Syn marnotrawny

1212
Syn marnotrawny

Opis

Malcolm Bright jako syn seryjnego mordercy pomaga policji w tropieniu największych zbrodniarzy. W drugim sezonie musi zająć się sprawą swojej siostry Ainsley i uchronić matkę przed poznaniem prawdy. Sprawy jeszcze się komplikują, kiedy ojciec stara się naprawić relacje z „synem marnotrawnym”, co doprowadza do dalszych zwrotów akcji i ujawnienia kolejnych szokujących sekretów.

Odcinki

 • 1

  Liczy się wykonanie

  +

  Bright musi zająć się sprawą siostry i uchronić matkę przed prawdą, która kolejny raz może doprowadzić do rozbicia rodziny. W ramach odskoczni rozpoczyna śledztwo, dotyczące przypadku ścięcia ofierze głowy. Okazuje się, że jedyną osobą, która może mu pomóc, jest jego ojciec. Tymczasem Martin ma nowego współlokatora, a JT jest jest dyskryminowany w pracy.

 • 2

  O wilku mowa

  +

  Sprawa zamordowanego księdza budzi u Brighta bolesne wspomnienia. Chcąc mu pomóc, Martin konsultuje się z bratem Pete'em, który ma swoją tajemnicę. Tymczasem Ainsley martwi się, że Jessica ukrywa przed nią fakty, dotyczące związku z Gilem. Dani, Gil i Malcolm wspierają JT w walce z niesprawiedliwym traktowaniem w pracy.

 • 3

  Alma Mater

  +

  Kiedy rektor uczelni Brighta zostaje zamordowany, Malcolm musi zmierzyć się z tajemnicą z przeszłości. Tymczasem Jessica zastanawia się, czy powinna odejść od Gila, Martin zbliża się do brata Pete'a, a JT nie może się doczekać narodzin dziecka.

 • 4

  Ojciec w pracy

  +

  Martin nie kryje radości, kiedy morderstwo w szpitalu psychiatrycznym ściąga tam policjantów i pozwala mu na udział w śledztwie syna. Podczas wspólnej pracy Ainsley nabiera podejrzeń, że Malcolm coś przed nią ukrywa. Oboje muszą jednak wytłumaczyć matce, która zastanawia się dlaczego pozbyli się jej ulubionego dywanu.

 • 5

  Złe maniery

  +

  Malcolm i Ainsley starają się powstrzymać mordercę, ale upór siostry budzi u Brighta podejrzenia co do jej prawdziwych motywów. Martin jest zachwycony pasją z jaką działa jego córka, a Jessica doradza jej wzięcie urlopu. Tymczasem JT spotyka się z przedstawicielem związków, żeby zdecydować o złożeniu skargi na policjanta, który go dyskryminował.

 • 6

  Czubek

  +

  Ekipa bada sprawę zabójstwa architekta, który otrzymał zlecenie odnowienia rzekomo nawiedzonego hotelu.

 • 7

  Prawdziwe oblicze

  +

  Ekipa bada sprawę zabójstwa architekta, który otrzymał zlecenie odnowienia rzekomo nawiedzonego hotelu.

 • 8

  Uroboros

  +

  Kiedy słynny profiler z Europolu, Simon Hoxley, przylatuje do Nowego Jorku i twierdzi, że obecnie prowadzone śledztwo jest powiązane ze zwłokami, które znaleziono po drugiej stronie oceanu, Bright obawia się, że na jaw może wyjść sekret jego i Ainsley. Tymczasem Martin poznaje doktor Vivian Capshaw.

 • 9

  Łowcy zabójców

  +

  Wbrew ojcowskim radom Gila, Bright rzuca się w wir nowego śledztwa, kiedy ofiarą zabójcy pada członek internetowej grupy tropicieli, do której należy Edrisa. Z kolei Jessica orientuje się, że musi sięgnąć do trudnych przeżyć z przeszłości, żeby napisać książkę i może być jej do tego potrzebna pomoc Gila. Tymczasem związek Martina z Capshaw robi się coraz poważniejszy.

 • 10

  Strategia wyjścia

  +

  Kiedy Malcolm odsuwa się od Martina, Jessica podąża w zupełnie odwrotnym kierunku, chcąc przypomnieć sobie przeszłość na potrzeby pisania książki. Tymczasem Martin za wszelką cenę chce skontaktować się z synem, zanim zrealizuje swoje plany, a Vivian Capshaw nabiera coraz większych podejrzeń. Z kolei nowojorska policja bada zbrodnię popełnioną z pasji.

 • 11

  Nie uciekniesz

  +

  Po przerażającym zajściu w Claremont, Malcolm ściga się z czasem, żeby odnaleźć kilkoro zabójców. Nowojorska policja zdaje sobie sprawę, że kluczem do ich namierzenia może się okazać dobrze znana im osoba.

 • 12

  Słońce i zabawa

  +

  Kiedy poszukiwania zbiegłego mordercy nabierają tempa, Malcolm jest coraz bardziej zawzięty, przez co Emily Ruiz jest zmuszona usunąć go z pracy nad sprawą. On jednak nie zamierza wcale tak łatwo się poddać.

 • 13

  Ostatni weekend

  +

  Poszukiwania seryjnego mordercy mogą pomóc nowojorskim policjantom w odnalezieniu jednego z nich.