Raport mniejszości

1212

Zapowiedź

Sezon 1
00:30

Opis

Stworzony w oparciu o futurystyczny film Stevena Spielberga, serial śledzi losy niezwykłej współpracy pomiędzy mężczyzną prześladowanym przez przyszłość i policjantką, która nie może zapomnieć o przeszłości. Razem starają się powstrzymać najgorsze przestępstwa roku 2065 zanim się one wydarzą.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Jasnowidz

  +

  Jest rok 2065. Spokojny, idealistyczny jasnowidz Dash stara się zachować swoje umiejętności w sekrecie, by nie wpaść ponownie w szpony Agencji Prewencji, dla której on i jego rodzeństwo zmuszeni byli przed laty pracować. Nie jest jednak w stanie uciec od wizji popełnionych w przyszłości zbrodni. Gdy zostaje zamordowana żona znanego polityka, Dash ryzykuje utratą wolności i kontaktuje się z detektyw Larą Vega, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

 • 2

  Przyjemniaczek

  +

  Dash i Vega łączą ponownie siły, by odszukać mordercę, którym okazuje się znany podrywacz z doktoratem z Harvardu. Dash nadal próbuje skontaktować się ze swoim rodzeństwem.

 • 3

  Sokole Oko

  +

  Po wprowadzeniu Sokolego Oka, nowego programu policyjnego, który monitoruje zachowanie ludzi i wykrywa potencjalne zagrożenia, Vega prosi Akeelę o załatwienie Dashowi pracy w policji na stanowisku analityka komputerowego. Tymczasem Vega i Dash zaczynają podejrzewać, że Arthur coś knuje.

 • 4

  Fredi

  +

  Dash i Vega pracują pod przykrywką, by złapać kobietę podejrzaną o chęć dokonania zemsty na zabójcach swojej siostry. Tymczasem Agatha zaczyna wprowadzać w życie swoje własne plany.

 • 5

  Teraźniejszość

  +

  Po tym, jak Dash i Vega zdają sobie sprawę, że ona ma być ofiarą z najnowszej wizji jasnowidza, podejmują współpracę z osobą, która przed laty odegrała kluczową rolę w zamordowaniu ojca Lary. Tymczasem Arthur zagłębia się dalej we wspomnieniach swoich i swojego rodzeństwa.

 • 6

  Wyspa wygnańców

  +

  Arthur i Dash usiłują pomóc chorej na malarię dziewczynce w obawie, że jest ona ofiarą z kolejnej wizji. Chociaż nowoczesna technologia mogłaby ją uratować, społeczność na wyspie wygnańców, zakazuje korzystania z takiego sprzętu. Gdy Vega i Agatha włączają się do sprawy, wszyscy zainteresowani zostają zmuszeni do współpracy.

 • 7

  Złodziejski kodeks

  +

  Dash postanawia przeprowadzić samodzielnie śledztwo w sprawie morderstwa. Jednak gdy sprawy nie układają się zgodnie z planem, Vega zostaje zmuszona do wykorzystania Arthura i jego kontaktów w półświatku, by pomóc swojemu koledze. Tymczasem ujawnione zostają fakty z przeszłości Agathy, Arthura oraz Dasha.

 • 8

  Amerykański sen

  +

  Dash i Vega podążają śladem nowej wizji do dzielnicy zamieszkiwanej przez emigrantów, gdzie napotykają na brak zaufania ze strony wrogo do nich nastawionej, lokalnej społeczności. Tymczasem porucznik Blake coraz bardziej podejrzewa, że za współpracą Vegi i Dasha kryje się coś więcej.

 • 9

  Memento Mori

  +

  Blake ukrywa informację na temat jasnowidzów przed Obronną Agencją Wywiadowczą po tym, jak dowiaduje się, że jej agenci znajdują się na tropie rodzeństwa. Arthur postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, by ratować siebie i swoich bliskich. Tymczasem Dash ma kolejną wizję dotyczącą zamachu politycznego i mimo narastającego zagrożenia nalega, by zająć się sprawą. Tym bardziej, że wiąże się ona z osobistym życiem Vegi.

 • 10

  Wszyscy uciekają

  +

  Jasnowidze i Vega muszą razem współpracować, by powstrzymać atak chemiczny terrorystycznej organizacji o nazwie Memento Mori. Tymczasem Blomfeld z determinacją dąży do ujęcia rodzeństwa i ponownego umieszczenia ich w mlecznej kąpieli.

 • 11

  +

 • 12

  +