Magnum: Detektyw z Hawajów

1212
© 2018 CBS Studios Inc. and Universal Television LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Magnum: Detektyw z Hawajów

Opis

Były komandos wraca z misji w Afganistanie i postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w wojsku, żeby rozpocząć karierę prywatnego detektywa na Hawajach.

Odcinki

 • 1

  Wyspiarskie klimaty

  +

  Magnum stara się utrzymać swój nowy związek w sekrecie i pracuje w pojedynkę pod nieobecność Higgins. Otrzymuje zlecenie znalezienia samotnej matki ściganej przez dwa niebezpieczne gangi. Tymczasem Higgins, będąca za granicą z Ethanem, popełnia błąd i musi zwrócić się do dawnego pracodawcy. Z kolei Rick otrzymuje złe wieści, ale też naprawdę dobre.

 • 2

  Twarde lądowanie

  +

  Higgins i Magnum ponownie się spotykają i wspólnie badają sprawę tragicznej śmierci budowlańca. Z kolei TC i Shammy zostają sterroryzowani w powietrzu przez przemytników narkotyków, którzy udają turystów.

 • 3

  Skradzione kije

  +

  Magnum, Higgins i Rick przeprowadzają tajną misję w eleganckim klubie golfowym, kiedy jeden z młodych pracowników zostaje zwolniony po oskarżeniu go o kradzież kijów. Z kolei Joon nieświadoma szemranej przeszłości wujka Jina prosi go, żeby wystąpił w jej szkole.

 • 4

  Kto po nas zostaje

  +

  Terapeutka Higgins zatrudnia ją, żeby zbadała przyczyny samobójstwa jej nastoletniej pacjentki.

 • 5

  Póki śmierć nas nie rozdzieli

  +

  Detektywi zostają wynajęci przez zaniepokojonego pana młodego, który prosi o sprawdzenie jego przyszłej żony. Choć zlecenie wydaje się początkowo tylko wynikiem przedślubnej tremy, szybko ujawnia sieć kłamstw oraz sytuację groźną dla życia Higgins. Z kolei TC podejmuje ważną decyzję, żeby pomóc Cade'owi.

 • 6

  Wróg u bram

  +

  Dziennikarz wynajmuje Magnuma, żeby namierzył jego anonimowe źródło, które nagle w tajemniczych okolicznościach ucichło. Higgins dostaje natomiast nowe zadanie od MI-6. Tymczasem stary znajomy Ricka odwiedza wyspę, a TC traktuje jego zamiary z podejrzliwością.

 • 7

  Nowa śmierć

  +

  Kiedy Rick zostaje poproszony o pomoc w śledztwie federalnym dotyczącym jego przyjaciela z dzieciństwa, Robbiego, Magnum rozpoczyna własne dochodzenie, żeby dowiedzieć się, co agenci mają mu do zarzucenia. Z kolei Kumu prowadzi tajną operację w domu spokojnej starości.

 • 8

  Ogień wśród popiołów

  +

  Magnum zaczyna śledzić Higgins, żeby zrozumieć, co przed nim ukrywa. Tymczasem ona prowadzi tajną operację przeniknięcia do grupy, która zagraża MI-6. Z kolei Rick ciężko przeżywa stratę ważnej osoby w następstwie wybuchu.

 • 9

  Lepiej się strzeż

  +

  Wigilijny atak hakerski na policję w Honolulu zmusza Lię do ujawnienia rodzinnego sekretu Magnumowi i Katsumocie.

 • 10

  Wymarzony kochanek

  +

  Klientka zleca detektywom znalezienie mężczyzny, którego poznała w kawiarni i poczuła, że między nimi zaiskrzyło. Szybko orientują się, że ukrywa on spory sekret. Także Higgins ma swoje tajemnice po tym, jak przydarza jej się romantyczny sen na temat Magnuma.

