Zagubiony w czasie

Poniedziałek 22.00

1212
Zagubiony w czasie

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 marca o 22.00

  Przyzwoita oferta (Odcinek04 - S01)

 2. Niedziela 2 kwietnia o 01.30

  Przyzwoita oferta (Odcinek04 - S01)

 3. Poniedziałek 3 kwietnia o 22.00

  Do Salvation albo nigdzie (Odcinek05 - S01)

Opis

Minęło prawie 30 lat, odkąd dr Sam Beckett wszedł do akceleratora kwantowego skoku i zniknął na dobre. Teraz nowy zespół naukowców pod wodzą fizyka Bena Songa zamierza wrócić do badania niezwykłej maszyny, aby poznać tajemnice jej oraz jej twórcy. Wszystko jednak się zmienia, kiedy doktor Song niespodziewanie przenosi się do przeszłości i także zostaje zagubiony w czasie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  13 lipca 1985 roku

  +

  Powstaje nowy zespół, który ma wrócić do projektu kwantowego skoku. Czołowy fizyk doktor Ben Song przenosi się niespodziewanie do 1985 roku, a jego współpracownicy starają się wszelkimi sposobami ustalić, jak do tego doszło i w jaki sposób można go ściągnąć z powrotem.

 • 2

  Atlantis

  +

  Ben trafia na pokład wahadłowca Atlantis, orbitującego wokół Ziemi w latach dziewięćdziesiątych. Addison dzieli się swoim odkryciem z Ianem i wchodzi w konflikt z Magikiem oraz Jenn.

 • 3

  Ktoś musi sprzyjać Benowi

  +

  Song skacze do Las Vegas lat 70., przyjmując ciało młodego boksera Danny'ego Hilla tuż przed jego wielką walką o tytuł mistrzowski. Ben i Addison odkrywają, że stawka jest niewyobrażalnie wysoka i muszą pomóc w zdobyciu zwycięstwa Danny'emu oraz trenującemu go bratu Darylowi, inaczej stracą wszystko. Magic, Ian i Jenn grzebią w przeszłości Bena, chcąc dotrzeć do prawdy.

 • 4

  Przyzwoita oferta

  +

  Ben trafia do Los Angeles w latach 80. i przyjmuje ciało Evy Sandoval, twardej łowczyni nagród, zbliżającej się do nieuchwytnego celu. Song przypomina sobie coraz więcej na temat dawnego życia.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 marca o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 2 kwietnia o 01.30
  1212
  na FOX
 • 5

  Do Salvation albo nigdzie

  +

  Doktor Song zostaje przeniesiony do 1898 roku i prostego miasteczka założonego na granicy pod nazwą Salvation. Tam musi zmierzyć się ze śmiertelnie groźnym złoczyńcą wyjętym spod prawa. Magic, Jenn i Ian stają przed nowym zagrożeniem, gdy ciekawska parlamentarzystka zjawia się w laboratorium i zadaje mnóstwo pytań na temat przedmiotu ich badań.

  Na antenie
  Poniedziałek 3 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 9 kwietnia o 02.20
  1212
  na FOX
 • 6

  Co za katastrofa!

  +

  Addison i Ben trafiają do San Francisco podczas historycznego trzęsienia ziemi w 1989 roku. Kiedy miasto wciąż przeżywa wstrząsy wtórne, Ben musi uporządkować chaos w jednej z rodzin, a Jenn i Ian szukają poszlak na temat niepokojącej zagadki.

  Na antenie
  Poniedziałek 17 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 23 kwietnia o 01.00
  1212
  na FOX
 • 7

  Ludzie małej wiary

  +

  Ben wciela się w księdza, który został wezwany do pomocy pewnej rodzinie, przeżywającej kryzys w halloweenową noc. Kiedy wciągają go tajemnicze, niewyjaśnione wydarzenia, musi wykorzystać cały swój warsztat jako naukowca, zanim skończy mu się czas.

  Na antenie
  Poniedziałek 24 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX
 • 8

  Trzymaj się Bena

  +

  Ben ląduje w ciele szesnastoletniego chłopaka, który należy do grupy młodych wyrzutków, uciekających z domu. Polegając na swojej determinacji, Ben stara się pokierować siebie i Addison w bezpieczne miejsce, co prowadzi do zaskakującego odkrycia, gdy wraca mu ważna część jego pamięci.