Homeland

1616

Nowy sezon

Sezon 7
00:30

Opis

Carrie porzuca pracę w Białym Domu, po czym bierze sobie na cel administrację Keane, by umożliwić zwolnienie z więzienia 200 aresztowanych pracowników wywiadu.

Odcinki

 • 1

  Wróg publiczny

  +

  Carrie przestaje pracować dla Białego Domu. Przeprowadza się do Waszyngtonu i wraz z córką zatrzymuje się u swojej siostry Maggie. Saul nadal przebywa w więzieniu. Carrie bierze sobie na cel rząd prezydent Keane, by umożliwić zwolnienie z więzienia 200 przedstawicieli środowiska wywiadu, których aresztowano po nieudanej próbie obalenia obecnej administracji.

 • 2

  Rebelia

  +

  Carrie dokonuje pewnego odkrycia. Wellington, który stara się chronić prezydent Keane, przekonuje ją do uwolnienia 200 aresztowanych pracowników wywiadu. Ukrywający się O’Keefe kontynuuje nadawanie swoich audycji. Saul zostaje zatrudniony jako doradca ds. bezpieczeństwa narodowego.

 • 3

  Konfrontacja

  +

  Carrie zdaje sobie sprawę z czegoś niepokojącego, po czym wraz z Dantem rozpoczynają śledztwo. Saul prowadzi negocjacje przed aresztowaniem O’Keefe’a. Keane i Wellington nie mogą dojść do zgody w związku z atakiem lotniczym na Bliskim Wschodzie.

 • 4

  Niepowodzenie

  +

  Carrie podąża za nowym tropem. Między Keane i Wellingtonem dochodzi do konfrontacji. Saul ma trudności z opanowaniem kryzysowej sytuacji, podczas gdy konflikt z sojusznikami O’Keefe’a jeszcze bardziej się pogłębia.

 • 5

  Środki aktywne

  +

  Carrie wprowadza w życie swój plan nakłonienia Simone do złożenia zeznań. Saul spotyka się z rosyjskim informatorem. Keane zwraca się z desperackim apelem do żon agentów FBI, którzy zginęli w Lucasville.

 • 6

  Obcy wirus

  +

  Saul angażuje starych znajomych do pomocy w przeprowadzeniu śledztwa w sprawie rosyjskiej kampanii informacyjnej. Wellington ma problemy z powodu wiralowego wideo. Carrie cieszy się z odniesionego zwycięstwa.

 • 7

  Andante

  +

  Carrie wraz z Franny wyprowadza się od siostry i tymczasowo zatrzymuje w mieszkaniu Dantego. Wellington składa rezygnację ze swojego stanowiska w Białym Domu. Saul rozszerza zasięg swojej operacji oraz nakłania Maxa do współpracy.

 • 8

  Kłamstwa, wzmacniacze, cholerny Twitter

  +

  Carrie i Saul przesłuchują podejrzanego oraz w końcu zdobywają potrzebny im materiał dowodowy. Maggie grozi, że przejmie opiekę nad Franny. W związku z zeznaniami Simone, senator Paley naciska na Keane, by zrezygnowała z prezydentury. Wellington podejmuje grę z Rosjanami.

 • 9

  Przydatny idiota

  +

  Dante przekazuje Carrie dalsze informacje. Keane i Wellington informują senatora Paleya o planie Saula. Carrie przeżywa poważne problemy w stosunkach ze swoją rodziną. Dante znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

 • 10

  Jasność

  +

  Carrie przygotowuje się do przesłuchania w sprawie przyznania opieki nad Franny. Keane, której grozi usunięcie z prezydenckiego fotela, potrzebny jest zaufany sojusznik. Saul przygotowuje się do specjalnej misji.

 • 11

  Pełna gotowość

  +

  Saul i Carrie wyjeżdżają na misję do Rosji. Senator Paley spotyka się z przebywającym w więzieniu Dar Adalem. Sąd Najwyższy odrzuca decyzję Keane o zwolnieniu czterech członków jej gabinetu.

 • 12

  Chwała narodowi

  +

  Misja Saula i Carrie nie układa się zgodnie z planem. Elizabeth Keane walczy o swoją prezydenturę.