Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 22:00

Grey's Anatomy: Chirurdzy

Sezon 13
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 19 grudnia o 22.00

  Kwiaty na moim grobie (Odcinek06 - S15)

 2. Środa 26 grudnia o 22.00

  Czy ktoś ma mapę? (Odcinek07 - S15)

 3. Piątek 28 grudnia o 02.25

  Czy ktoś ma mapę? (Odcinek07 - S15)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zachwyt i szalone pragnienie

  +

  Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial ubiegają się o nowe stanowisko. Meredith jest wyraźnie rozkojarzona i ma trudności ze skupieniem swojej uwagi. Maggie zostaje powierzona ogromna tajemnica. Amelia i Owen starają się rozgryźć swój związek.

  Na antenie
  Środa 9 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 2

  Razem złamani

  +

  Nowi lekarze dezorganizują szpital. Meredith nawiązuje więź z pacjentem. Jackson usiłuje znaleźć sens kryjący się za jego niedawnymi doświadczeniami. Po podjęciu zmieniającej życie decyzji, Jo nawiązuje niespodziewany sojusz.

 • 3

  Przeczucie

  +

  Meredith zajmuje się leczeniem chorej, która specjalizuje się w kojarzeniu par. Wyraźnie pijany pacjent drażni Richarda, ale stanowi również medyczną zagadkę. Tymczasem Maggie usiłuje skontaktować się z Teddy, ponieważ dźwiganie odpowiedzialności związanej z powierzoną jej tajemnicą zaczyna zbytnio jej ciążyć, tym bardziej, iż sama zmaga się z problemami w życiu osobistym.

 • 4

  Mama wie najlepiej

  +

  Meredith staje się obiektem zainteresowania, gdy pokazuje się w pracy w makijażu, gotowa na późniejszą randkę w ciemno. Alex podejmuje wątpliwą decyzję, by ratować pacjenta. Tymczasem ciężar utrzymywania sekretu Teddy w tajemnicy nie pozwala Maggie spać, dlatego postanawia w końcu komuś o tym powiedzieć.

 • 5

  Codzienny anioł

  +

  Meredith wyciąga rękę do Teddy oraz pomaga jej wygadać się w kwestii osobistych problemów, z jakimi ta musi się zmierzyć. Owen i Amelia ukrywają się w pobliżu szkoły Betty, która prawdopodobnie planuje ucieczkę. Tymczasem Jo chce rozpocząć działania, konieczne do uzyskania stypendium naukowego, ale uwaga Bailey skupiona jest na czymś innym.

 • 6

  Kwiaty na moim grobie

  +

  Meredith leczy pacjenta, którego rodzina obchodzi Święto Zmarłych, co skłania pozostałych lekarzy do wspomnień o nieżyjących bliskich. Richard dzieli się z Meredith zaskakującymi informacjami na temat jej ojca, Thatchera. Tymczasem Teddy usiłuje powiedzieć Owenowi, że jest w ciąży, ale coś odwraca ich uwagę. Jo zachęca Linka, by ten zainteresował się jedną z lekarek.

  Na antenie
  Środa 19 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 7

  Czy ktoś ma mapę?

  +

  Catherine przebywa w Los Angeles, gdzie przygotowuje nową fundację do działania, po czym sprowadza tam Meredith oraz Koracicka, w celu przeprowadzenia ściśle poufnej konsultacji lekarskiej. Tymczasem jedna z pielęgniarek, będąca w dwudziestym ósmym miesiącu ciąży, mdleje w szpitalu podczas rozmowy z Richardem.

  Na antenie
  Środa 26 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 28 grudnia o 02.25
  1212
  na FOX
 • 8

  Niesione przez wiatr

  +

  W Seattle uderza ogromna wichura. Szpital Grey Sloan zostaje zarzucony pacjentami. Alex i Jo utykają w domu, po czym postanawiają jak najlepiej wykorzystać dany im czas, by przeżyć drugi miesiąc miodowy. Meredith usiłuje przekonać Richarda, że nadszedł czas, by ten poukładał sobie życie na nowo.

  Na antenie
  Środa 2 stycznia o 22.00
  1212
  na FOX