Magnum: Detektyw z Hawajów

Poniedziałek 09.10

1212
© 2019 CBS Studios Inc. and Universal Television LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Magnum: Detektyw z Hawajów

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 26 października o 09.10

  Pozegnanie z miloscia (Odcinek16 - S02)

 2. Wtorek 27 października o 09.10

  Oczy nocy (Odcinek17 - S02)

 3. Środa 28 października o 06.25

  Masa klopotow (Odcinek18 - S02)

Opis

Najlepszy prywatny detektyw na Hawajach powraca w nowej wersji legendarnego serialu. W drugim, pełnym akcji sezonie Thomas Magnum przyjmie kolejne ekscytujące zlecenia i stawi czoła wielu wyzwaniom z pomocą swoich zaufanych przyjaciół.

Odcinki

 • 1

  Zemsta jest dla nowicjuszy

  +

  W oczekiwaniu na decyzję Higgins, poproszonej by została jego oficjalną wspólniczką, Magnum przyjmuje od klienta sprawę zaginięcia jego żony. Kobieta była świadkiem zabójstwa swojego szefa podczas napadu na bank. Z kolei Rick dokonuje ważnego wyboru odnośnie swojej kariery.

 • 2

  Złodziejski honor

  +

  Niereformowalny kieszonkowiec Jin prosi Magnuma o pomoc, kiedy na telefon, który ostatnio zwędził, przychodzi bardzo podejrzana wiadomość. Z kolei Magnum nie kryje frustracji, kiedy Higgins wciąż nie udziela mu odpowiedzi, czy zostanie jego wspólniczką. Kiedy Rick podejmuje odważny krok zawodowy, z pomocą spieszy mu TC.

 • 3

  Wieczny rycerz

  +

  Kumu i Higgins są w niebezpieczeństwie, kiedy najemnicy atakują posiadłość Robina Mastersa, chcąc poznać prawdziwą tożsamość Białego Rycerza, bohatera jego książek. Tymczasem Rick i TC pomagają jednemu z pracowników Ricka, kiedy zostaje skradziony jego samochód, a Higgins wreszcie udziela odpowiedzi Magnumowi, czy zostanie jego wspólniczką.

 • 4

  Martwy w środku

  +

  Kiedy Katsumoto podejrzewa, że jeden z jego kolegów z policji ukradł dowody rzeczowe, niechętnie zwraca się o pomoc do Magnuma i Higgins. Z kolei Rick i TC pomagają futboliście Los Angeles Rams Aaronowi Donaldowi, kiedy skradziony zostaje jego tablet z informacjami na temat taktyki zespołu.

 • 5

  Przetrwać do świtu

  +

  W Halloween Magnum i Jin szukają windykatora na jednej z imprez, gdzie zmierza także zbiegły zabójca, którego śledzi Katsumoto. Poza tym Higgins i Rick muszą spędzić noc w rzekomo nawiedzonym domu, żeby obalić te podejrzenia, a TC i Kumu chronią święte miejsce pochówku Hawajczyków.

 • 6

  Kłam, oszukuj, kradnij, zabijaj

  +

  Magnum musi pomóc swojej dziewczynie Abby Miller, kiedy adwokatka orientuje się, że klient, którego skutecznie wybroniła przed sądem, jest tak naprawdę winny. Z kolei TC postanawia wygarnąć Kamekonie, że ten ukradł mu jego śmigłowcowy interes.

 • 7

  Mężczyzna w ukrytym pokoju

  +

  Magnum pomaga swojemu przyjacielowi Russellowi Harlanowi i wciela się chwilowo w rolę szefa ochrony hotelu. Bada sprawę śmierci kobiety, która została wyrzucona z balkonu swojego pokoju, skąd prowadziła swoje własne tajne śledztwo. Tymczasem Icepick zostaje zwolniony z więzienia i próbuje zachować tajemnicę przed Rickiem.

 • 8

  On przybył nocą

  +

  Współpraca Magnum i Higgins zostaje wystawiona na próbę. Mają odmienne zdanie na temat przyjęcia zlecenia od kobiety, która chce, żeby odzyskali skradzione trzy miliony dolarów, pochodzące z handlu narkotykami. Pieniądze mają posłużyć ratowaniu życia jej męża. Z kolei TC i Shammy muszą dogłębnie zbadać sprawę osoby, podszywającej się pod szanowanego weterana.

