Next

1212
© 2019-2020 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved
Next

Opis

tytul: next; 12; Innowator z Doliny Krzemowej Paul LeBlanc łączy siły z agentką specjalną Shea Salazar, aby powstrzymać stworzoną przez niego sztuczną inteligencję przed zniszczeniem świata.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Plik #1

  +

  Genialny naukowiec z Doliny Krzemowej Paul LeBlanc zdobył fortunę i sławę, dzięki zmieniającym świat innowacjom, które zdołał obmyślić. Kiedy odkrywa, że jedno z jego dzieł, potężna sztuczna inteligencja nazwana NEXT, może przynieść zagładę ludzkości, zostaje wyrzucony z firmy przez własnego brata. Żeby zapobiec katastrofie łączy siły z agentką specjalną Shea Salazar.ag

 • 2

  Plik #2

  +

  Po błędzie pracownika sztuczna inteligencja przenika z serwerów firmy do internetu. Prześladowany w szkole Ethan jest nakłaniany przez Ilizę do szukania zemsty. Niepokojąca się o syna Shea z pomocą Paula i jego współpracowników postanawia wykorzystać sytuację i namierzyć NEXT. Tymczasem Paul próbuje odbudować więź z córką i pogodzić się ze swoim stanem zdrowia.

 • 3

  Plik #3

  +

  Shea i LeBlanc ruszają do Dartmouth, chcąc namierzyć neXt, którego ślady prowadzą do laboratorium Biomotion. Szukają tam odpowiedzi u znajomego LeBlanca, profesora Richarda Pearisha. Tymczasem Shea, Ethan i Ty podejmują środki ostrożności, żeby odłączyć się od elektroniki i internetu, a choć LeBlanc naciska na Abby, by też to zrobiła, neXt komplikuje ich plany.

 • 4

  Plik #4

  +

  Shea i LeBlanc kradną ważny dysk z danymi i angażują Bena, Ginę i CM-a do pomocy w ich odszyfrowaniu. Na jaw wychodzi przeszłość CM-a, kiedy neXt bierze na cel budynek FBI. Tymczasem Ted i jego zespół z firmy Zava angażują się w poszukiwania, Ty i Ethan ukrywają się w domku na odludziu, a LeBlanc odkrywa informacje o swoim zdrowiu, które mogą wpłynąć na Abby.

 • 5

  Plik #5

  +

  Kiedy Shea postanawia sprawdzić, jak mają się Ty i Ethan, neXt doprowadza do jej niespodziewanego i bardzo groźnego spotkania z osobą z jej przeszłości. Ted ma problemy z Zavą i próbuje znaleźć sposób, żeby pozostać w firmie. Tymczasem LeBlanc zdobywa się na szczerość wobec Abby, a CM jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

 • 6

  Plik #6

  +

  Shea ratuje Ethana przed wielkim zagrożeniem, a Ty podejmuje trudną decyzję z myślą o bezpieczeństwie rodziny. CM i Gina uciekają ze szpitala i dowiadują się więcej o sobie nawzajem. Ted podejmuje ryzyko, żeby przejąć farmę serwerów w Singapurze i wykorzystuje Abby, żeby dotrzeć do LeBlanca.

 • 7

  Plik #7

  +

  LeBlanc i Shea odkrywają plan Teda na kolejny serwer neXt i ścigają się z czasem, żeby powstrzymać go, zanim będzie za późno. Z kolei Ben i Gina przyglądają się ostatnim ofiarom neXt-a: kongresmence Elenor Beatty i dziennikarzowi Harrisonowi Cole'owi, kiedy ma miejsce dziwaczny wypadek, a Shea znajduje się u kresu wytrzymałości.

 • 8

  Plik #8

  +

  NeXt manipuluje systemem GPS i doprowadza do wypadku starszej wiekiem pary, jednocześnie powodując wyłączenia prądu w całym kraju. LeBlanc planuje umieścić wirusa na serwerze neXt, ale w tym celu musi najpierw włamać się do siedziby ZAVA. Tymczasem Shea i Ty mają różne pomysły na to, jak powinni chronić swoją rodzinę, a Ben wchodzi w konflikt z ojcem.

 • 9

  Plik #9

  +

  Kolejny raz neXt bierze na cel kongresmenkę Beatty, kiedy agentka Shea Salazar szuka u niej pomocy, żeby go powstrzymać. Shea odkrywa źródło przecieków w swoim zespole, a Gina ma problem, kiedy próbuje załadować wirusa na serwer NSA.

 • 10

  Plik #10

  +

  NeXt atakuje LeBlanca za pomocą nowej taktyki, związanej z jego chorobą, a Shea pomaga mu opracować ostateczny plan zniszczenia neXt, dzięki czemu zdołają uratować siebie, swoje rodziny i cały świat.