Prawdziwe kłamstwa

Wtorek 27 czerwca 22.00

1212
© 2023 20th Television. All Rights Reserved.
Prawdziwe kłamstwa

Kolejne emisje

 1. Wtorek 27 czerwca o 22.00

  Początek (Odcinek01 - S01)

 2. Sobota 1 lipca o 14.35

  Początek (Odcinek01 - S01)

Opis

Rozczarowana życiem pani domu z amerykańskich przedmieść odkrywa ku swojemu zaskoczeniu, że jej nudny mąż informatyk jest zdolnym szpiegiem międzynarodowym. Serial oparty na filmie z 1994 roku.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Harry Tasker jest tajnym agentem amerykańskiego wywiadu. Gdy jego żona Helen dowiaduje się w końcu, że wiódł podwójne życie, postanawia też ją zwerbować. Wspólnie biorą odtąd udział w ekscytujących misjach na całym globie, utrzymując wszystko w sekrecie przed ich dziećmi. Dreszczyk emocji ożywia ich relacje, kiedy uznają, że świat warto ratować dla tych, których kochamy.

  Na antenie
  Wtorek 27 czerwca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 1 lipca o 14.35
  1212
  na FOX
 • 2

  Jawne sekrety

  +

  Helen otrzymuje swoje pierwsze zadanie od agencji wywiadu. Musi razem z mężem przeprowadzić tajną misję na konferencji naukowej w Madrycie, aby powstrzymać atak terrorystyczny z użyciem broni biologicznej. Harry stara się za wszelką cenę ukryć przed żoną swoje dotychczasowe relacje z Ximeną, seksowną kryptolożką, z którą muszą współpracować podczas tej akcji.

 • 3

  Osobne pary

  +

  Taskerowie wcielają się w role miliarderów, kiedy agencja wywiadu dostaje szansę schwytania handlarza bronią. Helen ma coraz większe problemy z oddzieleniem swojego życia w domu od nowej rzeczywistości zawodowej.

 • 4

  Rywalizujący wspólnicy

  +

  Kiedy podczas transmisji na żywo dochodzi do katastrofy o wymiarze międzynarodowym, tajni agenci muszą zwrócić się o pomoc do bezlitosnego zabójcy na zlecenie.