Evil

Poniedziałek 22.00

1616
©2021 Paramount+, Inc. All Rights Reserved.
Evil

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 12 grudnia o 01.20

  177 minut (Odcinek02 - S01)

 2. Poniedziałek 12 grudnia o 22.00

  Trzy gwiazdy (Odcinek03 - S01)

 3. Wtorek 13 grudnia o 22.55

  Trzy gwiazdy (Odcinek03 - S01)

Opis

Sceptyczna psycholożka we współpracy z klerykiem oraz budowlańcem starają się badać przypadki opętań przez demony oraz inne zjawiska nadprzyrodzone.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Psycholożka sądowa Kristen Bouchard zostaje zatrudniona przez kościół katolicki, żeby we współpracy z klerykiem Davidem Acostą oraz budowlańcem Benem Shakirem ocenić, czy seryjny morderca został opętany przez demona, czy jest zwykłym psychopatą. Kristen podoba się nowa praca i wkrótce dołącza do zespołu na stałe.

 • 2

  177 minut

  +

  Kristen, David i Ben mają zbadać domniemany cud, kiedy Naomi Clark, siedemnastoletnia piłkarka, powraca do życia po ponad dwóch godzinach od stwierdzenia jej zgonu. Kristen spotyka się też z byłym szefem, Lewisem Cormierem, w biurze prokuratora okręgowego, gdzie wpada przypadkiem na Lelanda Townsenda.

  Na antenie
  Poniedziałek 12 grudnia o 01.20
  1616
  na FOX
 • 3

  Trzy gwiazdy

  +

  Kiedy nerwowe zachowanie producenta teatralnego zaczyna budzić demoniczne skojarzenia, Kristen, David i Ben zostają wezwani, aby zbadać sytuację. Z kolei Kristen próbuje zdyskredytować swojego wroga i następcę w prokuraturze, Lelanda Townsenda, zanim zdoła on zrujnować życie siedemnastoletniego chłopaka.

  Na antenie
  Poniedziałek 12 grudnia o 22.00
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 13 grudnia o 22.55
  1616
  na FOX
 • 4

  Rose390

  +

  Kristen, Ben i David zostają zatrudnieni do wydania oceny na temat psychopatycznego dziewięciolatka. Eric zaczyna lubić Davida, co daje nadzieje na opanowanie jego gwałtownych zachowań. Tymczasem Kristen pod wpływem śledztwa zaczyna martwić się o swoje córki, które okłamały ją na temat strasznej gry, kupionej im w tajemnicy przed nią przez babcię Sheryl.

  Na antenie
  Poniedziałek 19 grudnia o 22.00
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 20 grudnia o 22.55
  1616
  na FOX
 • 5

  31 października

  +

  W halloweenową noc Kristen i David zostają wysłani do zbadania egzorcyzmu. Ale kiedy analizują sytuację, zaczynają się różnić w ocenach: czy doszło do opętania przez demony, czy raczej to przypadek ciężkiej choroby psychicznej zaostrzonej przez dodatkowy stres. Z kolei Ben bierze udział w swoim ulubionym programie, gdzie rozprawia się z mitami na temat zjawisk nadprzyrodzonych.

  Na antenie
  Poniedziałek 2 stycznia o 22.00
  1616
  na FOX
 • 6

  Niech x = 9

  +

  Kościół katolicki prosi Kristen, Davida i Bena o dokonanie oceny wiarygodności lokalnej prorokini Grace Ling. Wszyscy są głęboko wstrząśnięci, gdy jedna z jej wizji spełnia się. Tymczasem David czuje zazdrość, że kobieta może rozmawiać z Bogiem, a Kristen nie kryje niezadowolenia, kiedy jej matka Sheryl wchodzi w relację z Lelandem.

 • 7

  Sobór watykański III

  +

  Kiedy Bridget przyznaje się do morderstwa w trakcie jej egzorcyzmu, ksiądz Korecki prosi Kristen, Davida i Bena, żeby sprawdzili, czy podane przez kobietę szczegóły pasują do któregoś z prowadzonych śledztw oraz czy naprawdę została ona opętana przez demona.