Magnum: Detektyw z Hawajów

Środa 22.55

1212
Magnum: Detektyw z Hawajów

Kolejne emisje

 1. Środa 29 września o 22.55

  Krew z krwi (Odcinek16 - S03)

Opis

Były komandos wraca z misji w Afganistanie i postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w wojsku, żeby rozpocząć karierę prywatnego detektywa na Hawajach.

Odcinki

 • 1

  Podwójne zagrożenie

  +

  Nowi klienci zlecają Magnumowi i Higgins odnalezienie ich zaginionego brata, który ostatnio był widziany na wyspie. Podczas śledztwa zostaje ujawniony tajny plan zemsty, Higgins zostaje postrzelona, a TC porwany. Z kolei lekarz Higgins zaprasza ją niespodziewanie na randkę, czym zaskakuje także Magnuma.

 • 2

  Łatwy zarobek

  +

  Zlecenie odzyskania długu przez Higgins okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Razem z Magnumem odkrywają, że samolot, który miała odzyskać był wykorzystywany przez narkotykowy kartel. Kiedy stają się celem ich ostrzału i muszą awaryjnie lądować w dżungli, odkrywają, że mają pasażera na gapę, który jest celem. Higgins umawia się także na pierwszą randkę z doktorem Ethanem Shahem.

 • 3

  Bez wyjścia

  +

  Kiedy Magnum i TC pomagają Higgins w zdobyciu zielonej karty, budynek urzędu zostaje zajęty przez uzbrojoną grupę, która bierze ludzi wewnątrz na zakładników.

 • 4

  Najpierw porażka, potem konsekwencje

  +

  Magnum i Higgins pomagają świetnie zapowiadającej się zawodniczce MMA, która jest zmuszana przez gang do celowego przegrania walki. Tymczasem Kumu zostaje aresztowana za kradzież elementu cudzej kolekcji, który powinien wrócić na swoje pierwotne miejsce.

 • 5

  Dzień grozy

  +

  Kiedy na wyspę uderza potężny huragan, Magnum i jego przyjaciele chronią się wewnątrz klubu La Mariana razem z dwoma uzbrojonymi zabójcami, którzy także próbują uciec przed groźną nawałnicą. Z kolei Rick musi przyznać się przed TC, że przez niego ubezpieczenie baru straciło ważność.

 • 6

  Nie mów nikomu

  +

  Bogaty klient prosi Magnuma i Higgins, żeby odnaleźli jego zaginioną żonę. Ku ich zaskoczeniu w wyniku śledztwa dochodzi do tragedii. Tymczasem podejrzliwość Kumu wobec chłopaka jej pasierbicy psuje ich wzajemne relacje.

 • 7

  Zabójca na nocnej warcie

  +

  Grupa nadgorliwców ze straży sąsiedzkiej prosi Magnuma i Higgins o śledzenie podejrzanego człowieka, który mieszka w ich okolicy. Ku swojemu zaskoczeniu detektywi niespodziewanie natykają się na poszukiwanego seryjnego mordercę. Z kolei Jin rozkręca interes, żeby prać brudne pieniądze i postanawia pomóc komuś, kogo niedawno poznał.

 • 8

  Mój stróż

  +

  Znika młody mężczyzna, który wymaga natychmiastowej operacji, ponieważ w jego klatce piersiowej tkwi kula. Ethan prosi Magnuma i Higgins o jego odnalezienie, zanim będzie za późno. Tymczasem TC przeprowadza rozmowę z rekrutem, który zgłosił się do wojska z dosyć dyskusyjnych powodów.

 • 9

  Solidna odpłata

  +

  Kiedy Higgins zostaje porwana, Magnum odkrywa, że to wynik zemsty za jedną z pierwszych spraw, które prowadził na wyspie. Żeby ją uratować, razem z Rickiem i TC muszą wydobyć z więzienia jego byłego klienta.

 • 10

  Długa droga do domu

  +

  Żołnierz sił specjalnych nagle znika po powrocie z misji. Magnum dowiaduje się, jaką tragiczną prawdę poznał zaginiony, kiedy wrócił do domu. Musi go odnaleźć, zanim poczucie winy pognębi mężczyznę. Z kolei Higgins i Ethan pracują nad sprawą zaginionego pierścionka zaręczynowego podczas krótkich wakacji, a Katsumoto próbuje spędzić więcej czasu ze swoim nastoletnim synem.

 • 11

  Nasze kłamstwa

  +

  Mężatka prosi Magnuma i Higgins o znalezienie zabójcy jej kochanka, bo nie chce ujawniać policji prawdy o swoim romansie. Okazuje się, że zamordowany nie był tym, za kogo się podawał. Z kolei Rick odwiedza Francisa, z którego zdrowiem jest coraz gorzej.

 • 12

  Ponure żniwo

  +

  Kiedy samochód weteranki marines z jej psem pomocnikiem w środku zostaje skradziony, Magnum i Higgins muszą odnaleźć wóz, zwierzaka oraz złodzieja, który ich zdaniem może być zbiegłą ofiarą porwania. Z kolei TC zostaje pozwany przez niezadowolonego klienta, więc prosi Ricka i Jina o pomoc w udowodnieniu, że padł ofiarą oszustwa.

 • 13

  Morderczy krzyk

  +

  Kiedy Magnum i Higgins pracują nad odzyskaniem cennych trufli, które zostały skradzione, jednocześnie muszą zaopiekować się niemowlęciem porzuconym przy bramie ich posiadłości. W tym czasie Kumu stara się namierzyć matkę dziecka.

 • 14

  Podszepty śmierci

  +

  Jasnowidzka zwraca się do Magnuma i Higgins z zadaniem powstrzymania morderstwa, którego miała wizję. Z kolei Katsumoto przesłuchuje Kumu, kiedy jej dane zostają znalezione na odzyskanych po kradzieży kosztownościach, które należały kiedyś do słynnej Imeldy Marcos. Higgins ma wątpliwości, czy powinna zdradzić Ethanowi prawdę o swojej przeszłości.

 • 15

  Przed upadkiem

  +

  Bernardo, wuj Magnuma, wpada z wizytą i ujawnia szokującą tajemnicę na temat matki Thomasa. Z kolei TC prosi Higgins o pomoc, kiedy dociera do niego, że mógł być świadkiem próby morderstwa z pokładu swojego helikoptera. Higgins postanawia, że najwyższa pora, żeby powiedzieć Ethanowi prawdę o jej przeszłości, a TC proponuje Shammy'emu karierę pilota.

 • 16

  Krew z krwi

  +

  Magnum i Higgins prowadzą śledztwo w sprawie stalkera ze szpiegowską przeszłością. Tymczasem Ethan proponuje Higgins wyjazd na misję Lekarzy Bez Granic, akurat kiedy Magnum zaczął się otwierać na nowe możliwości.

  Na antenie
  Środa 29 września o 22.55
  1212
  na FOX