Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 21:00

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 13
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 25 lipca o 21.05

  Kto przeżyje, kto umrze, kto opowie twoją historię (Odcinek07 - S14)

 2. Środa 25 lipca o 22.00

  Z zaskoczenia (Odcinek08 - S14)

 3. Środa 1 sierpnia o 21.05

  Piękne marzenia (Odcinek19 - S14)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Dom w rozsypce

  +

  Meredith oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial skupiają całą swoją uwagę na udzieleniu pomocy siostrze Owena, po jej szokującym powrocie. Amelia staje w obliczu konfliktu w związku z leczeniem pewnego pacjenta. Tymczasem Bailey musi zlecić przeprowadzenie remontu po pożarze, a lekarze poznają kilka nowych twarzy, które wprowadzają nieco zamieszania w szpitalu.

  Na antenie
  Środa 22 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 2

  Podniecić się bólem

  +

  Meredith ma trudności z wymyśleniem nowego planu leczenia dla siostry Owena. Jo dokonuje zaskakującego wyboru dotyczącego Alexa. Kontrowersyjne badania siostry Andrew prowadzą do szokującego odkrycia.

  Na antenie
  Środa 22 sierpnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 3

  Pójść na całość

  +

  W Grey Sloan Memorial pojawia się Harper Avery, co doprowadza Bailey do nerwowego rozstroju. Znajoma twarz z przeszłości Meredith powraca do szpitala w charakterze pacjenta. Amelia stara się ukryć pewien poważny sekret.

 • 4

  Kubeł zimnej wody

  +

  Amelia musi stawić czoła trudnej sytuacji. Meredith stara się poradzić sobie ze skutkami swojej rozmowy z Nathanem. Maggie usiłuje przetrwać rodzinny obiad, który odbywa się w niekomfortowej atmosferze. Jackson dostaje bardzo ważne wiadomości. Richard i Bailey prowadzą poszukiwania gwiazd jutra.

 • 5

  Strefa zagrożenia

  +

  W retrospekcji z Iraku w roku 2007, możemy prześledzić wydarzenia, które doprowadziły do porwania Megan. W chwili obecnej Owen i jego siostra starają się rozstrzygnąć stare sprawy.

 • 6

  Przyjdź na moją łódź, kochanie

  +

  Jackson dochodzi do wniosku, że potrzebne mu trochę wolnego. Zaprasza kolegów, by wraz z nim spędzili dzień żeglując po morzu. Tymczasem April i Maggie zajmują się leczeniem kobiety, która ukrywa zabójczy sekret.

 • 7

  Kto przeżyje, kto umrze, kto opowie twoją historię

  +

  Podczas lokalnego jarmarku dochodzi do wypadku na kolejce górskiej. Lekarze zajmują się rannymi, co przywodzi na myśl wydarzenia z ich własnej przeszłości.

  Na antenie
  Środa 25 lipca o 21.05
  1212
  na FOX
 • 8

  Z zaskoczenia

  +

  Pewien haker naraża na szwank komputerowy system szpitala. Przestają działać monitory i telefony. Nie można odczytać danych z laboratorium, jak również kart pacjentów. Gdy technologia zawodzi, wybucha chaos. Lekarze zmuszeni zostają do wymyślenia nowych metod działania, by móc leczyć swoich pacjentów.

  Na antenie
  Środa 25 lipca o 22.00
  1212
  na FOX
 • 9

  Cztery pory roku w jeden dzień

  +

  Jo w końcu musi stawić czoło swojemu dawno niewidzianemu mężowi, despotycznemu Paulowi Stadlerowi. Tymczasem pracownicy szpitala Grey Sloan Memorial nadal współpracują z FBI w związku z atakiem hakerskim na system informatyczny szpitala.

 • 10

  Osobisty Jezus

  +

  Do szpitala Grey Sloan Memorial zostaje przyjęty mały chłopiec, którego przypadek wywiera ogromny wpływ na lekarzy. Tymczasem April musi poradzić sobie z zaskakującym pacjentem, a Jo nadal zmaga się z dawno niewidzianym mężem.

 • 11

  Nie obawiaj się śmierci

  +

  Stres związany z zarządzaniem szpitalem oraz konieczność pogodzenia się z decyzją Bena, który postanowił zostać strażakiem, sprawiają, że Bailey znajduje się na granicy wytrzymałości.

