Szpital New Amsterdam

Piątek 21.05

1212
Szpital New Amsterdam

Kolejne emisje

 1. Piątek 3 grudnia o 19.15

  Osiem kilometrów dalej (Odcinek18 - S01)

 2. Piątek 3 grudnia o 21.05

  Szok (Odcinek08 - S03)

 3. Sobota 4 grudnia o 18.20

  Szok (Odcinek08 - S03)

Opis

W trzecim sezonie doktor Max Goodwin i jego ofiarny personel kontynuują próby naprawy systemu medycznego od środka. Tym razem ich wysiłki wystawia na próbę niespodziewany wybuch pandemii i wyzwania, jakie ona niesie. Niezależnie od przeciwności, bohaterowie niosą bezinteresowną pomoc, nie tracąc nadziei, że z każdym pacjentem są bliżej upragnionych zmian.

Odcinki

 • 1

  Nowa rzeczywistość

  +

  Szpital walczy z pandemią, kiedy dochodzi do awaryjnego lądowania samolotu na rzece. Śledczy próbują przesłuchać jego załogę, a Iggy stara się pomóc pilotowi w ujawnieniu prawdy. Max zdobywa cudem rzadki lek, kiedy bliska mu osoba choruje na COVID.

 • 2

  Niezbędni pracownicy

  +

  Max musi zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami jego własnych decyzji. Bloom dochodzi do szokujących wniosków na temat Iggy'ego.

 • 3

  Względne bezpieczeństwo

  +

  Goodwin ma opory przed wprowadzeniem zmian, które mogą przynieść szpitalowi większy zysk. Iggy jest przeciwny nowemu systemowi telemedycyny. Sharpe odkrywa szokujący trend, kiedy zajmuje się ponownie lubianym przez siebie pacjentem.

 • 4

  Tylko tego mi trzeba

  +

  Max rusza do Connecticut, żeby móc wrócić z Luną do Nowego Jorku, ale zaczyna wątpić w swoje odczucia, kiedy widzi córkę w towarzystwie dziadków. Bloom podejmuje działania, mające zapewnić bezpieczeństwo jej personelowi w pracy. Sharpe ma problem z zaufaniem doktorowi Cassianowi Shinowi, kiedy zajmują ją nagłe sprawy rodzinne.

 • 5

  Krew, pot i łzy

  +

  Kiedy Sharpe zauważa, że zapasy krwi w szpitalu są na niebezpiecznie niskim poziomie, Max obmyśla plan, żeby wydobyć jednostkę z problemów. Reynolds odkrywa, że może się nauczyć niejednej rzeczy od Bloom, próbując się odnaleźć na nowym stanowisku. Iggy pomaga pacjentowi zmierzyć się ze swoimi demonami.

 • 6

  Czemu nie wczoraj

  +

  Max postanawia rozwiązać problem systemowego rasizmu w szpitalu. Bloom ma pacjenta, który przypomina jej, że pozory mogą mylić. Sharpe czuje się przytłoczona, kiedy próbuje rozwiązać pewną sprawę rodzinną. Reynolds próbuje zachować spokój, gdy leczy ojca i syna.

 • 7

  Legenda Howiego Cournemeyera

  +

  Z okazji krajowego dnia testowania na HIV Max oferuje darmową pomoc medyczną wszystkim seropozytywnym pacjentom, którzy przyjdą do szpitala. Bloom i Reynolds spierają się na temat manier, prezentując skrajnie odmienne podejścia. Iggy niecierpliwie czeka na powrót bliskiej osoby. Sharpe odkrywa, że musi się bardziej zaangażować w sprawy rodzinne.

 • 8

  Szok

  +

  Max musi się zmierzyć z problemem różnic rasowych. Przepełniony oddział ratunkowy jest wyzwaniem dla Bloom. Sharpe pomaga doktor Agnes Kao w związku z tragiczną diagnozą. Reynolds doświadcza czegoś nowego w swojej pracy.

  Na antenie
  Piątek 3 grudnia o 21.05
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Sobota 4 grudnia o 18.20
  1212
  na FOX
 • 9

  Rozłączeni

  +

  Goodwin postanawia zagwarantować darmowy dostęp do sieci. Reynolds leczy młodą pacjentkę z raną postrzałową. Sharpe musi przekazać złą wiadomość znanej od dawna osobie. Iggy jest dumny z sukcesu swojego pacjenta, ale obawia się, że za bardzo się zaangażował.

  Na antenie
  Środa 8 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 10 grudnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 10

  Radykalizm

  +

  Max mierzy się z przeszłością szpitala. Bloom i Reynolds leczą pacjenta w nietypowej sytuacji związkowej. Sharpe postanawia być bardziej surowa w wychowaniu swojej nastoletniej podopiecznej. Iggy próbuje znaleźć bliższy kontakt z pacjentem, marzącym o operacji zmniejszenia żołądka.

  Na antenie
  Środa 15 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 17 grudnia o 21.05
  1212
  na FOX
 • 11

  Spadek ciśnienia

  +

  Goodwin wprowadza radykalne zmiany w praktykach szpitala, dotyczących zrównoważonego rozwoju. Bloom wraca z wakacji. Reynolds ma młodego pacjenta z zagrażającym życiu udarem cieplnym. Iggy odkrywa groźną sytuację z udziałem byłego pacjenta.

  Na antenie
  Środa 22 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 24 grudnia o 13.05
  1212
  na FOX
 • 12

  Wszystko się rozpada

  +

  Pęknięta rura doprowadza do wybuchu zamieszania na oddziale ratunkowym. Iggy stara się uspokoić zestresowanych rodziców. Gwen i Calvin mają druzgocącą wiadomość dla Maxa.

  Na antenie
  Środa 29 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX
  Na antenie
  Piątek 31 grudnia o 13.05
  1212
  na FOX
 • 13

  Czas walki

  +

  Sharpe oferuje pomoc niezbyt chętnej Minie. Max staje przed trudną decyzją, dotyczącą Luny. Bloom i Casey leczą pacjenta, który przez całe życie ukrywał tajemnicę. Iggy zostaje postawiony w niebezpiecznym położeniu. Reynolds leczy młodego pacjenta po przeszczepie serca, mającego zaskakujące objawy.

 • 14

  Śmierć zaczyna się na radiologii

  +

  Reynolds otrzymuje dramatyczną propozycję. Max przetrząsa cały szpital w poszukiwaniu zgubionej obrączki. Iggy rozważa poważną zmianę w życiu. Bloom poznaje ważny fakt na temat Leyli.