La Brea

Poniedziałek 21.05

1212
© 2021 Universal Television LLC. All Rights Reserved.
La Brea

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 13 lutego o 21.05

  Początek (Odcinek01 - S01)

 2. Sobota 18 lutego o 22.55

  Początek (Odcinek01 - S01)

 3. Poniedziałek 20 lutego o 21.05

  Dzień drugi (Odcinek02 - S01)

Opis

W centrum Los Angeles potężny lej wciąga pod ziemię setki budynków oraz ludzi, którzy trafiają do pierwotnego świata i są zmuszeni połączyć siły, aby przetrwać. Tymczasem pozostałe na górze osoby rozpaczliwie poszukują odpowiedzi, co się wydarzyło. Rozdzielona przez katastrofę rodzina będzie musiała rozwiązać tajemnice tego niezwykłego wydarzenia, aby znowu być razem.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Kiedy w centrum Los Angeles otwiera się potężny lej, rodzina Harrisów zostaje rozdzielona na dwie części. Eve i jej syn trafiają do tajemniczego, prehistorycznego świata. Gavin orientuje się, że wizje, które męczyły go od lat, mogą zawierać kluczowe informacje, dzięki którym bliscy znów wrócą do domu.

  Na antenie
  Poniedziałek 13 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 18 lutego o 22.55
  1212
  na FOX
 • 2

  Dzień drugi

  +

  Gdy życie Josha jest zagrożone, Eve przebija się przez niebezpieczną puszczę na polanę, aby go ratować. Gavin i Izzy podejmują desperackie próby rozpoczęcia misji ratunkowej, starając się udowodnić, że wewnątrz leja wciąż są żywi ludzie, a ich każdy krok jest śledzony przez agentów rządu.

  Na antenie
  Poniedziałek 20 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 26 lutego o 02.35
  1212
  na FOX
 • 3

  Polowanie

  +

  Zapasy żywności kończą się ludziom, którzy przeżyli katastrofę. Eve i Ty postanawiają wybrać się do puszczy na ryzykowne polowanie, gdzie mierzą się z zaskakującym zagrożeniem dla ich przetrwania. Kiedy niespodziewanie udaje się uruchomić misję ratunkową, Gavin jest zmuszony oddać los swojej rodziny w ręce dawnego znajomego, z którym łączy go trudna przeszłość.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 5 marca o 01.30
  1212
  na FOX
 • 4

  Nowy przybysz

  +

  Widok rozbitego samolotu nieoczekiwanie rozbudza nadzieje wśród ludzi na polanie, którzy z Eve na czele spieszą na pomoc pilotowi. Gavin i Izzy szukają pomocy w nietypowym miejscu, po tym jak władze definitywnie zawieszają misję ratunkową do wnętrza leja.

  Na antenie
  Poniedziałek 6 marca o 21.05
  1212
  na FOX
 • 5

  Fort

  +

  Eve, Levi i reszta ekipy poszukiwawczej trafiają do tajemniczego fortu, który przynosi im więcej pytań niż odpowiedzi. Z pomocą nowego sojusznika, Gavin i Izzy podejmują groźną i nielegalną misję ratowania rodziny, mimo ostrzeżeń władz, że mogą doprowadzić do niewyobrażalnej katastrofy.

 • 6

  Droga do domu

  +

  Gdy czas ucieka i wkrótce zamknie się portal, prowadzący z powrotem do domu, bohaterowie wewnątrz leja podejmują ostatnią próbę ucieczki. Ich plan staje jednak pod znakiem zapytania, gdy otrzymują od Gavina stanowcze ostrzeżenie, że mogą doprowadzić do katastrofy, w związku z czym Eve musi się zmierzyć z wyborem niemożliwym do dokonania.