Grey's Anatomy: Chirurdzy

Środa 22:00

1616
Grey's Anatomy © ABC Studios
Grey's Anatomy: Chirurdzy

Opis

„Chirurdzy” to amerykański serial o tematyce medycznej, który śledzi losy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii szpitala w Seattle.

Odcinki

 • 1

  Jutrzejsze imprezy

  +

  Wraz z pojawieniem się koronawirusa COVID-19, życie lekarzy zostaje wywrócone do góry nogami. Akcja premierowego odcinka 17. sezonu toczy się miesiąc od wybuchu pandemii. Meredith, Bailey i reszta zespołu zostają rzuceni na pierwszą linię walki z nowym zagrożeniem. Tymczasem do szpitala trafiają ofiary nieumyślnie wznieconego pożaru.

 • 2

  Środek nie wytrzyma

  +

  Bailey trafia w sam środek kłótni z rodzinami, czekającymi na wieści o ich rannych dzieciach. Winston zaskakuje Maggie, a Amelia i Link próbują się dobrze bawić jako młodzi rodzice. Teddy odkrywa, że jej współpracownicy wiedzą więcej, niż by chciała, o jej problemach w relacji z Owenem, a Richard i Koracick postanawiają to wykorzystać.

 • 3

  Mój happy end

  +

  Lekarze próbują się odnaleźć w nowej, pandemicznej rzeczywistości i poradzić sobie z dobrze znaną, ale wyjątkowo upartą pacjentką. Koracick przejmuje kierownictwo nad stażystami, a Link operuje seksterapeutę.

 • 4

  Nigdy nie będziesz szedł sam

  +

  Owen otrzymuje diagnozę, która jest większym wyzwaniem, niż mógł przypuszczać. Z kolei Koracick zaczyna odchodzić od zmysłów, a Maggie w niezbyt subtelny sposób poznaje przeszłość Winstona.

 • 5

  Walka z władzą

  +

  Bailey wpada w panikę, kiedy dowiaduje się o lawinowym wzroście przypadków COVID-19, mając na uwadze, że jej bliscy przebywają w ośrodku opieki. Jackson i Richard łączą siły przeciwko Catherine i postanawiają dać jej nauczkę.

 • 6

  To nie czas na rozpaczanie

  +

  Szpital musi poradzić sobie z napływem nowych pacjentów, kiedy w sąsiedniej jednostce brakuje już wolnych miejsc. Tymczasem Owen i Amelia stają przed koniecznością przeprowadzenia jednego z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów w swojej karierze.

 • 7

  Bezradność i nadzieja

  +

  „Chirurdzy” kontynuują akcję odcinka serialu „Jednostka 19”. Obie ekipy próbują rozwiązać napiętą sytuację, a stawka jest niezwykle wysoka. Jo przekonuje Hayesa, żeby nagiął zasady, z kolei Maggie i Winston ponownie zbliżają się do siebie.

 • 8

  Zbyt wiele na raz

  +

  Mimo ciężkich przeżyć i ogromnego napięcia, lekarze nieustannie szukają dróg wyjścia. Richard zaczyna tracić wiarę, a Maggie dopuszcza Winstona do pracy w szpitalu i razem zajmują się niespokojnym pacjentem. Z kolei Jo, Link i Jackson biorą udział w nietypowej pijackiej grze.

 • 9

  W moim życiu

  +

  Teddy nie radzi sobie z bolesną stratą, co wyzwala w niej wspomnienia z przeszłości. Kiedy Owen zabiera ją do domu, kobieta musi zmierzyć się z prawdą, której od dawna unikała. Tymczasem Amelia próbuje zaradzić całej sytuacji, zachęcając Owena, żeby pogodził się z Teddy i przebaczył jej.

 • 10

  Oddychaj

  +

  Lekarze są mocno zaniepokojeni brakiem wystarczającej liczby respiratorów, kiedy chore na COVID matka i córka znajdują się w stanie krytycznym, a można pomóc tylko jednej z nich. Tymczasem szczególnie narażona na infekcję szwagierka Hayesa, cierpiąca na stwardnienie rozsiane, trafia do szpitala z kamieniem nerkowym, a zostawionymi w domu dziećmi zajmuje się Amelia.

 • 11

  Przeprosiny to za mało

  +

  Lekarze zostają wciągnięci w kłótnię nowożeńców, którzy trafili do szpitala jako ranni w wypadku samochodowym. Jackson posuwa się o krok za daleko w swojej wspaniałomyślności względem pacjentów, cierpiących na COVID. Hayes pomaga Maggie odzyskać pewność siebie i namawia ją na przeprowadzenie obarczonej dużym ryzykiem operacji kardiologicznej.

 • 12

  Znak czasów

  +

  Maggie martwi się o Winstona, kiedy musi zająć się pacjentem rannym podczas protestów w Seattle. Tymczasem Levi niespodziewanie zostaje poddany próbie, a personel szpitala ma problem z leczeniem osoby, która nie wierzy w istnienie koronawirusa.

 • 13

  Diabelsko dobrze

  +

  Kiedy zaczyna brakować chirurgów, Jo próbuje przekonać Bailey do zmiany przez nią specjalizacji. Tymczasem Link zarzuca Amelii przekroczenie granic, kiedy prowadzi leczenie na odległość, a Winston wpada na niesztampowy pomysł.

 • 14

  Głowa do góry

  +

  Jackson odwiedza ojca, który pomaga mu odnaleźć właściwą drogę.

 • 15

  Tradycja

  +

  Jackson ma dla współpracowników ważne wieści. Koracick i Levi walczą o życie dziadka ciężarnej kobiety, która zaczyna rodzić. Maggie nie spuszcza oka z Meredith.

 • 16

  Nie upadnę

  +

  Levi zostaje przyjęty do programu badań nad szczepionką. Z kolei Amelia i Owen zajmują się ofiarą wypadku samochodowego, a Hayes i Jo spotykają opiekuna prawnego Luny.

 • 17

  Ktoś uratował mi życie

  +

  Nadchodzi dzień ślubu Maggie i Winstona. Tymczasem Meredith przyjmuje nową rolę w szpitalu, a Jo podejmuje decyzję, która zmieni jej życie.