Syn Marnotrawny

1212

Czwartek 21.05

Oglądaj we wtorki o 22:00 na Fox.

00:30

Kolejne emisje

 1. Czwartek 24 września o 21.05

  Instynkt Strachu (Odcinek03 - S01)

 2. Niedziela 27 września o 23.40

  Instynkt Strachu (Odcinek03 - S01)

 3. Wtorek 29 września o 22.00

  Współudział projektanta (Odcinek04 - S01)

Opis

tytul: Syn Marnotrawny; 12; Malcolm Bright ma niezwykły talent. Wie, jak działają mordercze umysły. W latach 90. jego ojciec był słynnym seryjnym zabójcą. Jako psycholog kryminalny, który fach wyniósł z domu, stara się pomóc nowojorskiej policji w rozwiązywaniu zagadek. Na dodatek musi radzić sobie z manipulującą wszystkimi matką, irytująco normalną siostrą i ojcem, który chce odbudować ich relacje.

Wideo

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  tytul: Pilot; Age Restriction: 12; Malcolm Bright wie, jak działają mordercze umysły, bo jego ojciec był słynnym seryjnym mordercą. Razem ze swoim mentorem, agentem Gilem Arroyo oraz detektywami Dani Powell i JT Tarmelem pomaga nowojorskiej policji rozwiązywać zagadki kryminalne. Jednocześnie musi sobie radzić z manipulacjami matki, irytująco normalną siostrą oraz ojcem, który chce naprawić ich relacje.

 • 2

  Niszczyciel

  +

  tytul: Niszczyciel: age restriction: 12; Bright próbuje pomóc Gilowi w rozwiązaniu zagadki poczwórnego morderstwa. Próbując wejść w tok myślenia sprawcy, musi się zmierzyć z następstwami spotkania z ojcem pierwszy raz od wielu lat. Prześladowany przez demony przeszłości zaczyna się zastanawiać, czy jego sny są koszmarami, czy jednak wspomnieniami prawdziwych wydarzeń.

 • 3

  Instynkt Strachu

  +

  tytul: Instynkt strachu; Age restriction: 12; Malcolm zyskuje szansę spotkania swojej ulubionej psycholog dr Elaine Brown, która jest zamieszana w sprawę zabójstwa podczas testów psychologicznych z zastosowaniem LSD. Nie mogąc poradzić sobie z koszmarami, zwraca się o pomoc do swojej terapeutki z dzieciństwa. Konsekwencje spotkań z ojcem zaczynają budzić podejrzenia Gila, Jessiki i Ainsley.

  Na antenie
  Czwartek 24 września o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 23.40
  1212
  na FOX
 • 4

  Współudział projektanta

  +

  tytul: Współudział projektanta: age restriction: 12; Gdy Malcolm zaczyna odtwarzać wspomnienia z dzieciństwa, dochodzi do wniosku, że zabójstwa jego ojca nie były tajemnicą dla wszystkich członków rodziny. Próbuje poznać swoją przeszłość, ale zabójstwo słynnej modelki i gwiazdy mediów społecznościowych sprawia, że razem z Gilem, Dani i JT muszą schwytać jej prześladowcę, który ma dziwne upodobanie do świata mody.

  Na antenie
  Wtorek 29 września o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 1 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 5

  Wyprawa

  +

  tytul: Wyprawa: Age restriction: 12; Malcolm zagłębia się w swój umysł, żeby rozwiązać zagadkę „dziewczyny z pudełka”, ale nocne koszmary i brak snu powodują, że coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. Policja bada sprawę zabójstwa i wiąże je z działalnością kartelu narkotykowego. Z kolei sekret z przeszłości Dani zbliża ich do siebie z Malcolmem.

  Na antenie
  Wtorek 6 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 8 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 6

  Dusze i sadysta

  +

  tytul: Dusze i sadysta; Age restriction: 12; Bright znajduje swoje zdjęcie z ojcem z czasów dzieciństwa i jest zmuszony sięgnąć do wypartych przez siebie wspomnień. Jednocześnie nawiązuje bliski kontakt z chłopakiem, powiązanym z ostatnim śledztwem policji w sprawie zabójstwa. Jessica i jej syn w końcu dochodzą do porozumienia. Chcą powstrzymać Ainsley przed przeprowadzeniem wywiadu z Martinem.

  Na antenie
  Wtorek 13 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 15 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 7

  Pytania i odpowiedzi

  +

  tytul: Pytania i odpowiedzi: Age restriction: 12; Szukając odpowiedzi na temat swojego dzieciństwa, Malcolm trafia na złomowisko, gdzie w jego stronę padają strzały. Udaje mu się uciec i razem z policją odkrywają tam szczątki wielu ofiar, zabitych na przestrzeni dekad. Gil, Dani i Frank muszą znaleźć sprawcę, który według Brighta był powiązany z jego ojcem. Tymczasem wywiad Ainsley z nim przybiera niespodziewany obrót.

  Na antenie
  Wtorek 20 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Czwartek 22 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 8

  Przyjaciel Rodziny

  +

  tytul: Przyjaciel rodziny; Age Restriction: 12; Policja bada sprawę mordercy ze złomowiska, a Malcolm orientuje się, że jego ojciec mógł być z nim powiązany. Kiedy wieści zaczynają się rozchodzić, Ainsley chce jako pierwsza zająć się relacjonowaniem tematu. Z kolei Jessica wpada w panikę, że już nigdy nie uda jej się odciąć od przeszłości.

 • 9

  Stancja

  +

  tytul: Stancja; age restriction: 12; Kiedy Martin trafia do jednoosobowej celi, a FBI przejmuje śledztwo w sprawie mordercy ze złomowiska, Malcolm próbuje wykorzystać wolne chwile na zajęcie się „normalnym” życiem. Wszystko idzie dobrze, póki w ramach wyzwania nie zaczyna tworzyć profilu psychologicznego podczas randki. Tymczasem policja wpada na trop nowego zabójstwa związanego z elitarnym seksklubem.

 • 10

  Cicha noc

  +

  tytul: Cicha noc; Age Restriction: 12; Wiedząc, że zabójca z wysypiska działał w zmowie z jego ojcem, Malcolm wbrew życzeniom FBI kontynuuje śledztwo. Spotyka byłego detektywa, który śledził kiedyś Martina, przez co obaj narażają się na niebezpieczeństwo. Świąteczna kłótnia z Ainsley zmusza Jessicę do przejęcia inicjatywy. Z kolei agentka FBI, która prowadzi śledztwom, ma rachunki do wyrównania z Malcolmem.

 • 11

  Czas dla siebie

  +

  tytul: Czas dla siebie; Age Restriction: 12; FBI i nowojorska policja próbują wspólnie uratować Malcolma z rąk zabójcy z wysypiska. Ten zdradza mu przebieg dawnej wycieczki, której wspomnienia go prześladowały. Tymczasem Gil szuka u Martina, Ainsley i Jessiki wskazówek na temat miejsca, gdzie jest przetrzymywany Martin.