Dlaczego kobiety zabijają?

1212
©CBS Television Studios and Imagine Television Studios.
Dlaczego kobiety zabijają?

Opis

Twórca seriali „Gotowe na wszystko” oraz „Pokojówki z Beverly Hills”, Marc Cherry, przenosi nas do 1949 roku, w którym poznajemy nowe bohaterki i ich perypetie. W drugim sezonie dowiemy się: czym jest piękno, jakie sekrety skrywają ludzie za fasadą pokazywaną światu, czym grozi ignorowanie kogoś przez otoczenie oraz do czego może posunąć się kobieta dla poczucia przynależności.

Odcinki

 • 1

  Tajemnica za drzwiami

  +

  Alma Fillcot marzy o prestiżu i blichtrze, jaki wiąże się z przynależnością do lokalnego klubu ogrodniczego, którym kieruje budząca onieśmielenie Rita Castillo, a w którym akurat zwolniło się jedno miejsce.

 • 2

  Kobieta w oknie

  +

  Wstrząśnięta Alma bada przerażającą kolekcję „pamiątek” Bertrama, pełna determinacji, żeby to ostatnie odkrycie nie skomplikowało jej zabiegów o członkostwo w klubie ogrodniczym.

 • 3

  Topielica

  +

  Bertram i Alma opracowują plan, jak pozbyć się potencjalnego kłopotu. Ich córka Dee zwraca się o pomoc do Verna, kiedy podejrzewa, że Scooter kłamie. Tymczasem Rita zamierza oczyścić atmosferę z udziałem Catherine.

 • 4

  Miejsce zbrodni

  +

  Po tym jak Alma dostaje informację, że klub ogrodniczy złoży jej niespodziewaną wizytę w domu, przekonuje Bertrama do pomocy w przygotowaniach, mimo że policja prowadzi już śledztwo w sprawie zniknięcia ich sąsiada.

 • 5

  Wrobieni w zabójstwo

  +

  Alma przekonuje się, jak okrutna potrafi być zraniona Rita, ale szybko dochodzi do wniosku, że może wykorzystać całą sytuację z korzyścią dla siebie.

 • 6

  Niebezpieczny intruz

  +

  Po tym jak udaje jej się przekonać Bertrama do ulżenia Carlowi w jego cierpieniach, Alma bierze sprawy w swoje ręce.

 • 7

  Kobieta o którą chodzi

  +

  Radość niedawno owdowiałej Rity nie trwa długo, kiedy Catherine zaczyna oskarżać ją o spowodowanie śmierci Carla, ku wielkiej uciesze Almy.

 • 8

  Żegnaj, laleczko

  +

  Kiedy Alma w końcu świętuje przyjęcie do klubu ogrodniczego, Bertram tęskni za swoją dawną żoną.

 • 9

  Chwila nieuwagi

  +

  Po upływie trzech tygodni Alma czuje się na tyle pewnie w klubie ogrodniczym, że postanawia ubiegać się o zwolnione stanowisko przewodniczącej.

 • 10

  Wyznanie damy

  +

  W finale sezonu zdesperowana Alma opracowuje misterną intrygę, aby utrzymać swoją nową, pełną blichtru i prestiżu pozycję społeczną, a śledztwo naprowadza Verna na trop jego nowych teściów.