Jeździec bez głowy

1212
Sleepy Hollow © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Jeździec bez głowy

Opis

Zmartwychwstały po ponad dwustu latach Ichabod Crane oraz jego współcześni sojusznicy ratują świat przed siłami nadprzyrodzonego zła.

Odcinki

 • 1

  Kolumbia

  +

  Ichabod i Jenny starają się ułożyć sobie życie na nowo po śmierci Abbie Mills. Crane trafia do stolicy kraju, gdzie nawiązuje nowe, niezwykłe znajomości oraz kontynuuje poszukiwania kolejnego Świadka. Odkrywa również, że na świecie istnieje o wiele więcej zła niż mu się przedtem wydawało.

 • 2

  Na widoku

  +

  Po dokonaniu wielkiego odkrycia, Crane i Jenny zmagają się z przekazaniem trudnych wiadomości Dianie. Tymczasem zespół dowiaduje się, że ich nowa sprawa może być związana z czarną magią. Czy Ichabodowi uda się znaleźć sposób na przekazanie Dianie tego co wie?

 • 3

  Głowy państwa

  +

  Gdy do miasta przyjeżdża jeden z największych wrogów Crane’a, by zagrozić bezpieczeństwu najwyższych urzędników w Waszyngtonie, zespół musi szybko działać, by znaleźć skuteczne rozwiązanie tego problemu. Rozległa wiedza Jake’a na temat tuneli staje się ważną częścią układanki. Szczególnie po tym, jak odkryty zostaje sekret z przeszłości, który może dać odpowiedzi na ważkie pytania.

 • 4

  Naród przeciwko Ichabodowi Crane

  +

  W Waszyngtonie pojawia się potwór, który sprawia, że jego ofiary przeżywają na nowo swoje najbardziej osobiste i nie dające spokoju wspomnienia. Zespół musi znaleźć jego słaby punkt, by uratować jednego ze swoich. Tymczasem Jenny tworzy niezwykłą więź, która może mieć znaczenie w ratowaniu świata. Czy ekipie uda się pokonać jednego z najbardziej podstępnych potworów z jakimi przyszło się jej zmierzyć?

 • 5

  Krew z kamienia

  +

  Dreyfuss jest coraz bliższy dokonania przełomu w swojej misji. Tymczasem na światło dzienne wychodzą ważne kwestie dotyczące jego przeszłości. Powraca jego były partner, by wyrównać rachunki sprzed lat i staje się jasne, że związki żądnego władzy miliardera z tym, co nadnaturalne nie są niczym nowym. Nie przegapcie zakulisowej historii tego, jak Malcolm Dreyfuss stał się tym, kim jest.

 • 6

  Powrót do domu

  +

  Zespół zdaje sobie sprawę, że talizman, którego poszukuje Dreyfuss mógł zostać ukryty w jednym z najbardziej oczywistych miejsc. Muszą teraz ścigać się z czasem, by zdążyć przed siłami zła. Później, z wielkimi emocjami i gorzko-słodkimi wspomnieniami, Jenny i Crane powracają do ważnych chwil swojej przeszłości w Sennej Kotlinie.

 • 7

  W miejsce rodzica

  +

  Na krótko przed jedenastymi urodzinami Molly, jej ojciec powraca ze służby w Afganistanie. Podczas gdy Diana zaczyna się zastanawiać, czy jej były jest gotów, by stać się częścią życia ich córki, zespół doznaje szokującego objawienia.

 • 8

  Zniewaga

  +

  Po tym, jak w mieście pojawia się gwiazda Internetu, Logan Macdonald, wybucha infekcja pochodzenia nadprzyrodzonego, która rozprzestrzenia się poprzez viralowe wideo. Tymczasem Molly doznaje przerażającej wizji, ukazującej niewesołą przyszłość. Czy zespołowi uda się znieść klątwę zanim opanuje całe miasto?

 • 9

  Dziecięca zabawa

  +

  Po tym, jak pojawia się potwór, który przypomina wymyślonego przyjaciela Molly z jej dzieciństwa, Diana zdaje sobie sprawę, że życie jej córki jako Świadka będzie dalekie od normalności. Tymczasem Molly nadarza się okazja do zwiedzenia po raz pierwszy Skarbca.

 • 10

  Nienasycony

  +

  Gdy jeden z mentorów Diany staje się celem przerażającego potwora, zespół musi zrobić wszystko, co w ich mocy, by powstrzymać Dreyfussa. Tymczasem Malcolm i Jobe dokonują przełomu w projekcie, o którym Zespół Świadków może nie mieć pojęcia.

 • 11

  Desperaci

  +

  Tajemnicza kobieta znajduje drogę do Skarbca, a zespół zmaga się ze zrozumieniem tego, kim jest i komu służy. Tymczasem znajdująca się pod presją Alex musi poradzić sobie ze swoimi skomplikowanymi uczuciami. Czy Zespół Świadków poradzi sobie z tym, co może zostać ujawnione?

 • 12

  Jutro

  +

  Chwilowy wgląd do dystopijnego świata, który czeka wszystkich, o ile Dreyfuss dojdzie do władzy, pozwala zespołowi dowiedzieć się więcej na temat Lary. Zdając sobie sprawę o jak wysoką idzie stawkę, starają się powstrzymać szalonego miliardera zanim będzie za późno.

 • 13

  Wolność

  +

  Dreyfuss w końcu gromadzi wystarczającą władzę, by zinfiltrować Biały Dom, a grupa jego sprzymierzeńców robi się na tyle silna, by wkroczyć do działania. Czy zespołowi uda się go na czas powstrzymać?