Diabelska gra

1212

Nowy serial od poniedziałku o 21:05 na Fox

Sezon 1
00:30

Opis

tytul: Diabelska gra; Age restriction: 12; Pełen napięcia klasyczny thriller, którego akcja toczy się w zamkniętym środowisku globalnej finansjery. Główny bohater, charyzmatyczny i obdarzony zimną krwią Massimo Ruggero, po serii oszałamiających sukcesów maklerskich stara się o awans na najwyższe stanowiska w swoim banku.

Wideo

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Odcinek 1

  +

  tytul: 1; Age restriction: 12; Dyrektor operacji giełdowych Massimo Ruggero przysparza swojemu bankowi milionowych zysków dzięki spekulacji wokół greckiego kryzysu. Prezes Dominic Morgan, który traktuje go jak syna, odmawia mu jednak awansu na stanowisko swojego zastępcy z powodu skandalu, w który Massimo był kiedyś uwikłany. Sytuację komplikuje nagła śmierć jednego ze współpracowników.

 • 2

  Odcinek 2

  +

  tytul: 2; Age restriction: 12; Massimo czuje się zdradzony przez Dominica i postanawia wywołać skandal wokół swojego banku, zarobić na nim, a następnie odejść. Tuż przed wysłaniem demaskatorskiego materiału odkrywa jednak, że jego szef coś ukrywa. Postanawia zostać w pracy, żeby to rozwikłać, ale wkrótce musi zmierzyć się z dramatem.

 • 3

  Odcinek 3

  +

  tytul: 3; age restrction: 12; Wstrząśnięty Massimo korzysta z pomocy argentyńskiej hakerki Sofii, której brat został doprowadzony do samobójstwa przez bank NYL. Wspólnie próbują dociec, czy Dominic faktycznie prowadzi zakulisowe interesy z Kaddafim, mimo właśnie toczonej z nim wojny w Libii. Tymczasem detektyw Vicky Bale podejrzewa, że Massimo jest zamieszany w śmierć współpracownika.

 • 4

  4

  +

  tytul: 4; Age restrction: 12; Maklerzy Massima wbrew jego poleceniom próbują spekulować wokół kryzysu w Irlandii, przez co wpadają w pułapkę zastawioną przez Dominica, który interweniuje, żeby ratować irlandzki bank. Massimo jest bliski odkrycia, dlaczego Dominic odmówił mu awansu. Kiedy przesłuchuje go Vicky, która znalazła tajne akta, śledztwo zostaje przerwane na rozkaz z samej góry.

 • 5

  Odcinek 5

  +

  tytul: odcinek 5; Age restriction: 12; Dominic prosi Massima o pomoc w odnalezieniu jego zaginionej żony. Kiedy ślady prowadzą do miejsca, w którym spędziła noc z Massimem, Dominic wyjawia, że wiedział o tej zdradzie, ale postanowił mu wybaczyć. Jednak po przerwanej operacji z irlandzkim bankiem ostatecznie stracił do niego zaufanie i postanawia zwolnić go ze stanowiska dyrektora operacji giełdowych.

 • 6

  Odcinek 6

  +

  tytul: Odcinek 6; Age restriction: 12; Pozbawiony stanowiska Massimo postanawia pójść na układ z Vicky. W zamian za tajne akta ma pomóc schwytać Duvala, szefa platformy informacyjnej Subterranea, który zatrudnia Sofię. Kiedy Massimo odkrywa jego powiązania ze śmiercią brata Sofii, chce się wycofać, ale nieświadoma tego kobieta kradnie akta i naraża swoje życie na niebezpieczeństwo.

 • 7

  Odcinek 7

  +

  tytul: Odcinek 79; Age Restriction: 12; Massimo odkrywa, że tajne akta zawierają dowód niejasnych relacji między między NYL a dużym niemieckim bankiem, które Dominic wykorzystał do wprowadzenia w życie swojego planu utrzymania hegemonii dolara. Ponieważ plan ten mógł doprowadzić do śmierci jego współpracownika, Massimo zaczyna obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

 • 8

  Odcinek 8

  +

  tytul: Odcinek 8; Age Restriction: 12; Sofia towarzyszy Massimowi w nagłej podróży do jego rodzinnej miejscowości, żeby odwiedzić jego ciężko chorego ojca. Obaj mają w końcu szansę się pogodzić, a Massimo uwalnia się od demonów, które prześladowały go po tragicznym wypadku sprzed lat. Tymczasem Duval kradnie akta, a Dominic zmusza współpracownika Massima do stanięcia po swojej stronie w walce z nim.

 • 9

  Odcinek 9

  +

  tytul: odcinek 9; Age Restriction: 12; Zdesperowany Massimo prosi Subterraneę o zhakowanie serwerów banku, żeby zdobyć jasny dowód istnienia planu Dominica. Kiedy okazuje się, że Duval zamierza wykorzystać skandal do realizacji swoich interesów, Massimo i Sofia wytaczają wojnę także jemu. W obliczu demaskacji Dominic zwalnia Massima, uzasadniając to jego współpracą z Subterraneą i nielojalnością wobec następcy.

 • 10

  Odcinek 10

  +

  tytul: Odcinek 10; Age Restriction: 12; Dzięki tajnym aktom Massimo może w końcu odnieść zwycięstwo nad Dominikiem i odkryć tożsamość zabójcy kolegi. Po oczyszczeniu swojego imienia zostaje prezesem banku. Oburzona tym Sofia odkrywa jego udział w śmierci swojego brata. Postanawia zniszczyć Massima, ujawniając skandal związany z dokumentami. Jej decyzja będzie mieć poważne konsekwencje dla ich obojga.