Obłudna Gra

1212
Obłudna Gra

Opis

tytul: Obłudna Gra; 12; Obrzydliwie bogaty założyciel największej chrześcijańskiej telewizji na świecie ginie w katastrofie lotniczej. Jego zaskoczeni bliscy odkrywają, że stateczny mąż i ojciec miał nieślubne dzieci, które uwzględnił w swoim testamencie. Kiedy wdowa po nim próbuje zapłacić za ich milczenie, nowi dziedzice mają inne zdanie i zamierzają stać się częścią rodzinnego imperium.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Głównymi bohaterkami serialu, którego akcja toczy się na amerykańskim Południu, są dwie silne kobiety, które zrobią wszystko, żeby chronić bliskich i wyszarpać to, co im się należy. Kiedy założyciel chrześcijańskiego imperium medialnego ginie w katastrofie lotniczej, jego rodzina odkrywa, że stateczny mąż i ojciec miał nieślubne dzieci, które uwzględnił w testamencie.

 • 2

  Jan 3,3

  +

  Nie mając innego wyboru, Margaret akceptuje nieślubne dzieci Eugene'a, ale znajduje sposób, jak się wzbogacić na tym zaskakującym obrocie wydarzeń. Ustawia Erica na czele działań charytatywnych firmy, z kolei Rose odkrywa szokującą prawdę na temat Jasona.

 • 3

  Psalm 25, 3

  +

  Kiedy transmitowany na żywo chrzest Ginger budzi kontrowersje wśród wyznawców, Margaret zaprasza ją do audycji, podczas której przedyskutują jej działania. Tymczasem zdemaskowany na antenie Jason musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich kłamstw, a Ginger prosi o pomoc Margaret, gdy jej matka i pracownicy są śledzeni przez dziwnego człowieka.

 • 4

  Rzymian 8, 30

  +

  Napięcie nie przestaje rosnąć po incydencie z tajemniczym prześladowcą. Rose proponuje Ginger i jej matce schronienie się w domu rodziny Monreaux. Tina zdradza córce, że wie, kto je śledzi, czym wywołuje niepokój i ciekawość Ginger. Tymczasem wielebny Paul i Eric działając w zmowie z inwestorami, grożą Margaret, co skłania ją do szukania pomocy u nietypowych sojuszników.

 • 5

  Przysłów 20,6

  +

  Powiernik Margaret, Franklin, postanawia uczcić pamięć swojej matki w nietypowy sposób. Tymczasem wielebny Paul i Eric ku niezadowoleniu Margaret pojawiają się w spocie wyborczym miejscowego gubernatora Virgila Love, a Ginger zostaje wciągnięta w całą awanturę, kiedy okazuje się, że istnieją materiały kompromitujące tego polityka.

 • 6

  Hebrajczyków 9,15

  +

  Ginger próbuje wykorzystać nagranie z jej porwania, żeby wpłynąć na Luke'a i pozbyć się wrogów. Margaret szuka nowej wytwórni dla linii swoich perfum, bo póki co nikt nie chce robić z nią interesów. Z kolei Eric otrzymuje tajemniczy prezent, dzięki któremu wypływają kolejne brudy, a Rose odwiedza prawdziwego Jasona w szpitalu, gdy budzi się on ze śpiączki.

 • 7

  2 Koryntian 3,17

  +

  Po tym jak Margaret stawia wszystkim dzieciom ultimatum, Ginger postanawia pomóc Rose w zorganizowaniu pokazu mody jej nowej kolekcji. Tymczasem rosnąca zażyłość Jasona i Veroniki doprowadza do niespodziewanego ujawnienia prawdy o jego bracie.

 • 8

  Jakuba 4,1

  +

  Gdy zbliża się ważna walka Antonia, w rodzinie Monreaux napięcie sięga zenitu. Rose spotyka byłego narzeczonego, a rozgrzebane rany z przeszłości, każą jej postawić wiele pytań, na które nie zna odpowiedzi. Z kolei Becky zastanawia się nad swoją relacją z Erikiem, a Hagamond w końcu robi decydujący krok.

 • 9

  Rzymian 12,21

  +

  Członkowie klanu Monreaux sięgają po wszelkie środki, jakimi dysponują, żeby odnaleźć Jesusa, zaginionego syna Antonia. Tymczasem Jason przyznaje się w końcu do swoich oszustw i podstępów, a Margaret odkrywa szokującą prawdę na temat katastrofy samolotu oraz historii swojej rodziny.

 • 10

  1 Koryntian 3,13

  +

  W zaskakującym finale serialu członkowie rodziny Monreaux poznają wybuchowy sekret, który może ich rozdzielić na zawsze. Z kolei kiedy Mark i Rose szykują się do poważnego kroku w swojej relacji, Margaret czuje, że musi zainterweniować i ochronić córkę.