Genialna Morgane

1212

Wtorek 21.05

Oglądaj w czwartki o 21:05!

00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 16 sierpnia o 21.05

  Ciuciubabka (Odcinek03 - S01)

 2. Środa 17 sierpnia o 22.55

  Ciuciubabka (Odcinek03 - S01)

 3. Sobota 20 sierpnia o 12.00

  Ciuciubabka (Odcinek03 - S01)

Opis

Kiedy w końcu doszło do pocałunku Morgane z Karadecem, problemy dopiero się zaczynają. Mężczyzna jest bowiem zajęty, a w dodatku Morgane odkrywa, że jej były, który zniknął przed laty, zaczął nowe życie w Anglii u boku innej kobiety. To tylko wzmacnia u niej wątpliwości na temat swojego trudnego charakteru i, jak zwykle u naszej bohaterki, kończy się chaosem.

Odcinki

 • 1

  2300 kalorii

  +

  Po powrocie do Ludo, Morgane postanawia wydać zaoszczędzone pieniądze na swoje ekscentryczne zachcianki. Podczas zakupów znajduje zwłoki sprzedawczyni ze sklepu obuwniczego. Przekonana, że doszło do morderstwa, razem z resztą ekipy rozpoczyna śledztwo. Tymczasem Karadec jest przesłuchiwany przez Roxane Ascher, bezwzględną agentkę z wydziału wewnętrznego.

 • 2

  Dziwne czy nie

  +

  Mogane zostaje bez dachu nad głową. Zabiera więc całą rodzinę do domu Gillesa. A najgorsze dopiero przed nią – zostaje zawieszona do zakończenia śledztwa przez Roxane z wydziału wewnętrznego. Trudno jest jej jednak siedzieć bezczynnie, gdy widzi szereg nieścisłości w prowadzonej przez policję sprawie. Jak ma pomóc, nie wzbudzając podejrzeń Roxane?

 • 3

  Made in France

  +

  Morgane zostaje przywrócona do służby. Musi jednak nauczyć się podstawowych procedur pod okiem inspektora Lenormanda. W trakcie szkolenia odbiera tajemnicze zgłoszenie od starszej pani, która zostaje znaleziona martwa kilka godzin później. Próbując pozbyć się nudnego instruktora, bohaterka stara się rozwiązać zagadkę morderstwa kobiety, która przewidziała własną śmierć.

 • 4

  Dziecko

  +

  Zwęglone zwłoki siedemnastolatka zostają znalezione w stodole jego rodziców. Policja podejrzewa nieszczęśliwy wypadek, ale Morgane jest pewna, że to morderstwo. Chłopak prowadził bowiem podwójne życie z drugim mieszkaniem, dziewczyną oraz pracą. Co mógł ukrywać? Tymczasem Morgane szuka nowego domu z Ludo, a załoga emocjonuje się nową dziewczyną Karadeca.

 • 5

  Tysiąc ogni

  +

  Sędzia Carole Massard zostaje znaleziona martwa w swoim gabinecie krótko przed wydaniem wyroku w sprawie kryminalnej. Śledczy podejrzewają zemstę oskarżonych, ale Morgane wie, że to znacznie bardziej skomplikowane. Musi znaleźć siłę, by przebić się z argumentami, choć jest przygnębiona po tym, jak zostawił ją Ludo, a nowa dziewczyna Karadeca jest jej największym wrogiem.