 • 9

  Kula zwana przeznaczeniem

  +

  Dręczony poczuciem winy Magnum podąża śladem wskazówek, które pozostawił przed śmiercią zaprzyjaźniony z nim detektyw. Harry Brown został zastrzelony podczas pracy nad sprawą przekazaną mu przez Thomasa. Z kolei TC pomaga Kumu w zorganizowaniu protestu przeciwko budowie w świętym dla Hawajczyków miejscu.

 • 10

  Bracia krwi

  +

  Magnum zmaga się ze wspomnieniami ze swojej służby w Afganistanie, kiedy decyduje się pomóc bratu swojego poległego przyjaciela w odnalezieniu dziś dorosłego Afgańczyka, który mógł jako dziecko paść ofiarą handlu ludźmi.

 • 11

  Dzień, w którym spotkałem diabła

  +

  Magnum zostaje wezwany przez wojsko do udziału w ściśle tajnej misji. Jego przyjaciele ku swojemu zaskoczeniu odkrywają, że cała akcja jest kłamstwem, a Magnum wpadł w zasadzkę.

 • 12

  Desperacki krok

  +

  Junior zostaje porwany w celu wymuszenia zwrotu skradzionej listy tajnych agentów CIA. Większość jego współpracowników zostaje zatrzymana przez CIA, żeby powstrzymać ich działania w tej sprawie. Tani i Quinn proszą Magnuma i Higgins o pomoc.

 • 13

  Mordercze poniedziałki

  +

  Magnum i TC wcielają się w rolę specjalistów od produktywności, kiedy menedżer z korporacji zostaje zabity, a podejrzanymi są wszyscy pracownicy biura. Tymczasem Rick jest ciekawy, dlaczego Higgins udała kontuzję, żeby nie brać udziału w śledztwie z Thomasem.

 • 14

  Zabawa w kotka i myszkę

  +

  Jin dowiaduje się, że niewinna kobieta ma paść ofiarą zamachu. Prosi Magnuma i Higgins o pomoc w jej ratowaniu.

 • 15

  Powrót do przeszłości

  +

  Magnum i Higgins muszą znaleźć Kumu, która zostaje porwana przez rannego mężczyznę podejrzanego o zabicie żony.

 • 16

  Pozegnanie z miloscia

  +

  Title: Pożegnanie. Age restriction: 12; Magnum i Higgins wcielają się w rolę pary podczas romantycznej wycieczki autobusowej, próbując rozwikłać zleconą im sprawę. Nagle muszą wkroczyć do akcji, kiedy ginie jedna z osób, podróżujących z nimi. Tymczasem dowody szybko znikają pod wpływem działania hawajskiego upału.

  Na antenie
  Poniedziałek 26 października o 09.10
  1212
  na FOX
 • 17

  Oczy nocy

  +

  Title: Oczy nocy. Age Restriction: 12; Magnum i Higgins przyjmują zlecenie odzyskania skradzionej urny z prochami męża klientki. Szybko się orientują, że obiekt ich poszukiwań jest wart morderstwa. Rick i TC docierają do mężczyzny, który udaje legendę futbolu Andre Reeda.

  Na antenie
  Wtorek 27 października o 09.10
  1212
  na FOX
 • 18

  Masa klopotow

  +

  tytul: Masa klopotow; 12; Mimo że zbliża się dzień ich ślubu, Magnum i Higgins postanawiają pomóc współczesnej odpowiedniczce Robin Hooda, która chcąc zdobyć materiały potrzebne szkole, nieświadomie wchodzi w posiadanie narkotyków. Z kolei Rick wspiera emerytowanego żołnierza, który próbuje wrócić na rynek pracy jako cywil.

  Na antenie
  Środa 28 października o 06.25
  1212
  na FOX
 • 19

  Niech wygra najlepszy

  +

  tytul: Niech wygra najlepszy; 12; Magnum i Higgins dostają zlecenia od małżonków w trakcie burzliwej sprawy rozwodowej. Każde z nich ma znaleźć materiały obciążające drugą stronę, przez co zaczynają między sobą rywalizować. Z kolei Rick i TC badają sprawę śmierci nieznanego mężczyzny i po ustaleniu jego tożsamości muszą poinformować córkę, z którą zmarły nie miał kontaktu.

  Na antenie
  Czwartek 29 października o 06.25
  1212
  na FOX
 • 20

  Lampart na lowach

  +

  tytul: Lampart na lowach; 12; Higgins i Magnum pomagają Rickowi, kiedy jego ciężko chory na raka mentor wychodzi z więzienia i daje się wciągnąć w kolejną akcję. Tymczasem Magnum podejmuje ostatnią desperacką próbę, żeby umożliwić Higgins pozostanie w kraju.

  Na antenie
  Piątek 30 października o 06.25
  1212
  na FOX