Diabelska gra

1212
Diabelska gra

Opis

Minęły cztery lata, odkąd Massimo Ruggero udaremnił spisek Dominica Morgana i mimo poniesienia dużych kosztów osobistych, utrzymał swoją pozycję zawodową. Kiedy udaje mu się pozyskać nowych inwestorów, dawny mentor powraca, aby ostrzec go przed zdradą i wezwać do stanięcia po właściwej stronie w cichej wojnie światowej o kontrolę nad danymi milionów ludzi.

Odcinki

 • 1

  Odcinek 1

  +

  Jest 2016 rok. Massimo Ruggero wprowadził do zarządu nowych inwestorów z Chin, którzy oczekują zysków w związku ze zbliżającym się referendum w sprawie Brexitu. Tymczasem Dominic Morgan zajmuje się przejmowaniem firm technologicznych, które biorą na cel Chińczycy. Z pomocą błyskotliwej Nadii ostrzega Massima, że są stroną nowej wojny z Zachodem o dane geopolityczne.

 • 2

  Odcinek 2

  +

  Zespół Massima postanawia odkryć prawdę na temat fatalnych następstw Brexitu. Dominic próbuje go przekonać, że stoją za tym Chińczycy i zatrzymać jego bank przed przejęciem aplikacji społecznościowej, będącej kolejnym elementem wojny o dane. Massimo zaczyna znajdować dowody na istnienie chińskiego programu tajnej inwigilacji, a Dominica odwiedza niespodziewany sojusznik.

 • 3

  Odcinek 3

  +

  Massimo w końcu daje się przekonać Dominicowi i pomaga mu w udaremnieniu transakcji o wielkim znaczeniu strategicznym dla chińskich inwestorów. Oliver odkrywa, że przez sabotaż stracił szansę na przyszłość poza bankiem, na czym cierpi jego przyjaźń z Massimem. W końcu na jaw wychodzi tajemnica, która grozi mu utratą pozycji zawodowej. Czy będzie to koniec jego kariery?

 • 4

  Odcinek 4

  +

  Bank oraz firma Dominica stają do otwartej walki, a po obu stronach są dawni współpracownicy i przyjaciele. Stawką jest przejęcie wielkiej firmy z branży mediów społecznościowych, a także potężne interesy z Chińczykami, dotyczące energii jądrowej. Massimo wciąż szuka prawdy na temat Brexitu, ale badając śmierć osoby z firmy sondażowej, przyciąga uwagę winnych morderstwa.

 • 5

  Odcinek 5

  +

  Wypadek w okolicach prywatnego banku daje niepowtarzalną okazję do poznania twórcy waluty Bitcoin. Dominic i Chińczycy ścigają się z czasem, a Massimo znajdujący się w środku zdarzeń zaczyna kwestionować swoje dotychczasowe decyzje. Czy za wszystkim od początku stał Dominic? I czy teraz, kiedy śledzony jest każdy jego ruch, doprowadzi zabójców do dowodów, których szukają?

 • 6

  Odcinek 6

  +

  Wiedząc już, że jest celem, Massimo stara się desperacko odzyskać skradzione dowody. Obmyśla nowy plan, jak ochronić Europę i jej obywateli, proponując „trzecią drogę”, tak żeby ani Chiny, ani Stany Zjednoczone nie wygrały wojny o dane. Pomoc nadchodzi z niespodziewanej strony, skłonnej zdradzić Dominica, ale Wu Zhi ma dla Massima informacje, które mogą zmienić wszystko.

 • 7

  Odcinek 7

  +

  W ostatniej odsłonie wojny o dane Massimo musi dojść do trudnego porozumienia z Unią Europejską w sprawie 5G i zdobyć niepodważalne dowody na temat znanych przez niego zagrożeń dla demokracji, zanim odkryją to jego wrogowie. Może się okazać, że jest już za późno, a swoimi działaniami tylko naraża na śmiertelne niebezpieczeństwo najbliższe osoby.

 • 8

  Odcinek 8

  +

  Nadchodzi 2020 rok, Gdy świat ogarnia pandemia COVID, Massimo po latach spędzonych na wygnaniu w końcu ma szansę doczekać się sprawiedliwości. Żeby mu się to jednak udało, będzie potrzebował współpracy wielu stron, które pomogą mu w zrewolucjonizowaniu globalnych finansów. Stawką jest już nie tylko przyszłość banku, ale relacje z rodziną, z którą został rozdzielony.