Stumptown

1616

Sobota 20.05

OD 4 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 4 sierpnia o 03.55

  Dex-edukacja (Odcinek09 - S01)

 2. Sobota 8 sierpnia o 20.05

  Zerwane połączenia (Odcinek02 - S01)

 3. Niedziela 9 sierpnia o 22.00

  Detektywi z Portland (Odcinek03 - S01)

Opis

Ekranizacja powieści graficznych, których bohaterką jest Dex Parios, silna i asertywna weteranka z Portland, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką. Dzięki doświadczeniom wywiadowczym z wojska jest świetnym detektywem, ale bezkompromisowy styl działania naraża ją na ciągłe zagrożenia ze strony przestępców i konflikty z policją.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Daj sobie spokój, Dex

  +

  Dex Parios, silna i asertywna weteranka, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką, pracuje jako prywatna detektyw w Portland. Może polegać tylko na sobie, kiedy rozwiązuje problemy innych, zaniedbując te własne. Przez swój bezkompromisowy styl działania naraża się na ciągłe zagrożenia strony przestępców oraz konflikty z policją.

 • 2

  Zerwane połączenia

  +

  Bogaty klient wynajmuje Dex, żeby odnalazła kobietę, którą ostatnio poznał. Detektywka szybko orientuje się, że zadanie to jest dużo trudniejsze, niż się wydawało. Jednocześnie poznajemy historię Dex i Greya.

  Na antenie
  Sobota 8 sierpnia o 20.05
  1616
  na FOX Comedy
 • 3

  Detektywi z Portland

  +

  Aby zdobyć licencję prywatnego detektywa, Dex szuka wsparcia ze strony doświadczonego kolegi po fachu, Artiego Banksa. Tymczasem Hoffman ma coraz więcej podejrzeń pod adresem Greya, kiedy dowody zdobyte w toku śledztwa wskazują na jego związki z ofiarą.

  Na antenie
  Niedziela 9 sierpnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 4

  Więzy rodzinne

  +

  Dex musi zmierzyć się z Artiem Banksem, próbując dopaść magnata branży nieruchomości Randalla Tappera. Z kolei detektyw Cosgrove prowadzi śledztwo, mające na celu odnalezienie Wallace'a Kane, zbiegłego więźnia.

  Na antenie
  Niedziela 9 sierpnia o 22.55
  1616
  na FOX Comedy
 • 5

  Kiepskie alibi

  +

  Porucznik Cosgrove wysyła Hoffmana na urlop, ale ten wbrew jej poleceniom angażuje Dex do pomocy w śledztwie. Tymczasem zdolności kulinarne Tookiego przydają się w barze Bad Alibi, a Dex stresuje się egzaminem na licencję prywatnego detektywa.

  Na antenie
  Sobota 15 sierpnia o 20.05
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 16 sierpnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 6

  Dex, prochy i rock and roll

  +

  Kiedy sławna artystka Fiona przyjeżdża do Portland na swój koncert, Dex musi chronić swoją byłą dziewczynę przed natrętnym fanem. Z kolei Grey wciąż odczuwa chłód ze strony Dex, a Tookie i porucznik Cosgrove niespodziewanie się zaprzyjaźniają.

  Na antenie
  Niedziela 16 sierpnia o 22.55
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 22 sierpnia o 20.05
  1616
  na FOX Comedy
 • 7

  Listopadowa niespodzianka

  +

  Dex rozpoczyna misję pod przykrywką, kiedy zostaje wynajęta przez miejscowego polityka, by znaleźć haki na jego oponenta. Tymczasem romans Greya i Liz rozwija się, a Dex obchodzi Święto Dziękczynienia z przyjaciółmi w barze Bad Alibi.

  Na antenie
  Niedziela 23 sierpnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 8

  Ta druga

  +

  Kiedy Sue Lynn zleca Dex zbadanie sprawy z udziałem wdowy po jej dawnym ukochanym, detektywka musi zmierzyć się z bolesną przeszłością. Z kolei jej przyjaźń z Greyem zostaje wystawiona na próbę z powodu jego związku z Liz.

  Na antenie
  Niedziela 23 sierpnia o 22.55
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 29 sierpnia o 20.05
  1616
  na FOX Comedy
 • 9

  Dex-edukacja

  +

  Dex musi wcielić się w rolę zastępczej nauczycielki w liceum, kiedy dawna koleżanka ze szkoły prosi ją o zbadanie, kto podrzucił narkotyki jej córce. Tymczasem relacja Dex i Liz robi się niebezpiecznie zażyła.

