Dawno, dawno temu

1212

Niedziela 20:05

Najnowszy sezon - premiera

Sezon 6
00:30

Opis

Mieszkańcy zaczarowanego lasu muszą zmierzyć się z największym dotąd wyzwaniem, gdy Zła Królowa, Kapitan Hak i Rumpelsztyk łączą siły z dorosłym Henrym Millsem i jego córką Lucy, by przywrócić nadzieję naszemu i ich światu.

Wideo

Odcinki

 • 5

  Pieniądze

  +

  Tiana szuka pomocy u przejezdnego jasnowidza, słynnego dr Faciliera, starając się uratować swoje królestwo. Gdy okazuje się, jednak, że ten ma ukryty motyw, zmuszona jest wziąć sprawy we własne ręce. W Hyperion Heights, Sabine i Jacinda podejmują się ryzykownego przedsięwzięcia biznesowego. Siła ich przyjaźni zostanie poddana próbie, gdy do sprawy wtrąci się Victoria. Tymczasem Ivy angażuje Henry’ego do śledzenia Victorii. Roni dokonuje odkrycia, które może na zawsze zmienić jej relacje z synem Emmy Swan.

 • 6

  Pobudka

  +

  W miarę jak zacieśnia się znajomość Henry’ego i Kopciuszka, Regina czuje się jak piąte koło u wozu. Nie jest więc w stanie ukryć zaskoczenia, gdy poszukująca magii Gryzelda zwraca się do niej o pomoc. Ujawnienie brutalnej prawdy może jednak sprowadzić córkę hrabiny Tremaine na niebezpieczną ścieżkę. W Hyperion Heights, Roni prosi Weavera o pomoc w znalezieniu odpowiedzi na dręczące ją pytania. Tilly daje Rogersowi intrygującą radę odnośnie Eloise Gardener.

 • 7

  Eloise Gardener

  +

  Chcąc się zemścić, Hak poszukuje mrocznej i potężnej magii, ale spotkanie z Roszpunką może na zawsze odmienić jego los. Tymczasem w Hyperion Heights, Ivy ze zdwojoną siłą planuje wyeliminowanie Victorii, co wiąże się z nieoczekiwanymi konsekwencjami dla Jacindy i Lucy. Rogers angażuje do pomocy Henry’ego i Tilly w ramach trwających poszukiwań zaginionej Eloise Gardener. Okazuje się, że za sprawą kryje się coś więcej.

 • 8

  Do twarzy ci w niebieskim

  +

  Starając się powstrzymać udręczoną Alicję od ucieczki, Henry i Ella podążają za nią do Krainy Czarów. Na miejscu, Henry zdaje sobie sprawę, że Ella ma zaskakujące powiązania z tym dziwnym światem. W Hyperion Heights, Jacinda nawiązuje ponownie kontakt z przyjacielem z dawnych lat, w celu odzyskania opieki nad Lucy. Jej decyzja o skorzystaniu z pomocy z zewnątrz może odbić się niekorzystnie na jej rozwijającym się związku z Henrym.

 • 9

  Jedna mala łezka

  +

  Victoria dobija targu z Weaverem, by wydostać się z więzienia i wybudzić Anastazję. Jednakże koszt uratowania jednego życia może oznaczać utratę innego. W retrospekcji, dowiadujemy się o zaskakujących powiązaniach hrabiny Tremaine z inną klasyczną baśnią, gdy Matka Gertruda proponuje pomóc jej rodzinie. Tymczasem Jacinda i Nick dokonują wymiany, która może wpłynąć na jej przyszłość z Henrym.

 • 10

  Ósma wiedźma

  +

  Gryzelda grozi wszystkim, że rzuci na nich mroczną klątwę. Henry i Ella podejmują się drastycznych działań, by chronić Lucy i pozostałych. Regina zostaje zmuszona do dokonania niewyobrażalnego wyboru. W Hyperion Heights, Roni angażuje Henry’ego, by udał się do San Francisco na poszukiwania jej siostry. Gdy jednak on dowiaduje się, że Lucy straciła przytomność, stara się jak najszybciej dotrzeć do córki. Tymczasem Gertrudzie udaje się zdobyć zaufanie Anastazji, a konsekwencje ich rozwijającej się znajomości mogą okazać się zabójcze.

