy pacjent wszczyna awanturę w poczekalni.

 • 15

  Zatracenie

  +

  Doktor Rhodes przyjmuje pacjenta, którego wypadek stał się medialną sensacją. Tymczasem April zaprzyjaźnia się z młodą kobietą chorą na serce, infekcja u sparaliżowanego mężczyzny powoduje problemy, a wdowiec w żałobie ratuje się strojem superbohatera.