  Na antenie
  Wtorek 4 sierpnia o 03.55
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 sierpnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 10

  Zderzenie z rzeczywistością

  +

  Dex zostaje wynajęta przez znanego z telewizji sędziego, żeby pomóc w odnalezieniu skonfliktowanego z nim brata. Wkrótce okazuje się, że nie tylko ona go szuka. Hoffman, któremu nie udaje się zapobiec kradzieży samochodu, angażuje Greya do pomocy w odnalezieniu sprawców. Z kolei Ansel ma dla Dex niespodziewaną wiadomość.

  Na antenie
  Wtorek 11 sierpnia o 04.25
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 30 sierpnia o 22.55
  1616
  na FOX Comedy
 • 11

  Przeszłość i wściekłość

  +

  Przy wsparciu ze strony Sue Lynn, Dex próbuje znaleźć biologicznych rodziców żołnierza, który dowiedział się, że został adoptowany. Tymczasem Ansel przygotowuje listę rzeczy do zrobienia przed 21. urodzinami i prosi Greya o pomoc w jej zrealizowaniu. Z kolei Grey dalej współpracuje z Hoffmanem i rozpoczyna tajną misję, żeby z bliska poznać działania samochodowej mafii.

  Na antenie
  Wtorek 18 sierpnia o 04.15
  1616
  na FOX
 • 12

  Dex, kasa i kłopoty

  +

  Dex szybko zaprzyjaźnia się z nową klientką, właścicielką klubu z męskim striptizem, która w dziwnych okolicznościach traci pieniądze. Wkrótce detektyw orientuje się, że nie wszystko jest takie, jak się zdawało. Tymczasem Grey jako tajniak nadal pomaga Hoffmanowi oraz ich nowemu partnerowi w śledztwie, dotyczącym złodziei samochodów.

  Na antenie
  Wtorek 25 sierpnia o 04.15
  1616
  na FOX
 • 13

  Niewiadoma Dex

  +

  Dex wciela się w rolę potencjalnej klientki, żeby pomóc Hoffmanowi i Greyowi podczas kolejnej fazy ich narkotykowego śledztwa. Bohaterka niespodziewanie nawiązuje bliższy kontakt z członkinią grupy wsparcia dla weteranów i wkrótce okazuje się, że łączy je więcej, niż obie sądziły. Ansel, który zostaje sam w barze, ma problem z zaprowadzeniem porządku i prosi o pomoc Tookiego.

  Na antenie
  Wtorek 1 września o 04.15
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Środa 2 września o 04.25
  1616
  na FOX
 • 14

  Dopóki Dex nas nie rozłączy

  +

  Dex zostaje wynajęta do sprawdzenia motywów przyszłego pana młodego, któremu zależy na szybkim ślubie. Z pomocą Hoffmana udaje się jej odkryć, że para ma swoje tajemnice. Z kolei Hoffman staje naprzeciw ojca, który reprezentuje podejrzanego w śledztwie, które on prowadzi. Tymczasem w barze Tookie i Ansel proponują nowy pomysł biznesowy niechętnemu Greyowi.

 • 15

  Za wszelką cenę: Kroniki Conrada Costasa

  +

  Dex i Grey pomagają klientce z Hollywood, która twierdzi, że jej scenariusz został splagiatowany. Grey niezbyt chętnie zostawia bar w rękach Ansela i Tookiego, który wbrew jego poleceniom organizuje tam swoją urodzinową imprezę. Obaj wpadają w panikę, kiedy zauważają zniknięcie czegoś cennego.

 • 16

  u Dex bez zmian

  +

  Dex takes on a new case helping a mother who has lost custody of her children, which triggers parallels to her time in Afghanistan. After memories of Afghanistan reemerge, Dex spirals and must face the reasons behind Benny's death. Back at The Bad Alibi, Grey and Tookie coach Ansel on how to ask a girl out on a date.

 • 17

  Z archiwum Dex

  +

  Były klient Dex przedstawia jej majora Eldersa, który ma informacje na temat śmierci Benny'ego. Dex traktuje go nieufnie i szukając odpowiedzi, zaczyna podejrzewać, że doszło do tuszowania prawdy na temat wydarzeń w Afganistanie. Tymczasem Hoffman i Lee szykują prowokację, w wyniku której trafiają na trop znajomej osoby. Tymczasem relacja Greya z ojcem zostaje wystawiona na próbę.

 • 18

  Wszystkie rece za Dex

  +

  Szukając sprawiedliwości, Dex bierze sprawy w swoje ręce, kiedy staje się główną podejrzaną w sprawie o morderstwo. Tymczasem Hoffman stara się zachować obiektywizm podczas śledztwa i może stracić wszystko, jeśli nadal będzie pomagać Dex. Z kolei Grey próbuje odbudować relację z ojcem, ale niespodziewanie pojawia się ktoś z jego przeszłości.