Deep State

1212

Niedziela 12 maja 20.10

ZAPOWIEDŹ "Deep State"

01:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 12 maja o 20.10

  Stare nawyki (Odcinek01 - S01)

 2. Niedziela 12 maja o 21.15

  Działania wojenne (Odcinek02 - S01)

 3. Niedziela 12 maja o 22.15

  Nawrócony (Odcinek03 - S01)

Opis

"Deep State" to serial sensacyjny, który z pewnością wzbudzi w widzach wielkie emocje. Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, USA, Libanie i Francji. Fabuła wprowadzi nas w realia dwulicowego i bezwzględnego świata wywiadu, w którym wyrzuty sumienia są równoznaczne z wydaniem wyroku śmierci na siebie samego i swoich bliskich.

Wideo

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Stare nawyki

  +

  George White, szef Sekcji, wspólnej jednostki MI6 i CIA z siedzibą w Londynie, zmusza byłego szpiega Maxa Eastona do powrotu do pracy w terenie. Anna, obecna żona Maxa, która mieszka z nim w Pirenejach od dziesięciu lat, zaczyna badać przeszłość swojego męża. To, co odkrywa, naraża ją i jej dwie córki na olbrzymie niebezpieczeństwo.

  Na antenie
  Niedziela 12 maja o 20.10
  1212
  na FOX
 • 2

  Działania wojenne

  +

  W Waszyngtonie poznajemy Amandę Jones z CIA. Max leci do Bejrutu, ale po rozmowie z Leylą, która pracuje w libańskiej placówce Sekcji, nie wie, komu może ufać.

  Na antenie
  Niedziela 12 maja o 21.15
  1212
  na FOX
 • 3

  Nawrócony

  +

  Amanda Jones przyjeżdża do Londynu, gdzie w imieniu CIA krytykuje White’a, który z trudnością trzyma swoje emocje na wodzy. Przebywający w Bejrucie Max i Leyla zaczynają wspólnie zastanawiać się nad rzeczywistym celem misji Sekcji w Teheranie.

  Na antenie
  Niedziela 12 maja o 22.15
  1212
  na FOX
 • 4

  Spotkanie po latach

  +

  Anna i jej brat Noah robią wszystko, żeby zapewnić jej córkom bezpieczeństwo we Francji. Do Londynu przyjeżdża Alexander Said, szef placówki w Teheranie. Chce spotkać się z White’em, ale Sekcja nie chce wybaczyć mu popełnionych błędów. Max i Leyla docierają do informacji, które mogą naprowadzić ich na nowy trop.

  Na antenie
  Niedziela 12 maja o 23.15
  1212
  na FOX
 • 5

  Fuzja

  +

  Leyla bada powiązania między Iranem i USA. Tymczasem we Francji White i jego zastępca Khalid Walker wykorzystują Annę, żeby wywrzeć presję na Maxie. Easton wraca z Bejrutu w Pireneje, gdzie dochodzi do konfrontacji.

  Na antenie
  Niedziela 19 maja o 20.10
  1212
  na FOX
 • 6

  Opowieści

  +

  Max i jego rodzina są razem, ale nadal grozi im niebezpieczeństwo. Max jedzie do Londynu, gdzie w końcu spotyka się z White’em. Tymczasem w Teheranie Leyla spotyka się z amerykańskim wysłannikiem, który daje jej dodatkowe wskazówki. Te informacje tłumaczą, dlaczego jej oddział otrzymał rozkaz, który doprowadził do tragedii.

  Na antenie
  Niedziela 19 maja o 21.15
  1212
  na FOX
 • 7

  Szum biały

  +

  Max kontynuuje swoje śledztwo w Londynie, gdzie o mały włos pada ofiarą snajpera. Tymczasem w Waszyngtonie Jones wysyła do Iranu kilku agentów. Ich zadanie polega na przechwyceniu ważnych dowodów z irańskiego reaktora, który znajduje się na pustyni. Pętla zacieśnia się coraz bardziej.

  Na antenie
  Niedziela 19 maja o 22.20
  1212
  na FOX
 • 8

  Krew na piasku

  +

  Max leci do Stanów Zjednoczonych i domyśla się, dlaczego członkowie placówki w Teheranie mieli zostać wyeliminowani przez Sekcję. Choć rozwiązał zagadkę, musi jeszcze zapobiec wybuchowi wojny.

  Na antenie
  Niedziela 19 maja o 23.25
  1212
  na FOX

Artykuły