Dlaczego kobiety zabijają?

Czwartek 28 stycznia 21.05

1212
© 2019 CBS Television Studios and Imagine Television Studios.
Dlaczego kobiety zabijają?

Kolejne emisje

 1. Czwartek 28 stycznia o 21.05

  Żeby nie przepraszać (Odcinek01 - S01)

 2. Czwartek 28 stycznia o 22.00

  Świeżo umyte włosy (Odcinek02 - S01)

 3. Sobota 30 stycznia o 14.40

  Żeby nie przepraszać (Odcinek01 - S01)

Opis

Serial „Dlaczego kobiety zabijają?” opowiada o losach trzech kobiet, żyjących w różnych dekadach niedawnych dziejów: gospodyni domowej z lat 60., bywalczyni salonów z lat 80. oraz współczesnej nam prawniczki. Widzowie przekonają się, że chociaż z czasem zmieniało się społeczne postrzeganie ról kobiet, ich reakcje na zdrady już niekoniecznie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Żeby nie przepraszać

  +

  Dom w kalifornijskiej Pasadenie jest miejscem małżeńskich dramatów w trzech różnych dekadach. W 1963 roku idealne życie gospodyni domowej Beth Ann wywraca do góry nogami niewierność jej męża Roba. 20 lat później bywalczyni salonów Simone poznaje szokujący sekret, jaki skrywa jej mąż Karl. Z kolei żyjąca obecnie prawniczka Taylor i jej mąż Eli mają otwarty związek.

  Na antenie
  Czwartek 28 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 30 stycznia o 14.40
  1212
  na FOX
 • 2

  Świeżo umyte włosy

  +

  Zwykle nieśmiała Beth Ann próbuje wprowadzić trochę pikanterii do życia małżeńskiego. Simone szuka pociechy u Tommy'ego, kiedy jej mąż Karl nie zaciera dość starannie śladów swoich zdrad. Eli spełnia jedno ze swoich łóżkowych marzeń, ale jego radość trwa krótko, kiedy odkrywa, że relacja Taylor i Jade jest czymś więcej, niż początkowo przypuszczał.

  Na antenie
  Czwartek 28 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 30 stycznia o 15.35
  1212
  na FOX
 • 3

  Zabójstwo na wysokich obcasach

  +

  Beth Ann obmyśla plan, żeby rozdzielić Roba i April, ale w efekcie zbliża się jeszcze bardziej do kochanki męża. Simone i Karl próbują trzymać fason podczas gali, niestety emocje biorą górę, kiedy Tommy zaczyna być zazdrosny. Taylor i Eli spotykają dawnych kochanków Jade, co zmusza Taylor do zmierzenia się z prawdziwą naturą jej uczuć.

  Na antenie
  Czwartek 4 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 6 lutego o 14.40
  1212
  na FOX
 • 4

  Morderstwo jest ciekawe

  +

  Beth Ann podejmuje ryzyko w kontaktach z April, co kończy się interesującym wieczorem podczas kolacji u szefa Roba. Tommy chce jasno określić swoją relację z Simone, ale wizyta jej córki, Amy, może wszystko udaremnić. Życie w trójkącie robi się nieprzyjemne dla Elia, Taylor i Jade, kiedy pojawia się szalony były partner tej ostatniej.

  Na antenie
  Czwartek 4 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 6 lutego o 15.35
  1212
  na FOX
 • 5

  W morderstwie nie ma łez

  +

  Kiełkująca przyjaźń z April budzi u Beth Ann poważne opory, kiedy kobieta zaczyna odzyskiwać względy męża. Simone i Tommy pakują się w niepewną sytuację, przez co Simone musi szukać pomocy u nietypowego źródła, czyli Karla. Kiedy Taylor wyjeżdża, relacja Elia i Jade wchodzi na nowy poziom, kiedy kobieta pomaga mu w pracy.

  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 13 lutego o 13.45
  1212
  na FOX
 • 6

  Zabójcze w każdym sensie

  +

  Rob i Beth Ann urządzają przyjęcie w nowym domu, żeby zapoznać się z mieszkańcami okolicy, ale ich sąsiedzi Mary i Ralph zdają się mieć jakiś problem. Kolacja Simone i Karla z konserwatywnymi przyszłymi teściami Amy zmienia się w komedię pomyłek, kiedy na jaw wychodzą tajemnice. Taylor zaczyna podważać warunki życia w trójkącie i odkrywa mroczny sekret Elia.

  Na antenie
  Czwartek 11 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 13 lutego o 14.40
  1212
  na FOX
 • 7

  Tajemnicą morderstwa są przyjaciele

  +

  Beth Ann cieszy się, że Rob kończy swój romans, ale jej radość trwa krótko, kiedy prawda okazuje się inna, niż myślała. Simone i Karl próbują dojść do porozumienia w swojej relacji, ale wybucha konflikt, gdy Naomi robi się podejrzliwa wobec zachowań Tommy'ego. Eli, Taylor i Jade próbują rozwiązać problemy w ośrodku dla poliamorystów, ale na przeszkodzie staje nałóg Elia.

  Na antenie
  Czwartek 18 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
 • 8

  Morderstwo nie rozbija małżeństw

  +

  Beth Ann prosi Sheilę o pomoc w sfałszowaniu diagnozy, co sprawia, że w swoim i tak daleko idącym planie posuwa się o krok za daleko. Kiedy Simone i Tommy szykują spotkanie w Europie, ich plany może pokrzyżować wyjawienie prawdy. Taylor szuka wsparcia Jade, żeby pomóc Eliowi zwalczyć jego nałóg, ale zdobyte przez niego pieniądze przesłaniają Jade oczy.

  Na antenie
  Czwartek 18 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
 • 9

  Zabójcze damy

  +

  Kiedy Beth Ann jest gotowa, żeby ostatecznie usunąć April z życia Roba, na jaw wychodzi tajemnica, która wstrząśnie nią do głębi. Tymczasem wściekła Naomi chce zrobić wszystko, żeby ochronić syna, nawet jeśli będzie to oznaczało zniszczenie reputacji Simone i Karlowi. Taylor odkrywa mroczną prawdę na temat przeszłości Jade i próbuje dotrzeć do Elia, nim będzie za późno.

 • 10

  Zabij mnie ostatni raz

  +

  Zabić albo zginąć, oto jest pytanie. Kiedy Beth Ann odkrywa szokującą prawdę na temat śmierci jej córki, przygotowuje plan zemsty, który może zmienić losy wielu osób. Zdrowie Karla pogarsza się, a poświęcenie Simone zostaje wystawione na próbę. Po pozbyciu się Jade, Taylor i Eli skupiają się na swojej relacji i mają nadzieję, że przeszłość została za nimi.