 • 11

  Tajemniczy ogród

  +

  Pełna zapału, by wykorzystać swoje rozwijające się magiczne zdolności, Robin angażuje się w ryzykowną znajomość z Matką Gertrudą. Tymczasem w Hyperion Heights, Roni i Kelly dobijają targu z Eloise, desperacko starając się uleczyć Lucy z jej tajemniczej choroby. Wszystko ma jednak swoją cenę. Ponieważ sprawy pomiędzy Voctorią i Ivy stają na ostrzu noża, ktoś będzie musiał przypłacić to własnym życiem.

 • 12

  Przedsmak wzgórz

  +

  W dniu koronacji Tiany, konfrontacja z dr Facilierem zmusza ją do odbycia podróży przez bagna, gdzie zaskakujące spotkanie zmienia jej życie, a polowanie na aligatora przybiera zły obrót. W Hyperion Heights, Sabine spotyka się ze starą przyjaciółką, której plany mogą zagrozić jej kulinarnym marzeniom. Tymczasem Rogers i Weaver zajmują się śledztwem w sprawie Ślepej Wiedźmy, co prowadzi do szokującego odkrycia na temat Sabatu.

 • 13

  Upadek rycerza

  +

  Rogers dobija targu z Eloise, pomimo uczciwego ostrzeżenia ze strony Tilly. Ivy nie może sobie znaleźć miejsca po śmierci Victorii. Tymczasem w odległej krainie, Hak konfrontuje kapitana Ahaba w kwestii legendarnego, magicznego talizmanu, który może uwolnić Alicję, po czym odkrywa, że jego poszukiwania mogą doprowadzić do niezamierzonych konsekwencji.

 • 14

  Dziewczyna w wieży

  +

  Rogers stara się dowieść niewinności Tilly podejrzanej o zamordowanie ślepej właścicielki piekarni. Ivy usiłuje dojść do porozumienia z Anastazją. Samdi zwierza się Roni. Tymczasem w odległej krainie, Alicja tworzy nierozerwalną więź.

 • 15

  Siostrzane uczucia

  +

  Po ataku Cukierkowego Zabójcy, Ivy musi narazić na niebezpieczeństwo swoją jedyną krewną. Jacinda i Henry zbliżają się do siebie. Roni poddaje w wątpliwość swój związek z Samdim. Tymczasem Gryzelda staje w obliczu niewyobrażalnego wyzwania, starając się o przyjęcie do sabatu czarownic.

 • 16

  Okruchy

  +

  Henry boryka się z podjęciem ważnej decyzji. Obawia się, że przyjmując propozycję pracy w Nowym Jorku oddali się od Jacindy i Lucy. Ponadto rewelacje w sprawie Cukierkowego Zabójcy mogą znacznie utrudnić jego wyjazd z Hyperion Heights. Tymczasem Margot zwierza się Tilly. W retrospekcji, Hak pomaga Henry’emu w znalezieniu sposobu na udowodnienie Elli, że mu na niej zależy.

 • 17

  Wybraniec

  +

  Kelly staje twarzą w twarz z Cukierkowym Zabójcą po tym, jak ktoś kogo kocha zostaje wzięty na zakładnika. Tymczasem Samdi wykorzystuje Drew do przeprowadzenia zabójczego planu. W retrospekcji, Zelena dostaje twardą lekcję, gdy spotkanie z Jasiem i Małgosią spala na panewce.

 • 18

  Opiekun

  +

 • 19

  Dziecko kwiat

  +

 • 20

  Czy to Henry Mills?

  +

 • 21

  +

 • 22

  +