Deep State: Tajny układ

1212

Serial pełen zawrotnych akcji

Sezon 2
00:30

Opis

Fabuła drugiego sezonu "Deep State: Tajny układ" rozgrywa się osiem miesięcy po wydarzeniach z sezonu pierwszego. Zarówno Harry jak i Leyla są sfrustrowani i zgorzkniali. Teraz jednak mają szansę naprawić krzywdy przeszłości, połączyć siły i wywalczyć sprawiedliwość.

Wideo

Odcinki

 • 2

  Ostre słońce

  +

  Nathan Miller i Amanda Jones próbują opanować niestabilna sytuację w Mali. Harry i Leyla usiłują odnaleźć Aïchę, a Millera nurtuje wiele pytań na jej temat. Dlaczego ktoś chciał ją zabić? Jakie informacje posiada? Tymczasem, w przeszłości, życie członków ekipy wisi na włosku, gdy trafiają do niewoli, w ręce żołnierza walczącemu przeciw malijskiemu rządowi.

 • 3

  Deklaracja niepodległości

  +

  Aïcha ujawnia Harry’emu i Leyli ważną informację na temat szmuglowania broni. Harry chce się wycofać, ale Aïcha musi wrócić po młodszych członków rodziny, którzy zostali zatrzymani. Towarzysze zdają się na łaskę Aminaty Sissoko, malijskiej pani minister. Czy powinni jej zaufać? W przeszłości, ekipa podejmuje nieudaną próbę ucieczki. W ramach ostrzeżenia, Al Moctar morduje agenta Turnera.

 • 4

  Zwycięstwo nadejdzie jutro

  +

  a

 • 5

  Kapitulacja

  +

  a

 • 6

  Nowy porządek

  +

  Bez Aïchy, Harry sam musi się bronić. Kiedy przestaje być potrzebny tajnej władzy, zostaje porzucony i wraca do interioru. Tymczasem, Jones rozpoczyna realizację długofalowego planu zdobycia malijskich zasobów naturalnych.

 • 7

  Zmiany

  +

  Harry, Leyla i Aïcha kontynuują swoje śledztwo, ale zostają schwytani przez amerykańskich żołnierzy. Leyla i Aïcha uciekają, ale Harry trafia do aresztu. Napier otrzymuje rozkaz zabicia Jones, ale tej udaje się uciec do Waszyngtonu.

 • 8

  Czuwak

  +

  Harry zostaje przetransportowany do tajnej bazy CIA. Miller usiłuje go odbić, ale sprawy nie toczą się po jego myśli. Jones zdradza Millera i przechodzi na stronę rosyjskiej ambasady, by uniknąć śmierci. W Bamako, Leyla i Aïcha napotykają na firmę Seracom. Wszystkie elementy zaczynają układać się w całość.