Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 22:00

Zobacz jakie zmiany zajdą w 16 sezonie serialu

Sezon 16
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 29 stycznia o 22.00

  Nie pouczaj mnie (Odcinek07 - S16)

 2. Sobota 1 lutego o 10.25

  Nie pouczaj mnie (Odcinek07 - S16)

 3. Środa 5 lutego o 22.00

  Moja szansa (Odcinek08 - S16)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Bez punktu zaczepienia

  +

  Bailey zwalnia Meredith, Richarda i Alex pod zarzutem oszustwa ubezpieczeniowego. Jackson pomaga mężczyźnie, który znalazł się w niebezpiecznej sytuacji, a jego związek z Maggie staje przed ważnym pytaniem. Tymczasem Tom otrzymuje nowe obowiązki w szpitalu, co wprawia lekarzy w zakłopotanie.

 • 2

  Z powrotem w siodle

  +

  Lekarze operują mężczyznę, który wjechał w samochód Maggie, a Owen wraca z urlopu wychowawczego i nie umie się pogodzić z nowym stanowiskiem Toma. Mimo zwolnienia ze szpitala Meredith nie przestaje diagnozować wszystkich wokół. Z kolei Richard i Alex próbują zacząć od nowa, Jo szykuje się do powrotu do pracy, a Amelia wyciąga wnioski z relacji z Linkiem.

 • 3

  Znowu razem

  +

  Nowe ograniczenia sprawiają, że Meredith z największą ostrożnością stara się pomóc Jo z trudnym przypadkiem. Koracick nie ułatwia życia w szpitalu Owenowi. Tymczasem pacjentka po wypadku na placu budowy ma stwierdzoną śmierć mózgową, a jej dwie siostry muszą zdecydować, czy podtrzymywać jej ciało przy życiu.

 • 4

  Ulewa facetów

  +

  Po tym jak Meredith niechcący psuje opinię szpitalowi, próbuje zrewanżować się dawnym kolegom, ale zaniedbuje przez to swoje prace społeczne. Ben i Vic z Jednostki 19 przywożą do szpitala młodą kobietę, a Jackson sprzeciwia się Koracickowi, kiedy ten źle traktuje rodzinę pacjenta. Tymczasem Bailey otrzymuje niespodziewaną wiadomość, a Alex liczy na pracę w nowym szpitalu Owena.

 • 5

  Odetchnij raz jeszcze

  +

  Meredith musi stawić się w sądzie po opuszczeniu prac społecznych. Tymczasem Jo ma pacjentkę, którą kojarzy z oddziału leczenia zamkniętego. Richard i Gemma postanawiają razem zjeść śniadanie, ale wszystko idzie nie tak jak powinno.

 • 6

  Spacer po cmentarzysku

  +

  Alex próbuje zaimponować inwestorom, ale zmienia taktykę, gdy tylko dowiaduje się o szczątkach znalezionych na budowie. Teddy stara się być wzorową mamą i przygotowuje przebrania dla dzieci. Mały pacjent smuci się, że Jackson spędza Halloween w szpitalu.

 • 7

  Nie pouczaj mnie

  +

  Catherine wraca do miasta. Nie ma pojęcia o relacji Jacksona i Maggie. Owen i Amelia chcą poznać historię pacjentki, która miała wypadek w piwnicy. Maggie dowiaduje się o krewnych Richarda, którzy szukają pomocy.

  Na antenie
  Środa 29 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 1 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 8

  Moja szansa

  +

  Meredith staje przed komisją medyczną i musi rozliczyć się z przeszłością, co okazuje się dla niej poważnym wyzwaniem. Tymczasem stażyści zostają poddani próbie, kiedy rywalizują między sobą o największe sukcesy w leczeniu.

  Na antenie
  Środa 5 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 8 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 9

  Idziemy się napić

  +

  Jo zostaje wolontariuszką. Dowiaduje się, że ktoś porzucił dziecko. Meredith odważnie rozmawia z komisją lekarską. Jackson wykonuje duży krok w relacji z Vic. Bailey i Amelia wymieniają się ciążowymi nowinkami.

  Na antenie
  Środa 12 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 15 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 10

  +

  Na antenie
  Środa 19 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 22 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 11

  +

  Na antenie
  Środa 26 lutego o 22.00
  1212
  na FOX