Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 22:00

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 13
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 28 sierpnia o 21.05

  Skok prosto w mgłę (Odcinek25 - S15)

 2. Środa 4 września o 22.55

  Zachwyt i szalone pragnienie (Odcinek01 - S15)

 3. Środa 4 września o 23.50

  Razem złamani (Odcinek02 - S15)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zachwyt i szalone pragnienie

  +

  Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial ubiegają się o nowe stanowisko. Meredith jest wyraźnie rozkojarzona i ma trudności ze skupieniem swojej uwagi. Maggie zostaje powierzona ogromna tajemnica. Amelia i Owen starają się rozgryźć swój związek.

  Na antenie
  Środa 4 września o 22.55
  1212
  na FOX
 • 2

  Razem złamani

  +

  Nowi lekarze dezorganizują szpital. Meredith nawiązuje więź z pacjentem. Jackson usiłuje znaleźć sens kryjący się za jego niedawnymi doświadczeniami. Po podjęciu zmieniającej życie decyzji, Jo nawiązuje niespodziewany sojusz.

  Na antenie
  Środa 4 września o 23.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Przeczucie

  +

  Meredith zajmuje się leczeniem chorej, która specjalizuje się w kojarzeniu par. Wyraźnie pijany pacjent drażni Richarda, ale stanowi również medyczną zagadkę. Tymczasem Maggie usiłuje skontaktować się z Teddy, ponieważ dźwiganie odpowiedzialności związanej z powierzoną jej tajemnicą zaczyna zbytnio jej ciążyć, tym bardziej, iż sama zmaga się z problemami w życiu osobistym.

  Na antenie
  Czwartek 5 września o 00.45
  1212
  na FOX
 • 4

  Mama wie najlepiej

  +

  Meredith staje się obiektem zainteresowania, gdy pokazuje się w pracy w makijażu, gotowa na późniejszą randkę w ciemno. Alex podejmuje wątpliwą decyzję, by ratować pacjenta. Tymczasem ciężar utrzymywania sekretu Teddy w tajemnicy nie pozwala Maggie spać, dlatego postanawia w końcu komuś o tym powiedzieć.

  Na antenie
  Środa 11 września o 22.55
  1212
  na FOX
 • 5

  Codzienny anioł

  +

  Meredith wyciąga rękę do Teddy oraz pomaga jej wygadać się w kwestii osobistych problemów, z jakimi ta musi się zmierzyć. Owen i Amelia ukrywają się w pobliżu szkoły Betty, która prawdopodobnie planuje ucieczkę. Tymczasem Jo chce rozpocząć działania, konieczne do uzyskania stypendium naukowego, ale uwaga Bailey skupiona jest na czymś innym.

  Na antenie
  Środa 11 września o 23.50
  1212
  na FOX
 • 6

  Kwiaty na moim grobie

  +

  Meredith leczy pacjenta, którego rodzina obchodzi Święto Zmarłych, co skłania pozostałych lekarzy do wspomnień o nieżyjących bliskich. Richard dzieli się z Meredith zaskakującymi informacjami na temat jej ojca, Thatchera. Tymczasem Teddy usiłuje powiedzieć Owenowi, że jest w ciąży, ale coś odwraca ich uwagę. Jo zachęca Linka, by ten zainteresował się jedną z lekarek.

  Na antenie
  Czwartek 12 września o 00.45
  1212
  na FOX
 • 7

  Czy ktoś ma mapę?

  +

  Catherine przebywa w Los Angeles, gdzie przygotowuje nową fundację do działania, po czym sprowadza tam Meredith oraz Koracicka, w celu przeprowadzenia ściśle poufnej konsultacji lekarskiej. Tymczasem jedna z pielęgniarek, będąca w dwudziestym ósmym miesiącu ciąży, mdleje w szpitalu podczas rozmowy z Richardem.

  Na antenie
  Środa 18 września o 22.55
  1212
  na FOX
 • 8

  Niesione przez wiatr

  +

  W Seattle uderza ogromna wichura. Szpital Grey Sloan zostaje zarzucony pacjentami. Alex i Jo utykają w domu, po czym postanawiają jak najlepiej wykorzystać dany im czas, by przeżyć drugi miesiąc miodowy. Meredith usiłuje przekonać Richarda, że nadszedł czas, by ten poukładał sobie życie na nowo.

  Na antenie
  Środa 18 września o 23.50
  1212
  na FOX
 • 9

  Schronienie

  +

  W Seattle szaleje wichura. W szpitalu nie ma prądu, a lekarze rozpaczliwie walczą o życie swoich pacjentów. Meredith musi przeprowadzić operację przeszczepu serca Cece. Owen, Amelia i Teddy także znajdują się w trudnej sytuacji.

  Na antenie
  Czwartek 19 września o 00.45
  1212
  na FOX
 • 10

  Pomocy!

