Rezydenci

Środa 21.05

1212
© 2021 Fox Media LLC.
Rezydenci

Kolejne emisje

 1. Środa 5 października o 21.05

  Co teraz? (Odcinek04 - S05)

 2. Niedziela 9 października o 15.25

  Co teraz? (Odcinek04 - S05)

 3. Środa 12 października o 21.05

  Cienka granica (Odcinek05 - S05)

Opis

Serial „Rezydenci” prezentuje kolejne przykłady codziennego bohaterstwa, jakim wykazują się pracownicy ochrony zdrowia. Lekarze i pielęgniarki ze szpitala Chastain stają przed osobistymi i zawodowymi wyzwaniami, troszcząc się przede wszystkim o swoich pacjentów. W pełnym emocji piątym sezonie medycy walczący z patologiami systemu i mierzą się z wielkimi dramatami.

Odcinki

 • 1

  Tata

  +

  Atak cyberprzestępców wywołuje chaos na oddziale ratunkowym, a Kit rozważa zapłacenie okupu. Raptor zmaga się z osobistym podejściem do pacjentów, trafiających do szpitala, co pozostawia ich w poczuciu bezradności. Tymczasem Conrad stara się znaleźć równowagę w życiu jako świeżo upieczony ojciec, a Devon i Leela rozważają zrobienie kolejnego kroku w swoim związku.

 • 2

  Dobre uczynki

  +

  Kiedy jeden z lekarzy zostaje znaleziony nieprzytomny w windzie szpitala, personel stara się czym prędzej ustalić tego przyczynę. Billie musi rozstrzygnąć konflikt wewnętrzny, kiedy staje twarzą w twarz z tajemnicą, którą ukrywała od lat. Tymczasem Bell pomaga Kit w podjęciu decyzji na temat nowego neurochirurga, który ma dołączyć do zespołu placówki.

 • 3

  Długa, kręta droga

  +

  W efekcie wypadku na oddział ratunkowy trafia znana szpitalowi pacjentka. Lekarze muszą zdecydować, jak udzielić jej najlepszej pomocy, przez co personel kwestionuje każdą decyzję. Z kolei Raptor i Leela zajmują się pacjentem, który wraca z przewlekłymi powikłaniami COVID.

 • 4

  Co teraz?

  +

  Próbując znaleźć ujście dla swoich emocji, Conrad koncentruje się na ciągłym szukaniu odpowiedzi. Raptor ma spotkanie z policją, które obiera zaskakujący obrót. Tymczasem Leela zaczyna zauważać problemy z chirurgiem, który był mentorem Bella.

  Na antenie
  Środa 5 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 9 października o 15.25
  1212
  na FOX
 • 5

  Cienka granica

  +

  Conrad szuka sposobów na zajęcie czasu w Halloween i podczas dyżuru przyjmuje grupę czarownic, które wprowadzają na oddziale ratunkowym istny chaos. Z kolei Devon leczy pacjenta, wierzącego że nawiedzają go duchy. W drodze powrotnej z wakacji Bell zabiera autostopowicza, który nie jest tym, kim się wydaje.

  Na antenie
  Środa 12 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 16 października o 16.40
  1212
  na FOX
 • 6

  Skonsultuj się z lekarzem

  +

  Conrad zabiera do szpitala pacjenta, który wywołuje poważny kryzys bezpieczeństwa. W wyniku walki MMA znany zawodnik trafia na oddział ratunkowy, a wszyscy zostają zaangażowani do pomocy. Tymczasem Bell i Raptor starają się o to samo stanowisko, a Leela zostaje odwiedzona przez siostrę.

  Na antenie
  Środa 19 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 23 października o 13.20
  1212
  na FOX
 • 7

  Kim zostaniesz?

  +

  Nowa grupa stażystów, do której należy syn Billie, Trevor, zaczyna pracę z Devonem w szpitalu. Kit i Bell próbują przekonać Conrada, żeby wrócił do Chastain, a matka Raptora trafia ponownie na oddział ratunkowy. Tymczasem Leela i Padma mają niespodziewaną wizytę swoich rodziców.

  Na antenie
  Środa 26 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 października o 13.40
  1212
  na FOX
 • 8

  Stary pies i nowe sztuczki

  +

  Kit zatrudnia instruktora chirurgii, który będzie nadzorował Bella i Raptora i pomoże im udoskonalić umiejętności. Po zwróceniu uwagi wielu kobiet ze szpitala Conrad zaczyna rozważać powrót do randkowania. Z kolei Devon przyjmuje parę staruszków.

  Na antenie
  Środa 2 listopada o 21.05
  1212
  na FOX
 • 9

  Wkłucie centralne

  +

  Conrad bierze pod swoje skrzydła Trevora, aby wspólnie zająć się pacjentem, któremu przestało dopisywać szczęście. Leela zaczyna się wahać, kiedy staje przed odpowiedzialnością za życie niezdecydowanego pacjenta. Raptor nadal szuka planu opieki nad swoją matką. Z kolei Devon i Kit nie potrafią znaleźć równowagi wśród wszystkich spraw, jakich się podjęli.

 • 10

  Nieznane pochodzenie

  +

  Pierwszego dnia eksperymentalnego programu Kit, Conrad rusza w teren i szybko nawiązuje relację w ramach zespołu lekarskiego. Devon pracuje po raz pierwszy z Trevorem przy pacjencie z tajemniczą gorączką, której źródło nie może zostać ustalone. Tymczasem Bell ukrywa coś przed całym personelem, który zaczyna robić się podejrzliwy.