Mentalista

1212

Piątek 21.05

Oglądaj codziennie na FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Piątek 19 kwietnia o 20.10

  Ceglany mur (Odcinek10 - S01)

 2. Piątek 19 kwietnia o 21.05

  Na gorącym uczynku (Odcinek06 - S01)

 3. Piątek 19 kwietnia o 22.00

  Gdy zalewa krew (Odcinek07 - S01)

Opis

Patrick Jane to konsultant Kalifornijskiego Biura Śledczego, który rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne dzięki genialnemu zmysłowi obserwacji. Niegdyś znany jako medium, dziś wypiera się zdolności spirytystycznych. Mimo nonszalanckiego podejścia do procedur jest ceniony przez agentów Biura za swój niezwykły talent i nieodparty urok osobisty.

Odcinki

 • 1

  Odkupienie

  +

  W premierowym odcinku drugiej serii Jane i Lisbon dowiadują się, że sprawa Red Johna została przekazana nowej jednostce Kalifornijskiego Biura Śledczego, na czele której stoi agent Sam Bosco.

  Na antenie
  Środa 15 maja o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 17 maja o 22.55
  1212
  na FOX
 • 2

  Szkarłatna litera

  +

  Lisbon i zespół śledczych prowadzą sprawę zabójstwa stażystki, pracującej w biurze stanowej senator. Tymczasem Jane próbuje dowiedzieć się, jakie nowe informacje na temat Red Johna zdobył agent Bosco.

  Na antenie
  Czwartek 16 maja o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 17 maja o 23.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Krwawa odznaka

  +

  Patrick Jane oraz agenci Cho, Rigsby i Van Pelt postanawiają rozpocząć własne śledztwo, kiedy Lisbon zostaje oskarżona o zabicie pedofila, do którego ujęcia doprowadziła, a który niedawno został wypuszczony na wolność.

  Na antenie
  Piątek 17 maja o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 18 maja o 00.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Czerwona panika

  +

  Jane, Lisbon i pozostali agenci badają sprawę zabójstwa znanego adwokata, którego jedynym klientem był jeden z najgroźniejszych gangów motocyklowych Kalifornii.

 • 5

  Mordercza zjawa

  +

  Zespół Kalifornijskiego Biura Śledczego próbuje rozwiązać zagadkę śmierci bogatego mężczyzny, który według świadków został zabity przez ducha, nawiedzającego jego posiadłość.

 • 6

  Czarne złoto i czerwona krew

  +

  Nawet po aresztowaniu za szpiegowanie agenta Bosco, Jane jest w stanie pomóc śledczym w rozwikłaniu sprawy zabójstwa młodego mężczyzny.

 • 7

  Porwana dziewczyna

  +

  Naczelnik Minelli wzywa Jane'a i Lisbon, każąc im odłożyć na bok spory i pomóc zespołowi agenta Bosco w odnalezieniu dziewczyny porwanej dla okupu.

 • 8

  Prawa ręka we krwi

  +

  Śledczy muszą stawić czoła brutalnej zbrodni, do której doszło w ich biurze. Rozwiązanie sprawy wymaga zachowania czujności wobec ewentualnego sprawcy. Tymczasem agentkę Van Pelt i agenta Rigsby'ego zdecydowanie coś łączy.

 • 9

  Cenniejsze od rubinów

  +

  Patrick Jane i reszta zespołu podejmują sprawę napadu rabunkowego oraz zabójstwa bogatego jubilera w trakcie eleganckiej gali charytatywnej.

 • 10

  Ognisty cios

  +

  Podczas oględzin miejsca, w którym znaleziono ciało baseballowego łowcy talentów, Jane obrywa piłką w głowę, traci przytomność i cofa się do czasów dzieciństwa, spędzonego z jego nadopiekuńczym ojcem.

 • 11

  Różowe okulary

  +

  Rigsby wciela się w uczestnika zjazdu absolwentów liceum, kiedy Patrick Jane z zespołem prowadzą śledztwo w sprawie podwójnego zabójstwa, które może mieć związek z głupim dowcipem sprzed lat.

 • 12

  Zranione serce

  +

  Jane z zespołem prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa współpracownicy burmistrzyni. Z kolei Rigsby i Van Pelt mają do zakomunikowania coś ważnego.

 • 13

  Prędkość graniczna

  +

  Patrick Jane i zespół śledczych badają sprawę morderstwa dilerki luksusowych samochodów, której ciało znaleziono w bagażniku bentleya, stojącego w jej salonie.