Rezydenci

Wtorek 23.50

1212
© 2020 Fox Media LLC.
Rezydenci

Kolejne emisje

 1. Wtorek 21 września o 23.50

  Przypadkowy pacjent (Odcinek03 - S04)

 2. Środa 22 września o 21.05

  Nadopiekuńcza matka (Odcinek04 - S04)

 3. Sobota 25 września o 16.30

  Nadopiekuńcza matka (Odcinek04 - S04)

Opis

Sezon czwarty przedstawia dalsze losy codziennych bohaterów, pracujących w ochronie zdrowia. Lekarze i pielęgniarki ze szpitala Chastain mierzą się z osobistymi i zawodowymi wyzwaniami, walcząc o życie swoich pacjentów. W tym sezonie zobaczymy koszmar, jaki przyniosła bohaterom pandemia COVID-19, ale też nadzieję, która zaczęła się powoli pojawiać na horyzoncie.

Odcinki

 • 1

  Ślub i pogrzeb

  +

  Po długim oczekiwaniu Conrad i Nic przygotowują się na dzień swojego ślubu przy wsparciu rodzin oraz przyjaciół. Wspomnienia z pierwszych dni pandemii COVID-19 obrazują heroizm personelu oraz piętno, jakie wywarł tamten kryzys na wszystkich w szpitalu.

 • 2

  Sąd nad Miną

  +

  Kiedy pacjent po operacji przeprowadzonej przez Caina wraca do szpitala z komplikacjami, Mina i Raptor spierają się, jak najlepiej rozwiązać tę sytuację. Conrad i Devon przyjmują członkinię kongresu, która ukrywa informacje, mogące wpłynąć na powodzenie jej leczenia. Bell martwi się, kto pomoże mu w sytuacji kryzysu, biorąc pod uwagę, jak wielu znajomych zabrał mu wirus.

 • 3

  Przypadkowy pacjent

  +

  Cain próbuje zachować się jak bohater na miejscu wypadku, ale zostaje potrącony przez samochód. Lekarze odkładają na bok sprawy osobiste i starają się uratować mu życie. Conrad i Nic próbują pomóc jednej z ofiar, ale jej tajemnicza przeszłość utrudnia diagnozę. Tymczasem Bell sprowadza ekipę telewizyjną do szpitala, a Mina zdradza tajemnicę Nic, która także coś ukrywała.

  Na antenie
  Wtorek 21 września o 23.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Nadopiekuńcza matka

  +

  Personel wspólnie próbuje postawić diagnozę matce i córce, które trafiły do szpitala z nietypowymi objawami. Devon zostaje niespodziewanie odwiedzony przez matkę, a Conrad i Nic próbują wybrać dobry moment na przekazanie wszystkim ważnej wiadomości. Tymczasem Bell ma problem z nadgorliwą fanką jego programu, która w końcu trafia do szpitala. Mina walczy o pozostanie w kraju.

  Na antenie
  Środa 22 września o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 25 września o 16.30
  1212
  na FOX
 • 5

  Nim zrobi się ciemno

  +

  Conrad próbuje ratować szpital przed zamknięciem, po tym jak doszło do jego sprzedaży. Lekarze myślą o dalszej karierze. W ostatnim dniu pracy muszą ratować życie Nic, zaatakowanej przez zaburzonego pacjenta.

  Na antenie
  Środa 29 września o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 2 października o 16.30
  1212
  na FOX
 • 6

  Pożegnania i powroty

  +

  Nic próbuje wrócić do pełnej formy, w czym wspiera ją przyjaciółka i dawna koleżanka z pracy Billie. Tymczasem szpital po przemianie z podmiotu prywatnego w publiczny szuka nowego dyrektora. Bell prosi o pomoc swojego pasierba, a Devon dostrzega okazję na naprawę systemu.

  Na antenie
  Środa 6 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 9 października o 16.30
  1212
  na FOX
 • 7

  Bohaterskie chwile

  +

  Kiedy Conrad odbiera telefon od byłego dowódcy z wojska, który utknął ranny w lesie, próba dotarcia do niego wydobywa na powierzchnię mnóstwo starych wspomnień i emocji. Devon i Kit przyjmują pacjentkę, cierpiącą na anemię sierpowatą i próbują ją namówić na wszczepienie protezy biodra, żeby ulżyć jej w bólu.

  Na antenie
  Środa 13 października o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 16 października o 19.15
  1212
  na FOX
 • 8

  Dni pierwsze i ten ostatni

  +

  Pierwszego dnia po powrocie Nic do szpitala, człowiek który ją zaatakował, zostaje przyjęty na oddział ratunkowy, co zmusza ją do zmierzenia się z traumatycznymi przeżyciami. Wracający do zdrowia Cain martwi się swoją formą fizyczną i postanawia wyżyć się na Minie. Tymczasem nowa stażystka Leela pierwszego dnia zaskakuje Devona i Conrada, którzy nabierają podejrzeń.

  Na antenie
  Środa 20 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 9

  Drzwi otwarte, drzwi zamknięte

  +

  Conrad i Bell przyjmują pacjentkę, będącą w ciąży z dzieckiem, które ma adoptować Jake. Nadine zaskakuje Devona, który myśli o dalszych losach swojego życia miłosnego. Po spotkaniu z rodzicami Raptora, Mina odbiera telefon, który zmusza ją do podjęcia ważnej decyzji. Tymczasem Cain zbliża się do Rose, a Irving i Jessica biorą ślub.

 • 10

  W nieznane

  +

  Kiedy Mina i Raptor w końcu zaczynają wierzyć we wspólną przyszłość, niespodziewane komplikacje krzyżują im plany. Tymczasem Cain musi zmierzyć się z trudną rzeczywistością, kiedy Kit daje mu możliwość dowiedzenia, że jest gotowy do powrotu na salę operacyjną. Z kolei Devon przedstawia Rose przełomowe badania kliniczne, które mogą pomóc w jej walce z anemią.

 • 11

  Po burzy

  +

  Tornado sunie przez Atlantę, a szpital leży dokładnie na jego drodze. Conrad i Nic próbują pomóc rannemu sanitariuszowi, a Devon i Leela zostają uwięzieni z mężczyzną, którego uraz wymaga działań mimo braków wyposażenia. Z kolei Bell ściąga Raptora i Wonga do ryzykownej operacji na małej pacjentce onkologicznej, a Cain dostaje pod opiekę nowego rezydenta.

 • 12

  Nadzieja w nieznanym

  +

  Kiedy zbliża się data porodu Nic, razem z Conradem planują dzień odpoczynku. Plany przerywa im jednak pacjent, którego tajemnicze dolegliwości zmuszają ich do powrotu do szpitala. Devon towarzyszy Rose, która rozpoczyna eksperymentalne leczenie, ale sytuacja nagle robi się poważna. Tymczasem Kit czuje na sobie presję, żeby wydobyć szpital z długów.