Syn marnotrawny

Poniedziałek 00.05

1212
Syn marnotrawny

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 września o 00.05

  O wilku mowa (Odcinek02 - S02)

 2. Poniedziałek 27 września o 22.55

  O wilku mowa (Odcinek02 - S02)

 3. Wtorek 28 września o 22.00

  Alma Mater (Odcinek03 - S02)

Opis

Malcolm Bright jako syn seryjnego mordercy pomaga policji w tropieniu największych zbrodniarzy. W drugim sezonie musi zająć się sprawą swojej siostry Ainsley i uchronić matkę przed poznaniem prawdy. Sprawy jeszcze się komplikują, kiedy ojciec stara się naprawić relacje z „synem marnotrawnym”, co doprowadza do dalszych zwrotów akcji i ujawnienia kolejnych szokujących sekretów.

Odcinki

 • 1

  Liczy się wykonanie

  +

  Bright musi zająć się sprawą siostry i uchronić matkę przed prawdą, która kolejny raz może doprowadzić do rozbicia rodziny. W ramach odskoczni rozpoczyna śledztwo, dotyczące przypadku ścięcia ofierze głowy. Okazuje się, że jedyną osobą, która może mu pomóc, jest jego ojciec. Tymczasem Martin ma nowego współlokatora, a JT jest jest dyskryminowany w pracy.

 • 2

  O wilku mowa

  +

  Sprawa zamordowanego księdza budzi u Brighta bolesne wspomnienia. Chcąc mu pomóc, Martin konsultuje się z bratem Pete'em, który ma swoją tajemnicę. Tymczasem Ainsley martwi się, że Jessica ukrywa przed nią fakty, dotyczące związku z Gilem. Dani, Gil i Malcolm wspierają JT w walce z niesprawiedliwym traktowaniem w pracy.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 września o 00.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 27 września o 22.55
  1212
  na FOX
 • 3

  Alma Mater

  +

  Kiedy rektor uczelni Brighta zostaje zamordowany, Malcolm musi zmierzyć się z tajemnicą z przeszłości. Tymczasem Jessica zastanawia się, czy powinna odejść od Gila, Martin zbliża się do brata Pete'a, a JT nie może się doczekać narodzin dziecka.

  Na antenie
  Wtorek 28 września o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 4 października o 00.50
  1212
  na FOX
 • 4

  Ojciec w pracy

  +

  Martin nie kryje radości, kiedy morderstwo w szpitalu psychiatrycznym ściąga tam policjantów i pozwala mu na udział w śledztwie syna. Podczas wspólnej pracy Ainsley nabiera podejrzeń, że Malcolm coś przed nią ukrywa. Oboje muszą jednak wytłumaczyć matce, która zastanawia się dlaczego pozbyli się jej ulubionego dywanu.

  Na antenie
  Wtorek 5 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 11 października o 00.00
  1212
  na FOX
 • 5

  Złe maniery

  +

  Malcolm i Ainsley starają się powstrzymać mordercę, ale upór siostry budzi u Brighta podejrzenia co do jej prawdziwych motywów. Martin jest zachwycony pasją z jaką działa jego córka, a Jessica doradza jej wzięcie urlopu. Tymczasem JT spotyka się z przedstawicielem związków, żeby zdecydować o złożeniu skargi na policjanta, który go dyskryminował.

  Na antenie
  Wtorek 12 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 18 października o 02.20
  1212
  na FOX
 • 6

  Czubek

  +

  Ekipa bada sprawę zabójstwa architekta, który otrzymał zlecenie odnowienia rzekomo nawiedzonego hotelu.

  Na antenie
  Wtorek 19 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Poniedziałek 25 października o 00.15
  1212
  na FOX
 • 7

  Prawdziwe oblicze

  +

  Ekipa bada sprawę zabójstwa architekta, który otrzymał zlecenie odnowienia rzekomo nawiedzonego hotelu.

 • 8

  Uroboros

  +

  Kiedy słynny profiler z Europolu, Simon Hoxley, przylatuje do Nowego Jorku i twierdzi, że obecnie prowadzone śledztwo jest powiązane ze zwłokami, które znaleziono po drugiej stronie oceanu, Bright obawia się, że na jaw może wyjść sekret jego i Ainsley. Tymczasem Martin poznaje doktor Vivian Capshaw.

 • 9

  Łowcy zabójców

  +

  Wbrew ojcowskim radom Gila, Bright rzuca się w wir nowego śledztwa, kiedy ofiarą zabójcy pada członek internetowej grupy tropicieli, do której należy Edrisa. Z kolei Jessica orientuje się, że musi sięgnąć do trudnych przeżyć z przeszłości, żeby napisać książkę i może być jej do tego potrzebna pomoc Gila. Tymczasem związek Martina z Capshaw robi się coraz poważniejszy.

 • 10

  Strategia wyjścia

  +

  Kiedy Malcolm odsuwa się od Martina, Jessica podąża w zupełnie odwrotnym kierunku, chcąc przypomnieć sobie przeszłość na potrzeby pisania książki. Tymczasem Martin za wszelką cenę chce skontaktować się z synem, zanim zrealizuje swoje plany, a Vivian Capshaw nabiera coraz większych podejrzeń. Z kolei nowojorska policja bada zbrodnię popełnioną z pasji.

 • 11

  Nie uciekniesz

  +

  Po przerażającym zajściu w Claremont, Malcolm ściga się z czasem, żeby odnaleźć kilkoro zabójców. Nowojorska policja zdaje sobie sprawę, że kluczem do ich namierzenia może się okazać dobrze znana im osoba.