La Brea

1212
© 2021 Universal Television LLC. All Rights Reserved.
La Brea

Opis

W centrum Los Angeles potężny lej wciąga pod ziemię setki budynków oraz ludzi, którzy trafiają do pierwotnego świata i są zmuszeni połączyć siły, aby przetrwać. Tymczasem pozostałe na górze osoby rozpaczliwie poszukują odpowiedzi, co się wydarzyło. Rozdzielona przez katastrofę rodzina będzie musiała rozwiązać tajemnice tego niezwykłego wydarzenia, aby znowu być razem.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Kiedy w centrum Los Angeles otwiera się potężny lej, rodzina Harrisów zostaje rozdzielona na dwie części. Eve i jej syn trafiają do tajemniczego, prehistorycznego świata. Gavin orientuje się, że wizje, które męczyły go od lat, mogą zawierać kluczowe informacje, dzięki którym bliscy znów wrócą do domu.

 • 2

  Dzień drugi

  +

  Gdy życie Josha jest zagrożone, Eve przebija się przez niebezpieczną puszczę na polanę, aby go ratować. Gavin i Izzy podejmują desperackie próby rozpoczęcia misji ratunkowej, starając się udowodnić, że wewnątrz leja wciąż są żywi ludzie, a ich każdy krok jest śledzony przez agentów rządu.

 • 3

  Polowanie

  +

  Zapasy żywności kończą się ludziom, którzy przeżyli katastrofę. Eve i Ty postanawiają wybrać się do puszczy na ryzykowne polowanie, gdzie mierzą się z zaskakującym zagrożeniem dla ich przetrwania. Kiedy niespodziewanie udaje się uruchomić misję ratunkową, Gavin jest zmuszony oddać los swojej rodziny w ręce dawnego znajomego, z którym łączy go trudna przeszłość.

 • 4

  Nowy przybysz

  +

  Widok rozbitego samolotu nieoczekiwanie rozbudza nadzieje wśród ludzi na polanie, którzy z Eve na czele spieszą na pomoc pilotowi. Gavin i Izzy szukają pomocy w nietypowym miejscu, po tym jak władze definitywnie zawieszają misję ratunkową do wnętrza leja.

 • 5

  Fort

  +

  Eve, Levi i reszta ekipy poszukiwawczej trafiają do tajemniczego fortu, który przynosi im więcej pytań niż odpowiedzi. Z pomocą nowego sojusznika, Gavin i Izzy podejmują groźną i nielegalną misję ratowania rodziny, mimo ostrzeżeń władz, że mogą doprowadzić do niewyobrażalnej katastrofy.

 • 6

  Droga do domu

  +

  Gdy czas ucieka i wkrótce zamknie się portal, prowadzący z powrotem do domu, bohaterowie wewnątrz leja podejmują ostatnią próbę ucieczki. Ich plan staje jednak pod znakiem zapytania, gdy otrzymują od Gavina stanowcze ostrzeżenie, że mogą doprowadzić do katastrofy, w związku z czym Eve musi się zmierzyć z wyborem niemożliwym do dokonania.

 • 7

  Burza

  +

  Kiedy potężna burza pustoszy polanę, życie Marybeth i Lucasa jest zagrożone wewnątrz zapadliska. Eve, wciąż skłócona z wszystkimi po udaremnieniu planu ich ucieczki, próbuje odkupić swoje winy, prowadząc akcję wydobycia zasypanych. Gavin cofa się do przeszłości, aby zdobyć środki potrzebne do uratowania jego rodziny w teraźniejszości.

 • 8

  Początki

  +

  Zbliżające się ochłodzenie sprawia, ze Eve, Levi i Ty wracają do tajemniczego fortu, mimo że ledwo uszli tam z życiem. Liczą, że uda im się zdobyć umiejętności potrzebne do przetrwania 10 tysięcy lat przed naszą erą. Gavin próbuje oszczędzić cierpienia Izzy, ale czyni tym więcej szkody niż pożytku dla ich relacji.

 • 9

  Ojciec i syn

  +

  Kiedy nagłe odkrycie stanowi zagrożenie dla życia Josha i Izzy, Eve oraz inni ocaleni z katastrofy starają się desperacko odnaleźć chłopca, dzięki któremu można ich uratować. Gavin oraz Izzy muszą zaufać obcej osobie, żeby nie stracić resztek nadziei na powrót swoich bliskich.

 • 10

  Topanga

  +

  Po otrzymaniu wiadomości o ostatnim powstałym leju, Gavin, Izzy i doktor Nathan ruszają do Seattle, żeby podjąć finalną próbę misji ratunkowej, zanim będzie za późno. Eve wybiera się w niebezpieczną podróż, żeby wysłać chłopca przez portal i ocalić swoją rodzinę.