Stumptown

1616

Poniedziałek 21.05

OD 4 LUTEGO NA KANALE FOX!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 30 marca o 21.05

  Dex-edukacja (Odcinek09 - S01)

 2. Wtorek 31 marca o 22.55

  Dex-edukacja (Odcinek09 - S01)

 3. Poniedziałek 6 kwietnia o 21.05

  Zderzenie z rzeczywistością (Odcinek10 - S01)

Opis

Ekranizacja powieści graficznych, których bohaterką jest Dex Parios, silna i asertywna weteranka z Portland, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką. Dzięki doświadczeniom wywiadowczym z wojska jest świetnym detektywem, ale bezkompromisowy styl działania naraża ją na ciągłe zagrożenia ze strony przestępców i konflikty z policją.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Daj sobie spokój, Dex

  +

  Dex Parios, silna i asertywna weteranka, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką, pracuje jako prywatna detektyw w Portland. Może polegać tylko na sobie, kiedy rozwiązuje problemy innych, zaniedbując te własne. Przez swój bezkompromisowy styl działania naraża się na ciągłe zagrożenia strony przestępców oraz konflikty z policją.

 • 2

  Zerwane połączenia

  +

  Bogaty klient wynajmuje Dex, żeby odnalazła kobietę, którą ostatnio poznał. Detektywka szybko orientuje się, że zadanie to jest dużo trudniejsze, niż się wydawało. Jednocześnie poznajemy historię Dex i Greya.

 • 3

  Detektywi z Portland

  +

  Aby zdobyć licencję prywatnego detektywa, Dex szuka wsparcia ze strony doświadczonego kolegi po fachu, Artiego Banksa. Tymczasem Hoffman ma coraz więcej podejrzeń pod adresem Greya, kiedy dowody zdobyte w toku śledztwa wskazują na jego związki z ofiarą.

 • 4

  Więzy rodzinne

  +

  Dex musi zmierzyć się z Artiem Banksem, próbując dopaść magnata branży nieruchomości Randalla Tappera. Z kolei detektyw Cosgrove prowadzi śledztwo, mające na celu odnalezienie Wallace'a Kane, zbiegłego więźnia.

 • 5

  Kiepskie alibi

  +

  Porucznik Cosgrove wysyła Hoffmana na urlop, ale ten wbrew jej poleceniom angażuje Dex do pomocy w śledztwie. Tymczasem zdolności kulinarne Tookiego przydają się w barze Bad Alibi, a Dex stresuje się egzaminem na licencję prywatnego detektywa.

 • 6

  Dex, prochy i rock and roll

  +

  Kiedy sławna artystka Fiona przyjeżdża do Portland na swój koncert, Dex musi chronić swoją byłą dziewczynę przed natrętnym fanem. Z kolei Grey wciąż odczuwa chłód ze strony Dex, a Tookie i porucznik Cosgrove niespodziewanie się zaprzyjaźniają.

 • 7

  Listopadowa niespodzianka

  +

  Dex rozpoczyna misję pod przykrywką, kiedy zostaje wynajęta przez miejscowego polityka, by znaleźć haki na jego oponenta. Tymczasem romans Greya i Liz rozwija się, a Dex obchodzi Święto Dziękczynienia z przyjaciółmi w barze Bad Alibi.

 • 8

  Ta druga

  +

  Kiedy Sue Lynn zleca Dex zbadanie sprawy z udziałem wdowy po jej dawnym ukochanym, detektywka musi zmierzyć się z bolesną przeszłością. Z kolei jej przyjaźń z Greyem zostaje wystawiona na próbę z powodu jego związku z Liz.

 • 9

  Dex-edukacja

  +

  Dex musi wcielić się w rolę zastępczej nauczycielki w liceum, kiedy dawna koleżanka ze szkoły prosi ją o zbadanie, kto podrzucił narkotyki jej córce. Tymczasem relacja Dex i Liz robi się niebezpiecznie zażyła.

  Na antenie
  Poniedziałek 30 marca o 21.05
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 31 marca o 22.55
  1616
  na FOX
 • 10

  Zderzenie z rzeczywistością

  +

  Dex zostaje wynajęta przez znanego z telewizji sędziego, żeby pomóc w odnalezieniu skonfliktowanego z nim brata. Wkrótce okazuje się, że nie tylko ona go szuka. Hoffman, któremu nie udaje się zapobiec kradzieży samochodu, angażuje Greya do pomocy w odnalezieniu sprawców. Z kolei Ansel ma dla Dex niespodziewaną wiadomość.

  Na antenie
  Poniedziałek 6 kwietnia o 21.05
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 7 kwietnia o 22.55
  1616
  na FOX
 • 11

  Przeszłość i wściekłość

  +

  Przy wsparciu ze strony Sue Lynn, Dex próbuje znaleźć biologicznych rodziców żołnierza, który dowiedział się, że został adoptowany. Tymczasem Ansel przygotowuje listę rzeczy do zrobienia przed 21. urodzinami i prosi Greya o pomoc w jej zrealizowaniu. Z kolei Grey dalej współpracuje z Hoffmanem i rozpoczyna tajną misję, żeby z bliska poznać działania samochodowej mafii.

  Na antenie
  Poniedziałek 13 kwietnia o 21.05
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 14 kwietnia o 22.55
  1616
  na FOX
 • 12

  Dex, kasa i kłopoty

  +

  Dex szybko zaprzyjaźnia się z nową klientką, właścicielką klubu z męskim striptizem, która w dziwnych okolicznościach traci pieniądze. Wkrótce detektyw orientuje się, że nie wszystko jest takie, jak się zdawało. Tymczasem Grey jako tajniak nadal pomaga Hoffmanowi oraz ich nowemu partnerowi w śledztwie, dotyczącym złodziei samochodów.

  Na antenie
  Poniedziałek 20 kwietnia o 21.05
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 21 kwietnia o 22.55
  1616
  na FOX
 • 13

  Niewiadoma Dex

  +

  Dex wciela się w rolę potencjalnej klientki, żeby pomóc Hoffmanowi i Greyowi podczas kolejnej fazy ich narkotykowego śledztwa. Bohaterka niespodziewanie nawiązuje bliższy kontakt z członkinią grupy wsparcia dla weteranów i wkrótce okazuje się, że łączy je więcej, niż obie sądziły. Ansel, który zostaje sam w barze, ma problem z zaprowadzeniem porządku i prosi o pomoc Tookiego.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 kwietnia o 21.05
  1616
  na FOX
  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 22.55
  1616
  na FOX