Magnum: Detektyw z Hawajów

Środa 22.55

1212
Magnum: Detektyw z Hawajów

Kolejne emisje

 1. Środa 16 czerwca o 22.55

  Podwójne zagrożenie (Odcinek01 - S03)

 2. Czwartek 17 czerwca o 21.05

  Łatwy zarobek (Odcinek02 - S03)

 3. Środa 23 czerwca o 22.55

  Łatwy zarobek (Odcinek02 - S03)

Opis

Były komandos wraca z misji w Afganistanie i postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w wojsku, żeby rozpocząć karierę prywatnego detektywa na Hawajach.

Odcinki

 • 1

  Podwójne zagrożenie

  +

  Nowi klienci zlecają Magnumowi i Higgins odnalezienie ich zaginionego brata, który ostatnio był widziany na wyspie. Podczas śledztwa zostaje ujawniony tajny plan zemsty, Higgins zostaje postrzelona, a TC porwany. Z kolei lekarz Higgins zaprasza ją niespodziewanie na randkę, czym zaskakuje także Magnuma.

  Na antenie
  Środa 16 czerwca o 22.55
  1212
  na FOX
 • 2

  Łatwy zarobek

  +

  Zlecenie odzyskania długu przez Higgins okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Razem z Magnumem odkrywają, że samolot, który miała odzyskać był wykorzystywany przez narkotykowy kartel. Kiedy stają się celem ich ostrzału i muszą awaryjnie lądować w dżungli, odkrywają, że mają pasażera na gapę, który jest celem. Higgins umawia się także na pierwszą randkę z doktorem Ethanem Shahem.

  Na antenie
  Czwartek 17 czerwca o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 23 czerwca o 22.55
  1212
  na FOX
 • 3

  Bez wyjścia

  +

  Kiedy Magnum i TC pomagają Higgins w zdobyciu zielonej karty, budynek urzędu zostaje zajęty przez uzbrojoną grupę, która bierze ludzi wewnątrz na zakładników.

  Na antenie
  Czwartek 24 czerwca o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 30 czerwca o 22.55
  1212
  na FOX
 • 4

  Najpierw porażka, potem konsekwencje

  +

  Magnum i Higgins pomagają świetnie zapowiadającej się zawodniczce MMA, która jest zmuszana przez gang do celowego przegrania walki. Tymczasem Kumu zostaje aresztowana za kradzież elementu cudzej kolekcji, który powinien wrócić na swoje pierwotne miejsce.

  Na antenie
  Czwartek 1 lipca o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 3 lipca o 16.30
  1212
  na FOX
 • 5

  Dzień grozy

  +

  Kiedy na wyspę uderza potężny huragan, Magnum i jego przyjaciele chronią się wewnątrz klubu La Mariana razem z dwoma uzbrojonymi zabójcami, którzy także próbują uciec przed groźną nawałnicą. Z kolei Rick musi przyznać się przed TC, że przez niego ubezpieczenie baru straciło ważność.

  Na antenie
  Czwartek 8 lipca o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 10 lipca o 16.20
  1212
  na FOX
 • 6

  Nie mów nikomu

  +

  Bogaty klient prosi Magnuma i Higgins, żeby odnaleźli jego zaginioną żonę. Ku ich zaskoczeniu w wyniku śledztwa dochodzi do tragedii. Tymczasem podejrzliwość Kumu wobec chłopaka jej pasierbicy psuje ich wzajemne relacje.

  Na antenie
  Czwartek 15 lipca o 21.05
  1212
  na FOX
 • 7

  Zabójca na nocnej warcie

  +

  Grupa nadgorliwców ze straży sąsiedzkiej prosi Magnuma i Higgins o śledzenie podejrzanego człowieka, który mieszka w ich okolicy. Ku swojemu zaskoczeniu detektywi niespodziewanie natykają się na poszukiwanego seryjnego mordercę. Z kolei Jin rozkręca interes, żeby prać brudne pieniądze i postanawia pomóc komuś, kogo niedawno poznał.

 • 8

  Mój stróż

  +

  Znika młody mężczyzna, który wymaga natychmiastowej operacji, ponieważ w jego klatce piersiowej tkwi kula. Ethan prosi Magnuma i Higgins o jego odnalezienie, zanim będzie za późno. Tymczasem TC przeprowadza rozmowę z rekrutem, który zgłosił się do wojska z dosyć dyskusyjnych powodów.

 • 9

  Solidna odpłata

  +

  Kiedy Higgins zostaje porwana, Magnum odkrywa, że to wynik zemsty za jedną z pierwszych spraw, które prowadził na wyspie. Żeby ją uratować, razem z Rickiem i TC muszą wydobyć z więzienia jego byłego klienta.

 • 10

  Długa droga do domu

  +

  Żołnierz sił specjalnych nagle znika po powrocie z misji. Magnum dowiaduje się, jaką tragiczną prawdę poznał zaginiony, kiedy wrócił do domu. Musi go odnaleźć, zanim poczucie winy pognębi mężczyznę. Z kolei Higgins i Ethan pracują nad sprawą zaginionego pierścionka zaręczynowego podczas krótkich wakacji, a Katsumoto próbuje spędzić więcej czasu ze swoim nastoletnim synem.