Grey's Anatomy: Chirurdzy

1616

Środa 21.05

Nowy sezon w środy o 21:05!

Sezon 18
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 26 stycznia o 21.05

  Jutro też jest dzień (Odcinek02 - S18)

 2. Niedziela 30 stycznia o 01.40

  Jutro też jest dzień (Odcinek02 - S18)

 3. Środa 2 lutego o 21.05

  Goręcej niż w piekle (Odcinek03 - S18)

Opis

Serial medyczny, opowiadający losy lekarzy ze szpitala w Seattle, z których część zaczynała kariery w tej placówce jako stażyści. Główną bohaterką jest doktor Meredith Grey, córka słynnej specjalistki w dziedzinie chirurgii, która stara się pogodzić wyzwania pracy zawodowej oraz prywatne relacje z innymi członkami personelu szpitala, do których należy były partner jej matki.

Odcinki

 • 1

  Znów wychodzi słońce

  +

  Kiedy Seattle świętuje powrót miasta do życia po pandemii, personel szpitala musi ratować ofiarę nielegalnych fajerwerków. Tymczasem Bailey jest zdeterminowana, żeby przyjąć nowych lekarzy, ale ma problem ze znalezieniem odpowiednich kandydatur. Owen i Teddy próbują zrobić kolejny krok w swoim związku, a Meredith otrzymuje niezwykłą szansę, gdy spotyka dawnego znajomego matki.

 • 2

  Jutro też jest dzień

  +

  Meredith zwraca się o radę do Amelii. Richard odzyskuje werwę i postanawia dokonać rewolucji w szkoleniu młodego personelu szpitala, a Winston zajmuje się pacjentką z niewydolnością nerek.

  Na antenie
  Środa 26 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 stycznia o 01.40
  1212
  na FOX
 • 3

  Goręcej niż w piekle

  +

  Uwielbiana przez całe Seattle rudowłosa lekarka wraca do szpitala, dzieląc się z wszystkimi swoim doświadczeniem i ekspercką wiedzą, gdy próbuje pomóc Richardowi w szkoleniu najnowszej grupy rezydentów. Tymczasem Meredith musi podjąć decyzję, a Link zwierza się Teddy.

  Na antenie
  Środa 2 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 6 lutego o 02.40
  1212
  na FOX
 • 4

  Z pomocą przyjaciół

  +

  Richard angażuje Meredith i Bailey do pomocy w uruchomieniu nowego programu. Tymczasem pacjentka Addison ma komplikacje po zabiegu, a Jo pomaga kobiecie, która zaczyna przedwcześnie rodzić.

  Na antenie
  Środa 9 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 13 lutego o 01.10
  1212
  na FOX
 • 5

  Nagły wybuch

  +

  Lekarze ze szpitala w Seattle ruszają do akcji, kiedy w okolicy szpitala dochodzi do wybuchu. W Owenie odżywa trauma po usłyszeniu eksplozji, a jego siostra Megan w sekrecie prosi o pomoc Winstona i Hayesa. Tymczasem w Minnesocie Meredith i Amelia spotykają znajomą osobę, która ma asystować podczas ich prac badawczych.

  Na antenie
  Środa 16 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 20 lutego o 01.30
  1212
  na FOX
 • 6

  Z tobą codziennie jest święto

  +

  W Święto Dziękczynienia Meredith ma problemy z podróżą spowodowane przez pogodę, a Nick stara się jej pomóc na wiele różnych sposobów. Z kolei Richard i Bailey szukają zajęcia na oddziale ratunkowym, a Amelia i Link znów zbliżają się do siebie.

  Na antenie
  Środa 23 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
 • 7

  Bajeczny dzień

  +

  Dr Hamilton wyładowuje swoją frustrację na Meredith, więc Nick daje jej szansę rozładować emocje podczas przygotowania do operacji. Tymczasem w Seattle Link i Jo zabierają dzieci na bajkowe przedstawienie teatralne, które wymyka się spod kontroli. Bailey i doktor Lin biorą udział w targach pracy, próbując rozszerzyć personel lekarski, ale orientują się, że są źle przygotowani.

 • 8

  W świąteczną noc

  +

  Personel szpitala świętuje Boże Narodzenie. Hamilton i Meredith przygotowują się do przełomowego kroku w ramach ich projektu. Link chce spędzić święta rodzinnie razem z Amelią i Scoutem. Schmitt zostaje postawiony przed trudną decyzją w trakcie operacji.

 • 9

  +

 • 10

  +