Rezydenci

Środa 21.05

1212
©2022 20TH TELEVISION. All Rights Reserved.
Rezydenci

Kolejne emisje

 1. Sobota 4 lutego o 09.10

  Ryzyko (Odcinek21 - S05)

 2. Środa 8 lutego o 21.05

  Wszystko się okaże (Odcinek22 - S05)

 3. Sobota 11 lutego o 09.10

  Wszystko się okaże (Odcinek22 - S05)

Opis

Szpital Chastain przeżywa problemy i to przed lekarzami staje zadanie ujawnienia wpływu korupcji na system ochrony zdrowia. Conrad stara się pogodzić życie uczuciowe, samotne ojcostwo i ratowanie pacjentów. Padma mierzy się z zagrożeniem dla jej nienarodzonych bliźniąt. Devon i Leela błyszczą jako para świetnych specjalistów, a doktor Bell toczy walkę ze stwardnieniem rozsianym.

Odcinki

 • 1

  Dwa serca

  +

  Kiedy ciąża Padmy okazuje się zagrożona, lekarze łączą siły, żeby znaleźć rozwiązanie i zwracają się do Iana, licząc że uda mu się dokonać cudu. Tymczasem Conrad podejmuje decyzję odnośnie swojego życia uczuciowego, a Devon uruchamia własny program badań klinicznych w ramach szpitala.

  Na antenie
  Środa 22 lutego o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 lutego o 08.15
  1212
  na FOX
 • 2

  Patrz i płacz

  +

  Stawka wyborów gubernatora jest wyjątkowo wysoka, co kończy się wybuchem przemocy w lokalu wyborczym, skąd do szpitala trafia wiele ofiar. Conrad znajduje płaszczyznę porozumienia z agresywnym pacjentem, co pomaga w postawieniu diagnozy na temat źródła jego wybuchów. Natomiast kiedy u innego pacjenta dochodzi do zapadnięcia płuca, lekarze znajdują poważną przyczynę tego problemu.

  Na antenie
  Środa 1 marca o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 4 marca o 10.05
  1212
  na FOX
 • 6

  Jedna kula

  +

  Kiedy na oddział ratunkowy trafia postrzelony mężczyzna, jego obrażenia okazują się tak dramatyczne dla całego organizmu, że wielu lekarzy naraz musi zająć się jego przypadkiem. Z kolei Ian staje przed koniecznością zrobienia obowiązkowego testu na obecność narkotyków, a Padma przygotowuje się do swojego cesarskiego cięcia.

 • 7

  Wszystko w końcu minie

  +

  Ian musi przeprowadzić operację nieznanej pacjentki na oddziale intensywnej terapii noworodków, zmagając się wciąż ze swoimi problemami osobistymi. Tymczasem Conrad prosi Devona, żeby wziął za niego dyżur, bo sam chce zostać w domu z zaniepokojoną Gigi.