Helstrom

1616

Oglądaj od poniedziałku 9 listopada o 22:00

Sezon 1
00:30

Opis

tytul: Helstrom; 16; Daimon i Ana Helstrom są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstormowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Mali pomocnicy matki

  +

  Daimon Helstrom bada sprawę opętanego chłopca z Oregonu. Tymczasem w San Francisco, Ana Helstrom postanawia sfingować licytację, żeby wykryć przestępcę. Przerażające wydarzenia w szpitalu psychiatrycznym, w którym przebywa matka rodzeństwa, budzi ich zaniepokojenie.

 • 2

  Wiatyk

  +

  Makabryczny wypadek sprawia, że Daimon i Gabriella muszą walczyć o duszę pewnego mężczyzny, gdy mroczna siła próbuje ich powstrzymać. Tymczasem praca Yena zaczyna zmieniać się w jego obsesję, a niespodziewane odkrycie kieruje kroki Any do szpitala psychiatrycznego.

 • 3

  Ocalała

  +

  Daimon i Ana dowiadują się coraz więcej na temat niszczącego dziedzictwa ich ojca. Razem z Gabriellą odwiedzają potencjalną ofiarę i angażują się o wiele bardziej, niż mogliby przypuszczać. Hastings zaskakuje strażnika szokującym wyznaniem.

 • 4

  Powstrzymanie

  +

  Wrogi demon doprowadza do zjednoczenia dość nietypowej grupy. Daimon i Ana ruszają do San Francisco, żeby znaleźć Yena oraz przedmiot, który może pomóc w zwalczeniu przeciwnika. Ana mówi Daimonowi o jej pobocznych zajęciach, a wiara Gabrielli zostaje zaatakowana.

 • 5

  Oddanie

  +

  Pozory mogą mylić, kiedy zdrowie matki Helstromów nagle się pogarsza. Kiedy Ana szuka Yena, Gabriella doradza studentowi, który chciałby zrozumieć, jak to się dzieje, że demony żyją wśród nas. Daimon dokonuje odkrycia, które może być dosłownie kwestią życia lub śmierci.

 • 6

  Lewiatan

  +

  Ciemna moc wywołuje zamieszanie, które zmusza Hastings i Anę do podjęcia wspólnych wysiłków. Daimon i Gabriella odkrywają powiązania między pewnymi wydarzeniami. Na jaw wychodzi tożsamość demona, co wstrząsa Aną i Daimonem do głębi. Z kolei Yen zdobywa przewagę.

 • 7

  Blizny

  +

  Kiedy potężny demon szuka nowego gospodarza, a Ana musi walczyć z mrocznymi pragnieniami, Daimon otrzymuje ważną propozycję. Strażnik wpada w poważne kłopoty, a doktor Hastings wywołuje konsternację Daimona ujawnieniem faktów z jego przeszłości.

 • 8

  W głębi

  +

  Stawka rośnie, a wzajemne relacje jednocześnie się pogłębiają. Aby ratować życie, Hastings i Ana muszą zrobić rzecz nie do pomyślenia. Gabriella i Daimon cofają się do czasów jego dzieciństwa, żeby odnaleźć ważną pamiątkę. Matka traci syna, ale zyskuje dziedzica.

 • 9

  Naczynia

  +

  Daimon i Gabriella muszą wkroczyć na nieznany dla siebie teren. Ana staje przed decyzją, która nieodwracalnie zmieni życie rodzeństwa. Victoria próbuje odkupić dawne winy, ale może się okazać, że jest już za późno.

 • 10

  Piekielna burza

  +

  Ana i Daimon walczą o ocalenie duszy, ale tylko Yen może odnieść zwycięstwo. Gabriella zyskuje nową perspektywę, która jest wyzwaniem dla Daimona, co grozi rozłamem w ramach grupy. Victoria odnawia więź z Daimonem i Aną, ale ich zwycięstwo ma konkretną cenę.