  +

  Meredith krytykuje Linka i jego swobodne podejście do pacjenta. Maggie martwi się, że Richard i Jackson nie pogodzili się z diagnozą Catherine. Deluca zajmuje miejsce Owena przy stole operacyjnym.

 • 11

  Zwycięzca zgarnia wszystko

  +

  Amelia i Koracick przeprowadzają wyjątkowo trudną operację. Richard zachęca Meredith, żeby odwiedziła umierającego ojca.

 • 12

  Dziewczę w śpiączce

  +

  Dzięki pacjentowi Meredith zaczyna rozumieć swoje problemy sercowe. Małżeństwo Mirandy i Bena przechodzi kryzys. Betty ma nowinę dla Owena i Amelii.

 • 13

  Spacer po linie

  +

  Po miejskiej strzelaninie, fala pacjentów zalewa szpital. Meredith chce porozmawiać z Maggie o sprawach sercowych, ale nie trafia na dobry moment. Owen i Amelia poznają ważną prawdę o Betty.

 • 14

  Muszę coś wziąć

  +

  Meredith udaje się pobić szpitalny rekord, a reszta lekarzy usiłuje pomóc uzależnionym pacjentom. Jackson chce namówić Maggie na wyjazd, a związek Leviego i Nico kwitnie.

 • 15

  To nie nasza wina

  +

  Jackson urządza przyjęcie, żeby uczcić udaną operację Catherine i lekarzy, którzy jej pomogli. Niestety, nic nie idzie według planu. Helen niespodziewanie odwiedza Alexa i Jo.

 • 16

  Krew i woda

  +

  W obliczu poważnego problemu, Meredith musi opowiedzieć się po jednej ze stron – Alexa lub DeLuci. Maggie zdradza swoją prywatną tajemnicę, czym wywołuje publiczne poruszenie.

 • 17

  Śnić o owcach

  +

  Stosunki robią się napięte, kiedy Andrew i Carina mierzą się z trudną przeszłością rodziny. Tymczasem Teddy i Owen zajmują się małżeństwem, spodziewającym się dziecka, a Amelia bierze udział w konferencji na temat alternatyw dla środków przeciwbólowych.

 • 18

  Odnaleźć sens

  +

  Maggie testuje alternatywne metody leczenia w postaci pomieszczeń o wystroju, oddziałującym na samopoczucie. Alex i DeLuca kłócą się o jedenastoletnią pacjentkę, która próbuje udaremnić operację, jaka ją czeka. Jackson i Richard leczą osobę niebinarną płciowo. Z kolei Teddy ma obawy względem ciąży, co doprowadza do sporu Owena i Koracicka.

 • 19

  Lata milczenia

  +

  Kiedy do szpitala trafia pobita pacjentka, Jo musi stawić czoła swojej przeszłości. Z kolei Bailey i Ben przeprowadzają rozmowę na temat randkowania z Tuckiem.

 • 20

  Pełen pakiet

  +

  Owen i Teddy muszą sobie poradzić z nagłym pojawieniem się Megan Hunt, która nie wie nic na temat ich sytuacji. Catherine szykuje się do pierwszej operacji po przerwie, ale będący weteranem wojennym pacjent nie jest gotowy emocjonalnie na zabieg. Meredith ma obawy, kiedy DeLuca przeprowadza operację w towarzystwie Richarda.

 • 21

  Pasterz

  +

  Amelia i Link jadą do Nowego Jorku, by przeprowadzić skomplikowaną operację kręgosłupa. Nancy Shepherd zaprasza ich do siebie na kolację.

 • 22

  Do szaleństwa

  +

  Meredith próbuje poradzić sobie z trudną sytuacją w życiu osobistym. Richard spotyka przyjaciela z dawnych lat. Jo przeżywa trudne chwile w pracy.

 • 23

  Wszystko dla miłości

  +

  Maggie zajmuje się strażakiem z Jednostki 19. Meredith pomaga pewnej rodzinie w znalezieniu azylu.

 • 24

  Zew krwi

  +

  Alex próbuje ratować pacjenta, czekając na przybycie z Londynu krwiodawcy, który cierpi na ostrą agorafobię. Joe zdradza Meredith, dlaczego była ostatnio tak przygnębiona, a Catherine i Bailey organizują spotkanie, żeby dotrzeć do sedna sprawy, dotyczącej ubezpieczeń. Tymczasem Maggie i Jackson wybierają się na biwak.

 • 25

  Skok prosto w mgłę

  +

  W finale piętnastej serii mgła okrywa Seattle, a lekarze ze szpitala Grey Sloan próbują poradzić sobie z osobistymi problemami. Meredith i Alex starają się uratować Gusa, a Levi postanawia przemówić do rozsądku zagubionemu Nico.

  Na antenie
  Środa 28 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX