Magnum: Detektyw z Hawajów

1212

Czwartek 21.05

Przekonaj się o czym trzeba pamiętać rozwiązując sprawy na Hawajach

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 26 stycznia o 10.20

  Złodziejski honor (Odcinek02 - S02)

 2. Czwartek 30 stycznia o 21.05

  Wieczny rycerz (Odcinek03 - S02)

 3. Niedziela 2 lutego o 10.25

  Wieczny rycerz (Odcinek03 - S02)

Opis

Najlepszy prywatny detektyw na Hawajach powraca w nowej wersji legendarnego serialu. W drugim, pełnym akcji sezonie Thomas Magnum przyjmie kolejne ekscytujące zlecenia i stawi czoła wielu wyzwaniom z pomocą swoich zaufanych przyjaciół.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zemsta jest dla nowicjuszy

  +

  W oczekiwaniu na decyzję Higgins, poproszonej by została jego oficjalną wspólniczką, Magnum przyjmuje od klienta sprawę zaginięcia jego żony. Kobieta była świadkiem zabójstwa swojego szefa podczas napadu na bank. Z kolei Rick dokonuje ważnego wyboru odnośnie swojej kariery.

 • 2

  Złodziejski honor

  +

  Niereformowalny kieszonkowiec Jin prosi Magnuma o pomoc, kiedy na telefon, który ostatnio zwędził, przychodzi bardzo podejrzana wiadomość. Z kolei Magnum nie kryje frustracji, kiedy Higgins wciąż nie udziela mu odpowiedzi, czy zostanie jego wspólniczką. Kiedy Rick podejmuje odważny krok zawodowy, z pomocą spieszy mu TC.

  Na antenie
  Niedziela 26 stycznia o 10.20
  1212
  na FOX
 • 3

  Wieczny rycerz

  +

  Kumu i Higgins są w niebezpieczeństwie, kiedy najemnicy atakują posiadłość Robina Mastersa, chcąc poznać prawdziwą tożsamość Białego Rycerza, bohatera jego książek. Tymczasem Rick i TC pomagają jednemu z pracowników Ricka, kiedy zostaje skradziony jego samochód, a Higgins wreszcie udziela odpowiedzi Magnumowi, czy zostanie jego wspólniczką.

  Na antenie
  Czwartek 30 stycznia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 2 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 4

  Martwy w środku

  +

  Kiedy Katsumoto podejrzewa, że jeden z jego kolegów z policji ukradł dowody rzeczowe, niechętnie zwraca się o pomoc do Magnuma i Higgins. Z kolei Rick i TC pomagają futboliście Los Angeles Rams Aaronowi Donaldowi, kiedy skradziony zostaje jego tablet z informacjami na temat taktyki zespołu.

  Na antenie
  Czwartek 6 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 9 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 5

  Przetrwać do świtu

  +

  W Halloween Magnum i Jin szukają windykatora na jednej z imprez, gdzie zmierza także zbiegły zabójca, którego śledzi Katsumoto. Poza tym Higgins i Rick muszą spędzić noc w rzekomo nawiedzonym domu, żeby obalić te podejrzenia, a TC i Kumu chronią święte miejsce pochówku Hawajczyków.

  Na antenie
  Czwartek 13 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 16 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 6

  Kłam, oszukuj, kradnij, zabijaj

  +

  Magnum musi pomóc swojej dziewczynie Abby Miller, kiedy adwokatka orientuje się, że klient, którego skutecznie wybroniła przed sądem, jest tak naprawdę winny. Z kolei TC postanawia wygarnąć Kamekonie, że ten ukradł mu jego śmigłowcowy interes.

  Na antenie
  Czwartek 20 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 23 lutego o 10.25
  1212
  na FOX
 • 7

  Mężczyzna w ukrytym pokoju

  +

  Magnum pomaga swojemu przyjacielowi Russellowi Harlanowi i wciela się chwilowo w rolę szefa ochrony hotelu. Bada sprawę śmierci kobiety, która została wyrzucona z balkonu swojego pokoju, skąd prowadziła swoje własne tajne śledztwo. Tymczasem Icepick zostaje zwolniony z więzienia i próbuje zachować tajemnicę przed Rickiem.