Agenci NCIS: Hawaje

1212
© 2022 CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
Agenci NCIS: Hawaje

Opis

Agenci NCIS z Pearl Harbor prowadzą śledztwa w sprawach przestępstw z udziałem wojskowych oraz zagrożeń wobec bezpieczeństwa narodowego.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Eksperymentalny statek powietrzny rozbija się na Oahu, a Tennant wraz z zespołem muszą ustalić, kto za tym stał, zanim na jaw wyjdą zastrzeżone tajemnice państwowe.

 • 2

  Wybuch

  +

  Tennant oraz reszta NCIS muszą schwytać słynną szajkę międzynarodowych złodziei, którzy niszczą opancerzone furgonetki materiałami wybuchowymi z drugiej wojny światowej, zanim dokonają ostatniego skoku i znikną. Kai szuka nowego miejsca do życia, Lucy i Whistler spierają się o ich poprzednie spotkanie, a misja Erniego w terenie jest bardziej niepokojąca, niż się spodziewał.

 • 3

  Rekruter

  +

  Kai przenika pod przykrywką do jednego z najstarszych gangów surferskich na Hawajach, kiedy zamordowany zostaje żołnierz marynarki, który pomagał trudnej młodzieży odnaleźć nową drogę w karierze wojskowej.

 • 4

  Paniolo

  +

  Kiedy lubiany hawajski kowboj zostaje zastrzelony podczas przejażdżki konnej, Jane i jej zespół muszą zdobyć zaufanie członków jego społeczności, żeby znaleźć sprawcę i ochronić życie pozostałych paniolo. Z kolei Kai próbuje przekonać swojego upartego ojca do wizyty u lekarza.

 • 5

  Gaijin

  +

  Gdy japoński marynarz zostaje zabity na amerykańskiej ziemi, a dowody wiążą tę zbrodnię z wcześniejszym morderstwem jego dziewczyny w Japonii, NCIS musi znaleźć zabójcę, zanim oskarżony zostanie niewłaściwy człowiek i sprawa doprowadzi do wybuchu kryzysu dyplomatycznego. Tymczasem kapitan Milius zwraca się do Tennant z osobistą prośbą.

 • 6

  Turystka

  +

  Kiedy Tennant i NCIS otrzymują zadanie odnalezienia porwanej podróżniczki i gwiazdy mediów społecznościowych, okazuje się, że kobieta nie jest tym, za kogo uważał ją mąż oraz jej fani. Zespół wchodzi także w konflikt z Whistler, która ma odmienne od nich plany.

 • 7

  Ratownicy

  +

  Po morderstwie podoficera marynarki, Jane i reszta zespołu prowadzą śledztwo, starając się jednocześnie ochronić jego dziewczynę i towarzyszkę broni.

 • 8

  Dziedzictwo

  +

  Kiedy ofiarą morderstwa pada antykapitalistyczny działacz, Jane oraz reszta zespołu rozpoczynają śledztwo i trafiają w sam środek wojny o kawałek ziemi toczonej między ekologicznymi aktywistami a miliarderem z branży technologicznej. Tymczasem Jane i kapitan Joe idą na randkę.

 • 9

  Oszust

  +

  Zespół NCIS wznawia śledztwo w sprawie znalezionych kości z okresu drugiej wojny światowej w 80. rocznicę zbombardowania Pearl Harbor. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywają, że należą one do stuletniego ocalonego z ataku.

 • 10

  Zagubiony

  +

  Drogi NCIS oraz zespołu Whistler znów się krzyżują podczas śledztwa, dotyczącego kontenera transportowego wypełnionego przemycaną bronią. Z kolei Tennant zastanawia się, czy aresztować ojca kolegi jej syna, bo będzie to oznaczać dla chłopaka kolejną przeprowadzkę.

 • 11

  Gra

  +

  Kiedy skradzione zostają dowody, mogące doprowadzić do schwytania narkotykowego bossa, Lucy podejmuje się tajnej misji podczas nielegalnego turnieju pokera, żeby odkryć, który hazardzista mógł stać za tym stać. Jej uczucia zostają też wystawione na próbę, kiedy pojawia się była dziewczyna Whistler.

