Rebel

1212
Rebel

Opis

Wzorowana na osobie Erin Brockovich, Annie Bello jest zwyczajną kobietą, która postanawia bronić przed sądami wszystkich potrzebujących, mimo braku wykształcenia prawniczego. Błyskotliwa i nieustraszona choć nieco chaotyczna bohaterka walczy o sprawy, w które wierzy i o ludzi, których kocha. Kiedy postawi sobie cel, jest gotowa dążyć do zwycięstwa niezależnie od kosztów.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Początek

  +

  Rebel zrobi wszystko, żeby przekonać Cruza do wspólnej walki z firmą medyczną Stonemore. Broni także kobiety, nad którą znęca się jej chłopak.

 • 2

  Pacjent X

  +

  Aby zebrać argumenty w sprawie Cruza przeciwko firmie Stonemore, Rebel prosi o pomoc Lanę, która ma przekonać innych pacjentów do złożenia skarg. Cassidy ma zaskakującą wiadomość dla Cruza. Nate próbuje udowodnić Rebel, że się myli.

 • 3

  Superbohaterka

  +

  Rebel razem z grupą mieszkańców walczy o prawo do czystej wody. Nowa rola Cassidy zagraża powodzeniu sprawy przeciwko Stonemore. Grady nie kryje frustracji, kiedy Rebel coraz bardziej pogrąża się w pracy. Cruz dociera do granic wytrzymałości.

 • 4

  Tak trzeba

  +

  Kiedy na jaw wychodzą nowe fakty, dotyczące przyczyny śmierci Sharon, Cruz wymaga nagłej pomocy medycznej, co skutkuje kłopotliwymi konsekwencjami. Rebel i Grady łączą siły przeciwko oszustwom domu pogrzebowego. Lana spotyka osobę ze swojej przeszłości.

 • 5

  Z bólem serca

  +

  Rebel daje z siebie wszystko, żeby uratować życie Helen, której odmówiono wykonania operacji. Nadal też przekonuje Cruza, aby negocjował ponowne zbadanie wadliwej zastawki. Cassidy i Lana próbują pomóc Luke'owi, kiedy życie osobiste wpływa negatywnie na jego karierę.

 • 6

  To tylko paranoja

  +

  Rebel i Lana docierają do byłego przedstawiciela handlowego, który może się okazać ich tajną bronią w sprawie przeciwko firmie medycznej Stonemore. Sean wyjawia prawdę Ziggy. Nate i Misha zbliżają się do siebie. Cruz ma wątpliwości względem zamiarów Angeli.

 • 7

  Wyrzuceni

  +

  Wbrew radzie Rebel Cruz szuka pomocy u znajomego źródła, próbując odnaleźć dowody, że zastawka firmy Stonemore jest wadliwa. Rebel. Cassidy i Grady łączą siły, żeby pomóc Ziggy, kiedy dowiadują się, że jej znajomi zostali niesprawiedliwie wyrzuceni ze szkoły.

 • 8

  Ważna jest chemia

  +

  Rebel próbuje przekonać kluczowego świadka do złożenia zeznań przeciwko firmie medycznej Stonemore. Lana decyduje się wyjaśnić z Gradym temat osoby z jego przeszłości.

 • 9

  Dzień próby

  +

  Życie osobiste Rebel trafia na czołówki mediów, więc bohaterka niechętnie wycofuje się ze sprawy przeciwko firmie medycznej Stonemore.

 • 10

  36 godzin

  +

  Rebel, Cruz, Lana i Ziggy zbierają silną grupę wsparcia, żeby doprowadzić proces przeciwko firmie medycznej Stonemore do końca.