Szpital New Amsterdam

1212

Oglądaj 5. sezon od 16 listopada, w środy o 22:00

Sezon 5
00:30

Opis

Dyrektor medyczny szpitala New Amsterdam, Max Goodwin, w końcu daje dojść do głosu swoim uczuciom wobec doktor Helen Sharpe. Razem z resztą personelu spoglądają w przyszłość z rosnącym optymizmem. Wkrótce jednak wystawia go na próbę pojawienie się doktor Veroniki Fuentes, która planuje zmienić organizację placówki, wycofując wszelkie progresywne rozwiązania Maxa.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Do ustalenia

  +

  Bloom, Iggy i Reynolds starają się pomóc Maxowi, który mierzy się z następstwami decyzji Helen. Lauren stara się nie narzucać Leyli, ale czeka ją niespodzianka. Reynolds i Wilder pomagają śmiertelnie choremu chłopakowi zrealizować marzenie o zagraniu w filmie Bollywood. Iggy dokonuje przełomu, mając wymagającego pacjenta.

 • 2

  Po same uszy

  +

  Max testuje nowy program śmiałych oszczędności, który może pomóc zarówno szpitalowi, jak też jego najbardziej potrzebującym pacjentom. Wilder nie umie się pogodzić z decyzją chorego, który odmawia operacji ratującej życie. Reynolds zdaje sobie sprawę, skąd brało się zachowanie jego ojca. Iggy rzuca się w wir internetowych randek.

 • 3

  Wielki dzień

  +

  Wybuch podczas ceremonii ślubnej sprawia, że do szpitala trafia masa weselników. Kiedy Max i Wilder starają się zdobyć krew rzadkiej grupy, żeby uratować pana młodego, Reynolds i Bloom leczą parę z dziwnymi obrażeniami. Iggy próbuje pomóc młodej dziewczynie w stanie katatonii, przy okazji poznając prawdę na temat ślubu.

 • 4

  +

 • 5

  +

 • 6

  +