Outcast: Opętanie

1818
Outcast © 2017 FOX International Studios. All Rights Reserved.
Outcast: Opętanie

Opis

Oparty na komiksie Roberta Kirkmana i Paula Ayaceta, serial przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami.

Odcinki

 • 1

  Zły szeląg

  +

  Kyle odkrywa, że przypadki opętań są dużo częstsze niż sądził. Wielebny Anderson czuje się w winny z powodu tego, co zrobił pod koniec pierwszego sezonu. Megan i Holly bardzo przeżywają tragiczną śmierć Marka.

 • 2

  Dzień po tym

  +

  Z pomocą komendanta Gilesa Kyle postanawia w radykalny sposób rozwiązać problem masowych opętań w miasteczku Rome i dowiaduje się, że ma nowego wroga. Wielebny Anderson ponosi konsekwencje swoich nierozważnych decyzji. Opłakująca męża Megan decyduje sie na desperacki krok.

 • 3

  Nie mnie osądzać

  +

  Megan ponosi konsekwencje działań, które podjęła w poprzednim odcinku. W miasteczku Rome znika pewna osoba. Kyle i wielebny Anderson uświadamiają sobie, że fala nawiedzeń niesie ze sobą nieznane, bardzo niebezpieczne konsekwencje.

 • 4

  Ktoś, na kogo czekam

  +

  Niebezpieczny zbieg zagraża bezpieczeństwu mieszkańców miasteczka Rome i zdrowiu psychicznemu wielebnego Andersona. Kyle zaczyna rozumieć co jest źródłem jego mocy, które stały się jego przekleństwem. Megan i Holly chcą ułożyć swoje życie na nowo.

 • 5

  Dla wspólnego dobra

  +

  Kyle jest coraz bliżej rozwiązania zagadki zniknięcia Sidney, a wielebny Anderson uświadamia sobie, że ma nowego sojusznika. Okazuje się, że opętanym pomaga jeden z notabli miasteczka Rome. Jego przebiegły plan położy się cieniem na życiu większości bohaterów.

 • 6

  Świetliki

  +

  Smutne wydarzenia poprzedniego odcinka sprawiają, że rodzina i przyjaciele Kyle’a pogrążają się w żałobie, ale szokujące oświadczenie wielebnego Andersona sprawia, że duchowny prosi Amber, by wykorzystała swoje niezwykłe moce. Allison wraca do swojej rodziny w miasteczku Rome.

 • 7

  Zdany na siebie

  +

  Kyle chce mieć pewność, że członkowie jego rodziny będą bezpieczni w miasteczku Rome, które znajduje się pod coraz większym wpływem opętanych. Wielebny Anderson bierze Megan pod swoje skrzydła. Dzięki niemu kobieta znajduje schronienie w dość nieoczekiwanym miejscu. Komendant Giles wie, że jego żona ima się desperackich środków.

 • 8

  Łaska

  +

  Kyle chce poznać zagadkę swojej mocy. Plan doktora Park nabiera rozmachu, a wielebny Anderson rozmawia z Sidney. Megan nieoczekiwanie zyskuje nowego przyjaciela, ale nie wie, że jest to bardzo niebezpieczna osoba. Komendant Giles chce obronić siebie i swoją żonę przed falą opętań w miasteczku Rome.

 • 9

  Tak to się zaczyna

  +

  Kyle i wielebny Anderson postanawiają porozmawiać z Sidney, ale muszą zrezygnować ze swoich planów, by stawić czoła nowemu, nieoczekiwanemu zagrożeniu. Megan opuszcza położony na odludziu kościół, w którym znalazła schronienie i znów znajduje się w niebezpieczeństwie. Rodzinę Gilesów dotyka tragedia. Uwagę Kyle’a zwraca dziwny nieznajomy.

 • 10

  W stronę morza

  +

  Kyle postanawia działać wspólnie z tajemniczym nieznajomym, by raz na zawsze położyć kres opętaniom, ale obawia się, że mężczyzna może coś przed nim ukrywać. Megan zostaje pojmana, ale próbuje uciec swoim prześladowcom. Wielebny Anderson wyznaje komendantowi Gilesowi, z którym przyjaźni się od lat, co jest źródłem jego mocy.