Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 21:00

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 13
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 24 stycznia o 21.05

  Strefa zagrożenia (Odcinek05 - S14)

 2. Środa 24 stycznia o 22.00

  Przyjdź na moją łódź, kochanie (Odcinek06 - S14)

 3. Środa 31 stycznia o 21.05

  Kto przeżyje, kto umrze, kto opowie twoją historię (Odcinek07 - S14)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Dom w rozsypce

  +

  Meredith oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial skupiają całą swoją uwagę na udzieleniu pomocy siostrze Owena, po jej szokującym powrocie. Amelia staje w obliczu konfliktu w związku z leczeniem pewnego pacjenta. Tymczasem Bailey musi zlecić przeprowadzenie remontu po pożarze, a lekarze poznają kilka nowych twarzy, które wprowadzają nieco zamieszania w szpitalu.

 • 2

  Podniecić się bólem

  +

  Meredith ma trudności z wymyśleniem nowego planu leczenia dla siostry Owena. Jo dokonuje zaskakującego wyboru dotyczącego Alexa. Kontrowersyjne badania siostry Andrew prowadzą do szokującego odkrycia.

 • 3

  Pójść na całość

  +

  W Grey Sloan Memorial pojawia się Harper Avery, co doprowadza Bailey do nerwowego rozstroju. Znajoma twarz z przeszłości Meredith powraca do szpitala w charakterze pacjenta. Amelia stara się ukryć pewien poważny sekret.

 • 4

  Kubeł zimnej wody

  +

  Amelia musi stawić czoła trudnej sytuacji. Meredith stara się poradzić sobie ze skutkami swojej rozmowy z Nathanem. Maggie usiłuje przetrwać rodzinny obiad, który odbywa się w niekomfortowej atmosferze. Jackson dostaje bardzo ważne wiadomości. Richard i Bailey prowadzą poszukiwania gwiazd jutra.

 • 5

  Strefa zagrożenia

  +

  W retrospekcji z Iraku w roku 2007, możemy prześledzić wydarzenia, które doprowadziły do porwania Megan. W chwili obecnej Owen i jego siostra starają się rozstrzygnąć stare sprawy.

  Na antenie
  Środa 24 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 6

  Przyjdź na moją łódź, kochanie

  +

  Jackson dochodzi do wniosku, że potrzebne mu trochę wolnego. Zaprasza kolegów, by wraz z nim spędzili dzień żeglując po morzu. Tymczasem April i Maggie zajmują się leczeniem kobiety, która ukrywa zabójczy sekret.

  Na antenie
  Środa 24 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 7

  Kto przeżyje, kto umrze, kto opowie twoją historię

  +

  Podczas lokalnego jarmarku dochodzi do wypadku na kolejce górskiej. Lekarze zajmują się rannymi, co przywodzi na myśl wydarzenia z ich własnej przeszłości.

  Na antenie
  Środa 31 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 8

  Z zaskoczenia

  +

  Pewien haker naraża na szwank komputerowy system szpitala. Przestają działać monitory i telefony. Nie można odczytać danych z laboratorium, jak również kart pacjentów. Gdy technologia zawodzi, wybucha chaos. Lekarze zmuszeni zostają do wymyślenia nowych metod działania, by móc leczyć swoich pacjentów.

  Na antenie
  Środa 31 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 9

  Cztery pory roku w jeden dzień

  +

  Jo w końcu musi stawić czoło swojemu dawno niewidzianemu mężowi, despotycznemu Paulowi Stadlerowi. Tymczasem pracownicy szpitala Grey Sloan Memorial nadal współpracują z FBI w związku z atakiem hakerskim na system informatyczny szpitala.

  Na antenie
  Środa 7 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 10 lutego o 20.10
  1212
  na FOX
 • 10

  +

  Na antenie
  Środa 14 lutego o 22.00
  1212
  na FOX
 • 11

  +

 • 12

  +