 • 12

  Szpiedzy: część pierwsza

  +

  NCIS bada sprawę tajemniczej śmierci technika marynarki Josepha Chana, kiedy okazuje się, że ostatnią osobą, która go widziała, była Maggie Shaw, mentorka i przyjaciółka Jane, która padła ofiarą porwania. Z kolei David Sola, śledczy z nowozelandzkiego wywiadu szuka na Hawajach tropu, łączącego śmierć Josepha z chińskim agentem, prowadzącym nielegalną operację.

 • 13

  Szpiedzy: część druga

  +

  Kiedy Jane prowadzi śledztwo w sprawie porwania Maggie, odkrywa zaskakującą prawdę i angażuje swój zespół oraz Whistler do pomocy w udowodnieniu swoich ustaleń.

 • 14

  Szum

  +

  Podczas gdy Jane jest przesłuchiwana po aresztowaniu Maggie Shaw, reszta zespołu bada tajemniczą sprawę żołnierzy z uszkodzeniami przewodu słuchowego wskutek emisji fal ultradźwiękowych. Ernie odwiedza swojego przyjaciela, doktora Tony'ego Lee, żeby wskazać grono podejrzanych, którzy mieli dostęp do jego tajnej broni.

 • 15

  Piraci

  +

  Jesse zabiera w rejs żeglarski swoją córkę Gracie, kiedy piraci nagle przejmują ich jacht, biorą pasażerów na zakładników i atakują Jessego, zmuszając jego zespół do jak najszybszego odnalezienia łodzi i uratowania jego córki.

 • 16

  Potwór

  +

  Kai wciela się w rolę kucharza miejscowej restauracji, żeby zebrać informacje na temat bossa mafii, powiązanego z tym lokalem. Tymczasem Jane dowiaduje się, że szkoła na kontynencie zaproponowała Alexowi stypendium sportowe, co chłopak skrzętnie ukrywał przed swoją rodziną.

 • 17

  Wyłom

  +

  Kiedy hakerzy, domagający się okupu, wywołują awarię tamy, Ernie i zespół jego komputerowych specjalistów muszą szybko znaleźć sprawcę, zanim dostawy prądu i wody na wyspę zostaną odcięte. Z kolei Lucy pracuje z Whistler, która dostaje szansę przeproszenia jej i naprawienia ich relacji.

 • 18

  Ładunek

  +

  Agenci NCIS Nick Torres i Jessica Knight wyruszają na Hawaje, kiedy dowiadują się, że kluczowy świadek w jednej z ich starych spraw zjawił się tam i posiada kluczowe dla śledztwa dowody.

 • 19

  Hodowla

  +

  Zespół NCIS bada sprawę wraku okrętu, który przewoził egzotyczne zwierzęta, które są zagrożeniem dla lokalnej fauny Oahu. Tymczasem Alex doznaje kontuzji, kończącej szanse na jego karierę, a Kai zaprasza na randkę Melanie, funkcjonariuszkę służb ochrony przyrody.

 • 20

  Wachta

  +

  Kiedy marynarz okazuje się być zamieszany w morderstwo, zespół NCIS zostaje wezwany do pracy nad jego sprawą mimo wolnego dnia. Lucy odkrywa, że Whistler odrzuciła propozycję awansu do Waszyngtonu, żeby zostać na Hawajach.

 • 21

  Wymiana

  +

  Kapitan Milius wraca na Hawaje, żeby przeprowadzić tajną misję wymiany więźniów i zabiera Jane jako swoją osobistą ochronę na Filipinach, gdzie ma dojść do planowanej operacji.

 • 22

  Ohana

  +

  Joe kontynuuje swoją współpracę z Tennant i jej zespołem w następstwie wymiany więźniów między Stanami Zjednoczonymi a krajami Europy wschodniej. Z kolei Whistler słucha rady Erniego i decyduje się na wielki gest, mając nadzieję na odzyskanie Lucy.