Kochanki

1212
Kochanki

Opis

Prowokacyjny i podniecający dramat o życiu grupy czterech seksownych i nie bojących się wyzwań przyjaciółek, z których każda znajduje się na drodze do poznania samej siebie.

Odcinki

 • 1

  Nowe dziewczyny

  +

  Mija rok odkąd Joss miała do czynienia z niebezpiecznym Wilsonem. Teraz musi przeżywać wszystko od nowa, składając zeznania w sądzie podczas jego procesu o morderstwo. Pomimo, iż mieszkają razem, Marc nadal nie znalazł stałej pracy, a April martwi się, że Lucy zbyt szybko dorasta. Karen przyzwyczaja się do macierzyństwa. Mężczyzna zatrudniony przez nią w charakterze niani zaczyna bezpodstawnie się do niej zalecać. Tymczasem Harry i Joss robią kolejny krok w swoim związku. Czekają ich jednak problemy, ponieważ ona nie do końca wyleczyła się z przeszłości.

 • 2

  Pomylona tożsamość

  +

  Kate, siostra Harry’ego, przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą i zwierza się ze swoich problemów z narzeczonym. Tymczasem Joss nie potrafi cieszyć się zaręczynami z Harrym. April trafia się podniecająca okazja, by ubiegać się o artystyczne stypendium, podczas gdy Marcowi udaje się dołączyć do zespołu muzycznego. Karen zmaga się z nową rolą ekspertki w sprawach seksu. Zbliża się również coraz bardziej do Roberta, swojej męskiej niani.

 • 3

  Pod presją

  +

  Kate zdaje sobie sprawę, że umawianie się na randki w Los Angeles jest trochę trudniejsze niż się spodziewała. Harry ma ciekawe nowe zajęcie. April w końcu zdaje sobie sprawę z tego, co jest jej pasją, z niewielką pomocą ze strony Marca. Granice dzielące Karen i Roberta powodują coraz więcej komplikacji. Joss wciąż stara się zrozumieć, jak poradzić sobie z następstwami tego, co wydarzyło się w ubiegłym roku.

 • 4

  Zamazane linie

  +

  Karen zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest szczęśliwa z powrotu do pracy i możliwości pracy ze swoimi klientami, pomimo rezygnacji z życia miłosnego. Nowy klient April za bardzo się do niej zbliża. Pojawia się ktoś z przeszłości Marca. Kate nie może poradzić sobie z faktem, iż jej były narzeczony umawia się z kimś innym. Joss gra nieczysto, by pozyskać nowego klienta.

 • 5

  Opór

  +

  Karen przedstawia swojej agentce, Barbarze, pomysły na nowe książki, ale ta nie jest nimi zachwycona. Po tym, jak wywiad radiowy z lubiącym szokować prezenterem okazuje się fiaskiem, Karen postanawia się bronić, co prowadzi do potencjalnych konsekwencji. April zwalnia się z pracy po tym, jak Michael ją całuje. Mówi jednak Marcowi, że została wyrzucona. Później dopiero odkrywa prawdę na temat Michaela. Joss i Harry mają trudności ze znalezieniem równowagi w ramach ich nowej współpracy, ponieważ ona wciąż nie radzi sobie ze stresem pourazowym.

 • 6

  Co dzieje się w Vegas

  +

  Alec pojawia się z niezapowiedzianą wizytą i wywraca życie Karen do góry nogami. April i Marc ścierają się ze sobą w kwestii tego, jak wychowywać Lucy, co kładzie się cieniem na ich związku. Kate odkrywa, że jej nowy chłopak ma bliskie powiązania z Joss i Harrym. Joss i Harry zostają zaproszeni do Las Vegas przez nowego wspólnika Harry’ego – Jonathana. Joss niespodziewanie traci nad sobą panowanie na krótko przed ślubną ceremonią.

 • 7

  Przetrwają najsilniejsi

  +

  Alec grozi, że zażąda całkowitej opieki nad Vivian, wskutek czego Karen zaczyna panikować. April i Mark znajdują kondom w kurtce Lucy, przez co April czuje się zmuszona do wygłoszenia córce „kazania”. Kate nie mówi Joss i Harry’emu, że ma nowego chłopaka, z powodu grożących temu poważnych reperkusji. W wyniku postępowania Joss, siostrzeniec Jonathana trafia do szpitala, co prowadzi do napięcia w jej związku z Harrym.

 • 8

  Most nad wzburzoną rzeką

  +

  Mama April, Marjorie, zostaje na noc i daje jasno do zrozumienia, że nie aprobuje Marca. Po tym, jak Marjorie odkrywa, że potrzebny jej będzie przeszczep wątroby, przekonuje córkę, by pozwoliła jej przedłużyć swój pobyt, co prowadzi do dalszych nieporozumień. Karen czuje się nieswojo w towarzystwie swojej nowej niani – Lydii, ale mimo to stara się nawiązać z nią lepszy kontakt. Harry ma trudności z pogodzeniem się ze swoją nowo odkrytą sławą, a Joss w końcu odkrywa, że nowym chłopakiem Kate jest jej były narzeczony Scott. Jeszcze bardziej szokuje ją jego wyznanie.

 • 9

  Źródło wszelkiego zła

  +

  Marjorie przedłuża swój pobyt u April i Marca, doprowadzając do jeszcze większego rozłamu w ich związku. Bez wiedzy Karen, Lydia tworzy jej profil na portalu randkowym, co prowadzi do spotkania z mężczyzną. Kate postanawia wyprowadzić się z mieszkania Harry’ego i Joss. Harry jest wściekły, gdy odkrywa, że Joss wiedziała o związku Scotta z jego siostrą i celowo mu o tym nie powiedziała. Joss zaczyna brać tabletki, by poradzić sobie z niepokojem i stresem, wchodząc tym samym na niebezpieczną ścieżkę.

 • 10

  Odcinek 10

  +

 • 11

  Odcinek 11

  +

 • 12

  Odcinek 12

  +

 • 13

  Odcinek 13

  +