 • 11

  Jeśli zasnę raz ostatni

  +

  Zakonnica wynajmuje Magnuma i Higgins, żeby namierzyli źródło tajemniczej wpłaty pieniężnej na rzecz leczenia jednej z parafianek. Z kolei nowa firma Jina, oferująca usługę wyprowadzania psów, ma pewien dramatyczny problem, a Rick denerwuje się przygotowaniami do ponownego spotkania z Suzy.

 • 12

  Anioły też zabijają

  +

  Shammy prosi Magnuma i Higgins o pomoc w odnalezieniu jego zaginionego znajomego, który jest bezdomnym weteranem. Tymczasem TC próbuje namówić Cade'a na powrót do szkoły, ale szybko orientuje się, że nie będzie to takie proste.

 • 13

  Nie osądzaj

  +

  Kiedy sędzia Rachel Park z Sądu Najwyższego Hawajów pada ofiarą szantażu, zatrudnia Magnuma i Higgins, którzy robią wszystko, żeby jej pomóc. Tymczasem Rick pod presją nadchodzącego rodzicielstwa proponuje zmiany w barze La Mariana, żeby zwiększyć jego zyski, ale TC i Kumo nie są co do tego przekonani.

 • 14

  W nogi

  +

  Poręczyciel majątkowy wynajmuje Magnuma i Higgins, żeby namierzyli kobietę, która nie spłaciła swojej kaucji w wysokości 250 tysięcy dolarów. Kiedy znajdują ciało innego prywatnego detektywa, który szukał jej wcześniej, proszą o pomoc Lię Kaleo z policji. Tymczasem TC i Katsumoto łączą siły w pełnych emocji poszukiwaniach matki Cade'a.

 • 15

  Skazany na śmierć

  +

  Magnum nie chce wziąć sprawy gangstera Osiego Shimy, który szuka syna. Dowiaduje się jednak, że został otruty i ma tylko osiem godzin, by znaleźć zaginionego, żeby dostać antidotum, a w przeciwnym wypadku umrze.

 • 16

  Podstępne zło

  +

  Matka podejrzanego o atak bombowy wynajmuje Magnuma i Higgins, żeby namierzyli jej nastoletniego syna i wydali go w ręce władz. Z kolei Kumu i Rick pomagają w poradzeniu sobie z poczuciem winy przez TC, który spotyka swoją dawną miłość.

 • 17

  Nie zapomnij mnie

  +

  Higgins pakuje się w skomplikowaną sytuację, kiedy dwunastoletnia Ella prosi ją o pomoc w rozwiązaniu sprawy potrójnego morderstwa, z którą powiązana była matka dziewczynki. Z kolei Magnum nawiązuje relację z Bobem, śmiertelnie chorym weteranem, któremu pomaga jako wolontariusz. W efekcie postanawia odnowić więzi z dawno niewidzianą rodziną.

 • 18

  Płytki grób, głęboka woda

  +

  Magnum daje z siebie wszystko, żeby ujawnić prawdę na temat przestępstwa, z którym miał związek jego nieżyjący już, serdeczny przyjaciel Nuzo.

 • 19

  Długi sen

  +

  Zdezorientowany mężczyzna zatrudnia Magnuma i Higgins, żeby zbadali sprawę przestępstwa, którego nie pamięta, po tym jak obudził się na plaży cały we krwi. Z kolei TC jest w szoku, kiedy biologiczna babcia Cade'a wpada z niespodziewaną wizytą, a uczucia Ricka do Suzy umacniają się w oczekiwaniu na narodziny ich pierwszego dziecka.

 • 20

  W samo sedno

  +

  Magnum i Higgins podejmują się niebezpiecznej misji w więzieniu o zaostrzonym rygorze, kiedy bezwzględny przestępca porywa byłą żonę Katsumoty, Beth. Z kolei TC rusza na pomoc Rickowi, kiedy Suzy boryka się z niespodziewanymi komplikacjami ciąży.