CSI: Vegas

Wtorek 22.10

1212
CSI: Vegas

Kolejne emisje

 1. Wtorek 16 sierpnia o 22.10

  We krwi (Odcinek07 - S01)

 2. Piątek 19 sierpnia o 21.05

  We krwi (Odcinek07 - S01)

 3. Wtorek 23 sierpnia o 22.10

  Zatkane rury (Odcinek08 - S01)

Opis

Na oświetlonych neonami ulicach Miasta Grzechu pojawiło się nowe zagrożenie. Stawić mu czoła mogą tylko znani bohaterowie. William Petersen i Jorja Fox wracają w rolach, które dały im sławę, w kolejnej odsłonie głośnej serii. Razem spróbują zatrzymać przestępcę, który zagraża całemu CSI. Starzy przyjaciele zwalczają nowych wrogów dzięki ostatnim zdobyczom kryminalistyki.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Dziedzictwo

  +

  Atak na Jima Brassa zmusza Gila Grissoma i Sarę Sidle do powrotu z emerytury. Wkrótce odkrywają spisek, który zagraża istnieniu laboratorium kryminalistycznego w Las Vegas i może doprowadzić do uwolnienia tysięcy skazanych zabójcó

 • 2

  Miodowy miesiąc w Vegas

  +

  Kiedy Grissom i Sara próbują pomóc dawnemu koledze, któremu zarzucono fałszowanie dowodów, zespól CSI bada przypadek morderstwa pary w dniu ich ślubu i odkrywa mroczną stronę świata elit Las Vegas.

 • 3

  Pod skórą

  +

  Sara i Grissom kontynuują swoje dochodzenie w sprawie zarzutów wobec Davida Hodgesa. Tymczasem CSI bada przypadek zabójstwa twórcy gier wideo, którego ciało znaleziono w fontannie przed rozpoczęciem turnieju gamingowego.

 • 4

  Ludzkie mięso

  +

  Zespół CSI prowadzi śledztwo po znalezieniu ciała w palenisku na terenie hotelu o hawajskim wystroju. Z kolei wydział spraw wewnętrznych zaczyna kwestionować powrót Grissoma i Sary do laboratorium kryminalistycznego.

 • 5

  Niech się dzieje co chce

  +

  Samolot transportowy ląduje bezpiecznie, ale wszystkie osoby na jego pokładzie nie żyją. Tymczasem Grissom i Sara są coraz bliżej podejrzanego o wrobienie Hodgesa, ale wkrótce odkrywają, że został zabity, więc nie mógł być geniuszem zbrodni.

 • 6

  Gabinet śmiechu

  +

  CSI zamyka się, kiedy dowody w sprawie niedawnego zabójstwa sugerują Grissomowi i Sarze, że podejrzany znajduje się w laboratorium. Tymczasem załoga prowadzi śledztwo odnośnie serii morderstw w podupadłym hotelu o wystroju, którego tematem przewodnim są klauny.

 • 7

  We krwi

  +

  Zagubiony koń zostaje odnaleziony przed hotelem wraz ze śladami ludzkiej krwi oraz butem. Śledztwo prowadzi policję do ośrodka resocjalizacji dla skazanych za morderstwo. Tymczasem Grissom i Sara potwierdzają, że to Wix stoi za sprawą Hodgesa, a jego siostra przechwala się, że Wix nigdy nie odpowie za popełnione przestępstwo.

  Na antenie
  Wtorek 16 sierpnia o 22.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 19 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 8

  Zatkane rury

  +

  Zespół CSI bada ludzkie szczątki znalezione w wannie właściciela centrum konferencyjnego. Tymczasem Grissom i Sara wykorzystują tę okazję, by zbliżyć się do głównego świadka w sprawie Wixa.

  Na antenie
  Wtorek 23 sierpnia o 22.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 26 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 9

  Czekając za kulisami

  +

  Załoga CSI wkracza do ekscentrycznego świata rozrywek w Las Vegas, kiedy odkryte zostają zwęglone ciała pary artystów. Z kolei Hodges zastanawia się, czy nie pójść na ugodę, kiedy rozpoczyna się jego proces.

  Na antenie
  Wtorek 30 sierpnia o 22.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 2 września o 21.05
  1212
  na FOX
 • 10

  Wyrok zapadł

  +

  Gdy Hodges znika w tajemniczych okolicznościach, załoga CSI musi znaleźć dowody, które pomogą go zlokalizować, oczyścić jego imię i uratować reputację laboratorium kryminalistycznego.

  Na antenie
  Wtorek 6 września o 22.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 9 września o 21.05
  1212
  na FOX