 • 12

  Ciężej, lepiej, szybciej, mocniej

  +

  April zajmuje się organizacją konkursu związanego z innowacjami w dziedzinie chirurgii. Lekarze entuzjastycznie rozpoczynają pracę nad swoimi projektami. Stary przyjaciel Catherine dzieli się z nią i Jacksonem szokującym pomysłem. Meredith zajmuje się pacjentem, który powrócił do szpitala na leczenie, a jego przypadek staje się inspiracją dla jej konkursowego projektu.

 • 13

  Masz władzę nade mną

  +

  Do Grey Sloan Memorial trafiają dwaj chłopcy, którzy zostali ranni w pożarze domu. Umiejętności strażaczki, Andy Herrery, zostają poddane próbie, gdy jedno z dzieci zaczyna umierać. Tymczasem lekarze ciężko pracują nad swoimi projektami w ramach konkursu na innowacje chirurgiczne. Amelia sprowadza ponownie do szpitala dr Toma Koracicka, by ten pomógł jej i Alexowi w leczeniu trudnego przypadku.

 • 14

  Ludzkie gierki

  +

  Związek Maggie z Clive'em zaczyna się rozwijać po tym, jak ona zaprasza go na wieczór gier i przedstawia mu swoje najbliższe przyjaciółki. Meredith oraz Jo spotykają się z przyjacielem rodziny, który jest właścicielem patentu na produkcję polimeru, niezbędnego do realizacji ich projektu.

 • 15

  Stare rany, przyszłe serca

  +

  Meredith stara się dowiedzieć więcej na temat historii łączącej Marie Cerone z jej matką. Tymczasem Jo składa w całym kraju podania o możliwość odbycia dalszego szkolenia specjalistycznego, zaskakując tym Alexa. Tom Koracick pomaga April w poradzeniu sobie z kryzysem wiary.

 • 16

  +

 • 17

  +

 • 18

  +

 • 19

  Piękne marzenia

  +

  W szpitalu pojawia się agent z Urzędu Celno-Imigracyjnego, który poszukuje jednego z pracowników. Pacjentka Alexa, wbrew jego zaleceniom, chce się wypisać na własną prośbę, by móc cieszyć się ostatnimi dniami swojego życia. Arizona leczy dziecko Matthew Taylora.

  Na antenie
  Środa 1 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 20

  Dzień sądu

  +

  W dniu prezentacji innowacyjnych prototypów chirurgicznych w szpitalu Grey Sloan Memorial, Arizona częstuje kolegów i koleżanki ciasteczkami, które dostała od wdzięcznej pacjentki, nie zdając sobie sprawy, że zawierają one specjalny składnik. Tymczasem Catherine ujawnia Jacksonowi szokujące informacje na temat przeszłości jego dziadka. Jo musi interweniować w połowie poważnej operacji, ponieważ Bailey i Meredith nie są w stanie jej dokończyć.

  Na antenie
  Środa 1 sierpnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 21

  Zła sława

  +

  Władze szpitala sprowadzają specjalistów od zarządzania kryzysowego, którzy mają im pomóc w uporaniu się z zarzutami przeciwko Harperowi Avery. Siostra Olivia pojawia się w Grey Sloan Memorial ze swoim synem, wytrącając z równowagi Alexa i Jo. Sofia przeżywa trudności w szkole.

  Na antenie
  Środa 1 sierpnia o 22.55
  1212
  na FOX
 • 22

  Walcz o swoje przekonania

  +

  Alex i Jo wyjeżdżają do stanu Iowa, by odnaleźć jego mamę, która od bardzo dawna się do niego nie odezwała. Tymczasem Meredith wygłasza prezentację na temat swojego projektu odtwarzania wątroby z komórek macierzystych. Wykład cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jackson pracuje nad odbudową fundacji po tym, jak jej reputacja została narażona na szwank.

  Na antenie
  Środa 8 sierpnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 23

  Zimna jak lód

  +

  Ktoś z grona pracowników szpitala Grey Sloan Memorial zostaje poważnie ranny, co sprawia, że lekarze zastanawiają się, co jest dla nich naprawdę ważne. Tymczasem do Seattle przyjeżdża z wizytą Nicole Herman i rozmawia z Arizoną na temat ekscytujących możliwości zawodowych.

  Na antenie
  Środa 8 sierpnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 24

  Cała ja

  +

  Meredith Grey oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial na co dzień stają w obliczu decyzji o życiu lub śmierci. Szukają w sobie nawzajem pocieszenia, które czasami wykracza poza zwykłą przyjaźń. Razem odkrywają, że ani medycyny, ani związków nie da się określić w kategoriach czarno-białych.

  Na antenie
  Środa 8 sierpnia o 22.55
  1212
  na FOX