Szpital New Amsterdam

Poniedziałek - piątek od 18:20

1212
Szpital New Amsterdam

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 września o 18.15

  Wyspa (Odcinek09 - S02)

 2. Poniedziałek 27 września o 19.10

  Oblężenie (Odcinek10 - S02)

 3. Wtorek 28 września o 18.30

  Oblężenie (Odcinek10 - S02)

Opis

W trzecim sezonie doktor Max Goodwin i jego ofiarny personel kontynuują próby naprawy systemu medycznego od środka. Tym razem ich wysiłki wystawia na próbę niespodziewany wybuch pandemii i wyzwania, jakie ona niesie. Niezależnie od przeciwności, bohaterowie niosą bezinteresowną pomoc, nie tracąc nadziei, że z każdym pacjentem są bliżej upragnionych zmian.

Odcinki

 • 1

  Nowa rzeczywistość

  +

  Szpital walczy z pandemią, kiedy dochodzi do awaryjnego lądowania samolotu na rzece. Śledczy próbują przesłuchać jego załogę, a Iggy stara się pomóc pilotowi w ujawnieniu prawdy. Max zdobywa cudem rzadki lek, kiedy bliska mu osoba choruje na COVID.

  Na antenie
  Środa 13 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 15 października o 21.05
  1212
  na FOX
 • 2

  Niezbędni pracownicy

  +

  Max musi zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami jego własnych decyzji. Bloom dochodzi do szokujących wniosków na temat Iggy'ego.

  Na antenie
  Środa 20 października o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 22 października o 21.00
  1212
  na FOX
 • 3

  Względne bezpieczeństwo

  +

  Goodwin ma opory przed wprowadzeniem zmian, które mogą przynieść szpitalowi większy zysk. Iggy jest przeciwny nowemu systemowi telemedycyny. Sharpe odkrywa szokujący trend, kiedy zajmuje się ponownie lubianym przez siebie pacjentem.

 • 4

  Tylko tego mi trzeba

  +

  Max rusza do Connecticut, żeby móc wrócić z Luną do Nowego Jorku, ale zaczyna wątpić w swoje odczucia, kiedy widzi córkę w towarzystwie dziadków. Bloom podejmuje działania, mające zapewnić bezpieczeństwo jej personelowi w pracy. Sharpe ma problem z zaufaniem doktorowi Cassianowi Shinowi, kiedy zajmują ją nagłe sprawy rodzinne.

 • 5

  Krew, pot i łzy

  +

  Kiedy Sharpe zauważa, że zapasy krwi w szpitalu są na niebezpiecznie niskim poziomie, Max obmyśla plan, żeby wydobyć jednostkę z problemów. Reynolds odkrywa, że może się nauczyć niejednej rzeczy od Bloom, próbując się odnaleźć na nowym stanowisku. Iggy pomaga pacjentowi zmierzyć się ze swoimi demonami.

 • 6

  Czemu nie wczoraj

  +

  Max postanawia rozwiązać problem systemowego rasizmu w szpitalu. Bloom ma pacjenta, który przypomina jej, że pozory mogą mylić. Sharpe czuje się przytłoczona, kiedy próbuje rozwiązać pewną sprawę rodzinną. Reynolds próbuje zachować spokój, gdy leczy ojca i syna.

 • 7

  Legenda Howiego Cournemeyera

  +

  Z okazji krajowego dnia testowania na HIV Max oferuje darmową pomoc medyczną wszystkim seropozytywnym pacjentom, którzy przyjdą do szpitala. Bloom i Reynolds spierają się na temat manier, prezentując skrajnie odmienne podejścia. Iggy niecierpliwie czeka na powrót bliskiej osoby. Sharpe odkrywa, że musi się bardziej zaangażować w sprawy rodzinne.