Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 22:00

Zobacz jakie zmiany zajdą w 16 sezonie serialu

Sezon 16
00:30

Kolejne emisje

 1. Sobota 7 grudnia o 11.25

  Ulewa facetów (Odcinek04 - S16)

 2. Środa 11 grudnia o 22.00

  Odetchnij raz jeszcze (Odcinek05 - S16)

 3. Sobota 14 grudnia o 11.25

  Odetchnij raz jeszcze (Odcinek05 - S16)

Opis

Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Bez punktu zaczepienia

  +

  Bailey zwalnia Meredith, Richarda i Alex pod zarzutem oszustwa ubezpieczeniowego. Jackson pomaga mężczyźnie, który znalazł się w niebezpiecznej sytuacji, a jego związek z Maggie staje przed ważnym pytaniem. Tymczasem Tom otrzymuje nowe obowiązki w szpitalu, co wprawia lekarzy w zakłopotanie.

 • 2

  Z powrotem w siodle

  +

  Lekarze operują mężczyznę, który wjechał w samochód Maggie, a Owen wraca z urlopu wychowawczego i nie umie się pogodzić z nowym stanowiskiem Toma. Mimo zwolnienia ze szpitala Meredith nie przestaje diagnozować wszystkich wokół. Z kolei Richard i Alex próbują zacząć od nowa, Jo szykuje się do powrotu do pracy, a Amelia wyciąga wnioski z relacji z Linkiem.

 • 3

  Znowu razem

  +

  Nowe ograniczenia sprawiają, że Meredith z największą ostrożnością stara się pomóc Jo z trudnym przypadkiem. Koracick nie ułatwia życia w szpitalu Owenowi. Tymczasem pacjentka po wypadku na placu budowy ma stwierdzoną śmierć mózgową, a jej dwie siostry muszą zdecydować, czy podtrzymywać jej ciało przy życiu.

 • 4

  Ulewa facetów

  +

  Po tym jak Meredith niechcący psuje opinię szpitalowi, próbuje zrewanżować się dawnym kolegom, ale zaniedbuje przez to swoje prace społeczne. Ben i Vic z Jednostki 19 przywożą do szpitala młodą kobietę, a Jackson sprzeciwia się Koracickowi, kiedy ten źle traktuje rodzinę pacjenta. Tymczasem Bailey otrzymuje niespodziewaną wiadomość, a Alex liczy na pracę w nowym szpitalu Owena.

  Na antenie
  Sobota 7 grudnia o 11.25
  1212
  na FOX
 • 5

  Odetchnij raz jeszcze

  +

  Meredith musi stawić się w sądzie po opuszczeniu prac społecznych. Tymczasem Jo ma pacjentkę, którą kojarzy z oddziału leczenia zamkniętego. Richard i Gemma postanawiają razem zjeść śniadanie, ale wszystko idzie nie tak jak powinno.

  Na antenie
  Środa 11 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 14 grudnia o 11.25
  1212
  na FOX
 • 6

  Spacer po cmentarzysku

  +

  Alex próbuje zaimponować inwestorom, ale zmienia taktykę, gdy tylko dowiaduje się o szczątkach znalezionych na budowie. Teddy stara się być wzorową mamą i przygotowuje przebrania dla dzieci. Mały pacjent smuci się, że Jackson spędza Halloween w szpitalu.

  Na antenie
  Środa 18 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 21 grudnia o 11.25
  1212
  na FOX