Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 21:00

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 13
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 24 października o 21.05

  Piękne marzenia (Odcinek19 - S14)

 2. Środa 24 października o 22.00

  Dzień sądu (Odcinek20 - S14)

 3. Środa 31 października o 21.05

  Zła sława (Odcinek21 - S14)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zachwyt i szalone pragnienie

  +

  Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial ubiegają się o nowe stanowisko. Meredith jest wyraźnie rozkojarzona i ma trudności ze skupieniem swojej uwagi. Maggie zostaje powierzona ogromna tajemnica. Amelia i Owen starają się rozgryźć swój związek.

  Na antenie
  Środa 14 listopada o 22.00
  1212
  na FOX
 • 2

  Razem złamani

  +

  Nowi lekarze dezorganizują szpital. Meredith nawiązuje więź z pacjentem. Jackson usiłuje znaleźć sens kryjący się za jego niedawnymi doświadczeniami. Po podjęciu zmieniającej życie decyzji, Jo nawiązuje niespodziewany sojusz.

 • 3

  Przeczucie

  +

  Meredith zajmuje się leczeniem chorej, która specjalizuje się w kojarzeniu par. Wyraźnie pijany pacjent drażni Richarda, ale stanowi również medyczną zagadkę. Tymczasem Maggie usiłuje skontaktować się z Teddy, ponieważ dźwiganie odpowiedzialności związanej z powierzoną jej tajemnicą zaczyna zbytnio jej ciążyć, tym bardziej, iż sama zmaga się z problemami w życiu osobistym.