CSI: Vegas

Wtorek 22.00

1212
© 2022 ViacomCBS All Rights Reserved
CSI: Vegas

Kolejne emisje

 1. Sobota 25 marca o 03.35

  Narażeni na niebezpieczeństwo (Odcinek05 - S02)

 2. Wtorek 28 marca o 22.00

  Oto problem (Odcinek06 - S02)

 3. Sobota 1 kwietnia o 03.35

  Oto problem (Odcinek06 - S02)

Opis

Laboratorium kryminalistyki w Las Vegas rozpoczyna nowy rozdział. Kiedy pod znakiem zapytania staje jego dorobek oraz przyszłość, nowy zespół błyskotliwych śledczych na czele z Maxine Roby zwraca się o pomoc do starych przyjaciół: Gila Grissoma i Sary Sidle. Ich połączone siły pozwolą wykorzystać najnowsze zdobycze nauki, aby znów zaprowadzić porządek w Mieście Grzechu.

Odcinki

 • 1

  Odeszła

  +

  CSI bada sprawę zabójstwa seksualnej dominy, której ciało znaleziono niedaleko jej tajnego miejsca schadzek.

 • 2

  Malowany człowiek

  +

  Kiedy w Mieście Grzechu przychodzi Halloween, śledczy badają sprawę przerażającego manekina w popularnym gabinecie strachów, który okazuje się prawdziwym ciałem zmarłego. Catherine prosi o pomoc Folsoma w odnalezieniu jej znajomej, która zaginęła.

 • 3

  Historia jednej broni

  +

  CSI wszczyna śledztwo, kiedy grupa nastolatków odkrywa ciało kobiety za kierownicą samochodu pozostawionego w opuszczonym miasteczku w stanie Nevada.

 • 4

  Koala

  +

  Kiedy trzech zamaskowanych napastników włamuje się do domu i morduje całą rodzinę, w tym kobietę w ciąży, śledczy z CSI zostają wezwani na miejsce zbrodni. Catherine prowadzi zespół w pełnej emocji sprawie, która wzmacnia w niej tęsknotę za dawno niewidzianą córką, Lindsey.

 • 5

  Narażeni na niebezpieczeństwo

  +

  Po tym jak zaczynają chorować wszyscy goście bankietu na rzecz miejscowego uniwersytetu, załoga CSI rozpoczyna śledztwo. Tymczasem Catherine prosi współlokatorkę Grace o pomoc w odnalezieniu wskazówek na temat jej zaginięcia.

  Na antenie
  Sobota 25 marca o 03.35
  1212
  na FOX
 • 6

  Oto problem

  +

  Max prowadzi wraz z zespołem śledztwo w sprawie śmierci renomowanego kucharza nagrodzonego gwiazdkami Michelin, którego wiszące ciało zostało znalezione w chłodni jego restauracji.

  Na antenie
  Wtorek 28 marca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 1 kwietnia o 03.35
  1212
  na FOX
 • 7

  Spaleni

  +

  Tajemniczy ślad wielkiego stworzenia odkryty niedaleko miejsca zbrodni stanowi zagwozdkę dla zespołu CSI, który stara się ustalić, kim lub czym był zabójca ojca z synem.

  Na antenie
  Wtorek 4 kwietnia o 22.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 8 kwietnia o 03.40
  1212
  na FOX
 • 8

  Śladem Grace

  +

  Frustracja Catherine sięga zenitu, kiedy główny podejrzany w sprawie zniknięcia Grace zostaje zamordowany. Zespół wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, żeby odkryć, kto go zabił oraz czy jego śmierć może ich doprowadzić do Grace.

  Na antenie
  Wtorek 11 kwietnia o 22.55
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 15 kwietnia o 02.40
  1212
  na FOX
 • 9

  W białym pokoju

  +

  Kiedy znalezione zostają ciała dwojga miłośników dziewiętnastowiecznych romansów, zespół CSI odkrywa szokujące związki obu morderstw z ich wcześniejszymi śledztwami.

  Na antenie
  Wtorek 18 kwietnia o 22.55
  1212
  na FOX
 • 10

  Obserwujący

  +

  Podczas imprezy zorganizowanej przez influencera mediów społecznościowych dochodzi do brutalnego morderstwa jednej z zaproszonych gwiazd. Chris Park staje na czele zespołu CSI, bo jego poboczne zajęcie czyni go szczególnie dobrze wykwalifikowanym do poprowadzenia śledztwa.

 • 11

  Świecidełko

  +

  Kiedy mały, niemy chłopiec zostaje znaleziony w garażu obcej osoby, zespół śledczych szuka jego zaginionej matki. Z kolei Max otrzymuje dziwny list zapisany srebrnym tuszem i pełen symboli, które Folsom i Allie rozpoznają z wcześniejszych miejsc zbrodni.

 • 12

  +