NCIS: Hawai'i

Poniedziałek 6 marca 20.10

1212
© 2022 CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
NCIS: Hawai'i

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 6 marca o 20.10

  Pilot (Odcinek01 - S01)

 2. Poniedziałek 6 marca o 23.50

  Pilot (Odcinek01 - S01)

 3. Wtorek 7 marca o 20.10

  Wybuch (Odcinek02 - S01)

Opis

Agenci NCIS z Pearl Harbor prowadzą śledztwa w sprawach przestępstw z udziałem wojskowych oraz zagrożeń wobec bezpieczeństwa narodowego.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Eksperymentalny statek powietrzny rozbija się na Oahu, a Tennant wraz z zespołem muszą ustalić, kto za tym stał, zanim na jaw wyjdą zastrzeżone tajemnice państwowe.

  Na antenie
  Poniedziałek 6 marca o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 6 marca o 23.50
  1212
  na FOX
 • 2

  Wybuch

  +

  Tennant oraz reszta NCIS muszą schwytać słynną szajkę międzynarodowych złodziei, którzy niszczą opancerzone furgonetki materiałami wybuchowymi z drugiej wojny światowej, zanim dokonają ostatniego skoku i znikną. Kai szuka nowego miejsca do życia, Lucy i Whistler spierają się o ich poprzednie spotkanie, a misja Erniego w terenie jest bardziej niepokojąca, niż się spodziewał.

  Na antenie
  Wtorek 7 marca o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 7 marca o 23.50
  1212
  na FOX
 • 3

  Rekruter

  +

  Kai przenika pod przykrywką do jednego z najstarszych gangów surferskich na Hawajach, kiedy zamordowany zostaje żołnierz marynarki, który pomagał trudnej młodzieży odnaleźć nową drogę w karierze wojskowej.

  Na antenie
  Środa 8 marca o 20.10
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Środa 8 marca o 23.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Paniolo

  +

  Kiedy lubiany hawajski kowboj zostaje zastrzelony podczas przejażdżki konnej, Jane i jej zespół muszą zdobyć zaufanie członków jego społeczności, żeby znaleźć sprawcę i ochronić życie pozostałych paniolo. Z kolei Kai próbuje przekonać swojego upartego ojca do wizyty u lekarza.

  Na antenie
  Czwartek 9 marca o 20.10
  1212
  na FOX
 • 5

  Gaijin

  +

  Gdy japoński marynarz zostaje zabity na amerykańskiej ziemi, a dowody wiążą tę zbrodnię z wcześniejszym morderstwem jego dziewczyny w Japonii, NCIS musi znaleźć zabójcę, zanim oskarżony zostanie niewłaściwy człowiek i sprawa doprowadzi do wybuchu kryzysu dyplomatycznego. Tymczasem kapitan Milius zwraca się do Tennant z osobistą prośbą.

 • 6

  Turystka

  +

  Kiedy Tennant i NCIS otrzymują zadanie odnalezienia porwanej podróżniczki i gwiazdy mediów społecznościowych, okazuje się, że kobieta nie jest tym, za kogo uważał ją mąż oraz jej fani. Zespół wchodzi także w konflikt z Whistler, która ma odmienne od nich plany.

 • 7

  Ratownicy

  +

  Po morderstwie podoficera marynarki, Jane i reszta zespołu prowadzą śledztwo, starając się jednocześnie ochronić jego dziewczynę i towarzyszkę broni.

 • 8

  Dziedzictwo

  +

  Kiedy ofiarą morderstwa pada antykapitalistyczny działacz, Jane oraz reszta zespołu rozpoczynają śledztwo i trafiają w sam środek wojny o kawałek ziemi toczonej między ekologicznymi aktywistami a miliarderem z branży technologicznej. Tymczasem Jane i kapitan Joe idą na randkę.

 • 9

  Oszust

  +

  Zespół NCIS wznawia śledztwo w sprawie znalezionych kości z okresu drugiej wojny światowej w 80. rocznicę zbombardowania Pearl Harbor. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywają, że należą one do stuletniego ocalonego z ataku.

 • 10

  Zagubiony

  +

  Drogi NCIS oraz zespołu Whistler znów się krzyżują podczas śledztwa, dotyczącego kontenera transportowego wypełnionego przemycaną bronią. Z kolei Tennant zastanawia się, czy aresztować ojca kolegi jej syna, bo będzie to oznaczać dla chłopaka kolejną przeprowadzkę.

 • 11

  Gra

  +

  Kiedy skradzione zostają dowody, mogące doprowadzić do schwytania narkotykowego bossa, Lucy podejmuje się tajnej misji podczas nielegalnego turnieju pokera, żeby odkryć, który hazardzista mógł stać za tym stać. Jej uczucia zostają też wystawione na próbę, kiedy pojawia się była dziewczyna Whistler.

 • 12

  Szpiedzy: część pierwsza

  +

  NCIS bada sprawę tajemniczej śmierci technika marynarki Josepha Chana, kiedy okazuje się, że ostatnią osobą, która go widziała, była Maggie Shaw, mentorka i przyjaciółka Jane, która padła ofiarą porwania. Z kolei David Sola, śledczy z nowozelandzkiego wywiadu szuka na Hawajach tropu, łączącego śmierć Josepha z chińskim agentem, prowadzącym nielegalną operację.

 • 13

  Szpiedzy: część druga

  +

  Kiedy Jane prowadzi śledztwo w sprawie porwania Maggie, odkrywa zaskakującą prawdę i angażuje swój zespół oraz Whistler do pomocy w udowodnieniu swoich ustaleń.

 • 14

  Szum

  +

  Podczas gdy Jane jest przesłuchiwana po aresztowaniu Maggie Shaw, reszta zespołu bada tajemniczą sprawę żołnierzy z uszkodzeniami przewodu słuchowego wskutek emisji fal ultradźwiękowych. Ernie odwiedza swojego przyjaciela, doktora Tony'ego Lee, żeby wskazać grono podejrzanych, którzy mieli dostęp do jego tajnej broni.

 • 15

  Piraci

  +

  Jesse zabiera w rejs żeglarski swoją córkę Gracie, kiedy piraci nagle przejmują ich jacht, biorą pasażerów na zakładników i atakują Jessego, zmuszając jego zespół do jak najszybszego odnalezienia łodzi i uratowania jego córki.