Drugie życie

1212

Zwiastun - Drugie życie

00:30

Opis

Okryty hańbą, 75-letni były szeryf ginie z rąk skorumpowanych gliniarzy i zostaje przywrócony do życia przez parę młodych naukowców – założycieli internetowego imperium. Dostaje tym samym szansę na nowe życie jako 35-latek obdarzony nieprzewidywalnymi, nadludzkimi zdolnościami.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Odpowiedni dawca

  +

  Siedemdziesięciopięcioletni Jimmy Pritchard zostaje zmuszony do rezygnacji ze stanowiska szeryfa hrabstwa King County w stanie Waszyngton. Oskarżony o korupcję i skłócony ze swoją rodziną, staje się ofiarą morderstwa po tym, jak usiłuje powstrzymać włamywaczy w domu agenta FBI Duvala Pritcharda, swojego syna. Jednak śmierć dla Jimmy’ego nie trwa zbyt długo, ponieważ zostaje przywrócony do życia przez rodzeństwo milionerów oraz technologicznych geniuszy – Mary Goodwin i jej brata bliźniaka Otto, którzy są założycielami imperium społecznościowego w sieci. Przywrócony do życia w młodszej i lepszej wersji samego siebie, ze zdolnościami fizycznymi,...

 • 2

  Kolejna sprawa

  +

  Z powodu awarii prądu, do której przyczynili się Mary i Otto podczas przywracania Pritcharda do życia, z więzienia uciekają dwaj notoryczni mordercy. Wciąż zdeterminowany, by chronić swoje miasto, Pritchard wyrusza na poszukiwania zbiegów. Mary, która uważa, że jest częściowo odpowiedzialna za ucieczkę więźniów, oferuje swoją pomoc. Tymczasem by zdobyć zaufanie Duvala, Pritchard mówi mu, iż jest jego przyrodnim bratem.

 • 3

  Z ciemności, słońce

  +

  Pritchard stara się udowodnić Duvalowi, że był lepszym funkcjonariuszem policji i człowiekiem, niż kiedykolwiek się jego synowi wydawało. Tymczasem obaj panowie prowadzą śledztwo w sprawie zabójczego psychopaty oraz innego duetu ojca i syna, którzy stwarzają problemy w okolicy.

 • 4

  Dopuszczenia

  +

  Pritchard i Duval prowadzą dochodzenie w sprawie serii morderstw popełnianych na młodych geniuszach, co wiąże się z pewną nierozwiązaną do końca sprawą sprzed lat. W miarę jak rozwija się śledztwo, Duval zaczyna godzić się z faktem, iż Pritchard może być reinkarnacją jego własnego ojca. Tymczasem Pritchardowi udaje się zostać tajnym informatorem FBI.

 • 5

  Usterka

  +

  Życie Mary jest w niebezpieczeństwie, ponieważ jej nazwisko trafia do tzw. „puli śmierci”, gry hazardowej, która typuje daty śmierci znanych osób. Według przewidywań, kobieta ma umrzeć tego samego dnia, w którym na rynek wchodzi ważny produkt firmy Lookinglass. Tymczasem, gdy Pritchard jest najbardziej potrzebny, nie pojawia się w miejscu spotkania, ponieważ ląduje ciężko pobity w szpitalu. Po tym, jak Jimmy wraca do domu, Otto zaczyna znajdywać pewne usterki w jego kodzie, które nie tylko mogą drastycznie wpłynąć na jego zachowanie, ale również na samą Mary.

 • 6

  Stary rękopis

  +

  Pritchard i Duval muszą powstrzymać zabójcę, który okalecza i oszpeca swoje ofiary. Tymczasem Pritchard i Mary coraz bardziej zbliżają się do siebie, przez co Otto czuje się sfrustrowany i postanawia poszukać nowego dawcy.

 • 7

  Czas spędzony w samochodzie

  +

  Siostra Duvala (i córka Pritcharda), Helen, umawia się na randki z Wallym, kuratorem sądowym, z którym spotykała się, gdy oboje chodzili do średniej szkoły. Pogardliwe podejście Jimmy'ego do Wally’ego nie uległo od tamtego czasu zmianie, ale teraz nie chce, by córka się zorientowała, jaki jest jego prawdziwy stosunek do jej chłopaka. Ku wielkiemu rozczarowaniu Pritcharda i Duvala, odkrywają, że Wally jest przymuszany przez byłego skazańca do wprowadzenia w życie skomplikowanego planu ucieczki z więzienia i muszą współpracować z Wallym, by powstrzymać więźnia przed realizacją swoich wielkich planów. Tymczasem Alexa mówi Mary o swoim braku zaufania...

 • 8

  Zapomnijmy o starych znajomych

  +

  Do Pritcharda powraca przeszłość, by go prześladować. Dwadzieścia lat temu, szeryf zatuszował morderstwo popełnione przez dziewczynę narkotykowego barona, która była również jego tajną informatorką. Jednakże zamiast zostać po właściwej stronie prawa po tym, jak Jimmy udzielił jej pomocy, kobieta stała się jednym z wiodących handlarzy narkotyków w mieście. Tym razem jednak Pritchard postanawia wyrównać rachunki. Rak Mary znajduje się w remisji. Tym niemniej rodzeństwo ma różne zdanie na temat obecności Pritcharda w ich życiu. Zazdrosny Otto nadal chce znaleźć dla siostry innego dawcę krwi. Gracie zaczyna umawiać się ze starszym od siebie facetem.

 • 9

  Jeśli muszisz tam pójść, muszą Cię wpuścić

  +

  Pritchard i Duval łączą siły, by namierzyć seryjnego mordercę. Alexa i Connor usiłują zdobyć kluczową technologię Lookinglass. Tymczasem więź pomiędzy Mary i Pritchardem robi się coraz silniejsza, ale Otto zadaje sobie wiele trudu, by upewnić się, że siostra go nigdy nie opuści. Gracie podejrzewa, że za Pritchardem kryje się więcej niż to, co jej powiedział.

 • 10

  Bezwolność

  +

  Pritchard i Duval nadal prowadzą śledztwo w sprawie Alberta Lina. Starają się dowiedzieć, kto go stworzył i w jaki sposób zamieszany jest w cały szereg morderstw. Dochodzenie powoduje rozłam pomiędzy Mary i jej bratem. Otto staje przed wyborem czy zdradzić siostrę i zniszczyć wszystko, co razem zbudowali, w tym Pritcharda, po to by związać się z Connorem Graffem. Tymczasem Gracie znika, a Pritchard i Duval muszą ścigać się z czasem, by ją uratować zanim Jimmy przestanie funkcjonować.

 • 11

  Opanowanie

  +

  Pritchard i Duval ścigają się z czasem, by uratować Gracie przed zagrażającym życiu eksperymentem Connora i Otto. Jimmy'emu również nie pozostało wiele czasu, ponieważ nie ma zbiornika, w którym mógłby się zregenerować. Tymczasem Mary, z pomocą Alexy, robi wszystko, co w jej mocy, aby odblokować kod, który może uratować życie Pritcharda zanim będzie za późno. Otto zmaga się z własnym sumieniem i podjętymi przez siebie decyzjami, które zmieniły na zawsze życie wielu osób.