The Mentalist

1212

Niedziele o 16:00

Oglądaj codziennie na FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 26 stycznia o 12.50

  Krwawe interesy (Odcinek17 - S01)

 2. Środa 26 stycznia o 13.45

  Czerwone ziemniaki (Odcinek18 - S01)

 3. Czwartek 27 stycznia o 01.45

  Krwawy spór (Odcinek04 - S05)

Opis

Patrick Jane to konsultant Kalifornijskiego Biura Śledczego, który rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne dzięki genialnemu zmysłowi obserwacji. Niegdyś znany jako medium, dziś wypiera się zdolności spirytystycznych. Mimo nonszalanckiego podejścia do procedur jest ceniony przez agentów Biura za swój niezwykły talent i nieodparty urok osobisty.

Odcinki

 • 1

  Tylko Blekit Nieba

  +

  title: tylko Blekit NIeba; Age restriction: 12; Jane i Lisbon po kilku tygodniach ich nowego związku badają sprawę morderstwa tajnego agenta.

 • 2

  Szara cela

  +

  title: Szara cela; Age Restriction: 12; Lisbon udaje się do więzienia, wcielając się w rolę skazanej, żeby przekonać inną osadzoną do złożenia zeznań, obciążających jej chłopaka, który jest szefem gangu, kradnącego luksusowe samochody.

 • 3

  Lody pomaranczowe

  +

  title: Lody pomaranczowe; Age Restriction: 12; Jane i Lisbon podróżują do Bejrutu w ramach niebezpiecznej misji, podczas której muszą podjąć współpracę ze znaną im femme fatale Ericą Flynn.

 • 4

  Czarny rynek

  +

  title: Czarny rynek; Age Restriction: 12; Śledczy badają sprawę morderstwa związanego z obrotem fałszywymi diamentami. Choroba zmusza Jane'a do przekazania obowiązków kolegom na czas jego powrotu do zdrowia.

 • 5

  Srebrna walizka

  +

  title: Szara walizka; Age Restriction: 12; Przypadkowe spotkanie z oficerem wojskowym sprawia, że Jane zaczyna go podejrzewać o ukrywanie prawdy.

 • 6

  Zielone Swiatlo

  +

  title: Zeilone swiatlo; Age Restriction: 12; FBI zostaje wezwane do udziału w śledztwie na temat akcji antynarkotykowej, która skończyła się fatalnie.

 • 7

  Zolty domek

  +

  title: Zolty domek; Age Restriction: 12; Śledztwo odnośnie zabójstwa staje się dla Lisbon sprawą osobistą, kiedy okazuje się, że jej niezaradny młodszy brat jest poszukiwany jako kluczowy świadek.

 • 8

  Bialka oczu

  +

  title: Bialka oczu; Age Restriction: 12; Jane martwi się o bezpieczeństwo Lisbon, kiedy załoga wystawia się na cel, żeby chronić świadka w sprawie o morderstwo przed wytrawnym zabójcą.

 • 9

  Miedziana kula

  +

  title: Miedziana kula; Age Restriction: 12; Kiedy dawny szef Abbotta, agent Peterson, postanawia pozbawić go pracy, a może także wolności, Jane opracowuje ryzykowny plan, żeby ocalić przyszłość przyjaciela.

 • 10

  Wszystko co zlote znika

  +

  title: Wszytsko co zlote znika; Age Restriction: 12; Jane podejmuje drastyczne środki, kiedy FBI próbuje schwytać zabójczy gang złodziei pancernych samochodów.

 • 11

  Bizancjum

  +

  title: Bizancjum; Age Restriction: 12; Młody człowiek, który twierdzi, że jest jasnowidzem, oferuje swoją pomoc FBI w rozwiązaniu sprawy dwóch morderstw.

 • 12

  Brazowy dywanik

  +

  title: Brazowy dywanik; Age Restriction: 12; Jane zgadza się znowu udawać znanego jasnowidza, żeby zwabić w pułapkę seryjnego mordercę.

 • 13

  Biale orchidee

  +

  title: Biale orchidee; Age restrction: 12; Lisbon przyjmuje zaskakujące oświadczyny Jane'a, ale zemsta ze strony zabójcy, może ich pozbawić szczęśliwego zakończenia, na które tak ciężko pracowali.